ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Page 31 of 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by kic Thu 22 Dec - 10:19


CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Guest Thu 22 Dec - 10:29

kic wrote:
na kraju krajeva osobna statistika nije uopće bitna već kako se odražava na cijelu ekipu, Perišić daje važne golove, ali ovaj ih daje više, Hrvatska je oštećena što opasniji igrač u ovom trenutku nije više igrao
Hahaha... Hrvatska oštećena sto Orsic nije igrao vise...  :rofl
Jeli ostecena sto Livaja nije igrao vise? Jer realno, na njegovo poziciji nemamo igraca kvalitete Perisica... A i ako cemo gledati golove, Livaja ih daje najvise od svih reprezentativaca. Trenutno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Guest Thu 22 Dec - 10:30

kic wrote:
CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..
Zasto je Messi trebao ostati u Barci? 
Nije on kriv sto je klub zaluta, triba je i prije otici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by kic Thu 22 Dec - 11:41


2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 20221230
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Zeko Thu 22 Dec - 11:47

FRANK wrote:
Zeko wrote:
FRANK wrote:Niti blizu Luke modrica koji ima 5 ukradenih liga prvaka 3 la primere par kupova mupljenu zlatnu loptu itd.
Kao i sve sto postoji u tom nogometnom raku zvamom real madrid.
Postoji li barem netko da ima malo casti u tom karcinomu nogometa.
A gle, najveći karcinom svjetskog nogometa je talijanski Juventus ... Kol'ko se sjećam, Real Madrid još nitko nije izbacio u drugu ligu,oduzimao mu titule zbog namještanja utakmica, dok se za Juventus to ne može reći ... I to ih nije naučilo pameti pa su sad opet pod istragom ... Jebote više taj lopov Messi i zločinačka Argentina ...
Messi i Argentina hala.
Sta zna komunjatsko djubre sta hrvatima znaci ime Gauco
Pravim Hrvatima baš ništa ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Guest Thu 22 Dec - 11:56

kic wrote:
2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 20221230
To se slazem. 
Nek ode tamo, ili Wolfsburg/Dortmundu pa osvoji trofeje... Kao Perisic primjerice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by kic Thu 22 Dec - 12:04

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
na kraju krajeva osobna statistika nije uopće bitna već kako se odražava na cijelu ekipu, Perišić daje važne golove, ali ovaj ih daje više, Hrvatska je oštećena što opasniji igrač u ovom trenutku nije više igrao
Hahaha... Hrvatska oštećena sto Orsic nije igrao vise...  :rofl
Jeli ostecena sto Livaja nije igrao vise? Jer realno, na njegovo poziciji nemamo igraca kvalitete Perisica... A i ako cemo gledati golove, Livaja ih daje najvise od svih reprezentativaca. Trenutno...

pa nije nam neki izbor naprijed pa nemam nista protiv Markana, ali isto mislim da je dobio dovolino minuta i da ne bi bilo puno drugačije sa je igrao koju više..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by kic Thu 22 Dec - 12:05

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..
Zasto je Messi trebao ostati u Barci? 
Nije on kriv sto je klub zaluta, triba je i prije otici...

jer ga je Barca uzela kao dijete još, drugačiji je to odnos valjda onda, on je stvarno njihovo dite i ne bih se igrao FM transfera na nj mjestu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Guest Thu 22 Dec - 12:13

kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
na kraju krajeva osobna statistika nije uopće bitna već kako se odražava na cijelu ekipu, Perišić daje važne golove, ali ovaj ih daje više, Hrvatska je oštećena što opasniji igrač u ovom trenutku nije više igrao
Hahaha... Hrvatska oštećena sto Orsic nije igrao vise...  :rofl
Jeli ostecena sto Livaja nije igrao vise? Jer realno, na njegovo poziciji nemamo igraca kvalitete Perisica... A i ako cemo gledati golove, Livaja ih daje najvise od svih reprezentativaca. Trenutno...

pa nije nam neki izbor naprijed pa nemam nista protiv Markana, ali isto mislim da je dobio dovolino minuta i da ne bi bilo puno drugačije sa je igrao koju više..
Haha... 
Vidim realnost na djelu. Da je Orsic dobio vise, bili bi prvaci...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Guest Thu 22 Dec - 12:17

kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..
Zasto je Messi trebao ostati u Barci? 
Nije on kriv sto je klub zaluta, triba je i prije otici...

jer ga je Barca uzela kao dijete još, drugačiji je to odnos valjda onda, on je stvarno njihovo dite i ne bih se igrao FM transfera na nj mjestu..  
Da je Barcelona onaj isti klub s istom sportskom politikom slozio bi se s tobom... Ovako, oni su njega tskoreci otjerali...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by fridrih_niche Thu 22 Dec - 13:34

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Ima olimpijsko zlato, osvojia Copu, osvojia Svjetsko…
Pa čak i onu Insalatissimu ili kako se već zove jahahahahaha…
Jadni Pederko, čak mi ga je i malo ža…
Niko ga neće, pa mora ic igrat balun u Emirate…
Užas…
:(
Briljantno napisano ...

P.S.

Svjetsko nije osvojio, svjetsko su mu poklonili iliti ukrali za njega ...
Tako je, onaj crni Muani Francuz mu ga je poklonija s promašajem u 123.-oj minuti…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by fridrih_niche Thu 22 Dec - 13:38

kic wrote:
CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..
Dobro, jel tebi jasno da Messi zakonski nije moga ostat igrat u Barci gratis?
Ponavljaš tu lažnu floskulu već duže vrime, prvo sam mislija da karikiras, al sad vidim da nisi uopće upoznat sa situacijom…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by fridrih_niche Thu 22 Dec - 13:42

End wrote:oršić je dokazana svjetska krema... trebao je odigrati barem pola koliko je perišić igrao na boku... 
vidiš raspalu sekturinu kako ga hoće izjednačiti s onom lopovskom prevarom livajom hahaha.. presmiješno
jel možda livaja rušio west ham, tottenham, chelsea, sevillu, silovao propalog atletičara u CSKA, dijelio lekcije po europi itd itd..
Prestani srat vise o Markanu da bi uzdiga Orsica…
Kad je Markan razvaljiva Romu, Europa ligu, mlade Engleze, najmoćniji Atletico, Valenciju Itd. Oršić je rastura po Korejskoj ligi…
Oršić je dobar igrač, al nije nikakva krema, posebno ne igrač koji bi triba igrat isprid najboljeg igrača Hrvatske u posljednjih 10 godina - Ivana Perisica…
Drkaj sad na Messija, zaboravi HNL i uzivaj, marofska tatticarska pijanduro i FM editor journeymanu…
Puši kurac!
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by fridrih_niche Thu 22 Dec - 13:46

Bog te jeba, oni se uzasrali o Markanovoj minutaži…
Užas…
A niko ne govori npr. da je Majer zaluta u reprezentaciju sa fizionomijom neuhranjenog predškolarca i desnom nogom samo za uc u autobus…
Al ništa me vise ne čudi, jbg, Stulic je još odavno postavija dijagnozu za Balkan koja još uvik stoji…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Lt.Topper Harley Thu 22 Dec - 13:49

Ala sto se koljete oko minornih nogometasa (orsic,livaja,crv i messi)
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 770
2022-10-28


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Lt.Topper Harley Thu 22 Dec - 13:54

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
CRV je dokaz protiv moderne psihologije kona govori da stvarj treba uzeti u svoje ruke, bježat u Juventus, ManU i ljutnja na suigrače, pa sad i na sunarodnjake..

nekad treba biti strpljiv, i Messi je trebao džabe ostati igrati u Barci, onda bi bio ikona, ionako ima preveć para..
Dobro, jel tebi jasno da Messi zakonski nije moga ostat igrat u Barci gratis?
Ponavljaš tu lažnu floskulu već duže vrime, prvo sam mislija da karikiras, al sad vidim da nisi uopće upoznat sa situacijom…
;)


Nisi ni ti prika... obje strane (barca i messi) su pokvareno zlo i nisu se uspjeli dogovoriti o pravu (postotak) o liku , jer bi mu to bila zapravo placa ,a nju nisu duzni prikazati kao redovni outcome

U toj prici o messijevom rastanku s barcom nema nevinih niti prave strane . I rous i barca su gledali svoje interese ,kao i sve godine prije toga dok balon nije pukao

Da ne govorim o tome kako mu je finalnu kajlu metnuo prika Pique
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 770
2022-10-28


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by FRANK Thu 22 Dec - 14:11

Momci dolaze Bozicni dani smirite se zapalite koji.
Ja sam se taman probudo napravio limunadu i zapalio.
Bas sam cili u Bozicnom duhu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by niels Thu 22 Dec - 15:02

Nitko ne osporava Livajine kvalitete, ali kondicija je problem. Markan nam mora trčati barem 60 minuta i pritiskati zadnju liniju. To nije njegova pozicija niti mu sustav odgovara, barem na ovom natjecanju.

I ja mislim da ga nismo iskoristili kako treba, ali kondicija i pritisak je preduvjet i za igrati u ligama gdje bi trebao igrati i za reprezentaciju. Pa neka ode na Poljud ili trči na Marjan, pobogu, valjda ne čita Jesenjina doma...nije to neka znanost.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by FRANK Thu 22 Dec - 15:05

Nesmije se citati Jesenjina nije pozeljno.
Kao ni Gogolja ili Dostojevskoga.
Decki pripazite malo.
Plenky i radman grlic se budu ljutili.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by FRANK Thu 22 Dec - 15:06

Svako citanje ruskih pisaca ili nedaj Boze gledanje Labudjeg jezera je putinofilsko i prorusko i triba bit kaznjeno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by niels Thu 22 Dec - 15:14

Protiv neugodnog i motiviranog Maroka smo zaigrali s krilima i okomitije, riješili smo sve u 90 minuta i 2 gola dali.

Griješilo se neviđeno u slanju i primanju lopte, čitanju igre i riskiralo se, ali pokazalo se da napadači nisu toliki problem kao što se potencira, već koliko su u sustavu 4-3-3 mogli dobiti predasistencija, asistencija, ključnih dodavanja...tu se svakako Sosa mogao dizati prema gore, kako ga je Modrić slao s duplim pasovima, što Borna nije slijedio.

Ipak, Petković i Oršić za napad imaju nekakve argumente: klupske automatizme protiv gustih obrana protiv Dinama u HNL-u, iza njih je i nerijetko Majer. Trokut je maksimum taktike u napadu reprezentativnog nogometa.

Kad smo se odlučili za okomitost protiv Maroka, Petković i Oršić su dali dva gola. Naravno da si to nismo smjeli priuštiti protiv Argentine, Brazila, Belgije, Japan je nalagao oprez, pokazalo se s razlogom.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

2022 SVJETSKO PRVENSTVO - Page 31 Empty Re: 2022 SVJETSKO PRVENSTVO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum