ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 15:19

Onda im krkneš jedan islamistički napad i navalu imigranata pa neka se misle. Raste podrška krajnjoj desnici a to znači da nekome pada a najčešće desnom centru i liberalima.

Onda izmišljaju toplu vodu kako da se oni održe na vlasti a ne dođe netko drugi iduće četiri godine.

A u te četiri godine njih opet propadne ovaj natalitet.

Do dna. Do vašeg ili našeg kraja a prije će bit vašeg.

RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 15:40

Al šta glupe ovce brige šta ja ovdje pišem. Oni će to riješavat kad dođe voda do grla. Nešto će već izmislit. Kao i obično.

Šta ćete izmislit kad vam je već sad demografska piramida zacementirana za idućih 40 godina ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 15:56

Izmislit ćete trpačinu jer je netko u Bela kuća nakon drugog svjetskog rata napisa program da se Njemačka mora denacifirat i razbit njemački nacionalizam trpačinom raznih naroda i stvorit multi kulti a onda to primjenit i na EU u cjelini kako bi Bela kuća širila Demokraciju ( čitaj američku hegemoniju ).

Pa eto trpajte se sad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 16:30

2021 - 83,222,242 795,492 1,023,687 −228,195

In 2020, 586,421 (75.8%) children were born to mothers with German citizenship, while 91,872 (11.9%) children were born to mothers with European citizenship (excluding Turkey) and 94,851 (12.3%) children were born to mothers with other citizenship.

In 2021, 605,703 (76.1%) children were born to mothers with German citizenship, while 95,282 (12%) children were born to mothers with European citizenship (excluding Turkey) and 94,532 (11.9%) children were born to mothers with other citizenship.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Germany
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 16:36

Ja mislim da su Nijemcima Rusi najmanja briga.

Vidit ćeš sad sloma. Već je al ga skrivaju ko zmija noge.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 16:45

Nije pitanje hoće li nego kad će eskplodirat.

Sidite na tempiranoj bombi čiji sat otkuvcava al vam to još nitko nije objasnija.

Shvatit ćete kad eskplodira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 16:49

A onda kad eskplodira onda će vam postat jasno zašto ja otkako san otkrija emanicipaciju a to je ima 15 godina od toga ne želim imat nikakva posla sa ženama a niti s njima imat djecu.

Pa nisam lud pravit djecu a znam da će to eskplodirat pa mu prišutit takvo sranje tj da se rodi i živi u vihoru rata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 16:57

Ne poželi drugome šta ne želiš da tebi netko napravi.

Ne želim se inkarnirat negdje a onda počme globalni rat i totalno sranje na planeti.

Vrlo jednostavno. Moć jednostavnosti.

To će vam bit globalno sranje. Tako završava svaka emanicipacija. Iznutra razvali društvo koje ju je usvojilo dok isto ne pukne i ode u reaktivni um. Za društvo odlazak u reaktivni um znači RAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 17:03

Ovi napad Rusije na Ukrajinu će vam izgledat ko neka mala igrica kad se to pokrene.

Vi nemate nikakve mehanizme da to spriječite. Možete samo još više trpat a to vam je isto ko da doljevate ulje na vatru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by debotoijusto 22/12/2022, 17:08

reci cu samo komsic rafalno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 17:10

Nije Komšić nego emanicipacija.

Komšić je ovdje samo u onom dijelu di su oni u njemačkom parlamentu izglasali rezoluciju da su Srbi i Hrvati fuj kaka a Bakir fin i krasan dečko.

Sad ćeš vidit kako se to nabiva na kolac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 17:30

Djeca se ne rade u emanicipaciji zato jer će vam u godinama nakon šta se oni rode izbit rat.

S te strane manji broj djece sada znači samo da duše se nemaju gdje sad inkarnirat i te duše šta se neće inkarnirat jer nemaju gdje neće osjetiti ratne traume.

Dakle to je pozitivna priča taj slom nataliteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 22/12/2022, 17:43

Sad ćete uronit u jedan globalni sukob ( ne razlog nije Rusija nego emanicipacija ) jer očito ova rasa ima tendenciju da ne uči logičkim zaključivanjem nego čeka sranje pa onda drž ne daj priča tj prvo mora dobit po pički dakle batine da i im se to usjeće u umove da tako šta više ne rade.

Na moju veliku žalost i kompletne GF i viših duhovnih nivoa.

Nakon šta se prebijete između sebe po tko zna koji put, za pola stoljeća stiže veća flota GF ovdje tako da stavi točki na i jer niste sposobni bez mentora evoluirati u pravom smjeru.

To je to. U kratkim crtama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 08:58

Ja sinoć s pira i odma u krpe fino. Moja kučica moja slobodica.

Sad fino kafica i boli me kurac. Niks obaveza.

Naletija na dobrog poznanika sinoć, di šta je, nema te, kažen doma san, ne radin, iman par stanova , lova kapa i boli me kurac.

Daleko vam svima kuća. Moj mir ne može nitko platit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 09:05

A i je najbolje. Samac bez obaveza, dugova, nekih velikih prothtjeva. Samo se ovako materijalno situiraš prije da ti kapa lova da ne moraš radit nigdi i da imaš tih par tisuća kuna za osnove i jebete se za cili svit.

One će krojit pravila i šta on oće. Ma kako da nećete.

Ima vrlo jednostavno riješenje i za tu glupariju ( emanicipacija ) : pedala pajdo svima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 09:09

Neće one ništa kreirat i solit pamet. To će krhnit i aj Bog.

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Croatia_single_age_population_pyramid_2020

Nekom drugom vi solite pamet.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by marcellus 23/12/2022, 09:14

jebate ray ti kad te primi razguliš ko moj imenjak proust

ko će to čitat

_________________
U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 09:19

Ma brige me tko će to čitat.

Vidija san ja šta je ovo na ovoj planeti prije 15 godina i zalupija vrata ženama i svemu.

Vi da bi ste neke promjene napravili na ovoj planeti potrebno vamje puno JA tj duša ( inkarniranih osoba ) koje će nositi te promjene.

Žene čine pola stanovništva a ONE SU U KURCU I MISLE DA MOGU ŠEFOVAT JER IM SE DAO MALI PRST PA SAD OĆE CIJELU RUKU.

Znači ništa od toga a mi ( GF ) ne možemo čekat vas da se urazumite jer imate atomsku bombu, radite svemirske letjelice za putovanja u svemir dakle prema nama i imate negativne vanzemaljce ovdje.

Ovu inkarnciju ću prespavat ( uobičajena praksa kad se negdje inkarniramo pa vidimo da neće ić u ovom ciklusu šta smo zamisli, jednostavno se povućemo u svoje pećine i ne želimo biti dio tog svijeta više nego šta moramo a u hibernaciji i ne moraš puno dakle skoro pa ništa s tim svijetom nemamo, odvojimo se i to je to ) i onda deinkarnacija i raport u GF ( iako sam im ga već dao i dajem momentalno umom, mislima ) i nova inkarnacija u GF i pali motore i fino ćemo vas okupirat i nema mrdanja šta vi oćete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 09:31

RayMabus wrote:Ma brige me tko će to čitat.

Vidija san ja šta je ovo na ovoj planeti prije 15 godina i zalupija vrata ženama i svemu.

Vi da bi ste neke promjene napravili na ovoj planeti potrebno vamje puno JA tj duša ( inkarniranih osoba ) koje će nositi te promjene.

Žene čine pola stanovništva a ONE SU U KURCU I MISLE DA MOGU ŠEFOVAT JER IM SE DAO MALI PRST PA SAD OĆE CIJELU RUKU.

Znači ništa od toga a mi ( GF ) ne možemo čekat vas da se urazumite jer imate atomsku bombu, radite svemirske letjelice za putovanja u svemir dakle prema nama i imate negativne vanzemaljce ovdje.

Ovu inkarnciju ću prespavat ( uobičajena praksa kad se negdje inkarniramo pa vidimo da neće ić u ovom ciklusu šta smo zamisli, jednostavno se povućemo u svoje pećine i ne želimo biti dio tog svijeta više nego šta moramo a u hibernaciji i ne moraš puno dakle skoro pa ništa s tim svijetom nemamo, odvojimo se i to je to ) i onda deinkarnacija i raport u GF ( iako sam im ga već dao i dajem momentalno umom, mislima ) i nova inkarnacija u GF i pali motore i fino ćemo vas okupirat i nema mrdanja šta vi oćete.

Datum sjednice 2007 godina.

15 godina.

------

MASOVNI IZVANZEMALJSKI KONTAKT
Skeptični ljudi oduvijek su se pitali jesmo li sami u svemiru. Istina je da su vanzemaljci davno posjetili naš planet, čak su i tajno kontaktirali s nekim zemljama, ali te vlade neće službeno priznati postojanje NLO-a. Međutim, prije kraja ovog stoljeća dogodit će se masivni izvanzemaljski kontakt na Zemlji. Taj će dan biti povijesni za čovječanstvo i ni najnepokorniji skeptik više neće poricati postojanje NLO-a.

SJEDNICA 05/JUL/07
Medij: Jorge Raul Olguin.

Entitet koji je došao na dijalog: Učitelj Ruanel.
Sugovornik: Nastavljaju li skeptici sa svojim tvrdoglavim stavom poricanja postojanja NLO-a i duhovnog svijeta?
Ruanel: Točno, a imaju i fobiju od svega što je vezano za ezoteriju i nastavljaju sa svojom istinom. U nekim slučajevima postoje skeptici koji izravno postanu budale kada poriču što je stvarnost.
Sugovornik: Kod skeptika oni bez ikakve sumnje moraju imati ego i engrame, inače se ne može razumjeti, oprostite na izrazu, takva imbecilnost.
Ruanel: Očito.
Sagovornik: Ono u što nisam siguran je da li rade u lošoj namjeri ili je to jednostavno njihova glupost.
Ruanel: Ne mislim tako. Postoje skeptici koji ismijavaju ljude koje napadaju verbalno, oni omalovažavaju ne samo vašu grupu, već i druge grupe. Iracionalnima smatraju sve one koji vjeruju u sve što je povezano s duhovnim svijetom.
Sugovornik: Pa, vjerujem da je ovo oko skeptika završeno. Ovdje sam zakazao nešto što su me mnogi stalno pitali; pitaju hoće li doći do masovnog izvanzemaljskog kontakta. Mislim na javni i službeni kontakt vanzemaljaca s ljudskom rasom, da nitko ne sumnja da su oni ovdje. Postavio sam to pitanje Eonu, znate to već, a on je izbjegao odgovore s izgovorom da očekivanje donosi namjeru ili nešto slično. (smijeh)
Ruanel: Pa, onda sam oslobođen. (smijeh). Već znate da proricanje sudbine ne postoji.
Sugovornik: Da, naravno, ali mislim na putnike kroz vrijeme, oni su trebali nešto otkriti.
Ruanel: Nisam naišao na nekoga, zar ne? (smijeh)… Postoji rečenica koju je rekao Dragi Apsolut koji nas je sve stvorio i njemu idemo opet, prije nekog vremena, kroz usta ove posude: "Planeta Sunce 3 je gigantski dječji vrtić, gdje ova djeca, ova mala djeca, ti momci koji imaju toliko znanja da slikaju najbolje slike, da grade najbolja arhitektonska djela, oni također proizvode strojeve za ubijanje, strojeve za zagađivanje koje uništavaju vlastitoj vrsti. Oni uništavaju životinjske vrste. Postoje stotine izumrlih vrsta ribe Uništavaju vodu za piće.
Zamislite, na primjer, da ste se vi kao duh utjelovili u drugom svijetu gdje sva bića pomažu jedni drugima i dođete na ovaj planet, i sa svog svemirskog broda vidite što se događa u Suncu 3, kakva bi bila vaša reakcija?
Sugovornik: Pa barem bi moj moral bio jako nizak.
Ruanel: Točno.
Sugovornik: Ali da se vratimo na pitanje je li se putnik kroz vrijeme i najmanje osvrnuo konkretno na ovu stvar, masivni izvanzemaljski kontakt?
Ruanel: Da, spomenuo je masivni izvanzemaljski kontakt, a ja doslovno ponavljam njegove riječi: "Oni čekaju da ljudsko biće odraste"
Sugovornik: A kada će čovjek odrasti da dođe do tog kontakta? Kad me netko to pita, uvijek odgovorim da vjerojatno prođu tisućljeća prije nego što se tako nešto dogodi.
Ruanel: Ne, ne, onda te ispravljam. Ideja nekih vanzemaljaca s kojima kontaktiram, mislim na njihove tetane, to je prije kraja ovog stoljeća.
Sugovornik: Ne tisućljeće?
Ruanel: Ne tisućljeće, nego stoljeće, Mora biti kontakt. To je ideja nekih izvanzemaljaca iz bližih sunčevih sustava.

Sugovornik: Vidiš? Kako bih svojom mudrošću mogao iz tebe izmamiti tajnu? (smijeh).
Ruanel: Vrlo si pametan. (smijeh)
Sugovornik: To je šala, majstore... (smijeh)... daj, majstore, riskiraj. Nije li putnik kroz vrijeme otkrio datum tog masovnog kontakta?
Ruanel: Odgovorit ću vam na vrlo koherentan način: Svaki putnik kroz vrijeme vuče svome thetanu. Njegov thetan ima znanje o tom budućem vremenu. Njegov thetan nije cijelo vrijeme s "nisko spuštenim zavjesama". Iako poštujemo njegovu slobodnu volju. Shvatite da se slobodna volja poštuje kada thetan spusti konceptualni zastor. Ako on nema spuštenu pojmovnu zavjesu, možemo savršeno percipirati njegovu misao, a zatim iz njega izvlačimo sve informacije.
Sugovornik: Konkretno onda sigurno znate kada će doći do tog budućeg kontakta.
Ruanel: Savršeno znamo datum, dan i sat.
Sugovornik: Onda znate?
Ruanel: Naravno da znamo, jer možemo čitati misli thetana putnika kroz vrijeme!
Sugovornik: Dakle, ako to ne kažete, to je zato što postoji neka vrsta dogovora s Eonom ostavi to kao očekivanje kao i on. (smijeh)
Ruanel: Ne, to nije dogovor s Eonom, jer Apsolut dopušta našu slobodnu volju. Kad bih u ovom trenutku otkrio tu informaciju, ne bih prekršio nikakav zakon jer Apsolut ništa ne zabranjuje. Kako će zabraniti kad nam je dao svoju Ljubav i Slobodnu Volju?
Sugovornik: Naravno, zaboravio sam pitanje slobodne volje.
Ruanel: Ne kažemo to jer je to pitanje etike, jer nije trenutak, ništa drugo. Možemo reći što se trebalo dogoditi, a nije se dogodilo, kao što reče dragi i uzvišeni Učitelj Johnakan: nismo bili spremni za atomsku fuziju i napravljena je 1938. godine, a trebala je biti napravljena 2100. godine.
Sagovornik: To je jasno. Ako sam tražio datum samo kao nagađanje? Pitam jer je u jednom trenutku Eon tako odgovorio.
Ruanel: Kao nagađanje, postoji broj koji kaže 2070.
Sugovornik: Pa to je već nešto, iako neću biti ovdje da to vidim.
Ruanel: Kako nećeš?
Sugovornik: Da, da, Učitelju, tako se reklo. (smijeh)
Ruanel: Čak i ti možeš biti jedan od tih vanzemaljaca, ako se utjeloviš na tom planetu koji će ostvariti masivni kontakt.
Sugovornik: U pravu ste, majstore, nisam o tome razmišljao.
Ruanel: Postoji zemaljska fraza koja se ovdje može primijeniti: "Život se vrti okolo"
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 09:36

Ta vam je odluka donesena prije 15 godina ( 2007 godina ).

Sad će vas pustit pola stoljeća a onda pale motore.

Nema mrdanja kod mene.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.


U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by RayMabus 23/12/2022, 13:09

RayMabus wrote:Onda im krkneš jedan islamistički napad i navalu imigranata pa neka se misle. Raste podrška krajnjoj desnici a to znači da nekome pada a najčešće desnom centru i liberalima.

Onda izmišljaju toplu vodu kako da se oni održe na vlasti a ne dođe netko drugi iduće četiri godine.

A u te četiri godine njih opet propadne ovaj natalitet.

Do dna. Do vašeg ili našeg kraja a prije će bit vašeg.

NAJMANJE dvoje ljudi ubijeno je u pucnjavi u centru Pariza, a više ih je ranjeno, objavili su francuski mediji. Napadač je 69-godišnji muškarac koji je uhićen. AFP javlja, pozivajući se na izjave svjedoka, da je ispucao sedam ili osam metaka.

"Bila je totalna panika. Zaključali smo se u trgovinu", kaže jedan svjedok za AFP.


Prije 7 minuta
Napad se dogodio blizu kurdskog centra
Francuski Le Parisien piše da se pucnjava dogodila u blizini Kurdskog kulturnog centra Ahmet-Kaya.

Dodaju da je 69-godišnjak zapucao na nekoliko ljudi. Dvoje je ubio, a više ih je ozlijedio. Le Parisien piše da je riječ o francuskom državljaninu, umirovljeniku koji je prije radio kao vozač. Prilikom uhićenja policija mu je oduzela oružje kojim je pucao.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pucnjava-u-centru-pariza-dvoje-mrtvih-vise-ozlijedjenih/2423603.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 176271
2014-04-11


Back to top Go down

U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.  - Page 3 Empty Re: U Srbiji živi 6.690.887. ljudi, što ja za skoro pola miliona manje nego 2011.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum