ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by vuksadinare Mon 26 Sep - 8:16

https://m.vecernji.hr/vijesti/srbija-ne-zeli-u-eu-jer-bi-se-trebala-duboko-promijeniti-ali-treba-je-navesti-da-to-jasno-kaze-1620157
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by vuksadinare Mon 26 Sep - 8:17

....ne mozes nesto mjenjati samo tako sto je desetljecima pa i stoljecima usadjivano u tamburu...sto je srbin bez mita..nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 9:11

by RayMabus Thu 22 Sep - 1:01

„Nemamo vremena za gubljenje. Proces reformi EU treba ići paralelno sa narednim koracima u procesu proširenja“, rekao je šef evropske diplomatije i istakao kako će EU nastaviti snažno podržavati svih šest država Zapadnog Balkana, politički, tehnički i finansijski, kako bi im pomogla da „unaprijede ključne političke, institucionalne, društvene i ekonomske reforme koje su neophodne za napredak na putu ka EU“.

Borrell je najavio da bi Unija, u cilju boljeg povezivanja sa Zapadnim Balkanom, mogla otvoriti Vijeće za vanjske poslove i druga savjetodavna tijela za redovno učešće predstavnika regije u tim tijelima u svojstvu gosta.


https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2022/7/13/borrell-o-balkanu-i-eu-nemamo-vremena-za-gubljenje


Znači ti bi meni ovo uvalija u EU jer si ti u svojoj bolesnoj glavi i uglavi kreatora zapadne vanjske politike osmislija da to sve bude pod vašom kontrolom tj jedno a vi ćete s time vladat.

JEBAT ĆU TI MAJKU.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52655-Suljo-u-un-u-srbija-nije-nikad-nikog-napala
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 9:12

by RayMabus Thu 22 Sep - 1:28

Znači vamo ćeš mi podržavat Komšića i Vučica a vamo gurat sankcije Rusiji jer si dobio takve instrukcije od nekoga.

Dobro ti je Lavrov rekao pa ti vidi di si.

Ruski energenti su omogućili zemljama EU da uđu u konkurenciju i s američkim tvrtkama. Izgleda da to više neće biti slučaj, a to nije naš izbor. Ako Zapad želi djelovati na štetu vlastitih interesa, mi ih ne možemo u tome spriječiti", rekao je ruski ministar vanjskih poslova, prenosi TASS.

--

Znači to ti je ono nećeš na Vučica itd nego neka četnik sere po svima nama ovdje itd.

Jel ?

Nema problema.

Sad ćeš dobit raskol unutar EU po pitanju sankcija Rusiji.


--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52655-Suljo-u-un-u-srbija-nije-nikad-nikog-napala
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 9:13

Eto ti sad Meloni na vlasti dragi moj Boreli pa se NAPUŠI KURCA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 9:28

Sroljo Boreli sere nikidan kako Vučic triba dobiti svu ekonomsku pomoć

„Nemamo vremena za gubljenje. Proces reformi EU treba ići paralelno sa narednim koracima u procesu proširenja“, rekao je šef evropske diplomatije i istakao kako će EU nastaviti snažno podržavati svih šest država Zapadnog Balkana, politički, tehnički i finansijski, kako bi im pomogla da „unaprijede ključne političke, institucionalne, društvene i ekonomske reforme koje su neophodne za napredak na putu ka EU“.



A četnik u UN-u mrtav ladan izjavljuje kako oni nikad nisu napali Hrvatsku.

ISTOVREMENO MI TAJ SROLJO BORELLI I NJEGOV SOROŠ INSTALIRAJU KOMŠIĆA.

ZNAČI MENE JEBEŠ A OVOGA PUŠTAŠ.


PA JEBEN TI MATER I TEBI I NJEMU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 9:54

ZATO ŠTA NJEMAČKA OĆE VLADAT EUROPOM I ZATO ŠTA LJEVIČARI SNIVAJU JEDINSTVENU EU NJEMU PUŠTATE A MENE JEBETE U BOSNI.

PUNA SU VAM USTA DA NE DOĐU NACIONALISTI U BIH DA NE POČMU RATOVE.

PA TKO JE TE RATOVE POČEO ?

JEBETE ME U MOZAK I PRAVITE BUDALOM.

MISLITE DA JA NE VIDIM.

SVE ŠTA SE TIČE KOMŠIĆA JA VIDIM.

JEBAT ĆU VAM MAJKU DA NISTE NITI SVJESNI KOLIKO.

STOKO JEDNA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by pizzon Mon 26 Sep - 10:42

oni sto zele eu odavno
su otisli i odveli svoje
trenutno je 50 / 50
ne verujem da vlast zeli eu, iskreno.
zalaguju narod i svet zbog love koju dobihamo sa zapada.
sa istoka dibi
jamo qurac.
msm na narod
za vlast ne znam.
dosta ranije poverovao
sam je vuchic kao relativno mlad covek
uvedeo gde se nalazi
srbija i gde smo gresili.
sad sam brutalno siguran u moj utisak.
utisak ; ne zeli

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 10:55

Najmanje ste vi krivi u ovoj priči.
Vi samo dribllate glupane sa Zapada koji vjeruju u neko brastvo i jedinstov Europe te Njemačku koja isto u to vjeruje al da je pod njenom komandom.
Zajebi budalu ako možeš , šta bi se reklo.

Nisan se ja otresa na vas nego na njih jer jebu mene s Komšićem a vamo četnik im je ok.

Eto im sad Meloni u Italiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 11:02

Još će njih čekat batine.

Napisa san in čitulju svima kad su na onom sastanku EU par dana prije napada podržali Komšića a meni rekli da odjebem.

Tek smo se počeli igrati.

Neću se zaustavit dok ih ne ubijem jer njihova je geopolitika islamska BiH.

dok ih ne ubijem neću se zaustaviti.

ako misliš pobijediti ne smiješ izgubiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by RayMabus Mon 26 Sep - 18:13

Američki ambasador u Srbiji Christopher Hill izjavio je u ponedjeljak da očekuje od Srbije objašnjenje o tome kakav je dokument o saradnji potpisan s Rusijom, nakon razgovora u Ujedinjenim narodima u New Yorku.

Na konferenciji za novinare u Beogradu je rekao da “nije potpuno jasno” šta taj dokument sadrži, ali da “u ovom trenutku niko ne bi trebao ništa potpisati s Rusijom”.

“Niko ni ne potpisuje ništa [s Rusijom]. Teško nam je da razumijemo, ali očekujemo objašnjenje”, kazao je Hill, prenosi Beta.

Ambasador je dodao da SAD podržava Srbiju na njenom putu ka članstvu u Evropskoj uniji, kao i u oslobađanju od energetske zavisnosti od Rusije, “koja se zasniva na ucjenama”, ali da će ta pomoć biti onolika koliko Srbija bude tražila.

Naveo je da SAD želi čuti šta je to što Srbija želi potpisivanjem sporazuma s državom koja je “brutalno napala svog susjeda” i prijeti upotrebom nuklearnog oružja.

Delegacija EU-a: Očekujemo da Srbija bude uz nas

Reagirao je i šef Delegacije EU-a u Beogradu Emanuele Giaufret, koji je rekao da je potpisivanje sporazuma suprotno usklađivanju Srbije s vrijednostima Unije te dodao da eurointegracije Srbije zahtijevaju uklađivanje vanjske politike s Unijom kao i uvođenje sankcija Rusiji.

Giaufret kaže da se ne smije zaboraviti situacija u kojoj je cijeli svijet suočen s agresijom Rusije na Ukrajinu.

“Očekujemo da Srbija bude uz nas i da s nama stoji u odbrani naših vrijednosti i zajedničke sigurnosti”, kazao je Giaufret.

Kako kaže, potpisivanjem sporazuma s Rusijom, Srbija je poslala potpuno suprotnu poruku, bez obzira što kaže da neće priznati referendumske rezultate u istočnoj Ukrajini.

Sporazum o redovnim konsultacijama ministarstava vanjskih poslova Srbije i Rusije otvara ozbiljna pitanja i suprotna je deklariranom cilju Beograda o priključivanju EU-u, istaknula je u ponedjeljak Evropska komisija.

“Ako vidimo da Ministarstvo vanjskih poslova Srbije dogovara redovne konsulacije s ministarstvom zemlje koja na dnevnoj bazi krši Povelju UN-a, čija vojska čini zločine i zvjerstva, onda je to vrlo jasan znak njihove namjere da pojačaju svoje veze s Rusijom i to otvara ozbiljna pitanja”, izjavio je glasnogovornik za vanjsku politiku EK-a Peter Stano.

Ministri vanjskih poslova Srbije i Rusije, Nikola Selaković i Sergej Lavrov, potpisali su 23. septembra u New Yorku plan konsultacija ministarstava vanjskih poslova dvije zemlje za naredne dvije godine.

Plan je potpisan na marginama 77. zasjedanja Generalne skupštine UN-a, u prostorijama ruske misije pri UN-u.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze Empty Re: Srbija ne zeli u EU jer bi se trebala duboko promjeniti ali treba je navesti da to jasno kaze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum