ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znam da nije tema ovdje

Go down

Znam da nije tema ovdje Empty Znam da nije tema ovdje

Post by Ringo10 Fri 16 Dec - 2:15

Znam da nije tema ovdje, ali ljudi, jucer Sam gledao film AVATAR - THE WAY OF WATER
Ljudi moji, to je spektakl
Film promovira obitelj, emotivan, dirljiv 
Raskosan, impresivan...vizualno prelijep film
Pun akcije, Sa nevidjenom borbom i makljazom
Tri sata i deset minuta prolete da ne osjetis 
Gledao sam u 2D, idem I trodimenzionalno narednih dana
James Cameron je genij 
Kako je prikazao jedan vanzemaljski svijet to je nevjerojatno 
Ali moras gledati prvi AVATAR da bi gledao ovaj
Cekamo treci dio ....ZA dvije godine
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Znam da nije tema ovdje Empty Re: Znam da nije tema ovdje

Post by mentalitet Fri 16 Dec - 2:36

Ja sam gledao prije par dana film kome se ne sjecam ime ali se radnja odvija ovako.Vojska USA radila eksperiment sa ljudima o hibernaciji.Uzmu nekog iz arhive chovjeka koji nishta nije radio nego mu je posao bio samo da gleda u jednu tochku na TV,i neku kurvu sa ulice.Njoj obecaju da ce je osloboditi nekih kazni a njemu da ce nakon godinu dana hibernacije biti unaprijedjen u neki vojni kurac::))Elem zamrznu ih ,ali neshto krene pogreshnim tokom i ostanu tako zamrznuti 5.000 godina.Deshavanjem nekih nepredvidjenih okolnosti njihovi zamrznuti kovchezi zavrshe na smetlishtu i kako je smece narastalo skoro kao neka planina u jednom trenutku ono poplavi neki grad i tako njih vrati u stvarnost novog svijeta.E ,od tada teche veoma zanimljiva radnja toga svijeta u kojem se odjednom nalaze ta kurva i taj arhivar koji postaje najpametniji chovjek na planeti a ona heroina chednosti.Zashto je zanimljiv taj film ? Pa taj reziser ga je trebao staviti u nashe vrijeme u kojem svijetom vladaju mediokriteti,nije trebao ici tako daleko da bi docharao degradaciju ljudske rase.Ako se sjetim imena toga filma napisat cu ovdje,

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Znam da nije tema ovdje Empty Re: Znam da nije tema ovdje

Post by Ringo10 Fri 16 Dec - 2:40

mentalitet wrote:Ja sam gledao prije par dana film kome se ne sjecam ime ali se radnja odvija ovako.Voska USA radila eksperiment sa ljudima o hibernaciji.Uzmu nekog iz arhive chovjeka koji nishta nije radio nego mu je posao bio samo da gleda u jednu tochku na TV,i neku kurvu sa ulice.Njoj obecaju da ce je osloboditi nekih kazni a njemu da ce nakon godinu dana hibernacije biti unaprijedjen u neki vojni kurac::))Elem zamrznu ih ,ali neshto krene pogreshnim tokom i ostanu tako zamrznuti 5.000 godina.Deshavanjem nekih nepredvidjenih okolnosti njihovi zamrznuti kovchezi zavrshe na smetlishtu i kako je smece narastalo  skoro kao neka planina u jednom trenutku ono poplavi neki grad i tako njih vrati u stvarnost novog svijeta.E ,od tada teche veoma zanimljiva radnja toga svijeta u kojem se odjednom nalaze ta kurva i taj arhivar koji postaje najpametniji chovjek na planeti a ona heroina chednosti.Zashto je zanimljiv taj film ? Pa taj reziser ga je trebao staviti u nashe vrijeme u kojem svijetom vladaju mediokriteti,nije trebao ici tako daleko da bi docharao degradaciju ljudske rase.Ako se sjetim imena toga filma napisat cu ovdje,
IDIOCRACY 

IDIOKRATIJA - Naziv filma na nasem jeziku
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Znam da nije tema ovdje Empty Re: Znam da nije tema ovdje

Post by mentalitet Fri 16 Dec - 2:46

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:Ja sam gledao prije par dana film kome se ne sjecam ime ali se radnja odvija ovako.Voska USA radila eksperiment sa ljudima o hibernaciji.Uzmu nekog iz arhive chovjeka koji nishta nije radio nego mu je posao bio samo da gleda u jednu tochku na TV,i neku kurvu sa ulice.Njoj obecaju da ce je osloboditi nekih kazni a njemu da ce nakon godinu dana hibernacije biti unaprijedjen u neki vojni kurac::))Elem zamrznu ih ,ali neshto krene pogreshnim tokom i ostanu tako zamrznuti 5.000 godina.Deshavanjem nekih nepredvidjenih okolnosti njihovi zamrznuti kovchezi zavrshe na smetlishtu i kako je smece narastalo  skoro kao neka planina u jednom trenutku ono poplavi neki grad i tako njih vrati u stvarnost novog svijeta.E ,od tada teche veoma zanimljiva radnja toga svijeta u kojem se odjednom nalaze ta kurva i taj arhivar koji postaje najpametniji chovjek na planeti a ona heroina chednosti.Zashto je zanimljiv taj film ? Pa taj reziser ga je trebao staviti u nashe vrijeme u kojem svijetom vladaju mediokriteti,nije trebao ici tako daleko da bi docharao degradaciju ljudske rase.Ako se sjetim imena toga filma napisat cu ovdje,
IDIOCRACY 

IDIOKRATIJA - Naziv filma na nasem jeziku

Svaka chast,jebiga ja ne pamtim imena niti brojeve a kamo li nazive nechega.U stanju sam isprichati prichu o nechemu u trajanju od pola sata ali ime ne mogu zapamtiti.Ima neshto u meni odbojno prema imenima i brojevima (rodjendani,godine nekih deshavanja itd) ali zato pamtim dobro lica pa nakon 40 godina mogu reci chovjeku o chemu smo prichali ali mu ime sigurno ne bi znao:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Znam da nije tema ovdje Empty Re: Znam da nije tema ovdje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum