ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TKO SI DA SI KRALJ SI

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Eroo 8/2/2023, 00:50

"DASI" bi' ja napisa skupa. :D

Eroo

Posts : 75009
2016-07-22


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by marcellus 8/2/2023, 00:52

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Debo jes ti shvatio onaj dio da po hrvatskom zakonu o usvajanju moraš za to pitat ministarstvo za to a to je mislim socijalne skrbi il tako nešto il obitelji ?

Nema veze taj papir na sudu ako nisi dobio dozvolu od minstarstva.

Svjesno su lažirali dokumente.
naravno jer citam s razumijevanjem a ne ono sto bi zelio procitat



Ako žele posvojiti dijete iz inozemstva, podnose zahtjev za posvojenje Ministarstvu socijalne politike s naznakom države iz koje žele posvojiti dijete.
Međutim ako država nije potpisnica Haške konvencije, odnosno Konvencije o zaštiti djece i suradnji u vezi s međudržavnim posvojenjem, kao što je to Demokratska Republika Kongo, posvojitelji se trebaju obratiti nadležnim tijelima za one države iz koje žele posvojiti dijete.
Uvjete postupka posvojenja propisuje država porijekla djeteta, odgovorilo je Ministarstvo Hini.

debo ovo je BS

jasno je da su papiri iz konga krivotvoreni

i da posvajanje iz zemalja koje nisu potpisnice treba biti striktno zabranjeno kao što je u SAD i svugdje u EU


_________________
TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by marcellus 8/2/2023, 00:53

a tko baš hoće crno dijete, može ga usvojiti u jedno 50 afrićkih država od njih 54. Jasno treba proći proceduru i sve to.

_________________
TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by abraham 8/2/2023, 05:42

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Član 200, obiteljski zakon

https://www.zakon.hr/z/88/Obiteljski-zakon


Člank 200 i člank 201

Sad čete tek da najebete.

Pametuješ se s anđelom Znanja.

SAD ĆETE NAJEBAT.

e ? i ?
Šta i ?

Članak 213

Di ti je ta potvrda ?

Daj mi da je vidim.

Donesi mi potvrdu od centra za skrb da je to u interesu dijeteta šta si ga upisao u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj.
nakon 200 i 201 nije mi problem bacit oko na 213 i reci e ? i ?

izvadis li jos jedan xxx nebitan za posvajanje iz africke vukojebine koja nije potpisnik haske konvencije naljutit cu se  :D
Ti ne živiš u afričkoj vukojebini.

Živiš u Hrvatskoj.

Ovdje vrijede hrvatski zakoni.

Jebat ću vam majku sad.

Ništa bezobraznije od vas nisan vidija u životu.

JEBAT ĆU VAN MAJKU.
nisi pazio na satu kad bio zakon u igri , politicari koji su imali potrebe posvojiti izradili zakon te relativno lako dodju do klinca 


Milanka Opačić posvojila je kćer Lanu kada je imala dvije i pol godine.
'Uvijek je teško, koliko god se mijenjali zakoni jer sve ovisi o ljudskom faktoru. Među ostalim, i ja sam promijenila mnoge odredbe kad sam bila ministrica i nastojala sam ubrzati postupak posvojenja, ali koliko vidim, i danas, nažalost, zapinje po tom pitanju.







zatim idu povlasteni iz tko zna kojih razloga




Dizajnerica i nekadašnja supruga Zvonimira Bobana, Leonarda Lončar, posvojila je četvero djece.

'Hvala Bogu da smo bili to što jesmo, pa je sve skupa bilo lakše. Možda smo bili privilegirani. Ljudi obično pri posvajanju traže male bebe. Mi jesmo dobili dvije male bebe, ali kasnije sam htjela i malo starije dijete. Onda su mi rekli da imaju blizance koje nitko nije htio. To je bilo fascinantno, oni su već poznavali jedan drugoga. Kada sam došla u dom, ostavila sam torbu u sobi, moj sin ispraznio ju je ne znajući da je moja. Počela sam se šaliti s njim, a onda mi je djelatnica doma rekla da mu pogledam sestru. Kada sam je ugledala, rekla sam joj da je moja bubamara



budimo realni njeni klinci imaju podlogu za ugodnu buducnost


...a zatim idu ovi nevoljnici sto zele i imaju materijalne uvjete no nisu u igri i nemaju srece neki se odluce na africke vukojebine jbg. no iza sve ove tri price stoji plemeniti cilj 
po drzave svrsavalo na bobana 27% glasalo za opacicku a sad nitko nije cupkao na sad stoji ovdje naslonjen na sank veli mi da nema s kim popricati ma neka si nabavi nekog psa samo nek mi skine ruku s ramena
Kadda je Opacicka u pitanju i tu se radilo , ako ne , o kriminalu ono o pogodovanju, korupciji i politickom utjecaju iako je adz bio na vlasti. Naime po tadasnjim zakonima djecu su mogli usvajati samo parovi . Opacicka nikada nije bila u paru tj niti u bracnoj niti u registriranoj vanbracnoj zajednici. Nitko nije dizati galamu upravo iz "humanih" razloga iako je ona u biti usvojila dijete svojim roditeikjema jer je stalno bila na "putu" tj na radnim zadatcima. Znaci Opacicka ADZ ?????? Steta sta MAmic nije cuo za sud u Zlataru. Sada bio bio slobodan covjek a ne povlaciti se po ercegovini. Kila jebenog mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 07:18

SVE PODATKE O MUTANTIMA SLATI NA OVU ADRESU

https://priznajem.hr/novosti/hrvatska/filipika-amicus-curiae-ili-plenkovic-uvozi-smrt-i-bolest-sto-nam-je-ciniti/205905/




HVALA
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Sora 8/2/2023, 08:31

sad gnjavite s tim zakonskim procedurama 
a di ste bili 90. kada su po zakonu popljačkali sve kaj vredi 
mene baš briga za to kad je riječ o konkretnom slučaju 
briga me zato što vjerujem u dobre namjere tih ljudi , pa očito da se ne ide u grupama po 8 u otimačinu djece a tim više jer se već tako nešto provelo kod nas 

briga me više za vas gamad koja nemate sućuti 
jbt da mene zatvori tamo neka turska policija jer ne nosim feređu, vi bi rekli nek trune do smrti
tko joj je kriv 
mislim u suštini radi se o privatnim stvarima ovih osam naših građana i vi gamad serete 
koda vam je stalo da u zemlju ne uđe niti jedan crnac 
čista diskriminacija je u pitanju a ne kršenje zakona 
naravno, svi ste veliki vjernici i to je ono PRESTRAŠNO4
 to oholo pametovanje, to hladno neempatično držanje , to drkanje kurcu po zakonima , kao , nešto su važniji od samih ljudi života

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 08:39

Sora wrote:sad gnjavite s tim zakonskim procedurama 
a di ste bili 90. kada su po zakonu popljačkali sve kaj vredi 
mene baš briga za to kad je riječ o konkretnom slučaju 
briga me zato što vjerujem u dobre namjere tih ljudi , pa očito da se ne ide u grupama po 8 u otimačinu djece a tim više jer se već tako nešto provelo kod nas 

briga me više za vas gamad koja nemate sućuti 
jbt da mene zatvori tamo neka turska policija jer ne nosim feređu, vi bi rekli nek trune do smrti
tko joj je kriv 
mislim u suštini radi se o privatnim stvarima ovih osam naših građana i vi gamad serete 
koda vam je stalo da u zemlju ne uđe niti jedan crnac 
čista diskriminacija je u pitanju a ne kršenje zakona 
naravno, svi ste veliki vjernici i to je ono PRESTRAŠNO4
 to oholo pametovanje, to hladno neempatično držanje , to drkanje kurcu po zakonima , kao , nešto su važniji od samih ljudi života





za vas je najbolje vaš bog reka ne drž se zakona ko pijan plota

zakon je za nižu rasu

mutantnoj rasi je sve dozvoljeno ,,, pod uvjetom je bezgranično bestijalno i asocijalno

ZA SMRT drugarice
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by RayMabus 8/2/2023, 08:43

Ako kome nije jasno kako oa zločinačka krijumčarska organizirana mreža djecom radi ide ponovno objašnjenje :

Upis u matičnu knjigu rođenih za dijete stranog državljanstva ne vodi se preko djeteta nego posvojitelja a koji mora donijeti potvrdu od ministarstva obiteji da u slučaju tog i tog djeteta koje želi upisati u matičnu knjigu rođenih nisu narušena dječja prava.


Potpuno su nebitni ti dokumenti iz Konga i ti sudovi po Hrvatskoj jer oni tj taj dokument uopće nije taj po kojem upisuješ tj dobivaš pravo upisa djece stanog državljanstva a koje netko želi posvojiti u matičnu knjigu rođenih u RH.



Gospodo draga riječ je o kriminalnoj organizaciji a u koju su uvućeni i ljudi iz Uprave ( matična knjiga rođenih ).

Molim policiju da odradi svoj dio posla.

Hvala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 08:56

danas u hravtoslaviji državno konto ždere najmanje 500 000 gamadi koja izdaje ovakve kriminalne dokumente i čini  antiljudske i ostale perverzije

samo po osnov mutantne patologije koja je pojela um socijalistima ,,,lijevim i desnim

te ljude triba pod hitno hospitalizirat

terapija


jedina moguća

skidanje sa državnog konta


ZA SMRT
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by RayMabus 8/2/2023, 11:40

Tužit ću ovoga Malenicu na eu sudu da kao ministar pravosuđa jedne članice EU podržava kriminalnu organizaciju za krijumčarenje djece u EU.

Lik jučer brani to da su ta djeca hrvatski državljani a po zakonu to ne mogu bit jer nemaju dokument s kojim se zakonski radi upis u knjigu rođenih a to je potvrda ministarstva obitelji koji traži posvojitelj da je u tom slučaju kod tog i tog djeteta ispoštivana prava tog djeteta.

Tog dokumenta nema. Ima neki drugi al taj nema zakonsku vrijednost.

Tužit ću ga na sudu u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by RayMabus 8/2/2023, 11:44

To će trajat pet minuti na sudu a on će u zatvor.

Članak 201 - Posvojitelj u svom prebivalištu se obraća centru za socijalnu skrb

Članak 2013 _ Posvojitelj je taj preko kojeg se dijete upisuje u matičnu knjigu rođenih i posvojitelj je taj koji u svom centru za socijalnu skrb mora donijeti izvadak od te institucije da nisu prekršena prava tog i tog dijeteta.

Nema toga dokumenta a ti tvrdiš da su ta djeca hrvatski državljani.

SAD ĆETE NA SUD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by RayMabus 8/2/2023, 11:49

Kriminalna hobotnica koja seže do samog vrha vlasti ( ministar pravosuđa ).

Uključena uprava ( matična knjiga rođenih ).

I tko zna kakvi lovaši povezani sa sistemom koji sad se brane preko ovih jer drže vlast.

Tako. Sad ćete dobit sudski poziv.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by RayMabus 8/2/2023, 12:04

Kako se to radi ?

Oni kupe tu potvrdu dole kod tih šta trguju s tom dicom a povezani su organima vlasti dole i oni im izdaju taj papir da ta država odobrava posvajanje tog diteta.

Onda dođu u Hrvatsku pa kod javnog bilježnika to prevedu i samo odu kod tog sudskog tumača da on kaže da piše to šta piše na tom papiru a to je da ta država daje dozvolu za usvajanje tog sijeteta.

Onda odu u upravu di imaju svoga i s tim papirom upišu dijete u matičnu knjigu rođenih i nakon toga izvade na račun toga hrvatsko državljanstvo za istog i s tim idu po to dite doli i dovedu ga u Hrvatsku kao već gotovo hrvatskog državljanina.

Stvar je u tome šta se u matičnu knjigu rođenih ne upisuje po zahtjevu djeteta niti njegovo centra za socijalnu skrb a šta oni rade kako bi prevarili državu i izvukli hrvatske dokumente za istog NEGO se upisuje po zahtjevu posvojitelja i njegov centra za socijalnu skrb dakle u Hrvatskoj koji onda utvrđuje da to i to dijete da mu nisu prekšena dječja prava.

I tek s tim dokumentom možeš upisati to i to dijete u matičnu knjigu rođenih i na temelju toga izvadit i za istog hrvatsko državljanstvo.


Ovo je sine kriminal vrhunski.


I još ministar pravosuđa ovo javno brani jer zna da je upletena i uprava u ovo plus bit će i neki tajkun koji ima veze u HDZ.


SAD ĆETE NAJEBAT SVI SKUPA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by jastreb 8/2/2023, 16:38

Bujanec.

A tko bi drugi?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 19:39

podrška mutantima
izdržite do kraja
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Guest 8/2/2023, 20:01

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Sss10

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 20:17

ja nisan na logici osvete
ja iden samo zaštitom mog osobnog opstanka


mutanti su smrt civilizacije

te konstatacije se ne stide ,,, i proklamuju frigidnost i sterilnost kao kult življenja


kult sterilnosti je posljednji život

POSLJENJI ŽIVOT

drugovi mutanti želim da ste daleko od nas ,,, iza rešetaka


ZA SMRT ,,,,,,,






avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Guest 8/2/2023, 20:18

Treba to na vrijeme zaustaviti. Kad im dosade crnčići, prijeć će na kosooke žute (ovisi što je u modi trenutno).
Jedino možemo biti bezbrižni da neće dirati male Hrvate, jer sve hrvatsko mrze.
A vjerojatno će i ostali bijelčići biti manje traženi , jer oni njima predstavljaju "white power" rasizam.
Dakle, slijede žuti, pa onda crvenokošci, pa mulati...ovisi o trendu. 
To pod hitno spriječiti!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by vuksadinare 8/2/2023, 21:31

pernar...nedavno u bujici je rekao da je u dorhu podnio prijavu protiv zambijaca..pernar ujebao senfa i njegove :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by vuksadinare 8/2/2023, 21:43

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tko-je-prijavio-hrvate-u-zambiji-pogledajte-sto-je-pernar-izjavio-prije-par-tjedana-podnio-sam-prijavu-15303850
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Gast 8/2/2023, 21:45

vuksadinare wrote:pernar...nedavno u bujici je rekao da je u dorhu podnio prijavu protiv zambijaca..pernar ujebao senfa i njegove :D

AK JE ADRESIRANO NA DORH ,,,, NEBI REKA DA JE PREŠLO EKVADOR
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TKO SI DA SI KRALJ SI  - Page 4 Empty Re: TKO SI DA SI KRALJ SI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum