ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 21 Feb - 11:59

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Bivši igrač Hajduka Tonći Kukoč prokomentirao je situaciju u svojem nekadašnjem klubu i sjajan uspjeh Igora Tudora koji se pobjedom protiv Toulusea od 3:2 vratio na drugo mjesto francuske lige.
Tudor je tako u 24 kola osvojio 52 boda, a to nije uspjelo niti jednom njegovom prethodniku u povijesti kluba.
"Dok je Igor trenirao Hajduk, vrijeđali su ga i omalovažavali, vikali da je panj i da nema pojma od nogometu, da je 3-5-2 neznalica. S tom istom formacijom je napravio čudo s Veronom i sad radi čuda s Marseilleom. Tamo ima igrače, u Hajduku ih nije imao i to je kraj priče", napisao je Kukoč pa dodao:
Isto je sada s Lekom. I njega se sad vrijeđa da nema pojma, a jedina i prava istina je da nema kvalitetne igrače. Tu sve završava."
Otkrivanje tople vode, bravo…
<3

Pa već kad nemaš igrače za svoj sistem, a da je probat s nekim drugim sistemom?
Ipak si trener, tribas imat znanja i za vise sistema od jednog…
I meni se jebe Monica Bellucci i šta sad, kad nema nje da ne jeben neku drugu?
Sprdačina…
;)
Niče, možemo to i drugačije postaviti ... Kakvi su to igrači koji mogu igrati u samo jednom sistemu? Trebali bi imati znanja i za više sistema od jednog ...

Zeko

Posts : 6711
2015-08-26


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Tue 21 Feb - 14:06

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Bivši igrač Hajduka Tonći Kukoč prokomentirao je situaciju u svojem nekadašnjem klubu i sjajan uspjeh Igora Tudora koji se pobjedom protiv Toulusea od 3:2 vratio na drugo mjesto francuske lige.
Tudor je tako u 24 kola osvojio 52 boda, a to nije uspjelo niti jednom njegovom prethodniku u povijesti kluba.
"Dok je Igor trenirao Hajduk, vrijeđali su ga i omalovažavali, vikali da je panj i da nema pojma od nogometu, da je 3-5-2 neznalica. S tom istom formacijom je napravio čudo s Veronom i sad radi čuda s Marseilleom. Tamo ima igrače, u Hajduku ih nije imao i to je kraj priče", napisao je Kukoč pa dodao:
Isto je sada s Lekom. I njega se sad vrijeđa da nema pojma, a jedina i prava istina je da nema kvalitetne igrače. Tu sve završava."
Otkrivanje tople vode, bravo…
<3

Pa već kad nemaš igrače za svoj sistem, a da je probat s nekim drugim sistemom?
Ipak si trener, tribas imat znanja i za vise sistema od jednog…
I meni se jebe Monica Bellucci i šta sad, kad nema nje da ne jeben neku drugu?
Sprdačina…
;)
Niče, možemo to i drugačije postaviti ... Kakvi su to igrači koji mogu igrati u samo jednom sistemu? Trebali bi imati znanja i za više sistema od jednog ...
Takve nemaš ni u Dinamu osim njih par…
Realno, naša liga ima možda 10 dobrih igrača…
Ostali su blagi užas…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 21 Feb - 15:47

fridrih_niche wrote:

Takve nemaš ni u Dinamu osim njih par…
Realno, naša liga ima možda 10 dobrih igrača…
Ostali su blagi užas…
;)
Mozemo dovesti trenera M. City-a pa probati igrati kao oni. To sto nemamo igrace ni terene za to, nema veze... 

Ima igraca koji mogu igrati u bilo kojoj ligi petice osim u Engleskoj... Evo primjerice Livaja, mogao bi svugdje igrati, ali u Engleskoj bi zavrsio kao Orsic... 

Leko nije neznalica i vidi se sto bi on htio. Nazalost mi nemamo ni igrace ni uvjete za to...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 21 Feb - 16:19

Ma Livaja nemre igrati ni u Dinamu ... Ne uklapa se u sistem, jer zna igrati u samo jednom sistemu koji Dinamo ne igra ... Inače, jebali vas više sistemi, svaki samo solidan igrač snaći će se u svakom sistemu ... U konačnici uvijek je na terenu 11 kontra 11 igrača u kojem god sistemu igrali ... Jebote, vi radite filozofiju iz najjednostavnije loptačke igre na kugli zemaljskoj ... Kakvi kurčevi sistemi, pokažeš im protivnički gol i veliš da tam moraju ugurati jednu loptu više nego protivnik u njihov i igraš nogomet, a ne robovati nekakvim sistemima ... Svaki pravi trener veli da jebeš sistem, ti kreneš u utakmicu u jednom i za 10-ak minuta te situacija na terenu natjera da igraš nešto sasvim drugo, makar u konačnici uvijek igraš nogomet ... Vidiš, zato su meni i Pele i Maradona daleko iznad Messija, jer nisu robovali nikakvim sistemima ... U njihovo je vrijeme veznjak bio veznjak, krilo je bilo krilo, centarfor je bio centarfor, bek je bio bek, a stoper je bio stoper i potpuno su im nevažni bili ti sistemi koji, polako ali sigurno, upropaštavaju nogomet ... Pa kakvi su to igrači onda danas? Promijeniš mu taj nekakvi jebeni sistem i on onda više ne zna igrati nogomet ... Pa nisi mu smanjio ili povečao teren za igru, nisi mu dao težu ili lakšu loptu, pravila su više-manje ista od samih početaka te igre, samo si ga pomaknu 3 metra lijevo-desno ili gore-dolje, a on više ne zna ... Onda nek se ostavi toga, jer to očigledno nije za njega ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Tue 21 Feb - 16:59

barem je messi pojam za antisistem igru
nemaš ti blage veze o nogometu
al glavno da je messi digao SP to tebe jebe jer to je ultimativni dokaz da nemaš veze o životu općenito, a sad kad napoli osvoji scudetto onda će maradona još malo izgubiti na važnosti i polako se ruši mit o njemu da i nije tako svemoćan
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 21 Feb - 23:38

O čemu ti trabunjaš, bog te jebo? Jebote, za tebe je nogomet samo ono kaj se na playki igra, a u životu nisi pogledao nogometnu utakmicu uživo ... Ja sam uživo gledao kao klinac Pelea, kasnije Maradonu i Blessija i za mene su prva dvojica razina iznad Blessija, jer njima se nije moglo dogoditi da se uopće ne pojave u nekoj bitnoj utakmici, dok se to Blessiju događalo i u Barceloni i u PSG-.u, a pogotovo u reprezentaciji ... I kod njega nema sredine, on je ili najbolji ili prečesto uvjerljivo najgori igrač na terenu a to su preogromne amplitude da bi ga netko proglašavao najboljim ikad ... Kad su Pele ili Maradona imali i malo lošiju utakmicu njihova klasa se vidjela iz aviona, a kad Blessi igra lošu utakmicu njega nema, on uopće ne postoji na terenu ... Sjeti se samo njegove utakmice protiv nas na SP-u u Rusiji, pa bilo ga je  tragikomično za gledati ... Luka Modrić je u toj utakmici izgledao kao Pele i Maradona zajedno naspram njega ... Jasno mi je da budeš sad napisao kak Blessi tamo nije imao s kim igrati, a nek je to i točno, ali njegova klasa se mora vidjeti ... A nije se vidjelo apsolutno ništa ... A takvih utakmica je imao i u Barceloni, a sad u PSG-u ih ima još više ... Tako nešto se Peleu i Maradoni nije moglo dogoditi ni pod razno ...
A zakaj je to kaj je Blessi osvojio SP dokaz da ja nemam pojma o životu općenito? Ja sam svojim postignućima u životu super zadovoljan, a nogomet je meni samo najvažnija, ali sporedna stvar u životu ili zanimacija u slobodno vrijeme ... I ako u nogometu nešto fulam, nisam fulao ništa što bi imalo bilo kakav utjecaj na moj život općenito ... Zato mi je ta tvoja konstatacija kako ja nemam pojma o životu zato jer je Blessi osvojio SP u nogometu totalno idiotska ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 22 Feb - 9:01

Xavi Hernandez: "Anyone who tries to compare Messi with other players is an idiot. He is and will be the best in the world whether they like it or not.

Thierry Henry: I don't care where you are from. I don't care. But if you tell me that you love football and you don't love Messi, you have a problem.

xavi i henry se slazu sa mnom, idi prati rukomet, nogomet ti je prekompliciran..
ajde barem nisi sektas to te malo vadi
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 22 Feb - 12:16

End wrote: a sad kad napoli osvoji scudetto onda će maradona još malo izgubiti na važnosti i polako se ruši mit o njemu da i nije tako svemoćan
:rofl glup, gluplji, endic-mesic...  Basketball
Kakve veze ima eventualni uspjeh Napoli-a ove sezone s Maradonom?
Ako sto ja znam za jedno 30-ak godina Barcelona pocme osvajati sve zivo, 8 LP za redom i 10 naslova prvaka Spanjolske, oce onda u tom trenu Messi izgubiti na vaznosti?  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 22 Feb - 13:09

End veli da hoće ... On je na najboljem putu da i tebe prešiša po glupim upisima ... Vadi ga to kaj nije sektaš, ali samo malo ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 22 Feb - 13:57

End wrote:Xavi Hernandez: "Anyone who tries to compare Messi with other players is an idiot. He is and will be the best in the world whether they like it or not.

Thierry Henry: I don't care where you are from. I don't care. But if you tell me that you love football and you don't love Messi, you have a problem.

xavi i henry se slazu sa mnom, idi prati rukomet, nogomet ti je prekompliciran..
ajde barem nisi sektas to te malo vadi
Pratim ja i rukomet ... E sad, veliš ti da mi je nogomet prekompliciran ... Moguće, ali u daleko, daleko manjoj mjeri nego tebi ... Jer, dokle god budeš ti Luku Modrića proglašavao neznalicom, zatonskom prevarom i davao mu slične epitete, trabunjao tu kako on nije nekakvom KDB-u ni do koljena, a činjenice govore dijametralno suprotno, definitivno je da ti o nogometu nemaš blage veze ... Igrač kojemu se divi cijeli nogometni svijet za tebe je prevara ... Ponavljam, on je prevara ISKLJUČIVO za tebe i za nikoga više na kugli zemaljskoj ... Kaj ti stvarno misliš da je cijeli svijet lud, a samo si ti pametan? Tvoje poimanje nogometne igre uopće nije smiješno, ono je tragično ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 22 Feb - 14:51

bankomat bez lopovske mašinerije iza sebe ne bi imao niti približno karijeru kakvu ima, a dokazano je već više puta da ga KDB jede po svim parametrima, statistikama, segmentima i analizama nogometne igre... kao npr. i kroos... to su ti dedo moj činjenice... isto kao što je činjenica da bez pereza ne bi prismrdio zlatnoj lopti itd... 
no lako za to, tu se još može raspravljati... 
ali ako tebi messi nije daleko najveći igrač u povijesti ti si onda kompletno lud, a xavi ti poručuje da si IDIOT, a ja se s tim slažem.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 22 Feb - 15:40

Modrić ima lopovsku mašineriju iza sebe? I to govoriš jedino ti u cijelom svijetu ... I tko je tu sad idiot? Cijeli svijet? Čisto sumnjam, ipak mislim da si idiot samo i isključivo ti ... Ovim upisom si definitivno preuzeo titulu najglupljeg ovdje na forumu od sektaša ampera ... Definitivno i više ti ju nitko nikada ne može preoteti ... 
A KDB? Kad bude KDB u karijeri imao bar 10% trofeja koje je osvojio LM, kad bude najbolji igrač nekog SP-a, kad dobije nagradu The Best, kad bude najbolji igrač Europe, kad dobije Zlatnu loptu za najboljeg igrača svijeta, tek tada možda, ali samo možda može u istu rečenicu sa LM10 ... Kužiš? Kužiš kurac ...Hajduk Split - Page 26 K_28061841_640

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 22 Feb - 16:00

dobar si, bio bi sjajan komičar...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Thu 23 Feb - 3:06

Ajmo... razlaz. Pička mu materina, razlaz sa svete teme. Kic, koja pizda materina je sad ovo. Užgat ću cili forum, jeba me pas ako neću.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Thu 23 Feb - 3:19

Čak ste i ampera skrenuli s kolosijeka...da Maradona, Napoli...ovo je tema o najvećem klubu i najboljim igračima svita, dakle možemo o Baki, Gudelju, Jerkoviću, Žungulu, Bajdi, Matošiću, Bokšiću pa i o Ničeovom rođi...nikakvi patinani žongleri nisu dobrodošli...možemo eventualno o Zidaneu jer mu je Baka bija idol...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Thu 23 Feb - 9:51

darth_vader wrote:Ajmo... razlaz. Pička mu materina, razlaz sa svete teme. Kic, koja pizda materina je sad ovo. Užgat ću cili forum, jeba me pas ako neću.
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Thu 23 Feb - 9:51

darth_vader wrote:Čak ste i ampera skrenuli s kolosijeka...da Maradona, Napoli...ovo je tema o najvećem klubu i najboljim igračima svita, dakle možemo o Baki, Gudelju, Jerkoviću, Žungulu, Bajdi, Matošiću, Bokšiću pa i o Ničeovom rođi...nikakvi patinani žongleri nisu dobrodošli...možemo eventualno o Zidaneu jer mu je Baka bija idol...
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 23 Feb - 11:48

darth_vader wrote:Čak ste i ampera skrenuli s kolosijeka...da Maradona, Napoli...ovo je tema o najvećem klubu i najboljim igračima svita, dakle možemo o Baki, Gudelju, Jerkoviću, Žungulu, Bajdi, Matošiću, Bokšiću pa i o Ničeovom rođi...nikakvi patinani žongleri nisu dobrodošli...možemo eventualno o Zidaneu jer mu je Baka bija idol...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 23 Feb - 11:50

Kako su gubavci iz rijecice odbili odgoditi juniorsku prvenstvenu utakmicu protiv Hajduka. Hajduk trazio odgodu da se bolje pripremi za LP i M. City, gubavci odbili. 
Danas im Hajduk u polu kadetskoj ekipi uvalija 3 komada i uzeja prvo misto na tablici, pa nek oni ne odgađaju... Moze drugi put i s pionirima...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley Thu 23 Feb - 13:08

koji pateticari..boze baci napalm i ognjem ih odrijesi patnje
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 768
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Thu 23 Feb - 13:28

Sami protiv svih since 1911. …
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum