ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/4/2023, 12:31

Lt.Topper Harley wrote:Omalovazavanjem hajduka neces postati relevantan ,ali razumijem ,tatta je otisao i rektalnim intruderima je tesko naci novu balegu
hajduk sam sebe omalovažava, a ti braniš sektu jer imaš isti mentalni sklop.

sekta je od hajduka napravila sprdnju od kluba i da ih zadnjih godina, naročito zadnje dvije godine, ne guraju i vuku suci ne bi imali ni trofeja.

ti si više u tatinom rektumu od svih kojima to pripisuješ.
poznata je činjenica kako psihijatrijski pacijenti negiraju svoje stanje, a što se tebe i tate tiče ne bih se iznenadio da te pere stokholmski sindrom.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/4/2023, 12:59

UEFA stiže na Poljud, snimat će se dokumentarni film o putu i uspjehu Hajdukovih juniora

Gigant
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/4/2023, 17:11

A to su one, donedavno, stare prdonje i lopovi iz UEFA-e? A sad su, kaj? Stvarno je Armada milijun posto u pravu:  “Ja sam Dalmatino, bez srca i duše, ja sam od onih kako vitar puše”

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 19/4/2023, 09:35

Evo kako to radi veliki klub koji nije jalan na tuđi uspjeh:

Jeste li iz Dinama dobili informacije o Milanu?
- Poslao nam je Dinamo snimke taktičke kamere.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2023, 12:10

Andreas Goldberger wrote:Zamra ovaj forum skroz. 
Kad Hajduku malo krene sama paucina, a kad nije dobro ka prvi misec ipo dana nastavka onda sve gori...  :coffee
Zivnija forum i ova tema nakon Rujevice...  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 19/4/2023, 15:41

“Ja sam Dalmatino, bez srca i duše, ja sam od onih kako vitar puše”

End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2023, 15:49

End wrote:[size=48][size=32]“Ja sam Dalmatino, bez srca i duše, ja sam od onih kako vitar puše”[/size]

[/size]
To ona poruka od Armade koja gura moto "Sami protiv Svih" a redovito primaju autobus igraca od GNK Prcije a gazda im dopredsjednik HNS-a i nokat prsta osudenog kriminalca u bijegu?  lol!  hahaha... 

Mi svoje ideale nikad nismo izdali, ma sto drugi pricali. Klub navijaca, clanova i postenje za sve...  Basketball

Kako samo zuljamo sve ostale, zato i idu puste izmisljotine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 19/4/2023, 16:12

jedino kad treba uzeti dinamove pare iz europe ili travnjak HNS-a onda nema nikih problema
to je vaš ideal, lopovluk i licemjerstvo na najjače
što bi tek bilo da vas mi nemamo na svojoj grbači, ne bi izbacili niti igrače poput propalog atletičara
btw. odlično je dokazao da može igrati u ligi 5, nema sumnje više, sredina tablice u ligi koja jedva pa ulazi u top 5
HILARIOUS
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2023, 17:00

End wrote:jedino kad treba uzeti dinamove pare iz europe ili travnjak HNS-a onda nema nikih problema
to je vaš ideal, lopovluk i licemjerstvo na najjače
što bi tek bilo da vas mi nemamo na svojoj grbači, ne bi izbacili niti igrače poput propalog atletičara
btw. odlično je dokazao da može igrati u ligi 5, nema sumnje više, sredina tablice u ligi koja jedva pa ulazi u top 5
HILARIOUS
Nikakve pare od GNK Prcije nitko ne uzima niti su to vase pare. No posto ste vi Lopovi navikli tude pare prisvajati  sebi, ne cudi me sto tako prikazujes.  lol!
Sto se travnjaka tice, Poljud nije vlasništvo Hajduka a HNS je tu prvenstveno dao pare da reprezentacija ima di igrati jer inace nema niti ce skoro moci igrati na koliko toliko normalnom stadionu od cca 30 tisuca ljudi. A i taj hibrid je Btw. znj kvalitete daleko od pravog travnjaka. Primjerice u Rijeci je puno bolji nego na ovim sto je HNS dao drugim stadionima... 
Uostalom, igraci Hajduka igraju u reprezentacijama i tu nabijati na nos Hajduku novi travnjak na stadionu koji niti nije njegov je najblaže receno retardirano...
Sto je za tebe endicu-mesicu sasvim ocekivano...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 19/4/2023, 17:39

Ne seri ... Š.R.D. je dobio koncesiju na  stadion za vrijeme od 30 godina ... Čak je i financijska vrijednost stadiona ušla u pretvorbu kako bi se umjetno povećala vrijednost Š.R.D.-a .... I tko bi onda trebao održavati taj stadion? HNS? Još jedanput, ne seri gluposti iz svog arsenala bedastoća ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 20/4/2023, 13:27

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:jedino kad treba uzeti dinamove pare iz europe ili travnjak HNS-a onda nema nikih problema
to je vaš ideal, lopovluk i licemjerstvo na najjače
što bi tek bilo da vas mi nemamo na svojoj grbači, ne bi izbacili niti igrače poput propalog atletičara
btw. odlično je dokazao da može igrati u ligi 5, nema sumnje više, sredina tablice u ligi koja jedva pa ulazi u top 5
HILARIOUS
Nikakve pare od GNK Prcije nitko ne uzima niti su to vase pare. No posto ste vi Lopovi navikli tude pare prisvajati  sebi, ne cudi me sto tako prikazujes.  lol!
Sto se travnjaka tice, Poljud nije vlasništvo Hajduka a HNS je tu prvenstveno dao pare da reprezentacija ima di igrati jer inace nema niti ce skoro moci igrati na koliko toliko normalnom stadionu od cca 30 tisuca ljudi. A i taj hibrid je Btw. znj kvalitete daleko od pravog travnjaka. Primjerice u Rijeci je puno bolji nego na ovim sto je HNS dao drugim stadionima... 
Uostalom, igraci Hajduka igraju u reprezentacijama i tu nabijati na nos Hajduku novi travnjak na stadionu koji niti nije njegov je najblaže receno retardirano...
Sto je za tebe endicu-mesicu sasvim ocekivano...  Basketball
Dobro, nisu to naše pare, to su UEFA-ine pare ... Ali to su pare koje je Dinamo zaradio svojim ulaskom u skupinu LP za sve klubove HNL-a ... To ti je jedina istina, ako ti je tak lakše, jer da Dinamo nije ušao u skupine LP-a vi te pare vidjeli ne bi ... Nije to tak teško priznati i zahvaliti se jedinom klubu-gigantu u istočnoj Europi, koji "pljačka" bogate (UEFA) i daje siromašnima (Š.R.D. i ostatak HNL-a) ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 20/4/2023, 13:36

Tablica o broju dosuđenih penala za pojedini klub u  svjetskom nogometu u posljednje 2 godine:

Hajduk Split - Page 44 Fs2oAYdWwAELSR5?format=jpg&name=small

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 20/4/2023, 19:39

Zeko wrote:Tablica o broju dosuđenih penala za pojedini klub u  svjetskom nogometu u posljednje 2 godine:

Hajduk Split - Page 44 Fs2oAYdWwAELSR5?format=jpg&name=small
nečuven podatak
stvarno je nevjerojatno s kakvim mi lopovima imamo posla i još uspijevamo svake sezone biti prvaci
dinamo je fenomen
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 20/4/2023, 20:50

Sjašite više sa svete teme, jalni tattičari
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/4/2023, 08:14

End wrote:
nečuven podatak
stvarno je nevjerojatno s kakvim mi lopovima imamo posla i još uspijevamo svake sezone biti prvaci
dinamo je fenomen
Aha... 
Zanimljivo kako  prije VAR-a nije bilo ni priblizno toliko penala za Hajduk, a branicima GNK Lopov se dozvoljavalo da glume golmana...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 21/4/2023, 18:05

bili tici za povijest 



Hajduk Split - Page 44 Hajduk-hajduk-split
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 21/4/2023, 18:53

moglo bi se ovo dobit ako imaju sape trcat 2 poluvrime , dobra kontrola igre par obecavajucih napada 
protivnik osim jedne bolje prigode zatecen taktickom disciplinom , klinci hajduka svjetski proizvod iz zemlje osrednjosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 21/4/2023, 19:55

ovo je bilo sjajno  :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by RayMabus 21/4/2023, 20:00

Juniori Hajduka razbili su Milan u Ženevi s uvjerljivih 3:1 i plasirali se u finale Lige prvaka mladih.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, Bijeli su došli u vodstvo u 51. minuti. Roko Brajković odlično je prošao po desnoj strani i pronašao Jeru Vrcića koji je zabio za 1:0.

U 67. minuti Brajković je ponovno bio asistent, ovaj put iz kornera s lijeve strane. Pronašao je Pukštasa, koji je poletio zrakom i zakucao loptu glavom za 2:0. Zatim je Hrgović u 76. minuti oduzeo loptu protivničkom stoperu i zabio Navi kroz noge za konačnih 3:0 i potvrdu plasmana u finale.

Milan je do kraja pokušavao doći do izjednačenja, ali samo su uspjeli smanjiti preko Zerolija u 83. minuti.

Hajduk će u finalu igrati protiv nizozemskog AZ-a, koji je ranije danas nakon jedanaesteraca izbacio lisabonski Sporting. Taj susret na rasporedu je u ponedjeljak (24. travnja) u 18 sati.

Juniori Hajduka demolirali veliki Milan usred Ženeve i plasirali se u finale Lige prvaka!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by kic 21/4/2023, 21:19


svaka čast
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by RayMabus 21/4/2023, 21:54

Predsjednik uprave Hajduka Lukša Jakobušić je pucao od ponosa nakon plasmana juniora ‘bijelih‘ u finale Lige prvaka. To je jedan od najvećih uspjeha u povijesti kluba.

- Čestitam igračima, stručnom stožeru, ali i cijelom klubu. Hvala navijačima. Ovo nije samo pobjeda Hajduka, nego i cijelog hrvatskog nogometa, ispisali smo povijest, najveći uspjeh hrvatskog nogometa u juniorskoj konkurenciji. I Hajduk ju je ispisao. Bio je s nama i Mario Pašalić, svi smo osjetili ponos, ne može nitko ostati ravnodušan – rekao je prvi čovjek kluba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 44 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum