ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by vuksadinare Fri 30 Dec - 20:50

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/evo-sto-iz-mozemo-kazu-na-uhicenje-svog-clana-u-zambiji/2425205.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99462
2015-09-08


Back to top Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Re: Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by vuksadinare Fri 30 Dec - 21:18

....odavno sam shvatio da osobne slobode moraju imati granicu..neki nisu i sad ce ih rostiljati u zambijskom zatvoru...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99462
2015-09-08


Back to top Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Re: Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by T. Fri 30 Dec - 21:23

ili je ovaj narod stvarno nenormalan ili su svi izbori od 2000. na ovamo namjesteni...
ne vidim 3. opciju...

_________________
Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Unname11
T.
T.

Posts : 17212
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Re: Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by Gast Fri 30 Dec - 21:26

vuksadinare wrote:....odavno sam shvatio da osobne slobode moraju imati granicu..neki nisu i sad ce ih rostiljati u zambijskom zatvoru...
u zabludi si ti 

mnogo novaca se na tvoje i moje kosti može potpisat šorošovoj advokaturi koja samo čeka da anemično ministarstvo istine falsifikuje falsifikovano da zambijaše  dočekamo na placu 

mutanti koji vladaju zagrebom su zasigurno lansirali sve raspoloživo za časni povratak paćenika 


to će biti skuplje od maksimira ,,,,garantiran
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Re: Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by Gast Fri 30 Dec - 21:49

T. wrote:ili je ovaj narod stvarno nenormalan ili su svi izbori od 2000. na ovamo namjesteni...
ne vidim 3. opciju...
hrvatski puk nosi patogeni socijalistički karcinom razuma ,,,,


ovo nije ni sprdnja ni zajebancija 

ovo je evidentna bolest 

strah od gubljenja štokholmske patologije 

hrvatskog puka je strah dati vlast hrvatu koji nije dokazani socijalistički rasista 

a ako kojim slučajem dođe na vlas biće katapultiran ka sanader il oreskovic 


bolest je to

nije mala stvar ,,, još par izbora pa će biti kompletno stoljeće socijalističkog rasizma ,,,
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi' Empty Re: Mile i Ivana Kekin o svom gitaristi djecokradljivcu:'Tko?Ne poznamo mi takvog.Hladno pivo?Nikad culi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum