ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/2/2023, 14:18

Lt.Topper Harley wrote:Pa to je vas bratski klub ,stovise cetnik Milovan je bio vaš predsjednik 
Otada njegujete animozitet prema ostatku hrvatske
Nemoj da trazim onu sliku o dva kluba bratska...  ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/2/2023, 14:28

Lt.Topper Harley wrote:Samo mi je tragikomicno kako sekta sada pere ruke i prebacuje odgovornost na PU i SD dok su se donedavno dicili da je Hajduk Naš
Ja sam davno napisao da ta "sekta" nije zasluzna za rezultat kad se on ostvari (pa tako nije zasluzna ni za trofej lani) niti je kriva kad rezultat izostane...

Ono za sto je zasluzna je to sto klub nije otisao u stecaj i sto je postao transparentan klub koji posluje rekao bih normalno, jer ono prije godinama nije bilo normalno. Niti ti zakon i pusti propisi vise dozvoljavaju da poslujes s blokiranim racunom i preko 100 sudskih sporova gdje si vecinom ti nekome duzan novac...

Klub je danas ureden, a Sto? Nismo prvaci? Pa mi zadnje 3, 4 godine trosimo manje od Osijeka i puno, puno manje od GNK Lopov koji ZNA SE kako je dosao do moci i novaca... 
Opet s druge strane, lani najveci proračun u povijesti kluba sto je jasan znak da klub ipak raste.

Nitko danas nece da prica o kriminalu u GNK Lopovu, ili pak da je Osijeku koji je privatni klub zabranjeno dovoditi igrace ovaj prijelazni rok zbog neplaćenih obaveza, a gdje je Rijeka? Nego kad otvoris bilo koji medij od 5 clanska 4 o Hajduku i svaki kurac ima nesto za reci. A mi smo jos uvik 2 bez obzira na ovu krizu prve momcadi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 27/2/2023, 14:37

fridrih_niche wrote:Znaci, ‘zasukati rukave i raditi’…
U prijevodu, politički vrh će nam pomoći da napravimo bankomat od kluba, te isisvat lovu iz njega, a zauzvrat će ga napravit vječnim prvakom uz pomoć mita i korupcije, naklonjenim HNS-om, kontrolom sudačke organizacije, dopuštanjem Lokosima da igraju istu ligu i razvijaju im mlađe igrače Itd. …
A nikaj, treba delati!
Idemo zasukati rukave!
<3
najbolji "prijevod" stanja u hajduku je jučerašnja utakmica.

jakobušić je pokušao podilaženjem što sekti što hajdukovom puku dobiti odriješene ruke i dobio je podršku.
međutim, nogomet nije njegova struka, vođenje nogometnog kluba kakav bi trebao biti hajduk nije usporedivo s jugom u vatrpolu pa je jakobušić nanizao podosta grešaka u koracima zbog nepoznavanja funkcioniranja nogometnog kluba neke je premise pogrešno postavio.

prva je pogrešna premisa kako je nikoličius kapacitet za sportskog direktora hajduka.
iz te je premise kreirana vizija hajduka na način da se hajduk sveo na razinu velike gorice, samo što pri dovođenju igrača nikoličius nije pogađao kao sa atiemwenom, miyom, ndiayeom, zwolinskim koje je poslije gorica prodala za lijepe novce.

druga je pogreška što jakobušić još nije osvijestio da je hajduk  samo na hajdučki pogon hajduk.
ok, livaja je klasa i svijet za sebe, ali sa ovim internacionalnim mlitavcima oko sebe ni on ne može više pogotovo jer nije nepoderiv stroj.

treća je pogreška eksperimentiranje s trenerima: kopić i oreščanin su imali ideju kako dinamov model prekopirati i prilagoditi hajduku, ali strpljenja nije bilo i desila se gzira.
dambrauskas je bio rješenje koje se zbog nikoličiusa nametalo, ali u praksi je bio promašaj jer dambrauskas nije trener s vizijom igre kakvu bi hajduk trebao upražnjavati.

ivan leko je za hajduk kamen temeljac i prekretnica, ili u slučaju razlaza razdjelnica na putu u prosječnost.
ivan leko točno zna što želi: kakvu igru i kakve igrače za tu igru.
ovo što sada ima je debelo ispod njegovih kriterija, ali put kojim je krenuo je ispravan: od hajduka napraviti klub koji igra nogomet.
za ovo jučer leko nije kriv. mogao je on posložiti drugačiji sustav i sa drugim igračima, ali to onda ne bi bio ovaj ivan leko iz hajduka, nego neki drugi ivan leko. možda bi rezultat bio za nijansu povoljniji i dojam bolji pa bi se opetovano zamaskirali stvarni problemi s igračkim kadrom, odnosno selekcijom igrača.
sada je svim u hajduku i oko hajduka jasno kako stoje stvari i sad treba imati muda i podržati leku da u hajduku sprovede u život ono što želi od igre i igrača.

nisu za ovakvo stanje u hajduku krivi ni dinamo ni lokomotiva ni hns ni suci: drugovi tovari, sami ste gubili energiju i vrijeme na krive stvari.


no, ako vam je lakše krivicu za vlastite propuštene šanse prebaciti na druge, tko sam ja da vas u tome spriječavam?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 27/2/2023, 15:08

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Samo mi je tragikomicno kako sekta sada pere ruke i prebacuje odgovornost na PU i SD dok su se donedavno dicili da je Hajduk Naš
Ja sam davno napisao da ta "sekta" nije zasluzna za rezultat kad se on ostvari (pa tako nije zasluzna ni za trofej lani) niti je kriva kad rezultat izostane...

Ono za sto je zasluzna je to sto klub nije otisao u stecaj i sto je postao transparentan klub koji posluje rekao bih normalno, jer ono prije godinama nije bilo normalno. Niti ti zakon i pusti propisi vise dozvoljavaju da poslujes s blokiranim racunom i preko 100 sudskih sporova gdje si vecinom ti nekome duzan novac...

Klub je danas ureden, a Sto? Nismo prvaci? Pa mi zadnje 3, 4 godine trosimo manje od Osijeka i puno, puno manje od GNK Lopov koji ZNA SE kako je dosao do moci i novaca... 
Opet s druge strane, lani najveci proračun u povijesti kluba sto je jasan znak da klub ipak raste.

Nitko danas nece da prica o kriminalu u GNK Lopovu, ili pak da je Osijeku koji je privatni klub zabranjeno dovoditi igrace ovaj prijelazni rok zbog neplaćenih obaveza, a gdje je Rijeka? Nego kad otvoris bilo koji medij od 5 clanska 4 o Hajduku i svaki kurac ima nesto za reci. A mi smo jos uvik 2 bez obzira na ovu krizu prve momcadi...

Aleksandar i klasicno partijsko jednoumlje,Milovan je ponosan
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 770
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/2/2023, 15:29

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Samo mi je tragikomicno kako sekta sada pere ruke i prebacuje odgovornost na PU i SD dok su se donedavno dicili da je Hajduk Naš
Ja sam davno napisao da ta "sekta" nije zasluzna za rezultat kad se on ostvari (pa tako nije zasluzna ni za trofej lani) niti je kriva kad rezultat izostane...

Ono za sto je zasluzna je to sto klub nije otisao u stecaj i sto je postao transparentan klub koji posluje rekao bih normalno, jer ono prije godinama nije bilo normalno. Niti ti zakon i pusti propisi vise dozvoljavaju da poslujes s blokiranim racunom i preko 100 sudskih sporova gdje si vecinom ti nekome duzan novac...

Klub je danas ureden, a Sto? Nismo prvaci? Pa mi zadnje 3, 4 godine trosimo manje od Osijeka i puno, puno manje od GNK Lopov koji ZNA SE kako je dosao do moci i novaca... 
Opet s druge strane, lani najveci proračun u povijesti kluba sto je jasan znak da klub ipak raste.

Nitko danas nece da prica o kriminalu u GNK Lopovu, ili pak da je Osijeku koji je privatni klub zabranjeno dovoditi igrace ovaj prijelazni rok zbog neplaćenih obaveza, a gdje je Rijeka? Nego kad otvoris bilo koji medij od 5 clanska 4 o Hajduku i svaki kurac ima nesto za reci. A mi smo jos uvik 2 bez obzira na ovu krizu prve momcadi...

Aleksandar i klasicno partijsko jednoumlje,Milovan je ponosan
:tu Odgovor ti je na nivou... 
Bas si ono dio po dio demantirao ono sto sam ja napisao. 
Svaka cast...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 27/2/2023, 16:19

Ako je tebi to što ste od 90%-tnog siromaha postali 89%-tni siromah velebni uspjeh, OK ... A jedan kup u 10-godišnjoj vladavini sekte, uzimali ste i prijesekte i to češće, a uzeli ste i pokoje prvenstvo ... Dakle, sekta vas je, realno, unazadila bar 20 godina ... A kakvom se ti to stabilnom financijskom situacijom tu hvališ? Pa vi nemate novce za dovesti bilo kakvog igrača, vaš domet su igrači iz 2. belgijske i francuske lige ili igrači koje posuđujete ... Za vas je transfer Biuka u američku ligu vrh vrhova, a iznos je tričavih 6-7 mil. eura ... Pa kaj ti nisi svjestan da bi Dinamo za igrača tih godina i takve kvalitete uprihodio minimalno 3 puta veću lovu? Nevjerojatni ste u svom vjerovanju u sektu ... Svakom imalo normalnom čovjeku je nakon 10-ak godina vladavine nečega što nije dobro jasno da to treba promijeniti ... Osim vama, naravno ... Simptomatično je da i cijela država Hrvatska funkcionira na sličan način ... Naime, svima je jasno da je vladavina HDZ-a za Hrvatsku ubitačna, na Hrvatska s njima na čelu nema nikakav prosperitet, a ista ta Hrvatska ništa ne čini da to promijeni ... I oni su sve jači i sve bahatiji ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 27/2/2023, 18:18

Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Samo mi je tragikomicno kako sekta sada pere ruke i prebacuje odgovornost na PU i SD dok su se donedavno dicili da je Hajduk Naš
Ja sam davno napisao da ta "sekta" nije zasluzna za rezultat kad se on ostvari (pa tako nije zasluzna ni za trofej lani) niti je kriva kad rezultat izostane...

Ono za sto je zasluzna je to sto klub nije otisao u stecaj i sto je postao transparentan klub koji posluje rekao bih normalno, jer ono prije godinama nije bilo normalno. Niti ti zakon i pusti propisi vise dozvoljavaju da poslujes s blokiranim racunom i preko 100 sudskih sporova gdje si vecinom ti nekome duzan novac...

Klub je danas ureden, a Sto? Nismo prvaci? Pa mi zadnje 3, 4 godine trosimo manje od Osijeka i puno, puno manje od GNK Lopov koji ZNA SE kako je dosao do moci i novaca... 
Opet s druge strane, lani najveci proračun u povijesti kluba sto je jasan znak da klub ipak raste.

Nitko danas nece da prica o kriminalu u GNK Lopovu, ili pak da je Osijeku koji je privatni klub zabranjeno dovoditi igrace ovaj prijelazni rok zbog neplaćenih obaveza, a gdje je Rijeka? Nego kad otvoris bilo koji medij od 5 clanska 4 o Hajduku i svaki kurac ima nesto za reci. A mi smo jos uvik 2 bez obzira na ovu krizu prve momcadi...

Aleksandar i klasicno partijsko jednoumlje,Milovan je ponosan
:tu Odgovor ti je na nivou... 
Bas si ono dio po dio demantirao ono sto sam ja napisao. 
Svaka cast...

Crni Ivane sto imam demantirati notorne budalastine ,totalni gubitak vremena . 
Mene vise zabavlja koliko ti izmisljas u nastojanju da opravdas sadasnje stanje u klubu .
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 770
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/2/2023, 18:30

Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Samo mi je tragikomicno kako sekta sada pere ruke i prebacuje odgovornost na PU i SD dok su se donedavno dicili da je Hajduk Naš
Ja sam davno napisao da ta "sekta" nije zasluzna za rezultat kad se on ostvari (pa tako nije zasluzna ni za trofej lani) niti je kriva kad rezultat izostane...

Ono za sto je zasluzna je to sto klub nije otisao u stecaj i sto je postao transparentan klub koji posluje rekao bih normalno, jer ono prije godinama nije bilo normalno. Niti ti zakon i pusti propisi vise dozvoljavaju da poslujes s blokiranim racunom i preko 100 sudskih sporova gdje si vecinom ti nekome duzan novac...

Klub je danas ureden, a Sto? Nismo prvaci? Pa mi zadnje 3, 4 godine trosimo manje od Osijeka i puno, puno manje od GNK Lopov koji ZNA SE kako je dosao do moci i novaca... 
Opet s druge strane, lani najveci proračun u povijesti kluba sto je jasan znak da klub ipak raste.

Nitko danas nece da prica o kriminalu u GNK Lopovu, ili pak da je Osijeku koji je privatni klub zabranjeno dovoditi igrace ovaj prijelazni rok zbog neplaćenih obaveza, a gdje je Rijeka? Nego kad otvoris bilo koji medij od 5 clanska 4 o Hajduku i svaki kurac ima nesto za reci. A mi smo jos uvik 2 bez obzira na ovu krizu prve momcadi...

Aleksandar i klasicno partijsko jednoumlje,Milovan je ponosan
:tu Odgovor ti je na nivou... 
Bas si ono dio po dio demantirao ono sto sam ja napisao. 
Svaka cast...

Crni Ivane sto imam demantirati notorne budalastine ,totalni gubitak vremena . 
Mene vise zabavlja koliko ti izmisljas u nastojanju da opravdas sadasnje stanje u klubu .
Sto je tocno izmisljeno, demantiraj, dokazi? 

Kakvo stanje u klubu? Ne igramo dobro i rezultat nije dobar na pocetku ove polusezone? Vau, jedini smo klub na svijetu kojem se to dogodilo, nikad nikome se to nije dogodilo. Sto se ceka s emisijom Otvoreno, sjednica Vlade, Stozer Civilne zastite?  Basketball

Jeli ti znas crni rajko da postoje klubovi koji nikad nista nisu osvojili, pa imaju navijace, imaju clanove a i stadion im nije poluprazan? Znas ono, jednostavno postoje takvi klubovi...  Basketball Trofej nije sve na svijetu, naslov prvaka nije sve na svijetu. I ovi tvoji Lopovi su svojedobno bili 24 godine bez naslova prvaka i u 35 godina imali samo jedan naslov prvaka... Jesu prestali postojati? Oh, pardon jesu... Ali nisu u tih 35 godine nego malo kasnije zbog kriminala, korupcije i lopovluka. Tamo mi udruge gradana osnovane 2000 i neke...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 27/2/2023, 21:11

Yep demagogija, jos blatantnija od one koju spocitavas određenim politickim i drustvenim skupinama

Pateticno
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 770
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/2/2023, 21:40

Lt.Topper Harley wrote:Yep demagogija, jos blatantnija od one koju spocitavas određenim politickim i drustvenim skupinama

Pateticno
A dobro, demagogija je... Nisu cinjenice...  Basketball
Znaci, ne postoje klubovi koji nisu nikad nista osvojili a svejedno imaju clanove, navijace i pristojno popunjen stadion, a i vi Lopovi nikad niste bili 24 godine bez naslova i u 35 godina s jednim naslovom prvaka. :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 27/2/2023, 23:11

Pa naravno da postoje takvi klubovi, samo ti ne najavljuju titulu ili bar borbu za titulu prije svake sezone kao tvoj Š.R.D. ... Oni znaju koji su im realni dometi i takve su im i ambicije ... A vi ne znate ili, bolje rečeno, nećete priznati ni drugima, ni sebi gdje vam je mjesto i zbog toga ste samo za ismijavanje ... Basketball Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/2/2023, 00:14

Ono o cemu sam ja pisa danas zorno i slikovito je pokazala emisija Labirint specijal o Hajduku na HRT-u veceras prikazano...

Ko moze razumiti ce, ko ne moze nece nikad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 28/2/2023, 08:45

Okrenuli smo broj, između ostalog, jednog bivšeg, legendarnog igrača Hajduka koji nam je, kad smo mu postavili pitanje, samo rekao - "Jao, nemojte mene molim vas, što god rećen onda sam mrtav, gotov san. Razapet će me. Nemojte se ljutiti. Ovdje sam u Splitu i što god kažem odmah sam na udaru".

sekta strah i trepet, kako su se lopovi umrežili, vidi se da su usko surađivali s HDZ-om i sanaderom
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 28/2/2023, 08:49

'Treba pristupiti omladinskoj školi kako spada jer Hajduk nema izbora a ni novca!'
'Pravilni rad i filozofija omladinske škole je jedini pravi i ispravni put'
'Stvar je u onom što akumuliraš kroz omladinsku školu'

javio se i veliki stručnjak čiji propali sin nastupa za giganta iz torina čime je definitvno dokazao da može igrati u ligama 5  :rofl
kad su već postavili vaterpolista na čelo kluba zašto ne bi priliku dobio atletičar.
sekta pomno prati razvoj situacije
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 28/2/2023, 10:42

Dobro je, Tatticari, skontali smo sve…
Mi smo sekta i ništa ne valjamo…
A kad Tatta vodi klub iz Međugorja i plaća novim članovima da se učlane samo kako on može zadržat kormilo u svojim rukama zbog osobnog probitka i ničeg vise, to je beleca…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 28/2/2023, 11:55

samo opušteno
počele su pripreme za superligu, a kasa će radit cangr cangr
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/2/2023, 12:28

Ajde endicu odjebi od ove teme i javi se Tatti da te uclani u sektu kriminalca iz Medugorja...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 28/2/2023, 14:26

fridrih_niche wrote:Dobro je, Tatticari, skontali smo sve…
Mi smo sekta i ništa ne valjamo…
A kad Tatta vodi klub iz Međugorja i plaća novim članovima da se učlane samo kako on može zadržat kormilo u svojim rukama zbog osobnog probitka i ničeg vise, to je beleca…
<3
Pa dobro sad, on plaća u Međugorju, a ovi plaćaju u Zagrebu ... Dinamu to dobro ispadne na kraju, u nekoliko dana broj članova narastao je sa 10 tisuća na 30 tisuća ... Ne može se reći da od te borbe nema baš nikakve koristi ... Šteta kaj je ta skupština za nekoliko dana pa nema puno vremena, inače bi garant prestigli Š.R.D. po broju članova ...  ;) Jedino nije dobro kaj sad u skupštinu ne budu ušli povjerenici-dinamovci nego povjerenici-glasači, a najžalosnije je to da bude struja koja u skupštinu ubaci više povjerenika-glasača na kraju i pobijedila, jer je trenutno stanje glasova negdje fifti/fifti ... A čim glasači sa ulice odlučuju, to je put u prosječnost za Š.R.D.-om ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 28/2/2023, 14:28

Vi ne bi prestigli broj članova Hajduka, u samo ova dva miseca, niti da se 5 godina upisujete…
Budi realan…
:D
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 28/2/2023, 14:37

Kako se bili tići igraju sa Guardiolinim tićima hahahaha…
:^O

Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/2/2023, 14:54

fridrih_niche wrote:Kako se bili tići igraju sa Guardiolinim tićima hahahaha…
:^O

Hajduk živi vječno!
<3
Bas gledam, s tim da je ova momcad City-a starija od Hajdukove. Fali tu ovih par sto su s A momcadi... 
City igra isti stil ka seniori i dobri su, jako dobri. Jos uvik favoriti, steta sto je Leko pokupija par igraca inace bi ih izbacili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum