ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 13:48


https://www.kurir.rs/region/bosna-i-hercegovina/4017365/mama-ja-necu-preziveti-sutrasnji-dan-dramaticna-poruka-humanog-mladica-koji-se-obesio-zbog-maltretiranja-komsija-i-policije




MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Percent_0
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26598
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 13:50


Ovaj nije shvatio gde se nalazi, gde psi manje reze i ujedaju

od ljudi.

'de Kajo, reci neku...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26598
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by immortal 24/9/2022, 20:10

Kako se vidi iz teksta i ostali članovi udruge koji pronalaze pse i koji traže smještaj za udomljavanje znali su za njegove probleme ali nisu pružili zaštitu
Kakvi su i to ljudi ako više brinu o psima nego o mladom čovjeku izloženom pritisku radi posla koji zajedno rade  i iz svoje neposredne blizine
jad

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Guest 24/9/2022, 20:15

mortal wrote:Kako se vidi iz teksta i ostali članovi udruge koji pronalaze pse i koji traže smještaj za udomljavanje znali su za njegove probleme ali nisu pružili zaštitu
Kakvi su i to ljudi ako više brinu o psima nego o mladom čovjeku izloženom pritisku radi posla koji zajedno rade  i iz svoje neposredne blizine
jad

Iz napisanog se pak vidi da ti veci problem imas s cinjenicom da postoje ljudi koji se brinu o psima nego o cinjenici da se netko ubio.

Svakomu njegovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by mentalitet 24/9/2022, 22:03

Serbinho-3 wrote:
https://www.kurir.rs/region/bosna-i-hercegovina/4017365/mama-ja-necu-preziveti-sutrasnji-dan-dramaticna-poruka-humanog-mladica-koji-se-obesio-zbog-maltretiranja-komsija-i-policije




MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Percent_0


Eto shto radi virtualni svijet!!!Ti mladi neiskvareni ljudi zeljni ljubavi nalaze to u zivotinjama i onda kada im se ne poklope neke stvari podizu ruku na sebe.Dokazano je da vecina ljudi koja se veze za zivotinju nisu emocijalno zreli i mentalno su sjebani.Bez obzira na zemlju i kontinente u shetnji sa psima mozesh uglavnom vidjeti zene shto je dokaz teorije o mentalnoj i emocionalnoj nezrelosti.U prevodu bolesno,hajde ne chudim se starcima i babama,djeci ali zrelim zenama,hej prst na chelo.Fali im mushkarac koga bi preodgajale i na komandu sjedi dole da je poslushaju kako bi se jadnice osjecale da su vazne u nechijem zivotu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5051
2020-07-05


Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by immortal 25/9/2022, 00:02

mortal wrote:Kako se vidi iz teksta i ostali članovi udruge koji pronalaze pse i koji traže smještaj za udomljavanje znali su za njegove probleme ali nisu pružili zaštitu
Kakvi su i to ljudi ako više brinu o psima nego o mladom čovjeku izloženom pritisku radi posla koji zajedno rade  i iz svoje neposredne blizine
jad
i ja imam psa
i dalje mislim što sam napisala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by mentalitet 25/9/2022, 03:48

Pas za djecu i starije ljude je neshto pozeljno dok za pichke i mushkarce koji su fertilni je zavaravanje da te netko voli neogranicheno.Pas ti je vjeran i "voli" te zbog hrane.Imao sam kao dijete tri psa i jedan mi je pobjegao susjedu jer ga je ovaj hranio bolje od mene.;;;}}}.Toliko o ljubavi i privrzenosti.Razmishljao sam da nabavim psa (Lagotto Romagnolo) ali mi je zao drzati ga vani jer je Florida jebeno vrela,a da mu ugradjujem A/C u kucicu ne pada mi napamet.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5051
2020-07-05


Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Ringo10 25/9/2022, 05:11

mortal wrote:
mortal wrote:Kako se vidi iz teksta i ostali članovi udruge koji pronalaze pse i koji traže smještaj za udomljavanje znali su za njegove probleme ali nisu pružili zaštitu
Kakvi su i to ljudi ako više brinu o psima nego o mladom čovjeku izloženom pritisku radi posla koji zajedno rade  i iz svoje neposredne blizine
jad
i ja imam psa
i dalje mislim što sam napisala
Ja imam malog psića Jack Russell pasmine
Mnogo volim životinje, više nego ljude...jebeš ljude
Psi su iskreni i nisu pokvareni kao ljudi
Imao sam još jednog psića, to je bila majka od ovoga psića i prije nekoliko dana mi je umrla, imala je 13 godina
Cijela moja obitelj tuguje, Bože koliko nam nedostaje moja mala Roxy
Boli koliko nedostaje 
Koliko se čovjek može vezati za životinju ...čudo jedno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


omni, immortal and Noor like this post

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Serbinho-3 25/9/2022, 08:25


Saucesce Ringo.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26598
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Ringo10 26/9/2022, 03:28

Serbinho-3 wrote:
Saucesce Ringo.

Hvala
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN Empty Re: MAMA, JA NEĆU PREŽIVETI SUTRAŠNJI DAN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum