ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Empty Re: Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Post by vili40 27/11/2022, 15:02

Serbinho-3 wrote:Usao u radnju, Riso Scotti, ponuda 50% ispod cene, sto me bas

zabole, cak i da je 60%.

Crni pirinac, ali bas crni.

Klopao ovde po Dori u Monci, pre Lockdown price, bila gomila tog

nekog pirinca, mada se ne secam bas Crni, braon i tako to.

Kasnije ukinuli sve, svi gledaju da muvaju u mutnim vremenima.

Buffet tesko naci Aperitivo, nekada je svuda bilo.

Nego, setim se Vebera, Nemacka, digli cene hrane, 

sve skupo
, pa ajde da uzmem da vidim jel stvarno crn.

Veber nema ni za beli a crni nisu ni videli winksmile

2.29 eura valjda.

https://ibb.co/KyB2jZ3

https://ibb.co/HhJsLhc
ajde pa samo reci od kupiš sve te informacije?Cijene hrane u Njemačkoj su u prosjeku niže nego u Hrvatskoj,ako hoćeš poslikat ću ti nekoliko računa.Da,nešto malo je poskupilo ali ne samo u Njemačkoj nego u čitavoj Europi osim što je u Rusiji i Bjelorusiji sve pojeftinilo..."cveta cveće u naše preduzeće".Da dodam još Sjevernu Koreju,tamo isto svega ima u izobilju po diskontnim cijenama a tvoj pirinač dijele badava da se riješe zaliha.

vili40

Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Empty Re: Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Post by veber 27/11/2022, 15:15

Speare Shaker wrote:
Hartmann wrote:Rusija trpi vecu stetu od zapada...??? stvarno funny...

Tvoje ustrajno višegodišnje rusofilno blebetanje nije samo funny, nego je doseglo razinu patologije.
Svakoj pa i zadnjoj budali je jasno da zapad ovdje trpi štetu, ali Rusija trpi višestruko veću i samo je pitanje vremena kada će prvo vojno kolapsirati, a onda i ekonomski, politički i socijalno.
s tim da lik radi u njemačkoj. prima kapitalističku plaću od izrabljivača i eto, nekako mu se više ne ide u njem, upsss u rusiju.

lik radi s prekovremenim za 2 soma ojra mjesečno.
naravno da je nezadovoljan.

u rusiji bi "lupao" 500€ sa svojim znanjem.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Empty Re: Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Post by veber 27/11/2022, 15:18

vili40 wrote:
Serbinho-3 wrote:Usao u radnju, Riso Scotti, ponuda 50% ispod cene, sto me bas

zabole, cak i da je 60%.

Crni pirinac, ali bas crni.

Klopao ovde po Dori u Monci, pre Lockdown price, bila gomila tog

nekog pirinca, mada se ne secam bas Crni, braon i tako to.

Kasnije ukinuli sve, svi gledaju da muvaju u mutnim vremenima.

Buffet tesko naci Aperitivo, nekada je svuda bilo.

Nego, setim se Vebera, Nemacka, digli cene hrane, 

sve skupo
, pa ajde da uzmem da vidim jel stvarno crn.

Veber nema ni za beli a crni nisu ni videli winksmile

2.29 eura valjda.

https://ibb.co/KyB2jZ3

https://ibb.co/HhJsLhc
ajde pa samo reci od kupiš sve te informacije?Cijene hrane u Njemačkoj su u prosjeku niže nego u Hrvatskoj,ako hoćeš poslikat ću ti nekoliko računa.Da,nešto malo je poskupilo ali ne samo u Njemačkoj nego u čitavoj Europi osim što je u Rusiji i Bjelorusiji sve pojeftinilo..."cveta cveće u naše preduzeće".Da dodam još Sjevernu Koreju,tamo isto svega ima u izobilju po diskontnim cijenama a tvoj pirinač dijele badava da se riješe zaliha.
nisam znao cijene prije rata, ne znam niti sada.
znam da mi 36€ za gablec pokriva gablec.

ovi šupci koji rade za minimalac "vide" cijene

meni auto troši oko 15-20l.
boli me kiki, firma plaća.

cvile svi koji su na granici socijale.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Empty Re: Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Post by RayMabus 27/11/2022, 15:24

Neće Njemačka propast. Ja to nisam nigdje napisao na ovoj temi. Malo idete u krajnost. Kad bi Njemačka koja je bogata propala a šta onda s ovima koji su siromašniji od nje ? Prvo će ti propast pa tek onda i to ako te najbogatije države.

Ne radi se o tome nego ovaj Linder je ministar ekonomije i Liberal i član koalicije a rast inflacije i drugo jača druge stranke pri čemu njegova Liberalna stranka gubi podršku i ne prelazi izborni prag pošto se i inaće vrte jedva iznad 5 posto pa im ova matematika radi da nemaju niti to i ne prelaze izborni prag.

U prevodu : nestaje s političke scene a to može izazvati pad vlade.

RayMabus wrote:Odlično.

Sad možemo počet pripreme za osvajanje Reichstaga. lol!

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Z

Falilo im je 0.1% da pređu izborni prag a upravo sam ovaj scenario priželjkiva jer ovi Liberali su u vladajućoj koaliiciji u Berlinu i nisu htjeli s ljevičarima nego CDU al je ona iz Zelenih rekla da neće s CDU pa su onda išli s ljevičarima i ovo im je sad kriza unutar stranke a šef stranke im je dobija funkciju ministra ekonomije a ekonomija sjebana.

Mogla bi se raspast ta koalicija al svakako načelo ih je.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52827-liberali-nisu-presli-izborni-prag-na-izborima-u-donjoj-saskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175675
2014-04-11


Back to top Go down

Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli - Page 3 Empty Re: Njemački ministar priznao da su sve rezerve gotovo na nuli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum