ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/12/2022, 15:54

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7659

Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 6/12/2022, 19:46

Za opuštanje i smirenje prije spavanja:

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 08:45


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 08:54

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 1f446

YT


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 7/12/2022, 11:49

Eroo wrote:
Ziva komedija, picke bjeze a ovaj se valja od smijeha, kaze ostat ce da podmaze gusjenice.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull 7/12/2022, 12:18

mentalitet wrote:
Kada ne vjerujesh meni valjda xesh ukrainskom generalu.Fino chovjek kaze da dolaze novi ruski vojnici i to bolje obucheni nego shto su bili oni u prvom valu napada na Ukrajinu.

Dakle po obichaju kao i vecina vas ukrofila donosite i pravite zakljuchke na osnovi svojih vlastitih zelja .Tako da te smatram josh jednim neznalicom i nedovoljno informiranom osobom koja svoje informacije uglavnom zasniva na takozvanim hrvatskim medijima,dok ja cheshljam sve zivo shto ima na internetu na par stranih jezika,dok ti ono shto prochitash na zidu pecine krapinskog chovjeka smatrash neprikosovenom istinom.No,navikao sam na vas polupismene koji ste "dobro" informirani pa se vishe i ne chudim vashoj inteligenciji i zadojenosti hrvatskom propagandom.

General Oleksandr Sirsky, zapovjednik ukrajinskih kopnenih snaga, rekao je da sve više i bolje obučenih ruskih vojnika dolazi na frontu.

On je za nacionalnu televiziju istaknuo da je mobilizacija povećala vojnu prijetnju Rusije u Ukrajini, ali da Moskva trenutno koristi dosta stare opreme jer ima velikih problema s obnavljanjem zaliha. "Na istočnoj bojišnici situacija je vrlo napeta, neprijatelj svakodnevno napada naše postrojbe. Ovaj broj ljudi nam je povećao opasnost, a to nisu samo riječi - to su nove brigade, nove bojne koje su obučene, je popuna koju je vojska čekala jer je bila iscrpljena”, odgovorio je Sirski na pitanje o posljedicama mobilizacije koju je Moskva naredila u rujnu, prenosi Sky News.
bravo, srbo.
čestitam ti na tvom poznavanju stranih jezika, ili barem korištenju google prevoditelja..
no, poznavanje stranih jezika samo po sebi nije nikakva garancija glede inteligencije i pameti i ti to uredno svojim upisima potvrđuješ.
nemam namjeru oko tih tvojih karakteristika polemizirati - tko ima oči neka vidi.

međutim, i one "slabije obučene" iz prvog vala napada i ove "bolje obučene" ukrajinci uredno potiskuju prema rusiji premda su rusi i dalje nadmoćni u artiljeriji i tenkovima.
dakle, u tehničkoj komponenti rusi imaju prednost.
kako to da su onda rusi  neprestano  sve više i više napreduju prema ruskoj granici?
nema na  zidovima u pećinama odgovora pa pitam tebe. gukni, golube.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 15:41

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7665

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 16:10

"Sweet" = Rus Sladkov iz Donjecka javlja..."Ukrajinska artiljerija radi što hoće"

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7666
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7667

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 16:24

Okupirana Volnovaha
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7668

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 16:50

Pozdrav Mentalnom od komšinice Jelice.  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 1f605

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7669

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 16:52

Prigožin-Surovikinova linija obrane.  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 1f605

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7670

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 16:57

Jelica je zadovoljna s viđenim...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7672

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 7/12/2022, 17:35

Užas. Wagnerovci.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 19:26


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/12/2022, 19:27

Eroo wrote:PS:
Tko pažljivo prati ponašanje autokratskih režima u Europi (i šire) može
primijetiti iste uzorke ponašanja, koji su slični onima kojeg smo vidjeli 
kod Hitlera, na primjer. Autokrati su psihopati, duhovne olupine, bez
trunke empatije do ljudi oko sebe. Njihovi životi im ne znače ništa. 

Probajte prevesti riječi ovog idiota ispod, na razumljiv jezik svakome
i vidjet ćete o kakvoj se nakazi u ljudskom obliku radi...
Za razliku od ovakvih ljudi čak i hijene imaju više empatije i želje
po  očuvanju svoje vrste.
Lijepo sročeno. I točno. Odlično si ih dešifrirao. Napuvani mega ego koji misli samo na sebe a došao je u posjed moči i ima vlast da radi šta hoće a hoće pokoriti svijet i biti vladar fizičkog svemira i inkarniranih duša u istom.

Bravo za opis. Čestitke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 7/12/2022, 19:39

U okolici Bahmuta...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/12/2022, 19:45

RayMabus wrote:
Eroo wrote:PS:
Tko pažljivo prati ponašanje autokratskih režima u Europi (i šire) može
primijetiti iste uzorke ponašanja, koji su slični onima kojeg smo vidjeli 
kod Hitlera, na primjer. Autokrati su psihopati, duhovne olupine, bez
trunke empatije do ljudi oko sebe. Njihovi životi im ne znače ništa. 

Probajte prevesti riječi ovog idiota ispod, na razumljiv jezik svakome
i vidjet ćete o kakvoj se nakazi u ljudskom obliku radi...
Za razliku od ovakvih ljudi čak i hijene imaju više empatije i želje
po  očuvanju svoje vrste.
Lijepo sročeno. I točno. Odlično si ih dešifrirao. Napuvani mega ego koji misli samo na sebe a došao je u posjed moči i ima vlast da radi šta hoće a hoće pokoriti svijet i biti vladar fizičkog svemira i inkarniranih duša u istom.

Bravo za opis. Čestitke.
Takvi dobiju po pički kad im se pojavi stvarni "vladar" fizičke razine.


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda išta i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.

---

RayMabus wrote:
melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi



Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.


Prijestolja
čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.


PS : Nije samo Vladimir glupi autokrata nego i taj neoliberalni sistem sa Zapada koji podržava Komšića.


Last edited by RayMabus on 7/12/2022, 19:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 7/12/2022, 19:49

sitting_bull wrote:
mentalitet wrote:
Kada ne vjerujesh meni valjda xesh ukrainskom generalu.Fino chovjek kaze da dolaze novi ruski vojnici i to bolje obucheni nego shto su bili oni u prvom valu napada na Ukrajinu.

Dakle po obichaju kao i vecina vas ukrofila donosite i pravite zakljuchke na osnovi svojih vlastitih zelja .Tako da te smatram josh jednim neznalicom i nedovoljno informiranom osobom koja svoje informacije uglavnom zasniva na takozvanim hrvatskim medijima,dok ja cheshljam sve zivo shto ima na internetu na par stranih jezika,dok ti ono shto prochitash na zidu pecine krapinskog chovjeka smatrash neprikosovenom istinom.No,navikao sam na vas polupismene koji ste "dobro" informirani pa se vishe i ne chudim vashoj inteligenciji i zadojenosti hrvatskom propagandom.

General Oleksandr Sirsky, zapovjednik ukrajinskih kopnenih snaga, rekao je da sve više i bolje obučenih ruskih vojnika dolazi na frontu.

On je za nacionalnu televiziju istaknuo da je mobilizacija povećala vojnu prijetnju Rusije u Ukrajini, ali da Moskva trenutno koristi dosta stare opreme jer ima velikih problema s obnavljanjem zaliha. "Na istočnoj bojišnici situacija je vrlo napeta, neprijatelj svakodnevno napada naše postrojbe. Ovaj broj ljudi nam je povećao opasnost, a to nisu samo riječi - to su nove brigade, nove bojne koje su obučene, je popuna koju je vojska čekala jer je bila iscrpljena”, odgovorio je Sirski na pitanje o posljedicama mobilizacije koju je Moskva naredila u rujnu, prenosi Sky News.
bravo, srbo.
čestitam ti na tvom poznavanju stranih jezika, ili barem korištenju google prevoditelja..
no, poznavanje stranih jezika samo po sebi nije nikakva garancija glede inteligencije i pameti i ti to uredno svojim upisima potvrđuješ.
nemam namjeru oko tih tvojih karakteristika polemizirati - tko ima oči neka vidi.

međutim, i one "slabije obučene" iz prvog vala napada i ove "bolje obučene" ukrajinci uredno potiskuju prema rusiji premda su rusi i dalje nadmoćni u artiljeriji i tenkovima.
dakle, u tehničkoj komponenti rusi imaju prednost.
kako to da su onda rusi  neprestano  sve više i više napreduju prema ruskoj granici?
nema na  zidovima u pećinama odgovora pa pitam tebe. gukni, golube.

Eto ga balkanski komplesash.Pa da si i ti toliko zivio vani valjda bi neki kurac nauchio i nije mi bila namjera da te ponizim nego da ti pokazem kao chinjenicu da se informiram iz vishe stranih izvora koji nisu naklonjeni ruskoj strani,a ti si odmah morao pokazati kompleks manje vrijednosti.Ujednu ruku sam i ljubomoran na ljude koji ne razumiju pola kurca jer im je zivot lakshi,ono shto ne znash nije se ni dogodilo.Samo smrade jedan ako pokushavash polemiirati sa nekim onda morash vladati chinjenicama kada tvrdish neshto,a to je da rusi dolaze na front ne obuchavani pa ti ja dokazem kako ukrajinski general tvrdi suprotno od tvoje tvrdnje.Da imash malo stida ne bi se ni javljao.A vec sam te ulovio u tvojim lazima i izmishljotinama vishe puta i ne samo tebe,to je valjda medju vama rvatima postalo normalno da lazete gore nego srbi.Valjda se volite takmichiti sa njima u svemu pa i u tome,dodushe moram biti iskren barem prema ovim srbima sa foruma da su kudi kamo objektivniji nego neki njihovi sugradjani koji na raznim TV kanalima kmeche kako nema slobodnih medija u Srbiji a kad ih slusham da tamo zivim ja bi otishao sa kalashem i pobio svu tu placenu gamad.Tako i vi u Hrvatskoj,dovoljno mi je da prochitam nechiji upis i odmah saznam iz kojega se izvora napaja,a vi rvatici se uglavnom napajate iz prljave hrvatske medijske bare pa onda se tako i ponashate jer nemate svoga mozga pa je lako sa vama manipulirati.Kao shto moj frend Mike reche neki dan za amere."Oprosti im nisu oni krivi shto su tako loshe educirani"Pa cu i ja tebi ,polupismena spodobo,prvo se educiraj pa onda dodji samnom polemizirati o nechemu.Pun mi je kurac vas velikih nepismenih rvata koji zele ispasti pametni.Pa nisam valjda glup vishe troshiti vrijeme na takve idiote ,zato u zadnje vrijeme samo preskachem ko govna na cesti.Meni je dovoljno kad vidim vashe avatare,odmah znam sa kakvim idiotima imam posla.A sad odjebi u troskocima.Mrsh u kucicu rvaticu glupi.::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull 7/12/2022, 23:44

mentalitet wrote:
Eto ga balkanski komplesash.Pa da si i ti toliko zivio vani valjda bi neki kurac nauchio i nije mi bila namjera da te ponizim nego da ti pokazem kao chinjenicu da se informiram iz vishe stranih izvora koji nisu naklonjeni ruskoj strani,a ti si odmah morao pokazati kompleks manje vrijednosti.Ujednu ruku sam i ljubomoran na ljude koji ne razumiju pola kurca jer im je zivot lakshi,ono shto ne znash nije se ni dogodilo.
ha, vidoviti milan, ne?
druže srbo (premda se neprekidno odričeš svog srpstva), izvori iz kojih se napajaš, bilo ruski, bilo ukrajinski, bilo iz kojeg drugog područja su dio iste propagandne bare u kojoj manje-više svi manipuliraju informacijama iz različitih pobuda i interesa.
ti priznaješ kako se hraniš informacijama iz te bare.
ajde, majstore, otkrij nam tajnu kako prepoznaješ što nije fake news. 

mentalitet wrote:
Samo smrade jedan ako pokushavash polemiirati sa nekim onda morash vladati chinjenicama kada tvrdish neshto,a to je da rusi dolaze na front ne obuchavani pa ti ja dokazem kako ukrajinski general tvrdi suprotno od tvoje tvrdnje.Da imash malo stida ne bi se ni javljao.
ne polemiziram ja s tobom.
samo ukazujem kako si kao som pohlepno progutao informaciju koju su ukrajinci plasirali.
da si pogledao ruske snimke sa ispraćaja tih "obučenih" vojnika vidio bi kako večina dobiveno oružje tretira kao strano tijelo s kojim ne zna što bi. izvorni ruski snimak.
i sad bih ja kao trebao, zato što si ti citirao nekoga tko je objavio izjavu nekog ukrajinskog vojnika, trebao vjerovati onome što si ti citirao, a ne originalnom ruskom snimku koji sam vidio svojim očima?
da imaš imalo stida ne bi se hranio ni u hrt ni u rts javnim kuhinjama informacija, a i zdrav razum svakome tko je prošao vojnu obuku kaže kako se za za par tjedana na silu mobilizirani ljudi, bez prethodne vojne obuke, ne mogu osposobiti za rat.  

mentalitet wrote:
A vec sam te ulovio u tvojim lazima i izmishljotinama vishe puta i ne samo tebe,to je valjda medju vama rvatima postalo normalno da lazete gore nego srbi.Valjda se volite takmichiti sa njima u svemu pa i u tome,dodushe moram biti iskren barem prema ovim srbima sa foruma da su kudi kamo objektivniji nego neki njihovi sugradjani koji na raznim TV kanalima kmeche kako nema slobodnih medija u Srbiji a kad ih slusham da tamo zivim ja bi otishao sa kalashem i pobio svu tu placenu gamad.Tako i vi u Hrvatskoj,dovoljno mi je da prochitam nechiji upis i odmah saznam iz kojega se izvora napaja,a vi rvatici se uglavnom napajate iz prljave hrvatske medijske bare pa onda se tako i ponashate jer nemate svoga mozga pa je lako sa vama manipulirati.Kao shto moj frend Mike reche neki dan za amere."Oprosti im nisu oni krivi shto su tako loshe educirani"
seri, srbo, seri.
drugo ni ne znaš.
ovo je jedan od prvih upisa gdje pokušavaš osporiti nešto od onoga što sam ti napisao, a i u tom pokušaju se uglavnom uopće ne držiš merituma, nego s visoka dociraš i tako otkrivaš koliko je istine u staroj izreci o srbima koja kaže kako ako imaš dva srbina, jednog za stolom i drugog ispod stola (u ovom slučaju si jedan od njih ti, a drugi tvoji pajdaši s foruma - sam izaberi koji ćeš biti), obojica misle isto.

mentalitet wrote:
Pa cu i ja tebi ,polupismena spodobo,prvo se educiraj pa onda dodji samnom polemizirati o nechemu.Pun mi je kurac vas velikih nepismenih rvata koji zele ispasti pametni.Pa nisam valjda glup vishe troshiti vrijeme na takve idiote ,zato u zadnje vrijeme samo preskachem ko govna na cesti.Meni je dovoljno kad vidim vashe avatare,odmah znam sa kakvim idiotima imam posla.A sad odjebi u troskocima.Mrsh u kucicu rvaticu glupi.::::)))
ha, srpska kultura dijaloga u punom sjaju!
zato što ste bili tako vješti govornici, pregovarači i ratnici je vaša srpska ratna zločinačka avantura u hrvatskoj završila traktorskim rekvijemom.
pametan narod si ne bi takvo što priuštio, bez obzira na miloševića i njegovu propagandu.
isto vrijedi i za ruse, bez obzira na putina i njegovu propagandu.

može za kraj jedno pitanje: zašto si ti pobjegao iz srbije?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/12/2022, 09:37

Rusija: ...ukrajinski nacionalni prostor! 

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7677

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7676

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/12/2022, 09:41

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Screenshot-7679

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 19 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum