ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 15/1/2023, 20:48

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
100kn wrote:ist 
pit
hajduk split

fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 16/1/2023, 19:18

https://www.24sata.hr/sport/kako-na-poljud-ako-nisi-clan-hajduka-u-prodaji-i-pretplate-885646

sta je ovo krvitiissusove ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 16/1/2023, 19:45

debotoijusto wrote:https://www.24sata.hr/sport/kako-na-poljud-ako-nisi-clan-hajduka-u-prodaji-i-pretplate-885646

sta je ovo krvitiissusove ?
Iako sam član, ovo im je glup potez koji će bit kontraproduktivan…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 21:45

fridrih_niche wrote:
debotoijusto wrote:https://www.24sata.hr/sport/kako-na-poljud-ako-nisi-clan-hajduka-u-prodaji-i-pretplate-885646

sta je ovo krvitiissusove ?
Iako sam član, ovo im je glup potez koji će bit kontraproduktivan…
;)
Ne virujem da ce biti kontraproduktivan iako bi ja ostavija kao do sad. do zadnjeg dana clanovi imaju pravo kupnje ulaznice, zabnji slobodna prodaja. 

No kad vidim licemjerno drustvo gdje vec duze vrimena pojedini klubovi ne daju kupnju ulaznice pojedincima zbog mjesta prebivališta i to samo kad igraju protiv Hajduka sto je teska diskriminacija a nitko osim navijaca Hajduka ne dize glas, nikakve udruge za ljudska prava, onda sad 100% podrzavam ovu odluku kluba i nek se sad javljaju licemjeri tipa ova "krvitiissusove sta je ovo". Ko vas jebe, uclanite se ili odjebite... :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 16/1/2023, 23:01

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:
debotoijusto wrote:https://www.24sata.hr/sport/kako-na-poljud-ako-nisi-clan-hajduka-u-prodaji-i-pretplate-885646

sta je ovo krvitiissusove ?
Iako sam član, ovo im je glup potez koji će bit kontraproduktivan…
;)
Ne virujem da ce biti kontraproduktivan iako bi ja ostavija kao do sad. do zadnjeg dana clanovi imaju pravo kupnje ulaznice, zabnji slobodna prodaja. 

No kad vidim licemjerno drustvo gdje vec duze vrimena pojedini klubovi ne daju kupnju ulaznice pojedincima zbog mjesta prebivališta i to samo kad igraju protiv Hajduka sto je teska diskriminacija a nitko osim navijaca Hajduka ne dize glas, nikakve udruge za ljudska prava, onda sad 100% podrzavam ovu odluku kluba i nek se sad javljaju licemjeri tipa ova "krvitiissusove sta je ovo". Ko vas jebe, uclanite se ili odjebite... :rasta

:D


u kojem svemiru ovo moze biti dobar posao ?
narodni klub dobiva neko drugo znacenje ?
kad dodje 2-3 000 ljudi gledat bude kako zasto ?
kad ponovo bude sranja na utakmici moze li osteceni rutinski tuzit udrugu jer jasno da samo clanovi mogli prisustvovat/izvrsit ?
ovako na prvu...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 16/1/2023, 23:08

Majke ti isusove sekta skroz ubija neistomisljenike.
Mamic je kamilica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 16/1/2023, 23:09

A amper isprani idiot stiti po naredbi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 23:14

debotoijusto wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:
debotoijusto wrote:https://www.24sata.hr/sport/kako-na-poljud-ako-nisi-clan-hajduka-u-prodaji-i-pretplate-885646

sta je ovo krvitiissusove ?
Iako sam član, ovo im je glup potez koji će bit kontraproduktivan…
;)
Ne virujem da ce biti kontraproduktivan iako bi ja ostavija kao do sad. do zadnjeg dana clanovi imaju pravo kupnje ulaznice, zabnji slobodna prodaja. 

No kad vidim licemjerno drustvo gdje vec duze vrimena pojedini klubovi ne daju kupnju ulaznice pojedincima zbog mjesta prebivališta i to samo kad igraju protiv Hajduka sto je teska diskriminacija a nitko osim navijaca Hajduka ne dize glas, nikakve udruge za ljudska prava, onda sad 100% podrzavam ovu odluku kluba i nek se sad javljaju licemjeri tipa ova "krvitiissusove sta je ovo". Ko vas jebe, uclanite se ili odjebite... :rasta

:D


u kojem svemiru ovo moze biti dobar posao ?
narodni klub dobiva neko drugo znacenje ?
kad dodje 2-3 000 ljudi gledat bude kako zasto ?
kad ponovo bude sranja na utakmici moze li osteceni rutinski tuzit udrugu jer jasno da samo clanovi mogli prisustvovat/izvrsit ?
ovako na prvu...
Hajduk je ovo napravija kao test do kraja sezone + pustili su u prodaju polusezonske pretplate. Ocito je cilj privuci sto vise ljudi da kupe pretplatu i tu ce statistika dati neke odgovore hoce li i dalje gurati ovo ili ne. Tko misli doci na par utakmica do kraja sezone i bolje mu je pretplatu uzeti. 
Da ce doci 2, 3 tisuce ljudi, nemoj pisati gluposti. Sad vec klub ima preko 10 tisuća pretplatnika... 

Ovo o tuzbi protiv udruge, koje udruge?!? Trenutno postoje njih 64 koji imaju potpisan ugovor s Hajdukom kao one koje okupljaju clanove tako da uozbilji se. Basketball
Na kraju krajeva pretplatnici ne moraju biti clanovi i sigurno ima takvih. Pucas u prazno...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 23:17

FRANK wrote:A amper isprani idiot stiti po naredbi
Hajduk je u početku stvarno trebao postati narodni klub. Onda su nastupili prevaranti i ljudi od sopstvenih interesa, koje su htjeli kroz klub realizirati.

Pa je na kraju je ispalo da s njime upravljaju privilegirane skupine ljudi.

Nije to to što je trebalo biti. Ja sam razočaran, jer navijam za Hajduka idalje. Samo, na ovaj način nikad do titule. 

Trebaju se sve udruge vezane uz Hajduk ukinuti, osim Torcide koja ima tradiciju od 1950. i još ipak nešto predstavlja pravim navijačima. Naravno, bilo je i u njoj grešaka, ali bili su zavedeni i prevareni, kao i ostali navijači Hajduka. Naposlijetku, svaki klub ima svoju skupinu navijača. I to je skroz dovoljno. Ne trebaju nam paraziti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 23:19

FRANK wrote:A amper isprani idiot stiti po naredbi
Ko sto rekoh, u sustini sam protiv ovakve odluke da Hajduk djeluje u normalnoj drzavi. No kad nitko od vas nije glas diga kad covik iz okolice Zadra ne moze kupiti ulaznicu i odvesti sina na Subicevac da pogleda Hajduka jer ima mjesto prebivaliste gdje ima, a moze sina odvesti na taj isti Subicevac kad igra Dinamo, onda ko vas jebe sve skupa licemjerne... 
Sad kemcite o sekti, sektasiji i slicnim pizdarijama...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 23:27

zoro avenger wrote:
FRANK wrote:A amper isprani idiot stiti po naredbi
Hajduk je u početku stvarno trebao postati narodni klub. Onda su nastupili prevaranti i ljudi od sopstvenih interesa, koje su htjeli kroz klub realizirati.

Pa je na kraju je ispalo da s njime upravljaju privilegirane skupine ljudi.

Nije to to što je trebalo biti. Ja sam razočaran, jer navijam za Hajduka idalje. Samo, na ovaj način nikad do titule. 

Trebaju se sve udruge vezane uz Hajduk ukinuti, osim Torcide koja ima tradiciju od 1950. i još ipak nešto predstavlja pravim navijačima. Naravno, bilo je i u njoj grešaka, ali bili su zavedeni i prevareni, kao i ostali navijači Hajduka. Naposlijetku, svaki klub ima svoju skupinu navijača. I to je skroz dovoljno. Ne trebaju nam paraziti.
:rofl
Kad dode titula brzo ces ti obuci klobuk i biti najveci navijac Hajduka od rodzenja...  Basketball

To sto bi ti ukidao neke to malo zajebi. Prosla su ta vrimena, ako zalis za tim vrimenima odi lipo u Sj. Koreju.

Vidim da bi ti ukinuo i jedan DPH Zagreb koji ima tradiciju duzu i od Torcide (1949 godina) jer eto moze komunizam prestati djelovati ali ne moze ideologija u zadojenoj glavi.

A da ne pricam dalje o tome da mi objasnis kako biti clan dionickog drustva ako ne ide preko neke od udruga, o tome nema potrebe...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/1/2023, 23:35

Andreas Goldberger wrote:
:rofl
Kad dode titula brzo ces ti obuci klobuk i biti najveci navijac Hajduka od rodzenja...  Basketball

To sto bi ti ukidao neke to malo zajebi. Prosla su ta vrimena, ako zalis za tim vrimenima odi lipo u Sj. Koreju.

Vidim da bi ti ukinuo i jedan DPH Zagreb koji ima tradiciju duzu i od Torcide (1949 godina) jer eto moze komunizam prestati djelovati ali ne moze ideologija u zadojenoj glavi.

A da ne pricam dalje o tome da mi objasnis kako biti clan dionickog drustva ako ne ide preko neke od udruga, o tome nema potrebe...  ;)
Tupino nisam ja rekao da mogu ukinuti udruge, nego smatram da bi tako bilo puno bolje za klub. A taj NH će se ionako jednog dana raspast, jer počiva na krivim temeljima.

A Torcida nije udruga? Mislim da je puno vjerodostojnija od NH.

I šta će svakom selu DPH? To samo otupljuje ljude. Lipo ako se očeš negdi učlanit kao navijač Hajduka, odeš u Torcidu. Kakvi DPH-ovi...To je za parazite. Ima ih na stotine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 16/1/2023, 23:52

Ampere da neduljim.
Prcin mater teni nasem hajduku i takvima poput tebe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:03

Jebogaled,ja sam branitelj pa mi se digne kosa na glavi kad vidim koliko ima tih braniteljskih udruga. Totalno bespotrebno i parazitski. Treba biti samo jedna na nivou cijele države. I to s časnim i moralnim ljudima na čelu. Napslijetku, svi branitelji su se i borili za isti cilj. 

Isto tako mislim i za Hajduka. Koji će mu kurac toliko udruga, koje se usto i međusobno savđaju i podmeću klipove jedna drugoj. A NH je predvodnik u tom razjedinjenju svojim ucjenjivanjima.
Brajo, akoš navijat za Hajduka i bit član neke udruge neka bude samo jedna. I to ona koja je poznata u cilome svitu i šire. A to je Torcida. I onda nema svađe ni podmetanja.
Navijači drugih klubova jedva i da su čuli za nekakve parazitske DPH-ove..
 A za Torcidu zna pola svita, ako ne i više. Samo Torcida je dio Hajdukove prepoznatljivosti i ništa više. Sve ostalo je čisti interes pojedinaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:46

zoro avenger wrote:
Andreas Goldberger wrote:
:rofl
Kad dode titula brzo ces ti obuci klobuk i biti najveci navijac Hajduka od rodzenja...  Basketball

To sto bi ti ukidao neke to malo zajebi. Prosla su ta vrimena, ako zalis za tim vrimenima odi lipo u Sj. Koreju.

Vidim da bi ti ukinuo i jedan DPH Zagreb koji ima tradiciju duzu i od Torcide (1949 godina) jer eto moze komunizam prestati djelovati ali ne moze ideologija u zadojenoj glavi.

A da ne pricam dalje o tome da mi objasnis kako biti clan dionickog drustva ako ne ide preko neke od udruga, o tome nema potrebe...  ;)
Tupino nisam ja rekao da mogu ukinuti udruge, nego smatram da bi tako bilo puno bolje za klub. A taj NH će se ionako jednog dana raspast, jer počiva na krivim temeljima.

A Torcida nije udruga? Mislim da je puno vjerodostojnija od NH.

I šta će svakom selu DPH? To samo otupljuje ljude. Lipo ako se očeš negdi učlanit kao navijač Hajduka, odeš u Torcidu. Kakvi DPH-ovi...To je za parazite. Ima ih na stotine.
Ti si rekao, citiram:"Trebaju se sve udruge vezane uz Hajduk ukinuti". Bio si sasvim jasan, ne izvlaci se sad...  Basketball


NH raste po broju clanova a bome i po broju dionica Hajduka, price o raspadu su samo slatki snovi takvih kao tebe...  Basketball


Vidim da brkas i osnovne pojmove. Torcida je udruga gradana koja okuplja navijace. Navijacka skupina. 
DPH i NH okupljaju clanove Hajduka i moraju biti okupljeni oko udruga jer je Hajduk sdd. Zasto sam to napisao trebalo bi malo prouciti zakon o dd i sdd, ali to tebi nema potrebe objasnjavati jer ionako kurca ne razumis... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:50

Andreas Goldberger wrote:
Ti si rekao, citiram:"Trebaju se sve udruge vezane uz Hajduk ukinuti". Bio si sasvim jasan, ne izvlaci se sad...  Basketball

Šta se imam izvlačit. I trebaju se ukinut ako se želi bolje klubu. Još stojim kod te tvrdnje.

A ti si rekao da bi ih ja ukinuo.
E. pa ja to nažalost ne mogu. Nismo u Sjevernoj Koreji u kojoj ja vladam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:51

Andreas Goldberger wrote:


NH raste po broju clanova a bome i po broju dionica Hajduka, price o raspadu su samo slatki snovi takvih kao tebe...  Basketball


Tako su se klanjali i zlatnom teletu. Sve do jednog dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:52

Andreas Goldberger wrote:




Vidim da brkas i osnovne pojmove. Torcida je udruga gradana koja okuplja navijace. Navijacka skupina. 
Idiote, pa i mislio sam da je Torcida udruga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:55

Andreas Goldberger wrote: 
DPH i NH okupljaju clanove Hajduka i moraju biti okupljeni oko udruga jer je Hajduk sdd. Zasto sam to napisao trebalo bi malo prouciti zakon o dd i sdd, ali to tebi nema potrebe objasnjavati jer ionako kurca ne razumis... Basketball
Nema ništa nakaradnije ni besmislenije nego kad nekoliko udruga navija isti klub, a međusobno se svađaju, ucjenjuju i podmeću jedna drugoj.
To nema veze ni sa sportom, ni sa životom. To je oličenje kretenluka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:56

zoro avenger wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Ti si rekao, citiram:"[size=46]Trebaju se sve udruge vezane uz Hajduk ukinuti". Bio si sasvim jasan, ne izvlaci se sad...  Basketball [/size]

Šta se imam izvlačit. I trebaju se ukinut ako se želi bolje klubu. Još stojim kod te tvrdnje.

A ti si rekao da bi ih ja ukinuo.
E. pa ja to nažalost ne mogu. Nismo u Sjevernoj Koreji u kojoj ja vladam.
Pa ti bi ih ukinuo u svojoj komunističkoj ideologiji... To sto ne mozes drugi je par postola...

Udruge gradana, đostoje zakonski okviri po kojima se iste mogu osnovati i raspustiti. Zivimo u demokraciji. 

Razni DPH okupljaju clanove i imaju potpisan ugovor s Hajdukom. Lani su uplatili skoro 1m eura od clanarina klubu, ove godine ide to na 1.5m eura minimalno. Znaci prosle godine vise nego sto je ugovor najboljem igracu. Nije lose...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/1/2023, 00:57

zoro avenger wrote:
Andreas Goldberger wrote:


[size=46]NH raste po broju clanova a bome i po broju dionica Hajduka, price o raspadu su samo slatki snovi takvih kao tebe...  Basketball [/size]


Tako su se klanjali i zlatnom teletu. Sve do jednog dana.
:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum