ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by AssadNaPodmornici 5/10/2022, 22:33

čak i većina republikanskih glasača podržava pomaganje ukraini, tako da to nije upitnik.
iako amerika šalje milijarde vojne pomoći, to je doslovno promil američke ekonomije, a več su demilitarizirali rusiju

AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 22:34

Preopasno se igrat s Krimom a ovo je razlog : tu su ti živili Grci i nešto Armenaca i tako to a Tatari se pojavljuju tek u 15 stoljeću a Ukrajinci uopće ne jer su oni na stepama.

Onda je došlo rusko carstvo pa to osvojilo i naselili se pretežno Rusi i to je tek s Hruščovom ušlo u sastav Ukrajine i to kao autonomna pokrajina s pravom na odvajanje.

Tu će ti Rusi reagirat atomskom ako to takneš a to mnogi ne kuže nego guraju svoje a kad in zaite atomsku e onda je gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by red wolf 5/10/2022, 22:45

Rusija će uskoro biti na koljenima...Pred Zapadom...A onda pred Kinom...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by red wolf 5/10/2022, 22:46

U ovom trenutku se odvija velika trasnformacija ovog svijeta u Novi svjetski poredak...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 22:53

Ma Rusija je u kurcu. Trul sistem koji se mora mijenjati.

Al to ne znači da moramo sad počet atomski rat jer neki debili ( neoconsi ) ne kuže osnovne stvari i da će ovi reagirat ako ovi gurnu Ukre na Krim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by red wolf 5/10/2022, 22:56

RayMabus wrote:Ma Rusija je u kurcu. Trul sistem koji se mora mijenjati.

Al to ne znači da moramo sad počet atomski rat jer neki debili ( neoconsi ) ne kuže osnovne stvari i da će ovi reagirat ako ovi gurnu Ukre na Krim.
Sve se događa po planu...do 2030. će sve bit rješeno.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:00

Pa meni sve ide po planu : skidam Komšičevce, Rusiju smo razgolitili i da je Potemnikovo selo....

Još se i ne trudim. Samo tipkam po tipkovnci. Pomislim nešto i to se onda počme tako odvijat kako ja oću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by red wolf 5/10/2022, 23:01

RayMabus wrote:Pa meni sve ide po planu : skidam Komšičevce, Rusiju smo razgolitili i da je Potemnikovo selo....

Još se i ne trudim. Samo tipkam po tipkovnci. Pomislim nešto i to se onda počme tako odvijat kako ja oću.
To je sve iznad tebe...;)))...Ti samo misliš da si u to upućen...;)))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:14

Ne znam. Nije bitno.

Poruka je važnija od poštara tako da ....ne planiram upadat u igre ega i sebi umislit da sam nešto poseban i iznad ostalih.

Šta se mene osobno tiče najdraže mi je bit jebivjetar.

Najbolje bit nitko i ništa. Nemaš obaveza, ne moraš nikome ništa se objašnajvat , boli te kurac za sve i puca ti neka stvar.

Nebitno je jer ako si stvarno pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja onda bježiš od toga da si pumpaš ego jer te onda tako isti hvata u zamku.

Ne znam.

Znam da ništa ne znam.

Ha ha ha ha

Možda je intiucija, možda sam povezan, možda im naređujem pa trče to napravit u tom smjeru.

Koga brige.

Možda su Srbi, možda su Masoni, možda je vlada....

RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:22

Njabitnije mi je nekako dati podatak da postoji GF, majistori svjetlosti, anđeoske hijerarhije, da su demoni isto anđeli, da postoji Lucifer i da on uopće nije zao nego iskušava ljude.

Stavim šta će bit ako ovi napadne Ukrajinu mjesec dana prije i napišem da sam anđeo Znanja i da ga testiram.

Pišem unaprijed tko šta ovdje izvodi i zašto.

Bog je pokrenuo ovaj rat.

Vidio je Komšića preko mene a ja mu dođem ko neki agent koji ako alarmira nešto digne se kuka i motika u svemiru. Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:30

Eno sad se digla kuka i motika na Lisu Truss jer je podržala Komšića.

Makli Borisa pa stavili nju i onda joj urušili ekonomiju i sad stoji na bini i svi je gađaju trulim jajima i viču fuj gaduro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:34

Ima tog još.

To su samo neki primjeri.

25.08 im napišem da ću im jebat matter priko nafte a nikidan par puta in kažen kad mi instaliraju Komšića da će tek onda najebat stvarno.

Ovi ga instaliraju a sutra ujutro vijest da se šeici dogovrili s Putinom da će dignit cijenu nafte i potop zapadne ekonomije.

Sprdamo se s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:38

Ako je  to intuicija onda ima neke odlike da unaprijed najavi i poprilično okvirno šta će bit ( zavisno koliko napišem al to se odvije u tom smjeru ).

Il dobro pogađam ili....

Nešto svakako je. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


melkior likes this post

Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 5/10/2022, 23:50

Možda kombiniram podatke pa ih u svom umu posložim i dobijem rezultat šta će bit.

Al ako je tako onda sam pametniji i od CIA i svih mogućih tajnih službi i predviđam skoro i nemoguće stvari s obzirom na to da tako ispadnu kako kažem.

Jebi ga ne znam.

Kako god okreneš ispast će najlogičnije ono da sam agent koji može alarmirat kuku i motiku ako mu nešto ne sjedne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 6/10/2022, 00:00

Ne znam znanstveno objašnjenje.

Znam sasvim sigurno da se ne radi o nekakvoj vidovitosti jer ja ne vidim nešto unaprijed nego naređujem mislima da to tako bude.

Pomislim i to će krenit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by melkior 6/10/2022, 09:49

RayMabus wrote:Bog je pokrenuo ovaj rat.
To je i meni palo na pamet.
Problem je što je Rusija za kurac (u svakom smislu). Nitko to nije očekivao.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 6/10/2022, 09:52

melkior wrote:
RayMabus wrote:Bog je pokrenuo ovaj rat.
To je i meni palo na pamet.
Problem je što je Rusija za kurac (u svakom smislu). Nitko to nije očekivao.

Kako nije ?

-----------

by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.

---
by RayMabus Sun 23 Jan - 9:50

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

--

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

--

Smislija san i novi bojni poklič za ovu situaciju : Za Ukrajinu spremni.

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Bitka-za-stalingrad_5a7431ce6db52_970xr

---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 6/10/2022, 10:04

melkior wrote:
RayMabus wrote:Bog je pokrenuo ovaj rat.
To je i meni palo na pamet.
Problem je što je Rusija za kurac (u svakom smislu). Nitko to nije očekivao.

Kako nije ?

---

RayMabus wrote: nisam anđeo čuvar nego anđeo znanja.

RayMabus wrote:Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.

Tema : 23.01

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p60-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 6/10/2022, 10:07

Anđeli Znanja su Prijestolnici.

Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).

Simboli Božje pravde i autoriteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini - Page 2 Empty Re: Sin Donalda Trumpa traži obustavu američke pomoći Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum