ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Go down

Grof optuzio Pisekicu da je agent  hrvatske obavjestajne sluzbe Empty Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Post by vuksadinare Sun 2 Oct - 9:44

https://net.hr/hot/misa-grof-sasuo-novu-paljbu-po-nikolini-pisek-mu-nevideno-spustila-buduci-da-je-moj-spijunski-identitet-razotkriven-6d593e26-4181-11ed-819f-0eb714576152
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Grof optuzio Pisekicu da je agent  hrvatske obavjestajne sluzbe Empty Re: Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Post by vuksadinare Sun 2 Oct - 9:46

... :D ...pa ta bi bila prije sve nego radila za hrvatske interese kao severina,veljaca i slicne...ak treba opet bi se bacila u zagrljaj obitelji arkanovaca i slicnih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Grof optuzio Pisekicu da je agent  hrvatske obavjestajne sluzbe Empty Re: Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Post by debotoijusto Sun 2 Oct - 10:52

"Zvali su me iz hrvatske obavještajne službe i rekli da više ne smijem ništa pričati o njoj! Priprijetili su mi da budem miran i da njeno ime ne spominjem javno ni u kojem kontekstu. Izgleda da ona radi za hrvatsku službu", tvrdi Miša Grof i dodaje da već danima ne smije na ulicu:

"U neviđenom sam strahu, ne izlazim iz kuće! Čak ne smijem reći na koji način su mi zaprijetili jer mi prisluškuju telefon. Njihova služba je vrlo jaka. Ljubazno vam molim da me ništa ne pitate, pa ni o prodaji kuće. Vidite da ona sve prodaje, a što ću ja?! Moram biti miran, kako su mi rekli..."



grof u strahu od sefa nikoline , domazeta lose
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Grof optuzio Pisekicu da je agent  hrvatske obavjestajne sluzbe Empty Re: Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Post by niels Sun 2 Oct - 13:09

Dobar   :)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Grof optuzio Pisekicu da je agent  hrvatske obavjestajne sluzbe Empty Re: Grof optuzio Pisekicu da je agent hrvatske obavjestajne sluzbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum