ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Političko proroštvo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/8/2022, 23:39

Političko proroštvo  - Page 2 300114373_5512302452142252_2114588462648205670_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ukjXRE8MZ3YAX8ubmFm&_nc_ht=scontent.fzag1-2

immortal

Posts : 23125
2014-04-16


Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/8/2022, 23:43

Političko proroštvo  - Page 2 300959111_5512345468804617_7040538233162970922_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=K9m_rUGq4EkAX-i5Ekl&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/8/2022, 23:44

Političko proroštvo  - Page 2 299920006_5512309015474929_5212270590594111073_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fESQwgsGZf4AX9tpogq&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/8/2022, 23:44

Političko proroštvo  - Page 2 300059663_5512307028808461_176468861971045295_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gjChhX0vG_oAX9ijF4k&tn=Qhv7YW_uKw1yFiZg&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 5/9/2022, 22:05


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 5/9/2022, 22:34

Luz de Maria,
(Argentina),
22.8.2022.
...RAT NASTAVLJA NAPREDOVATI, KOJI ĆE SRUŠITI SVJETSKU EKONOMIJU, KOJI JE PLANIRAN I REŽIRAN OD STRANE INTERESNE ELITE KOJA ĆE NAMETNUTI SVOJE ZAKONE, SVOJU VLADU, SVOJU EKONOMIJU, SVOJU RELIGIJU I SVOJE OBRAZOVANJE.....

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 22:39

Gospodin Marie Julie govori ovo:
“Kad u hladnoj noći zagrmi grom nad Zemljom, brijegovi će zadrhtati, zatvorite vrata i prozore, ne gledajte van, jer će vaše oči ugledati najstrašnije od svih događaja, a kojima vaša znatiželja neće moći odoljeti. Sveti je bijes Božji. On će pročistiti Zemlju za vas, malo stado koje je ostalo vjerno. Skupite se na molitvu pred raspelom i zazovite zaštitnike vaših duša. Ono što čete vidjeti i čuti, bit će prijevara pakla, koja vam neće moći škoditi. Zapalite blagoslovljene svijeće, molite krunicu, najoštriji mač naše Majke. Sljedeće će noći strahote prestati. Nakon duge pomrčine, Sunce će ponovo zasjati sa svojim svijetlom i sa svojom toplinom.”

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 23:09

ZVIJER SA DESET ROGOVA JE EU A MEDVJED I CRVENI ZMAJ SU RUSIJA I KINA KOJI ĆE NAKRATKO S ANTIKRISTOM ZAVLADTI BEZBOŽNIM KOMUNIZMOM, U MASONSKOM
DOGOVORU S EU, A ONDA ĆE BITI UNIŠTENI..

(19,2,12)
Političko proroštvo  - Page 2 1f496Moj Drugi Dolazak će se dogoditi u vašem životnom vijeku djeco. Vi iz ove odabrane generacije požnjet ćete čuda Moje Veličanstvene Vladavine na zemlji. Dva saveznika, Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Rusija i Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Kina, ujediniti će snage. To će se dogoditi dok se Zvijer sa deset rogova EU (Babilonija iz Otkrivenja) uzdiže kako bi gospodarila nevinim ljudima koji već dugo pate.
Babilon će pasti i njime će gospodariti veliki Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Crveni Zmaj, Kina i njegov saveznik Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Medvjed, Rusija.
Kada se to dogodi zavladati će komunizam i jao svakome tko bude viđen kako prakticira svoju religiju u njihovoj prisutnosti.
Sve će religije biti zabranjene, ali Kršćani će trpjeti najveći progon.
Rimokatolici uopće neće biti tolerirani i morati će u tajnosti održavati Svete Mise. Ponovno vam kažem, molitva i mnogo nje ublažiti će moć Političko proroštvo  - Page 2 1f4a6Zvijeri, Medvjeda i Crvenoga Zmaja.
Oni će vladati vrlo kratko vrijeme. Jer nakon toga oni će biti uništeni. ...

Političko proroštvo  - Page 2 307159245_5596913313681165_2599493109833115790_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=i5pnl-B9mCIAX_4jKim&tn=Qhv7YW_uKw1yFiZg&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 21/9/2022, 23:17

Vaš najveći problem je što se date zaludjeti religijskim glupostima...Svaka religija na svijetu u sebi sadrži "program" kojim se upravlja vašim umovima. Tako se stvara očekivana stvarnost na globalnoj razini. Sad kreće zadnja faza, dovođenje vas u potpuno ludilo prije stvaranja Novog svjetskog poretka.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 21/9/2022, 23:22

Postoji samo jedan Zakon i da ga slijedite, uvijek biste bili u miru, tijelom, duhom i dušom.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 23:53

Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5DRUGI PEČAT: TREĆI SVJETSKI RAT (16,5,12)
Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5TREĆI PEČAT: GLAD...(KI)
.......Uskoro će se u svijetu raširiti Treći Svjetski Rat. Uskoro će se razotkriti Drugi Pečat, kao što je naviješteno Ivanu Evanđelistu u Knjizi Otkrivenja.
.........Započeti će u Političko proroštvo  - Page 2 1f4a6Europi.
Uzrok će biti vaš bankovni sustav, a Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Njemačka će ponovno biti umiješana u ovu tragediju, kao što je bio slučaj i posljednja dva puta.
.......Kada započne, mnogo toga će biti vezano za spašavanje ekonomije, a će utjecati na Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Grčku, sa mnogo posljedica za Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Francusku.
Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Bliski Istok će također biti umiješan u rat, sa Političko proroštvo  - Page 2 1f54eIzraelom i Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Iranom, a Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Sirija će igrati ozbiljnu ulogu u propasti Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Egipta.
......,,Želim mnogo molitve za Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Europu u ovome trenutku.
Zbog rata i nedostatka novca većina žetve će biti izgubljena, a to će voditi do otvaranjaPolitičko proroštvo  - Page 2 1f4a6 Trećega Pečata, koji jePolitičko proroštvo  - Page 2 1f4a6 glad.
........Zbog toga Ja sada nalažem svoj Božjoj djeci da pokušaju stvarati zalihe sušene, nepokvarljive hrane kako bi nahranili svoje obitelji. Važno je uzgajati vlastite prinose, ako je moguće.
Zapamtite, međutim, da molitva može ublažiti većinu ove patnje.
Utjecaj ovoga rata će biti taj da će Moja Katolička Crkva biti uvučena u jedinstvenu Političko proroštvo  - Page 2 1f4a6svjetsku crkvu, u ime sjedinjenja.
To sjedinjenje, ili lažni mir, će postati stvarnost nakon što se pojavi Političko proroštvo  - Page 2 1f573Antikrist kako bi stvorio lažni mir i takozvani kraj rata.
Taj mirovni sporazum uključiti će zapadni svijet, dok Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Kina i Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Rusija ne postanu uključeni u svjetska pitanja.
Oni će predstavljati prijetnjuPolitičko proroštvo  - Page 2 1f4a2 “Zvijeri sa deset rogova”, Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Europi i nadvladati će ih uvodeći komunizam.
Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5“Crveni Zmaj“, Kina, već je stekla jako uporište u svijetu zbog njihovog nadzora svjetskih financija.
Crveni Zmaj i Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5“Medvjed“, koji je Rusija, ne ljube Boga.Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5
Njih vodi Političko proroštvo  - Page 2 1f573Antikrist, koji je sa Istoka i koji se skriva iza zatvorenih vrata..................... .(54) Političko proroštvo  - Page 2 1f496Molitva Ocu da se umanji utjecaj Trećeg svjetskog rata
.......O Nebeski Oče, u Ime Tvoga ljubljenoga Sina, Isusa Krista koji je strahovito trpio za grijehe čovječanstva, molimo Te pomozi nam u ovim teškim vremenima s kojima smo suočeni. Pomozi nam da preživimo progon kojega planiraju pohlepni vladari i oni koji žele uništiti Tvoje Crkve i Tvoju djecu. Usrdno Te molimo, dragi Oče, pomozi nam prehraniti naše obitelji i spasi živote onih koji će biti prisiljeni na rat protiv svoje volje. Političko proroštvo  - Page 2 1f496Ljubimo Te, dragi Oče. Smjerno Te molimo da nam pomogneš u vrijeme potrebe. Izbavi nas iz ruke Antikrista. Pomozi nam da preživimo njegov žig, žig Zvijeri, tako što ga nećemo htjeti primiti. Pomozi onima koji Te ljube da cijelo vrijeme ostanu vjerni Tvojoj Svetoj Riječi, da nam tako Ti možeš udijeliti milosti da preživimo dušom i tijelom. Amen.
Kada se ova proročanstva razotkriju, cijeli će svijet vjerovati u ove Poruke. Tada neće biti sumnji.
Moj Dar Pečat Živoga Boga učiniti će vas nevidljivima vašim neprijateljima.
Molite ga svaki dan odsada nadalje. Držite ga pred sobom u svojim domovima i neka ga blagoslovi svećenik.
Uskoro počnite svoju pripremu, jer dan propasti Europe nije daleko.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 23:53

red wolf wrote:Postoji samo jedan Zakon i da ga slijedite, uvijek biste bili u miru, tijelom, duhom i dušom.
To je Božji zakon

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 21/9/2022, 23:55

mortal wrote:
red wolf wrote:Postoji samo jedan Zakon i da ga slijedite, uvijek biste bili u miru, tijelom, duhom i dušom.
To je Božji zakon
Jest, ali nikad ga niste slijedili.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 23:58

Brdo Dobrog Pastira,(Carbonia, Italia),
13.9.2022.
Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5...NAPAST ĆE VATIKAN...
.........Moja voljena malena, Moja intervencija je hitna, prije nego Rusija krene u Europu.

.......Napast će Vatikan, sati su nemira prije napada!
.......Ulozi su vrlo visoki, Hijerarhija Crkve je u rukama izdajnika, svijet ništa ne primjećuje! ...
Vapim svoju bol, ... Moje prokletstvo na nevjernike.

......Moj Štap će udariti ovo zločesto Čovječanstvo, ... koje je bez Mene.
.......Piši kćeri Moja, piši Mojem voljenom narodu ove redove koje diktira Moj izljev ljubavi, djeco Moja!
......O vi posvećeni narode, odgovorite Mi, vratite se pravom Učiteljstvu Crkve, stavite u sebe svjetlo uskrslog Krista, okupajte se u svetoj vodi!
.......Obratite se brzo, Moja intervencija nije zbog vječnog prokletstvo za vas.
Umrtvite svoje tijelo, odvrati se od grijeha!

.......Očistite se, o pomazanici Gospodnji, vratite Mi se, vjerujte u Mene, ne okrećite Mi leđa!
.......Ja Sam Onaj koji vas je pomazao da budete Njegovi svećenici: potpišite vjernosti u Meni, ... Ja ću biti s vama, ako ste vi sa Mnom.
.......Bog vam još kaže: ovo su posljednja vremena! Započnite bitku protiv Sotone; nemojte biti fascinirani njegovim lažnim svjetlima. Otvorite svoje oči i slavite Me u svojim srcima odričući se grijeha! Pokazat ću vam svog Duha Svetoga i dat ću vam Sebe zauvijek.
.......Moje Presveto Srce plače zbog vaše izdaje: … Čekam vaše buđenje, ne želim vas izgubiti, djeco Moja.
.......Veliki uragan je sada ušao kroz glavna vrata Crkve i uništava sve što je sveto, a vi to gledate kao idioti, … prepuštate se đavlu!
Vi koji ste trebali biti vojnici vjerni svom Stvoritelju, Onome koji vam je dao svećeničku službu ...

......Vi koji ste morali braniti Crkvu vlastitim životom, dali ste ga jadno Sotoni.
Dopustili ste da vas zaslijepe njegova lažna svjetla; za dan slave na Zemlji život ste dali.

......Zbog želje da uživate u stvarima ovog prolaznog svijeta grijeha, prodali ste svoju dušu đavlu.
Prilijepili ste se na tjelesne strasti, na lagodan život, … skinuli ste se s Mene, svoga Boga!

.......Kakav jad u vama djeco Moja ... kakav jad!
Sada je vrijeme pokajanja, slušanja i straha: ... gong će odzvoniti, to je upozorenje da je vrijeme isteklo, ... velika bula i onda ... tišina!
Bog će biti odsutan, ostavit će vas na miru, u svojoj slobodnoj volji vi ćete meditirati!

.....Vječni život čeka Božju djecu, a vječna smrt Sotoninu djecu. Nemojte se izgubiti djeco Moja!
.....Još uvijek vapim na vama Svojom velikom boli zbog vašeg otuđenja od Mene!
Odredite se brzo: ili sa Mnom, ili protiv Mene!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 21/9/2022, 23:59

BEZ BOGA SVE JE IZGUBLJENO!
..........Carbonia 14.09.2022. - 27.16
Političko proroštvo  - Page 2 1f4a5Bez Boga sve je izgubljeno!
„U ime Oca i Sina i Duha Svetoga blagoslivljam vas djeco moja i njišem vas na svojim grudima; prikazujem vas svome Sinu Isusu, osposobljavam vas za Božje ljude, vjerne sluge u ovom posebnom pozivam, i vodim vas svojim rukama, spojene s tvojima, pred Svevišnjega.
........Moja ljubljena djeco, ovdje sam s vama, uvijek; Držim vas blizu Sebe! Nikada vas neću ostaviti!
.......Nikada neću napustiti svoju djecu, onu koju Mi je Isus dao podno križa, vi ćete biti sa Mnom zauvijek moja djeco: Ponavljam vam, ne bojte se ničega! Ljuljat ću vas u naručju; Bog će se pobrinuti da vam da od sebe, On će se pobrinuti da vas učini svetima u Njemu.
........Ponovno vas prisjećam, sva ona djeca koja su daleko od Moga Sina Isusa, ona koja su se okrenula od Njega jer više vole stvari ovoga svijeta.
.......Djeco moja ljubljena, ponovno vas pozivam, molim vas da se brzo vratite Isusu, Mome Sinu, da ostavite stvari koje mu ne pripadaju, da odaberete Život radije nego smrt. Ovaj svijet će se zauvijek srušiti!
......Djeco moja, ovaj svijet će se preobraziti, ništa neće ostati stajati od onoga što danas znate, jer, Bog će sve pročistiti, sve što je zlo će preobraziti u Dobro.
.......Ovaj će svijet u svemu biti nov, djeco moja, bit će pun svjetla i ljubavi; ljudi koji kroče na novu Zemlju bit će zauvijek sretni, hodat će po zelenim livadama i kupati se u bistrim vodama,… Bog će im biti Živi Izvor!
.......On će biti prisutan među njima i uvijek će ih ispunjavati Sobom, jer će ih On apsorbirati u Sebe; oni će biti dio Boga jer će se vratiti Bogu svom Stvoritelju!
.......Stavite se u molitvu, djeco moja, ne gledajte više ni desno ni lijevo, ne osvrćite se, vaše oči moraju gledati prema gore, očekujući Isusov slavni povratak.
.......Vrijeme je isteklo!
......Sada će biti drugačije, djeco moja, katastrofe će se nizati jedna za drugom, da se čovjek pokaje, shvati
da bez Boga ništa ne može opstati,
da je bez Boga sve izgubljeno,
da bez Boga sam život umire.
........Zahvaljujem svima vama prisutnima i blagoslivljam vas u sveto ime moga Sina Isusa i SS-a. Trojstvo.
.......Duh Sveti neka bude u vama, djeco moja, primite ga u svoja srca,… otvorite svoje oči viziji novih stvari; sazrelo je vrijeme da Božja djeca budu zahvalna za svoju vjernost.
........Samo naprijed, sve je gotovo, uskoro ćete biti "novi" i bit ćete na novoj Zemlji i bit ćete zauvijek radosni; nećete ništa propustiti! .......Imat ćete sve i okusit ćete Očeve "slastice", sve što je On stvorio za novi naraštaj, koji će mu uvijek biti uz njega u apsolutnoj vjernosti.
........Dođi! Spajam ruke s tvojima i blagoslivljam te u ime Oca i Sina i Duha Svetoga. Amen"

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 22/9/2022, 00:00

hahahahahahahahahahahahahahaha...

Postojiš Ti. Sve ostalo je tvoje stvaranje. Problem je nastao kad se pojavilo mnoštvo tih Ti. Tada si se izgubio.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/9/2022, 00:03

Hrvatska će biti napadnuta iznenada
Nadilaziti će Hrvate
NATO će nas nadići
mnoge će mučiti
braniti ćemo se 
Pripremite se jer ih možete spriječiti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 22/9/2022, 00:04

mortal wrote:Hrvatska će biti napadnuta iznenada
Nadilaziti će Hrvate
NATO će nas nadići
mnoge će mučiti
braniti ćemo se 
Pripremite se jer ih možete spriječiti
hahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/9/2022, 00:05

red wolf wrote:
mortal wrote:
red wolf wrote:Postoji samo jedan Zakon i da ga slijedite, uvijek biste bili u miru, tijelom, duhom i dušom.
To je Božji zakon
Jest, ali nikad ga niste slijedili.
ne laprdaj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by immortal 22/9/2022, 00:08

red wolf wrote:hahahahahahahahahahahahahahaha...

Postojiš Ti. Sve ostalo je tvoje stvaranje. Problem je nastao kad se pojavilo mnoštvo tih Ti. Tada si se izgubio.
Što si ti stvorio ili stvaraš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by red wolf 22/9/2022, 00:08

mortal wrote:
red wolf wrote:
mortal wrote:
red wolf wrote:Postoji samo jedan Zakon i da ga slijedite, uvijek biste bili u miru, tijelom, duhom i dušom.
To je Božji zakon
Jest, ali nikad ga niste slijedili.
ne laprdaj
Samo jedan Zakon!

Ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čine tebi! Nikad ovaj Zakon niste shvatili. Pa će ovaj svijet biti resetiran i bit će uspostavljen Novi svjetski poredak.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Političko proroštvo  - Page 2 Empty Re: Političko proroštvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum