ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by debotoijusto 18/11/2022, 18:46

BJELORUSKI predsjednik Aleksandar Lukašenko smijao se danas odlasku McDonald'sa iz svoje zemlje u kojoj će ga zamijeniti ruski lanac restorana brze hrane. "I mi znamo prerezati kruh", rekao je. 
McDonald's će od 22. studenoga u Bjelorusiji raditi pod imenom "Ukusno i točka", kako se zove ruski lanac koji je preuzeo restorane te američke tvrtke u Rusiji. Službeno objašnjenje nije dano.

"Bogu hvala da odlazi!" rekao je Lukašenko u petak tijekom susreta s radnicima iz poljoprivredno-prehrambenog sektora. "Moramo sami raditi ono što je nekoć radio McDonald's", rekao je. "I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu", rekao je. 
Franšiza restorana KSB Victory koja vodi McDonald'sove restorane u Bjelorusiji objavila je 11. studenoga da će uskoro promijeniti ime u "Ukusno i točka" kao u Rusiji.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/mcdonalds-napusta-bjelorusiju-lukasenko-hvala-bogu-sto-odlazi/2413092.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by debotoijusto 18/11/2022, 18:48

Hrvoje S
prije 2 sata

Ako sami znate prerezati kruh, šta će vam onda ruski lanac prehrane? Zašto ne bjeloruski?


hrvoje u tri punta  :D


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 19:05

McDonalds je malo veća filozofija od toga, ali jebiga ovaj to ne kuži

Promišljena lokacija, standardizacija svega na globalnoj razini, jela koja može pripremati priučena i jeftina radna snaga, istraživanje tržišta, uvijek ista kvaliteta, i naročito - u meku se nitko nikad nije otrovao, dakle higijenski standardi. Inače svi jedva čekaju u SAD da se potruju s mekom da naplate 100 milijuna dolara odštete. Ko luda baba koja je stavila kavu među noge dok je kretala s mcDrivea i prolila je kad je kretala i opekla se, pa je dobila 2 milijuna dolara odštete jer joj nisu rekli da je kava vruća. Zato danas na svim šalicama kave u meku piše pazi vruće ne polijevaj po sebi

ovo nije zato jer su ameri debili, kako se inače misli, nego jer su im odvjetnici jako dobri u tužakanju mrskih korporacija

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu FRuhZoJVUAAaqqY


_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 19:07

Ono zamisli da debil pojede picu s kartonom i potruje se jer mu niko nije rekao da treba otvorit. Ko mujo i banana, jebote, "zašto ne guliš bananu mujo prije nego je pojedeš" "pa znam šta je unutra"

_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 19:09

da je fora u tome da prerežeš kruh i staviš unutra hamburger onda bi mićina ćevapara postala međunarodni lanac, jebiga.

Puno ljudi peče hamburgere, jedan je mcdonalds. Sterilna hrana koja ne vrijeđa ničiji ukus jer ga nema. Moje klinke ga obožavaju. Ko i svi klinci.

_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2022, 19:29

mc nije samo meso i krumpirići (iako je to meso bolje nego u 90% RH restorana i 99% ostalih FastFoodova) nego najviše kako je marc rekao organizacija i standard

inače ova ruska franšiza, nije ništa drugo nego ekipa koja je radila za mcdonalds, dakle naučili su posao, pa kada je otišao MC, ovi su nastavili samo raditi kao i prije jer su u MCu naučili sve to.. naravno vidit ćemo hoće li držati do tih standarda bez američkog nadzora

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by debotoijusto 18/11/2022, 19:30

mac je vrhunska prodaja price kuzi luky to samo je upao u spiralu i nema natrag do trenutka nasilne smrti ili egzodusa u neku egzoticnu zemlju...znaci klinke mac a ti linijom manjeg otpora  :D

jbg. socijalizacije klinaca nosi svoje tesko se protiv toga borit




debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by dijagram 18/11/2022, 19:56

debotoijusto wrote:mac je vrhunska prodaja price kuzi luky to samo je upao u spiralu i nema natrag do trenutka nasilne smrti ili egzodusa u neku egzoticnu zemlju...znaci klinke mac a ti linijom manjeg otpora  :D

jbg. socijalizacije klinaca nosi svoje tesko se protiv toga borit




mc ima kavu, 100% arabica, nema dana da kod njih ne maznem barem dvije velike kad sam u zagrebu ili mjestu gdje ima mc.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 20:07

debotoijusto wrote:mac je vrhunska prodaja price kuzi luky to samo je upao u spiralu i nema natrag do trenutka nasilne smrti ili egzodusa u neku egzoticnu zemlju...znaci klinke mac a ti linijom manjeg otpora  :D

jbg. socijalizacije klinaca nosi svoje tesko se protiv toga borit


zašto se borit? Mislim, da ih vodim u Submarine gdje hamburger i krumpirići koštaju sto kuna a uređenje je tvornička hala iz šezdesetih, industrijski dizajn? Fora za srednju klasu, ali njihov hamburger ne možeš jesti iz ruke, a to mu je poanta. I čekaš da ga ispeku, a to nije poanta fast fooda, on mora biti gotov a svejedno vruć i svjež.

Mek ima igrališta za djecu, brza hrana je stvarno brza, hamburgeri doduše okusa nemaju (namjerno, ne jer ga ne znaju napraviti drukčije nego jer se to najbolje prodaje) ali iskreno kolači i kava u McCaffeu su jebeno vrhunski, kao i krumpirići.

Mek je jebeno osmišljen biznis, a ako hoćeš dobar hamburger odeš u burger king od velikih lanaca ili neki od malih kioska koji rade vrhunske hambugere.

kao i s autima, bentley i aston martin su vrhunski, ali normalni ljudi voze fordove i volkswagene. Koji kao i McDonalds nemaju ništa posebno, obični su, nezanimljivi i dosadni, ali su isplativi, pouzdani, cijenom povoljni, i nikog ne odbijaju.

_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 20:11

usto oni su prilagođeni prvenstveno djeci. A kad dobiješ djecu dobiješ i starce, neće mali ić sami u mek.

_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by marcellus 18/11/2022, 20:15

usput ova moja manja (trenutno 4) više voli brenner od meka, a tamo rade odličan roštilj, ubije se s ćevapima i špekom... ali i oni imaju igralište za djecu. To je dobar recept za uspjeh restorana, prilagodi sve djeci. Dođu ti obitelji, a obiteljski su ljudi ipak većina. Većina nas nema gdje s djecom pa ić nešto pojest, vučeš ih sa sobom. I ideš tamo gdje ti neće dosađivat. U bolje restorane ni ne puštaju djecu ispod 12 jer večera traje tri sata i klinci pozvizde od dosade i gnjave.

_________________
I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu Empty Re: I mi znamo prerezati kruh i unutra staviti komad mesa, ispeći pržene krumpiriće i napraviti salatu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum