ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 21:51


ja živim za državu, ja sam vojnik države.

- Imam  jednu dobru vest, objavili ste kako su u Žagubici pronađene rezerve zlata, našli smo još jedno mesto sa još većim zalihama, samo nas dvoje zna gde je, al neću da vam kažem, našli smo prema prvim izveštajima, jedan od prvih 100, a možda i bolje od toga nalazišta zlata u celom svetu. Da smo imali pameti sa iskoristimo litijum, samo Srbija donela genijalnu odluku da sebi puca u nogu.




https://www.telegraf.rs/vesti/politika/3619715-predsednik-Suljo-se-obraca-javnosti-saopstava-najvaznije-informacije-o-situaciji-na-kosmetu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 21:52


Ko ga bude prebacio u strip ima da bude popularniji od

Alan Forda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 22:02


winksmile


POSEBAN POZDRAV ZA NAŠ NAROD NA KOSMETU.

TITO: Znam da veruju meni i svojoj državi, jer imaju kome da veruju!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by RayMabus 23/1/2023, 23:08

Da je pametan kovao bi zlatnike veličine kovanice 2 eura a na njima bi utisnuo natpis : Srbija do Tokija i onda s tim zlaticima plaćao dugovanja države prema unutrašnjim dužnicima.

Iste te zlatnike centralna banka Srbije ne bi kupovala ( samo ih plasira na tržište ) a jedina obaveza bi joj bila da ako netko želi provjerti jel lažnjak da u jednoj poslovnici u Bg službena lica besplatno rade tu uslugu provjere jel ta kovanica baš to zlato iz kojeg ( jer ga kuje ) stoji centralna banka Srbije tj država kao proizvođač.

I onda fino mafiji to zgodno za mutne poslove i eto valute koja se koristi u međusobnim paćanjima između kupca i prodavateljima na Balkanu i šire.

Vrijednost joj diktira trenutna cijena zlata u svijetu pa ako je gram 50 dolara a kovanica ima masu 30 grama onda taj srpski zlatni dinar vrijedi : 1500 ( tisuću pesto ) dolara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Serbinho-3 24/1/2023, 07:08


To imas ovde po radnjama plocice od 1, 2, 5 i navise grama.

Lingotto d'oro ukucaj i eto od 1 gram do 1 kg.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by vuksadinare 24/1/2023, 08:17

i ja znam gdje gusarsko blago ali necu vam reci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by RayMabus 24/1/2023, 11:44

Serbinho-3 wrote:
To imas ovde po radnjama plocice od 1, 2, 5 i navise grama.

Lingotto d'oro ukucaj i eto od 1 gram do 1 kg.

Točno to triba radit al ne ovako nego u obliku zlatnika ( kovanice ) i onda ona šema gore kako san opisa.

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Lingotti-d-oro

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Lingopaint
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Serbinho-3 24/1/2023, 12:52


PREMIJERKA BRNABIĆ POKOPALA TADIĆA: Nisu mogli da mu zaprete povlačenjem investicija - nije ih bilo!


TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! 675992_tan2022-8-11-95429131-3_f

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

RayMabus likes this post

Back to top Go down

TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde! Empty Re: TITO: Nasli smo mnogo BRE zlata, ali necu da vam kazem gde!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum