ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 17:00


https://www.b92.net/biz/vesti/svet/nemacka-u-totalnom-rasulu-kompanije-beze-iz-zemlje-2265472
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 17:00


Ispade na kraju da su imali standard zahvaljujuci Rusiji.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by T. 28/12/2022, 19:28

Imali su profitabilnu industriju zbog sigurne opkskrbe jeftinim energentima iz rusije...
Što je od utjecaja na standard...
Sada više nemaju ništa od toga...
Ali su na 'pravoj strani povijesti'...

_________________
Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by mentalitet 28/12/2022, 19:37

Serbinho-3 wrote:
Ispade na kraju da su imali standard zahvaljujuci Rusiji.



Ako je ovaj rat u Ukrajini zbog Schwaba (a sve govori da jeste) podrzavam amere.Unishtiti schwabu pa ako treba neka rikne i Rusija.A shto ti mislish da su oni jako pametni?Pa nisu to japanci nego jajare.A vec sam napisao davno njihov najveci problem je megalomanija kao shto je i chitavog zapada.Bog te jebo ne mozesh upravljati svojim zivotom kako hocesh a kamo li zivotima i drzavama cijelog svijeta.Oni misle da je stvarnost virtuala,pogubili se ,lebde a ne stoje chvrsto na tlu.Pa valjda su chitali tog jebenog zidova poljkog porijekla (glavni americhki globalni strateg) koji je davno rekao" Nama rusija nije prijetnja ali njemachko ruska bliska suradnja jeste"Schwabe ce se slijedecih 100 god.razvijati rapidno ali unazad.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 19:59


Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by mentalitet 28/12/2022, 20:15

Serbinho-3 wrote:
Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.



Pa jebi ga,svaki narod ima neku falinku.Eto vi Srbi ako se gleda povijest zadnjih 100 godina ste ispali takve budale da je to za ne vjerovati.Za vrijeme YU bili ste najveci jugosloveni i komunisti ,cijelu svoju povijest ste popishali a posebno one iz prvog i drugog WWII.Josh i danas ste jedni drugima najveci neprijatelji pa vam valjda i jeste ona 4 ocila u grbu.Indijanci kazu da je jedan prut lako slomiti ali snop ne mozesh da si ne znam koliko jak.Pratim vashe TV kanale i recimo ona Nova.Pa kako se dozvoljava CNN da na nacionalnoj frekvenciji laze i izmishlja.Shvatljivo mi je kada to rade ameri na originalnoj CNN ali tamo rade srbi isto kao na B92.Dakle postali ste gori od hrvata i prodali bi rodjenu mater za par dolara.Uzas jebo te,bez imalo samoposhtovanja i etike.Slusham neke srbe i to obrazovane kako prichaju o Srbiji i Vuchicu gore nego ovi ljubomorni idioti sa foruma.Dakle ,dok se ne ochistite od jugoslovena i proeuropejaca nikad vi necete naprijed.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 23:39

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.



Pa jebi ga,svaki narod ima neku falinku.Eto vi Srbi ako se gleda povijest zadnjih 100 godina ste ispali takve budale da je to za ne vjerovati.Za vrijeme YU bili ste najveci jugosloveni i komunisti ,cijelu svoju povijest ste popishali a posebno one iz prvog i drugog WWII.Josh i danas ste jedni drugima najveci neprijatelji pa vam valjda i jeste ona 4 ocila u grbu.Indijanci kazu da je jedan prut lako slomiti ali snop ne mozesh da si ne znam koliko jak.Pratim vashe TV kanale i recimo ona Nova.Pa kako se dozvoljava CNN da na nacionalnoj frekvenciji laze i izmishlja.Shvatljivo mi je kada to rade ameri na originalnoj CNN ali tamo rade srbi isto kao na B92.Dakle postali ste gori od hrvata i prodali bi rodjenu mater za par dolara.Uzas jebo te,bez imalo samoposhtovanja i etike.Slusham neke srbe i to obrazovane kako prichaju o Srbiji i Vuchicu gore nego ovi ljubomorni idioti sa foruma.Dakle ,dok se ne ochistite od jugoslovena i proeuropejaca nikad vi necete naprijed.



To je kao trend neki.

Uvek se nesto zale, kukaju, reze, svi sve znaju, pametuju.

Mirijevo 2000 eura kvadrat, selendraca, iza brda i Banat, Visnjicka

Banja takodje.

Neka rade za plate kao kod Zutih.

Ne kazem da je perfektno, ali preteruju.

Vidim i po planinama koliko traze.

Cim traze, znaci da placaju.

Lud narod, samo kuka i zali se.

Zale se na lockdown, nisu nista ni imali,

ovde zakljucani mesecima, kasnije ni kafu

bez greenpass na otvorenom, oni kukaju.

Nisu izasli nigde, nisu bili nigde, ne znaju nista

a misle da sve znaju.

Otprilike to.

Uzjahali vlast nakon Slobe, bolje da se pokriju usima.

Ovaj je nesto izgradio, doveo fabrike, oterao te tajkune,

digao plate i penzije.

Nije perfektno, ali je bolje.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Ringo10 28/12/2022, 23:59

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.



Pa jebi ga,svaki narod ima neku falinku.Eto vi Srbi ako se gleda povijest zadnjih 100 godina ste ispali takve budale da je to za ne vjerovati.Za vrijeme YU bili ste najveci jugosloveni i komunisti ,cijelu svoju povijest ste popishali a posebno one iz prvog i drugog WWII.Josh i danas ste jedni drugima najveci neprijatelji pa vam valjda i jeste ona 4 ocila u grbu.Indijanci kazu da je jedan prut lako slomiti ali snop ne mozesh da si ne znam koliko jak.Pratim vashe TV kanale i recimo ona Nova.Pa kako se dozvoljava CNN da na nacionalnoj frekvenciji laze i izmishlja.Shvatljivo mi je kada to rade ameri na originalnoj CNN ali tamo rade srbi isto kao na B92.Dakle postali ste gori od hrvata i prodali bi rodjenu mater za par dolara.Uzas jebo te,bez imalo samoposhtovanja i etike.Slusham neke srbe i to obrazovane kako prichaju o Srbiji i Vuchicu gore nego ovi ljubomorni idioti sa foruma.Dakle ,dok se ne ochistite od jugoslovena i proeuropejaca nikad vi necete naprijed.
Da, ispali budale u vise navrata
U Prvom svjetskom ratu na strani pobjednika, trebali su ici na Londonski Ugovor a ne ici na stvaranje Jugoslavije
Zajebali su se
U drugom ratu su trebali uz Drazu a ne uz Tita I dobili bi I Kralja Petra I kraljevinu nazad I potpunu srpsku diktaturu
A Hrvati I muslimani kao I Makedoncin ili asimilacija u Srbe ili put pod noge
Zato mi je urnebesno kad Hrvati kenjaju po Titu
Kako mi rece jedan musliman Sa kojim Sam ovdje radio - da nije bilo Tita I partizanije, I mi I vi bi 1945 mogli Samo put pod noge pa ajmo ZA njemackim trupama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 01:22


Srbi su glup narod.

Verovali u tu Jugoslaviju i sutnuli Istoriju, da bi se otreznili

1991.

Verujem da bi opet usli, doduse, kriv je tu i Kralj.

Da ih on nije uveo, svega toga ne bi bilo.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by sitting_bull 29/12/2022, 01:29

frustracije zbog kosova i vlastite nemoći u balansiranju između rusije, eu i amerike očigledno ostavljaju traga na srpskom življu, bez obzira gdje se trenutačno nalaze.

utopijska velika srbija i dalje lebdi u mašti, ali u komadićima od kojeg se više nikada neće složiti cjeloviti mozaik.
dapače, izgubljeni su i dijelovi mozaika koje ste već imali u ex-yu.

nesvjesni kako kroz ex-yu ostvarujete sve što ste željeli kao veliku srbiju htjeli ste silom podjarmiti i asimilirati ostale narode i uz pomoć srpske jna krenuli u osvajanje onoga što ste htjeli za sebe.
završilo je tako da ste ostali bez svega što ste imali:
-jna kao srpska vojska se raspala i poražena je i u hrvatskoj i u bosni, a sa kosova su vas otjerali ameri kako bi spriječili genocid nad albancima.
- ostali ste bez "našeg mora" i bez prihoda kojim ste kroz narodnu banku jugoslavije gospodarili tuđim novcem
- dobili ste srpsku miliciju/policiju samo na području srbije, srpsku udbu samo u srbiji i srpski kos samo u srbiji, naspram predratnoj dominaciji srpskog kadra i u hrvatskoj i u bosni i u crnoj gori nesrazmjerno udjelu srba u stanovništvu drugih republika u ex-yu.

htjeli ste isto ovo što putin sada radi u ukrajini, izgubili ste i sada imate ruse koji vam nude referendum o pridruživanju ruskoj federaciji, a vi sami ne znate što bi izabrali bez obzira što je mnogima među vama jasno da vas vaši političari ne vode ni u kakvu svjetlu budućnost.

umislili ste kako ste sila, a sad vas i eu i posebno ameri navlače za uši i pokazuju vam gdje vam je mjesto.

niste vi prije ispali budale slučajno, već zbog prevelike ambicije i želje za dominacijom i teritorijalnim dobitkom.
ovo danas što ispadate budale isto nije slučajno, već je to domet vašeg političkog vrha.

sami pali, sami se ubili.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

omni and veber like this post

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Guest 29/12/2022, 05:43

Serbinho-3 wrote:
Srbi su glup narod.

Verovali u tu Jugoslaviju


Je, ali kao u veliku Srbiju, jer ste tako i gledali na Jugoslaviju.
Međutim, Jugoslavija tako nije mogla opstati.
U biti Hrvati, barem oni koji su stvarno vjerovali u Jugoslaviju (Strossmayer, Supilo, Trumbić itd.) su uvijek na tu izfantaziranu tvorevinu gledali kao na zajednicu ravnopravnih naroda, kao na branu od talijanizacije, germanizacije i mađarizacije, kao na federaciju (koja federira) ili čak konfederaciju.
Kada je vrlo brzo nakon nastanka Kraljevine SHS došlo do otrežnjenja, pokazalo se ono što se još u toj državi nazivalo hrvatskim pitanjem.
To je pitanje cijelo vrijeme visilo kao Damoklov mač nad sudbinom Jugoslavije, da bi se ono primirilo došlo je do genocida nad Hrvatima neposredno pred završetak i nakon formalnog završetka rata i do smjene hrvatskog proljeća 1971. nakon kojeg su pali i srbijanski liberali.
Takva Jugoslavija nije čak bila niti prava država nego karikatura od države koja je samo iščekivala svoj neslavni završetak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Guest 29/12/2022, 05:51

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Srbi su glup narod.

Verovali u tu Jugoslaviju


Je, ali kao u veliku Srbiju, jer ste tako i gledali na Jugoslaviju.
Međutim, Jugoslavija tako nije mogla opstati.
U biti Hrvati, barem oni koji su stvarno vjerovali u Jugoslaviju (Strossmayer, Supilo, Trumbić itd.) su uvijek na tu izfantaziranu tvorevinu gledali kao na zajednicu ravnopravnih naroda, kao na branu od talijanizacije, germanizacije i mađarizacije, kao na federaciju (koja federira) ili čak konfederaciju.
Kada je vrlo brzo nakon nastanka Kraljevine SHS došlo do otrežnjenja, pokazalo se ono što se još u toj državi nazivalo hrvatskim pitanjem.
To je pitanje cijelo vrijeme visilo kao Damoklov mač nad sudbinom Jugoslavije, da bi se ono primirilo došlo je do genocida nad Hrvatima neposredno pred završetak i nakon formalnog završetka rata i do smjene hrvatskog proljeća 1971. nakon kojeg su pali i srbijanski liberali.
Takva Jugoslavija nije čak bila niti prava država nego karikatura od države koja je samo iščekivala svoj neslavni završetak.

Premda zapravo sama ideja o drugoj Jugoslaviji još nije potpuno umrla, jer se to nije dogodilo sa BiH.
Naime, komunisti su dali nepreporcionalnu ulogu i snagu toj povijesnoj i geografskoj tvorevini koja nikada nije bila država i nikada to neće biti, jer nitko od naroda koji u njoj žive nema istu viziju kako ta država treba izgledati, a niti jedan od njenih naroda nema dovoljno snage da nametne svoju volju drugima.
Poanta komunista je bila u ideji da je BiH onaj cement koji Jugoslaviju veže i drži je na okupu, a to je išlo toliko daleko da je jedan inače inteligentan čovjek (Milovan Đilas) neposredno prije rata izjavio kako ne vjeruje da će doći do građanskog rata jer za njega nema dovoljno snage, zato što bi bio prije svega religijski i odvijao bi se prvenstveno u BiH, a za takav rat po njemu nije bilo snage.
Kako se samo prevario!
Za njega je taj scenarij bio nezamisliv.
Međutim, jasno je da je samo pitanje vremena kada će Srbi i Hrvati politički (ne i demografski i teritorijalno) izaći iz BiH i to će biti konačan kraj Jugoslavije kao ideje.
Zbog toga se najveći jugonostalgičari drže ideje o BiH kao cementu koji nas sve veže kao pijani plota i toliko protive svakoj ideji o podjeli BiH jer im je makar podsvijesno jasno da je to smrt svih njihovih ideja i ideala o Jugoslaviji i vjerojatno i lako moguće i smrt smisla njihovog postojanja na ovom svijetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Guest 29/12/2022, 05:57

Ove kretenarije o propasti Njemačke neću ni spomenuti.
Jasno mi je zašto su Nijemci razočarani stanjem u svojoj državi, jer su se navikli na stabilnost i red i nastojali su održati svoj ideal o njihovoj državi kao nekoj vrsti idealne odnosno savršene tvorevine, a sada su se suočili sa neizbježnom realnošću, no to ne znači da će Nijemci doživjeti sudbinu kakvu su već doživjeli nakon velikog tridesetogodišnjega rata u 17. stoljeću kada je ta ogromna etnička i narodonosna skupina bila podijeljena na veliki broj malih (gradova) državica koja je svoje nacionalno okupljanje i ujedinjenje doživjela tek u 19. stoljeću pod svojim najboljim i najsposobnijim ako ne i jedino sposobnim kancelarom u liku Otta von Bismarcka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by mentalitet 29/12/2022, 06:01

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.



Pa jebi ga,svaki narod ima neku falinku.Eto vi Srbi ako se gleda povijest zadnjih 100 godina ste ispali takve budale da je to za ne vjerovati.Za vrijeme YU bili ste najveci jugosloveni i komunisti ,cijelu svoju povijest ste popishali a posebno one iz prvog i drugog WWII.Josh i danas ste jedni drugima najveci neprijatelji pa vam valjda i jeste ona 4 ocila u grbu.Indijanci kazu da je jedan prut lako slomiti ali snop ne mozesh da si ne znam koliko jak.Pratim vashe TV kanale i recimo ona Nova.Pa kako se dozvoljava CNN da na nacionalnoj frekvenciji laze i izmishlja.Shvatljivo mi je kada to rade ameri na originalnoj CNN ali tamo rade srbi isto kao na B92.Dakle postali ste gori od hrvata i prodali bi rodjenu mater za par dolara.Uzas jebo te,bez imalo samoposhtovanja i etike.Slusham neke srbe i to obrazovane kako prichaju o Srbiji i Vuchicu gore nego ovi ljubomorni idioti sa foruma.Dakle ,dok se ne ochistite od jugoslovena i proeuropejaca nikad vi necete naprijed.
Da, ispali budale u vise navrata
U Prvom svjetskom ratu na strani pobjednika, trebali su ici na Londonski Ugovor a ne ici na stvaranje Jugoslavije
Zajebali su se
U drugom ratu su trebali uz Drazu a ne uz Tita I dobili bi I Kralja Petra I kraljevinu nazad I potpunu srpsku diktaturu
A Hrvati I muslimani kao I Makedoncin ili asimilacija u Srbe ili put pod noge
Zato mi je urnebesno kad Hrvati kenjaju po Titu
Kako mi rece jedan musliman Sa kojim Sam ovdje radio - da nije bilo Tita I partizanije, I mi I vi bi 1945 mogli Samo put pod noge pa ajmo ZA njemackim trupama

Ma kurac,nije tako.Tisuce hrvata se borilo protiv fashizma a nisu bili komunisti i sada su zaboravljeni chak i od njihove djece i unuka.Ovu novu generaciju boli kurac zashto su im djedovi i chukun djedovi umirali shto mi je donekle i jasno ali vecina ovih na forumu takozzvanih velikih hrvata su veci fashisti od Luburica i Pavelica.Bolesno jebo te.Mene jebe to shto ja to nisam primjecivao u vrijeme dok sam tamo zivio a druzio sam se od najvecih kriminalaca do kurvi i Dr.nauka.Ne znam shto je razlog da zele biti vece ustashe od Pavelica?Toga nije bilo u moje vrijeme tamo.Da li im je izaprao mozak ovaj virtualni svijet ili su polupismeni ne znam .Ali one hrvate koje sam ja poznavao su bili ljudine koji nisu bili toliko glupi i pokvareni ,zato popizdim na ovakve idiote..Moze biti da im je Holivud i Zapad isprao mozak pa svi misle ako su dio toga bolesnog drushtva da ce po automatizmu svi biti holivudski glumci i furati ferarije po svojim selima.Jednostavno ne razumijem kako je nastao taj pokvareni mentalitet mada znam puno o ljudima sa tih prostora.No dobro,moguce je da se na ovom forumu skupio onaj zadnji ljudski shljam a ja idiot ih dozivljavam kao ljudska bica.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Ringo10 29/12/2022, 11:31

mentalitet wrote:

Ma kurac,nije tako.Tisuce hrvata se borilo protiv fashizma a nisu bili komunisti  i sada su zaboravljeni chak i od njihove djece i unuka.Ovu novu generaciju boli kurac zashto su im djedovi i chukun djedovi umirali shto mi je donekle i jasno ali vecina ovih na forumu takozzvanih velikih hrvata su veci fashisti od Luburica i Pavelica.Bolesno jebo te.Mene jebe to shto ja to nisam primjecivao  u vrijeme dok sam tamo zivio a druzio sam se od najvecih kriminalaca do kurvi i Dr.nauka.Ne znam shto je razlog da zele biti vece ustashe od Pavelica?Toga nije bilo u moje vrijeme tamo.Da li im je izaprao mozak ovaj virtualni svijet ili su polupismeni ne znam .Ali one hrvate koje sam ja poznavao su bili ljudine koji nisu bili toliko glupi i pokvareni ,zato popizdim na ovakve idiote..Moze biti da im je Holivud i Zapad isprao mozak pa svi misle ako su dio toga bolesnog drushtva da ce po automatizmu svi biti holivudski glumci i furati ferarije  po svojim selima.Jednostavno ne razumijem kako je nastao taj pokvareni mentalitet mada znam puno o ljudima sa tih prostora.No dobro,moguce je da se na ovom forumu skupio onaj zadnji ljudski shljam a ja idiot ih dozivljavam kao ljudska bica.
Ma ne znam, ta nekakva bolećiva sklonost ustaštvu kod Hrvata u posljednjih 30 i nešto godina nije mi jasna
Ta ustaška bagra je izdala sve što je mogla i prodala sve što je mogla
Šta Hrvati u tome nalaze ne kontam
Neko im prodao foru da je ustašluk vrhunsko domoljublje što je nonsens... i oni su kupili tu foru

Jedino ta anti-srpska patologija... ustaše, ubijali su Srbe pa su zato heroji mnogim Hrvatima
Ja drugog objašnjenja nemam

To je kod Hrvata, Srbi su im crvena krpa pred očima a recimo Germani i Talijani ih mogu jebat kako hoće ... Hrvati tu samoobrambenog refleksa nemaju
Žalosno ali tako je
Naravno oni će sad meni reći da sam četnik, udbaš, komunjara i šta ja znam šta... ali od istine ne mogu da pobjegnu

PA kako ih Mujage zajebavaju. Jebu Hrvatima mater gdje stignu a kad im zatreba podrška Hrvata, samo im nabace par fora NDH nostalgije iz 1941 malo ih podsjete na ustaško hrvatsko-muslimansko bratstvo iz četrdeset prve i Hrvati odmah padnu u slinavi trans i ponadaju se da će se muslimansko cvijeće ponovo okrenut ustaštvu a ne vide da ih Mujage zajebavaju
Da ti se život zgadi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by sitting_bull 29/12/2022, 13:40

srbija oko kosova opet dobija po pički, a srbadija cvili i tješi samu sebe pričama kontra hrvata.

čude se srblji "anti-srpskoj patologiji" zaboravljajući kako su se sami kroz povijest odnosili prema nesrpskom življu u državama koje su im bile zajedničke, posebice prema albancima i hrvatima.

zaboravljaju, ili potpuno ignoriraju činjenicu kako su zbog velikosrpske ideje pokrenuli rat u ex-yu i kakve su bile posljedice izazvane suludom agresijom i na bosnu i na hrvatsku.
umjesto da prepoznaju što su radili, jer sada rusi to isto pokušavaju u ukrajini, i da obzirom na vremenski odmak osjete barem trunku kajanja za počinjene zločine srblji se vraćaju starim pričama o ustašama.

ne branim ustaše, ali neka mi onda navedu barem jedan zločin koji su ustaše počinile na teritoriju srbije.
koliko je ljudi na teritoriju srbije poginulo od djelovanja hrvatske vojske?
vukovar, škabrnja, ćelije, borovo selo, gospić, karlovac, osijek, vinkovci, slavonski brod, sisak, petrinja, knin, gračac, otočac su samo dio hrvatskih gradova na kojima se srbadija iživljavala granatirajući ih. sela je bilo na stotine.
i sada velikosrpski geni opet proradili.

veliki srpski junaci su samo u osijeku granatiranjem iz tenje i bijelog brda ubili 954 građanina osijeka, 954 nenaoružana civila, od čega 48 djece.


u cijeloj hrvatskoj su veliko-srpski junaci do 05.11.1993. ubili 712 djece!
junačko srpsko ubijanje zarobljenih i ranjenih u vukovaru da ne spominjem.

koliko je srpske djece stradalo u srbiji od hrvatskog oružja?

sramotno je i neljudski ne imati ni zrno kajanja za ovakve zločine, ali treba li od rusa i srba to uopće očekivati?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 14:11

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Srbi su glup narod.

Verovali u tu Jugoslaviju


Je, ali kao u veliku Srbiju, jer ste tako i gledali na Jugoslaviju.
Međutim, Jugoslavija tako nije mogla opstati.
U biti Hrvati, barem oni koji su stvarno vjerovali u Jugoslaviju (Strossmayer, Supilo, Trumbić itd.) su uvijek na tu izfantaziranu tvorevinu gledali kao na zajednicu ravnopravnih naroda, kao na branu od talijanizacije, germanizacije i mađarizacije, kao na federaciju (koja federira) ili čak konfederaciju.
Kada je vrlo brzo nakon nastanka Kraljevine SHS došlo do otrežnjenja, pokazalo se ono što se još u toj državi nazivalo hrvatskim pitanjem.
To je pitanje cijelo vrijeme visilo kao Damoklov mač nad sudbinom Jugoslavije, da bi se ono primirilo došlo je do genocida nad Hrvatima neposredno pred završetak i nakon formalnog završetka rata i do smjene hrvatskog proljeća 1971. nakon kojeg su pali i srbijanski liberali.
Takva Jugoslavija nije čak bila niti prava država nego karikatura od države koja je samo iščekivala svoj neslavni završetak.



Velika Srbija Jugoslavija, podeljena na tri dela a Industrija premestena

u Sloveniju.

Nijedan Srpski politicar nije imao vlast a JNA je bila pro Srpska Cetnicka.

Albance tretirali, asocijalizmo, 11 dece, sirili se i terali ostale.

Ovde ih ne .ebu 3%.

Mnogi odu za Englesku camcem.

Mogli su samo u Jugoslaviji soliti pamet, traziti nesto i praviti

sranja.

Seselj nudi Autonomiju, umesto nogu u zadnjicu.

Jugoslavija je greska Kralja i tu prica pocinje i zavrsava se.

Otuda se smejem Cetnicima a i Partizanima.

Hrvatima uvek nesto fali, Istra im ne fali.

Sada imate svoje i sve je super.

Srbija 300 fabrika kod Tita samo, videla bi Milojka u Jugoslaviji.

Uskoro 3 A330-200, mada ce ih biti vise jos, letovi sa Kinom,

Hong Kong, Shanghai...

Jugoslavija je kocila Srbiju a vi filozofirajte.

Metro Tito gradi a ne Jugoslavija.

Causesku je izgradio, ali ga roknuli, kazu nije dao da jedu.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 14:17


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by sitting_bull 29/12/2022, 18:33

je, srbadijo, uvijek ste mijenjali dlaku, ali ne i ćud.

u kraljevini jugoslaviji ste preuzeli sve poluge vlasti, ubijali političke hrvate kako bi osigurali dominaciju srpskog kralja i instalirali srpsku čizmu po cijeloj kraljevini.
čak ni tada niste bili zadovoljni jer niste kraljevinu jugoslaviju pretvorili u kraljevinu srbiju.

u sfrj ste se infiltrirali u jna i u oficirskom kadru kroz dugogodišnju srbizaciju koncem 80-tih je ostvarena
očigledna neravnopravnost  u nacionalnom sastavu časničkoga zbora, gdje je postotak bio sljedeći: Srbi 63,2%; Crnogorci 6,2%; Makedonci 6,3%; Hrvati 12,6%; Slovenci 2,8%; Muslimani 2,4%; Jugoslaveni 3,6%; Albanci 0,6%; Mađari 0,7% i ostali 1,6%.«1

sprdačina je kad lamentirate o nekakvoj ugroženosti srba i nekakvoj srpskoj velikodušnosti kod ostvarivanja prava onima koji nisu srbi, jer je riječ o tome kako su velikosrbi doživljavali sebe kao gospodare tih prava.

za srbiju je ex-yu bila obećana zemlja, ali politička je srbadija bila previše pohlepna i htjela je veliku srbiju pod svaku cijenu.
točno je kako se ta želja velikosrba pokušala ostvariti kroz rat započet zbog toga..
nije vama žao što ste započeli taj rat i nije vama žao žrtava, nego vam je žao što ste taj rat izgubili.
sebe ste precijenili, a hrvate, albance i ostale podcijenili.
sada ste tu gdje jeste i imate šansu da kroz referendum ostvarite dio svojih želja sa gazimestana kada ste arlaukali "hoćemo ruse".
no, nemate vi muda za to, kao što ih niste imali ni 90-tih ni u 2ww kad ste bili saveznici nijemcima isto kao i pavelić, samo što ste se na kraju rata iz četničkih uniformi presvukli u partizanske što ustaše, kakvi god bili, nisu učinili...

je, hrvati sad imaju sve svoje: i istru i primorje i dalmaciju ii otoke i more jadransko i slavoniju i zagorje i zagoru i međimurje i liku. fale samo srijem i herceg bosna, ne?

što vi imate, ili bolje rečeno što vi više nemate, drugovi srbi?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Eroo 29/12/2022, 19:02

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Sta ce sada bez gasa?

Ukrajinu hoce da puste niz vodu, ugrozava Zapad.

Bolje da nisu cackali mecku, kakoh rekoh, nikakav otpor,

bolje bi prosli.

Cak i da puste Ukrajinu, tesko da ce biti kao nekad.

Jak anti Ruski lobi, bace bombe na gasovod.

Zanimljivo za analizu.



Pa jebi ga,svaki narod ima neku falinku.Eto vi Srbi ako se gleda povijest zadnjih 100 godina ste ispali takve budale da je to za ne vjerovati.Za vrijeme YU bili ste najveci jugosloveni i komunisti ,cijelu svoju povijest ste popishali a posebno one iz prvog i drugog WWII.Josh i danas ste jedni drugima najveci neprijatelji pa vam valjda i jeste ona 4 ocila u grbu.Indijanci kazu da je jedan prut lako slomiti ali snop ne mozesh da si ne znam koliko jak.Pratim vashe TV kanale i recimo ona Nova.Pa kako se dozvoljava CNN da na nacionalnoj frekvenciji laze i izmishlja.Shvatljivo mi je kada to rade ameri na originalnoj CNN ali tamo rade srbi isto kao na B92.Dakle postali ste gori od hrvata i prodali bi rodjenu mater za par dolara.Uzas jebo te,bez imalo samoposhtovanja i etike.Slusham neke srbe i to obrazovane kako prichaju o Srbiji i Vuchicu gore nego ovi ljubomorni idioti sa foruma.Dakle ,dok se ne ochistite od jugoslovena i proeuropejaca nikad vi necete naprijed.*
Da, ispali budale u vise navrata
U Prvom svjetskom ratu na strani pobjednika, trebali su ici na Londonski Ugovor a ne ici na stvaranje Jugoslavije
Zajebali su se
U drugom ratu su trebali uz Drazu a ne uz Tita I dobili bi I Kralja Petra I kraljevinu nazad I potpunu srpsku diktaturu**
A Hrvati I muslimani kao I Makedoncin ili asimilacija u Srbe ili put pod noge
Zato mi je urnebesno kad Hrvati kenjaju po Titu
Kako mi rece jedan musliman Sa kojim Sam ovdje radio - da nije bilo Tita I partizanije, I mi I vi bi 1945 mogli Samo put pod noge pa ajmo ZA njemackim trupama

*Očisti ti najprije sebe. Vrati se u Srbiju, šta čekaš?  Dobit ćeš odmah posao kod Kineza ...+ pelene. :^0
** Najebali su svi koji su nad Hrvatima vršili torturu. Svima su na kraju vidili pete... gore ili  dolje. B-)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne  Empty Re: Nemacka: 1 od 4 kompanije bi da pobegne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum