ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by RayMabus 26/12/2022, 19:08

Laku noć

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dogada-se-ono-sto-nitko-nije-ni-mogao-ni-sanjati-najmocnija-zemlja-eu-puca-po-savovima-15289750
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by T. 26/12/2022, 19:54

slava ukraini...

_________________
Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by vuksadinare 26/12/2022, 20:26

T. wrote:slava ukraini...
Pukli su oni i prije ukrajine...migranti,wok,zeleni...svako nije svako već dugo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by vuksadinare 26/12/2022, 20:27

Čim sa vidio da pse oblačenju znao sam da to društvo iide u kupac..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by crvenkasti 26/12/2022, 20:32

Nijemci s vremena na vrijeme ničim izazvani počine kolektivno nacionalno samoubojstvo.

Poslije se čude sami sebi zašto su to učinili.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by catabbath 26/12/2022, 20:45

T. wrote:slava ukraini...

E  da i oni su na pravoj strani povijesti a samo Plenki i sradeze im fali za transformanicu u (ne)balkansku vukojebinu.

_________________
Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by Ringo10 27/12/2022, 01:01

Ja mislim da je to pretjerivanje
Jer ode li Njemacka u kurac, ode i cijela Europa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by mentalitet 27/12/2022, 03:55

Ringo10 wrote:Ja mislim da je to pretjerivanje
Jer ode li Njemacka u kurac, ode i cijela Europa


Pa tako ce i biti jarane.Brezinjski je imao taktiku kako srushiti komunizam pa su oni koji su zivjeli u njemu preuzeli njegovu taktiku kako sjebati zapad (Europu).Dok je bila YU,zapad je davao kredite nemilice da podigne nestvarni standard.Troshilo se i uzivalo kao i danas shto radi svaka budala peglajuci kreditne kartice.Onda kada dodju u situaciju da ne mogu placati dugove dolaze oni koji plijene shto se da zaplijeniti i imovina odlazi na bubanj.Rusija je pumpala Njemachku jeftinim energentima i sada kada toga vishe nece biti pishi propalo jer bez njih nema konkurentnosti na svjetskom trzishtu ali ce zato sada na njima svoju konkurentnost povecavati Kina,Indija i ostale zemlje koje budu dobijale te energente po povoljnim cijenama.Germani su se zajebali vec tri puta na YU (chitaj srbima ) zato ih i mrze neizmjerno jer im ne mogu nishta a pjene se kao ovaj folksdojcher koji ti je primjer schwabe koje sam ja upoznao dok sam tamo zivio.Proklet i halapljiv narod.Kad jedu i kada piju ne znaju sebi reci nikada dosta i zatio uvijek u povijesti najebu ,ovo je metaforichki recheno kakvi su germani.Uvijek sam se pitao zashto ameri nisu povukli oruzje i svoje baze iz te vukojebine,dok mi jedan amer koji je bio u vojsci tamo nije objasnio da oni samo mrtvom schwabi vjeruju.Tako i ja.Nema ljigavije nacije od njih.Radjaju se takvi zli i pokvareni i samo mrtav schwabo je dobar schwabo.Oni koji su bili pod Rusijom malo su poprimili slavenski mentalitet pa kod njih mozesh vidjeti i osjetiti dushu,moral i etiku ali kod ovih zapadnjaka nema nishta u njima osim govana i pohlepe za tudjim.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:50

Ringo10 wrote:Ja mislim da je to pretjerivanje
Jer ode li Njemacka u kurac, ode i cijela Europa
A baš šteta. :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 03:11

Ti si Mentalitet ziveo kod njih, pa ih izgleda poznajes.

Interesantno, gledao sam, niko od low cost carriers, ne 

leti za Istocnu Nemacku, cak ni Wizzair, koji leti za svako

selo na Istoku i povezuje sa Zapadom.

Zeleznicka Stanica u Dresdenu, vredi videti.

Nemacka me ne zanima, nikad nisam otisao, osim

prosao, ali Istocnu bih otisao.

Zatim i Zapadnu, vidis razliku.

Bukvalno niko da leti tamo, ko da su sugavi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by Guest 28/12/2022, 08:08

Ringo10 wrote:Ja mislim da je to pretjerivanje

Trice i kučine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by Guest 28/12/2022, 08:12

Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:Ja mislim da je to pretjerivanje

Trice i kučine.

Mislim, kasne im vlakovi pa zbog toga zemlja odlazi u vražju mater.
Nemaju pokrivenost signala za smarphone od 100% u zemlji so fucking what.
Nijemci koji to vide kao problem koji će upropastiti zemlje su najblaže rečeno jako razmaženi.
Ostali kojima su to najnormalniji problemi za koje znaju da neće upropastiti niti jednu zemlju, a kamoli Njemačku, a koji i dalje misle da će Njemačka zbog njih propasti, spadaju u kategoriju idiota nad svim idiotima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima Empty Re: Najmoćnija zemlja EU puca po šavovima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum