ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by veber 23/10/2022, 20:16

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Ma jooooj ...zao mi Engleza


Tko im jebe mater nek jedu kolache ako nemaju kruha:::))))Ako nemaju struje neka pedaliraju,tako ce se zagrijati,a mogu si i one parkove sasjeci pa loziti do mile volje i onda pojachati dojam londonske magle.Odvratno se osjecam spoznajom da uzivam ,ali i oni su stotinama godina uzivali u tudjoj muci i bijedi.Dakle savjest mi je ipak chista.
kaj je početnik?
pustilo te iz samice?

veber

Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by catabbath 23/10/2022, 20:20

Izgleda da su i Englezi politički gledano glupi ko kurac isto kao i Hrvati.

_________________
Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-21


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by veber 23/10/2022, 20:23

catabbath wrote:Izgleda da su i Englezi politički gledano glupi ko kurac isto kao i Hrvati.
samo ste vi srbi pametni.

uz šiptare pa kličete da mate slovenijo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by mentalitet 23/10/2022, 20:26

veber wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Ma jooooj ...zao mi Engleza


Tko im jebe mater nek jedu kolache ako nemaju kruha:::))))Ako nemaju struje neka pedaliraju,tako ce se zagrijati,a mogu si i one parkove sasjeci pa loziti do mile volje i onda pojachati dojam londonske magle.Odvratno se osjecam spoznajom da uzivam ,ali i oni su stotinama godina uzivali u tudjoj muci i bijedi.Dakle savjest mi je ipak chista.
kaj je početnik?
pustilo te iz samice?


Ovo gore "Inzenjer" vazi i za schwabe.A to shto nisam mogao pisati 7 dana medju vama idiotiima ovdje ,samo sam se odmorio:::)))Zaboli me kurac shto me banirao,to je samo dokaz da sam raskrinkao njegovu "objektivnost" koja je glumljena.Shtedi vas idiote,jer ste korisne budale i manipulira sa vama kao u lutkarskom kazalishtu.Neka udje samnom u retorichki dvoboj ako smije.Naravno da ne smije jer je intelektualno podkapacitiran isto kao i ti koji tvrdi da se moze neki preko telefona reprogramirati neki komp. u Mercedesu ili Bmw i koji ne razumije shto je to programiranje a shto adaptacija i shto je to OBD I i shto je to OBD II a shto programiranje.Dakle "inzenjer" glup si ko kurac isto kao i "vlasnik" ovog foruma::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by veber 23/10/2022, 21:02

je, baš te "zabole" pa si nakon samice odmah van zišel na zruk.

moraš znati osnove, pa onda ne bi drobio.

odjednom i telefon u igri.

ulogiram se u većinu auta preko ekrana. stariji modeli idu preko radija.

nemaš pojma i lažeš ko svaki srbin.

btw neka si izašal iz samice.
bu više pičkaranja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by mentalitet 23/10/2022, 21:52

veber wrote:je, baš te "zabole" pa si nakon samice odmah van zišel na zruk.

moraš znati osnove, pa onda ne bi drobio.

odjednom i telefon u igri.

ulogiram se u većinu auta preko ekrana. stariji modeli idu preko radija.

nemaš pojma i lažeš ko svaki srbin.

btw neka si izašal iz samice.
bu više pičkaranja.


Ma ukopcha tebi neki turchin u shupak onu salgiju pa ti dijagnosticira bubrege.Pojma nemash chega se god dotaknesh i zelish da budesh u svojim snovima.Daj barem neshto prouchi prije nego dodjesh neshto srati na forum."Mudro' si obishao sisteme OBD I i OBD II jer nemash pojma shto to znachi iako si kretenchino to mogao naci na Cuglu ali kako ne razumijesh pola kurca o elektronici u auto industriji onda se pravish blesav vishe nego shto jesi.Preko radija?? O bog te jebo svashta sam chuo ali ovakvu kretensku izjavu josh nisam.D a zavrshimo "Ing",glup si ko kurac i ako bash zelish da povjerujem u tvoje bajke napregni malo te svoje vijuge pa barem neshto prochitaj na internetu koji je zatrpan svim i svachim a posebno o elektronici auto industrije.Ako nishta odi kod srba oni kako tvrdish motaju kablove za aute a nemash pojma da je taj posao za ljude sa mozgom a ne za budaletine kakav si ti.I majke ti ,ne pokushavaj da tipkash zagorski ili prigorski jer ispadash smijeshan kao oni bosancerosi koji na pozdrav BOK odgovaraju aj' BOG.XVidish ,meni je ponekada dovoljno samo jedno slovo da uochim shto je to originalno a shto nije.A sada odjebi u skokovima jer si fakat dosadan kao ush.Iksic,Iksic,krizic,krizic? Sunce ti jebem koji idiot.Jebo te da nisi chitao Chehova pa ti njegov Idiot ostao u mozgu????:::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by Ringo10 24/10/2022, 05:19

mentalitet wrote:
veber wrote: Sunce ti jebem koji idiot.Jebo te da nisi chitao Chehova pa ti njegov Idiot ostao u mozgu????:::::))))
IDIOT je od Dostojevskog a ne od Chehova...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by mentalitet 24/10/2022, 06:07

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote: Sunce ti jebem koji idiot.Jebo te da nisi chitao Chehova pa ti njegov Idiot ostao u mozgu????:::::))))
IDIOT je od Dostojevskog a ne od Chehova...

Ma bravo ,jebiga meni su svi rusi isti pa sam jedno vrijeme Tolstoja zvao Tolstojevik::::))Davno sam chitao skoro sve ruske klasike i odushevili su me svojim opisima ljudi i prirode,a posebno Sholohov u svojoj knjizi "Tihi Don"gdje je opisao zivot kozaka i rusku dushu.

Dodushe da si cutao ovi kreteni ne bi ni primijetili osim vas par pismenih:::::)))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju - Page 2 Empty Re: Užas u Velikoj Britaniji: Više od dva milijuna britanskih kućanstava ne mogu plaćat račune za struju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum