ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by veber Sun 21 Aug - 21:21

mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:kako je živjela tako je kurva i skončala. Svijet je danas sogurno bolji nego jučer.


Po tvom pisanju ovdje na forumu ti s gori 10 puta od toga Rusa pa bi tvojom logikom razmishljanja trebalo pobti cijelu tvoju obitelj jer su oni krivi shto si ti takav idiot.
Dovoljno je prochitati komentare na ovoj temi da se shvati koji idiot stoj iza tipkovnce.
kako ide sezona račića?
Ide dobro,guze ti mater iznutra
mati je pokojna.
25g.

Onda se isprichavam,mozda ti rachiici guze kcerku??!!
upisi, tvojeg tipa. ne diraju me.
nisi bitan.
većina vas traktoraša, samo ste mali eho u vremenu. 
nikaj više.

jedini pravi četnik je stanojko.

svi vi ostali ste mali isfrustrirani početnici.

i ako dođe se desi neko sranje, pregovarat ću sa stanojkom. ne s vama traktorašima.

nisi bitan. radiš za par dolara na sat, bulazniš o krami 30g staroj i frustracije rješavaš ovdje.

bio si, jesi i ostat ćeš nebitan. kao i svi koji ste otišli.
pozdravi
đemu ringo 10.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by veber Sun 21 Aug - 21:27

mentalitet wrote:
veber wrote:zato jer se prepoznajete.
ovisno o državi, živite na granici bijede.

šabanazirate ovdje opskurni forum.

svi vi "jebači", "vozači", "drmateliji burzi" u biti st
obični sendvičari koji rade za neki minimalac i onda dođete ovdje frustrirani  kako ste pojebali pol zagrebčanki, kako ste jebeno uspješni i drmate lovu.

činjenica je da radite za siću, večina vas zajedno spava.
dodatak na plaću najčešće čuvate jer vam je malena plaća.

to su činjenice.


s druge strane kada vam legne 2000€ čini vam se kao planina.


Pa bolestan si bog te jebo ljubomorni.Pusti ljude da zive kako hoce i da budu ono shto mozda jesu l nisu a ne da im t svojm schvapskim mentalitetom odredjujeesh.Neka imaju milione.Pa bolje je tako jer i tebii ce bijednom biti bolje nego da zivish medju sirotinjom.Ljubomoran si i to bolesno ,vidi se sa Marsa Vecna tvojih upisa se svodi na to tko viishe ma i tko viishe zaradjuje.Koga normalnoga boli kurac za to osim tebe.Pa malo boljem psihoanaliitiicharu je jasno da upravo to shto nemash si bolesno ljubomoran.
jesi li upalio traktor?

pa ti i tvoji zeme bulazne o plaćama.


jebe mi se za tuđu plaću ja znam kolika je moja.

kada već lažeš daj laži koja je moja plaća.

kada se već lažemo.
daj stavi moju isplatnu listu ili objavu plaće.

plizzz...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by mentalitet Sun 21 Aug - 21:36

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:kako je živjela tako je kurva i skončala. Svijet je danas sogurno bolji nego jučer.


Po tvom pisanju ovdje na forumu ti s gori 10 puta od toga Rusa pa bi tvojom logikom razmishljanja trebalo pobti cijelu tvoju obitelj jer su oni krivi shto si ti takav idiot.
Dovoljno je prochitati komentare na ovoj temi da se shvati koji idiot stoj iza tipkovnce.
kako ide sezona račića?
Ide dobro,guze ti mater iznutra
mati je pokojna.
25g.

Onda se isprichavam,mozda ti rachiici guze kcerku??!!
upisi, tvojeg tipa. ne diraju me.
nisi bitan.
većina vas traktoraša, samo ste mali eho u vremenu. 
nikaj više.

jedini pravi četnik je stanojko.

svi vi ostali ste mali isfrustrirani početnici.

i ako dođe se desi neko sranje, pregovarat ću sa stanojkom. ne s vama traktorašima.

nisi bitan. radiš za par dolara na sat, bulazniš o krami 30g staroj i frustracije rješavaš ovdje.

bio si, jesi i ostat ćeš nebitan. kao i svi koji ste otišli.
pozdravi
đemu ringo 10.

Pa konju glupi,tko je ovdje kome bitan?Ti si lik u virtuali kao i ja kojega jednim kliikom mozesh zaobici.Ja ne trchim za vama i ne zaplicem vam se u noge pa se pitam tko je kome bitan.Ako imash kakav suvisli odgovor na ono shto napishem ,dobro doshao,ako nemash onda chovjeche ne spamaj teme i ne bavi se forumashima,ima ovdje jako puno ljudi sa kojim se ne slazem ali da trchm i bavim se njihovom osobnoshcu ne pada mi na pamet jer bi sam sebe ponizio.Chak i ovo shto chinim sada odgovarajuci odredjenm kretenoidma ponizava me vishe nego shto vi mislite o meni.Bog vas jebo,izadjite iz pelena i ponashajte se kao odrasli ljudi.Zar je to toliko teshko?Prochitao sam pa se vracam da t jebo traktor mater glupu koja te okotila,ovo o mater je naravno metaforichkii recheno ali vjerojatno ni ona nije bila toliko pametna kada je uspjela da te odgoji kao kretena.A sada odo gledati finale u sinsnatiju i navijatii za pravog zagreBchanskog dechka.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by veber Sun 21 Aug - 21:48

ti se baviš drugim forumašima.
tuđim zaradama.
boravištem
i slično.

činjenica je da si pomoćni šljaker u zemlji koja nije socijalna.
otišao si kao i ringo u sklopu izbjeglica.

ni ti niti on nemate škole. frustrirani porjeklom kojeg se nemožete odreći.

ne zato jer ne želite, već zato jer ste nepismeni.

i sudba kleta vam je ta da ćete cijeli život biti pomoćni radnici.

to su činjenice.
a, vaše frustracije projektirate na nacionalizam.

bez zvanja, nema posla.
možete srbovati do prekosutra ili kmečat ko ringo.

moraš nekaj znat pa da bi ti netko platio.
jednostavno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Eroo Sun 21 Aug - 21:54

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 1
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Eroo Sun 21 Aug - 21:59

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 1
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Eroo Sun 21 Aug - 22:06

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 1

Baš tako je mislio i ideolog Dugin kad je rekao: - Ukrajince treba ubijat, ubijat, ubijat...

I Hitler se je dugo sakrivao iza fraza, dok nije krenuo sve ostale ubijati. Ne samo Židove.
Čudno je da to današni Rusi još ne primjećuju. A hoće, ja sam u to duboko uvjeren.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Eroo Sun 21 Aug - 22:16

To je to, politika plus bezbožna sekta...

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 1
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Hektorović Sun 21 Aug - 23:43

AssadNaPodmornici wrote:prvo meta je bio njezin otac, jedan od glavni razloga zašto u Ukraini već izginilo na desetke tisuća i ukrainaca i rusa.

drugo nema nikakvog dokaza da su ovi napravili Ukrainci. nikakvog.
možda jesu , možda nisu. vrlo lako moguće da su Dugina htjeli likvidirati sami Rusi, u Rusiji od kada je počeo rat non stop ovakvi atentati.
Moja ideja je da se vjerojatno ratuju u Rusiji oligarski/djelovi tajnih službi koji ne vole način na koji Putin vodi Rusiju u propast.
Brate Putin živi sam u strahu, kako rekoh sam Zelenski se šeta gradovima(naravno ima tu osiguranje) dolazi u bolnice se slikavati sa svojim vojnicima, obilazi linije fronte,  aktivan je, Putin as zaključan u podrumu ko safet. prvo se boja korone dvije godine, sada se boji izaći van podruma.

Ma Dugin uopće nema nekakvog utjecaja na državnu politiku, lik je 2012te dobio čak i otkaz na sveučilištu što govori o njegovom statusu. To je više neka Ruska verzija Reufa Bajrovića ili Kelemineca. Ovu vladajuću KGB ekipu ne zanima njegova filozofija koja je ezoterična i puna nekakvog new age gnosticizma. Putinova Rusija niti nema državnu ideologiju.


No zanimljivo, Arestović dolazi iz tog kruga...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Hektorović Sun 21 Aug - 23:53

Američka konzerativna ekipa dobro je namirisala da se radi o performativnom zadovoljavanju liberala





Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by AssadNaPodmornici Mon 22 Aug - 0:09

javlja se neki ruski pokret otpora kojeg pomaže bivši putinov ministar u ukrainI(uz pomoć ukra) da su oni organizirai atentat i da je baš ona bila meta. pitaj boga šta se valja. međutim u rusiji ima pun kurac sabotaža , i požara zadnje vrijeme. dakle neki kurac se događa. samo tko je u pozadini toga? ameri, ukrainci? ili sami rusi? ako su sami rusi koja struja? random ekipa? odmetnuti elementi FSBa i vojske? oligarsi? pun kurac je i antetata isto tako. jbt samo o svim tim aktivnostima u rusiji od kada je počeo rat, mogu se snimiti tri jebačka filma na šemu Bourneov Inditetiet

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by red wolf Mon 22 Aug - 0:15

Ovo je početak kraja. Uskoro će rat u Ukrajini biti gotov.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Šandor Winnetou Mon 22 Aug - 0:38

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:kako je živjela tako je kurva i skončala. Svijet je danas sogurno bolji nego jučer.


Po tvom pisanju ovdje na forumu ti s gori 10 puta od toga Rusa pa bi tvojom logikom razmishljanja trebalo pobti cijelu tvoju obitelj jer su oni krivi shto si ti takav idiot.
Dovoljno je prochitati komentare na ovoj temi da se shvati koji idiot stoj iza tipkovnce.
kako ide sezona račića?
Ide dobro,guze ti mater iznutra
mati je pokojna.
25g.
to mentalnoj budaletini ništa ne znači

_________________
Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Šandor Winnetou Mon 22 Aug - 0:39

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:kako je živjela tako je kurva i skončala. Svijet je danas sogurno bolji nego jučer.


Po tvom pisanju ovdje na forumu ti s gori 10 puta od toga Rusa pa bi tvojom logikom razmishljanja trebalo pobti cijelu tvoju obitelj jer su oni krivi shto si ti takav idiot.
Dovoljno je prochitati komentare na ovoj temi da se shvati koji idiot stoj iza tipkovnce.
BUDALETINA  No


I ti trazsh porcju?Neda mi se vishe chachkati po praznm tintarama.Nema smisla ti jebatii mater jer je podsvjesno smatrash kurvom kada dolazish po josh.Dakle izgubljen sluchaj si  kao  ono schvapche.Ja sam svoga papagaja naucho da kaze Shandore jebem ti mamaru znash li ti josh koju rijech .Kaze kolj me ali ne znam.Meni je samo jednojasno ,ja u svome zivotu nsam nkada sreo tako glupog Hrvata pa zato ostajem pri svojoj tvrdnji da t nemash nikakve veze sa hrvatima.Dakle ameba koja je nauchila napsatii jednu rijech koja me uopce ne dotiche.Hajde da je to napisao netko koga cijenim pa bi se i zamislio pa mi od tebe to dodje kao kompliment.Prochitaj pet puta mozda razumijesh shto sam napsao:::))))))))
BUDALETINA No

_________________
Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Hektorović Mon 22 Aug - 0:52

AssadNaPodmornici wrote:javlja se neki ruski pokret otpora kojeg pomaže bivši putinov ministar u ukrainI(uz pomoć ukra) da su oni organizirai atentat i da je baš ona bila meta. pitaj boga šta se valja. međutim u rusiji ima pun kurac sabotaža , i požara zadnje vrijeme. dakle neki kurac se događa. samo tko je u pozadini toga? ameri, ukrainci? ili sami rusi? ako su sami rusi koja struja? random ekipa? odmetnuti elementi FSBa i vojske? oligarsi? pun kurac je i antetata isto tako. jbt samo o svim tim aktivnostima u rusiji od kada je počeo rat, mogu se snimiti tri jebačka filma na šemu Bourneov Inditetiet

Eno izbacili su neki manifesto, i to baš danas. U biti izgleda kao da ga je napisao sam Arestović, što vjerojatno i je... Ovo sve sliči na njega.  Lik je superinteligentan i inovativan.


Nego, 4 milijuna Ukrajinaca je u Rusiji. Na Krimu je dosta vojske koje je prije rata služilo za Ukrajinu. Dovoljno je 5% svih tih i imaš problem.

Ameri su rješili taj problem tako što su stavili sve Japance u logore. Ovi pak tvrde kako su isti narod i naravno ne mogu takve mjere...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Serbinho-3 Mon 22 Aug - 1:52

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nemac placa vozaca kamiona 1500 eura, dok u Irskoj oko

4500 eura prosek i ti hvalis istu, ili pokazujes da ne znas neke stvari.

Kamion ne vozim od USA, ali ti silujes isti.

Kompanija gde radim, rekao bi da lazem.

Stan umetnicki, All White, moj, vlasnicki list.

Nije mi verovao ni rodjeni otac, slao mu vlasnicki list mailom,

prevodi preko Google, kasnije poverovao, to ti vec nesto

govori, podseca na tebe.

Prijatelj isto, svratio, trazio vlasnicki list da pogleda, nasa

posla, video i kasnije nije dolazio.

Moguce da uzmem jos neki, gledam, trazim, 130 kvadrata,

oko 100 kvadrata vidim, preveliki cak i za izdavanje na dan,

ali povoljni, videcemo, nesto moram prvo zavrsiti a onda neki

stan jos uzeti.

Nemac nema ni za salamu a kamoli stan i ja da radim za

goreg od sebe i placam kiriju poput tebe...?









šabane, vi ste uspješni. nenadjebivi i slično.
kod nas vozač, službeni ima nekih 5000€. netto. za 176h.

logika nijemaca je drugačija od logike vas šabana. kada iznajmiš nekretninu, samo moraš plaćati najam. ostalo je problem vlasnika.
kaj se mene tiče, firma mi plaća stan.
u selu između pfhozheima i karlsruhe firma plaća stan 1200€/mj 
neki moji kolege iznajme kuću pa žive zajedno.
najam kuće je oko 800€/mj warm

ja volim živjet sam.
ne jebe me 500€.
dva put u tjednu dođe čistačica sve spremi, promjeni posteljinu.

i prestanite lagat.
(mada je to teško kod vas)

niti jedan vozač ne može imati 1500€ plaću u njemačkoj.
niti jedan.
ne postoji.

a ti nastavi lagati o svojim šabanima koji su se zaposlili u srbiji pa kao izaslani radnici s code 95 rade za kikiriki.

vama je u krvi lagat.



Ima 5000 mozda u nocnoj smeni i sa halterima winksmile

Kazes meni da lazem a ja uzeo cifru od tebe 1500 eura.

Gledao malo oglase, nisi puno slagao, ide oko 1800-2200

Netto, sto je bas ono beda teska.

Vise u Sloveniji zarade.

Rekao si i da zarade dosta vise u Nemackoj, nego ITA, pa

eto na Nemackom link, Italija 2800-3500 netto.

Zive zajedno ti iz kompanije, dele stan, kazes.

Milion poslova a ni Balkanci nece.

Salama je premija za vas ni budjav lebac toliko daleko.

https://trans.info/de/lkw-fahrer-praemie-294522




ne  znam zasto
odgovaras bilo kome
ko te oslovljava sabanom
posebnom od onih koji
su mandovi




Pustis ih da pokazu ostalima ko su...

Uzmi primer Niels-a i tih nekih.

Inace me vredjanje pojedinaca ne dotice, vredjaju sebe a ne

mene.

Ako se malo obrati paznja, neces naci da ja vredjam nekoga,

kako po Internetu, tako i u stvarnom zivotu.

Imaj postovanja barem prema sebi, ako nemas prema

drugima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by mentalitet Mon 22 Aug - 4:05

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nemac placa vozaca kamiona 1500 eura, dok u Irskoj oko

4500 eura prosek i ti hvalis istu, ili pokazujes da ne znas neke stvari.

Kamion ne vozim od USA, ali ti silujes isti.

Kompanija gde radim, rekao bi da lazem.

Stan umetnicki, All White, moj, vlasnicki list.

Nije mi verovao ni rodjeni otac, slao mu vlasnicki list mailom,

prevodi preko Google, kasnije poverovao, to ti vec nesto

govori, podseca na tebe.

Prijatelj isto, svratio, trazio vlasnicki list da pogleda, nasa

posla, video i kasnije nije dolazio.

Moguce da uzmem jos neki, gledam, trazim, 130 kvadrata,

oko 100 kvadrata vidim, preveliki cak i za izdavanje na dan,

ali povoljni, videcemo, nesto moram prvo zavrsiti a onda neki

stan jos uzeti.

Nemac nema ni za salamu a kamoli stan i ja da radim za

goreg od sebe i placam kiriju poput tebe...?









šabane, vi ste uspješni. nenadjebivi i slično.
kod nas vozač, službeni ima nekih 5000€. netto. za 176h.

logika nijemaca je drugačija od logike vas šabana. kada iznajmiš nekretninu, samo moraš plaćati najam. ostalo je problem vlasnika.
kaj se mene tiče, firma mi plaća stan.
u selu između pfhozheima i karlsruhe firma plaća stan 1200€/mj 
neki moji kolege iznajme kuću pa žive zajedno.
najam kuće je oko 800€/mj warm

ja volim živjet sam.
ne jebe me 500€.
dva put u tjednu dođe čistačica sve spremi, promjeni posteljinu.

i prestanite lagat.
(mada je to teško kod vas)

niti jedan vozač ne može imati 1500€ plaću u njemačkoj.
niti jedan.
ne postoji.

a ti nastavi lagati o svojim šabanima koji su se zaposlili u srbiji pa kao izaslani radnici s code 95 rade za kikiriki.

vama je u krvi lagat.



Ima 5000 mozda u nocnoj smeni i sa halterima winksmile

Kazes meni da lazem a ja uzeo cifru od tebe 1500 eura.

Gledao malo oglase, nisi puno slagao, ide oko 1800-2200

Netto, sto je bas ono beda teska.

Vise u Sloveniji zarade.

Rekao si i da zarade dosta vise u Nemackoj, nego ITA, pa

eto na Nemackom link, Italija 2800-3500 netto.

Zive zajedno ti iz kompanije, dele stan, kazes.

Milion poslova a ni Balkanci nece.

Salama je premija za vas ni budjav lebac toliko daleko.

https://trans.info/de/lkw-fahrer-praemie-294522




ne  znam zasto
odgovaras bilo kome
ko te oslovljava sabanom
posebnom od onih koji
su mandovi




Pustis ih da pokazu ostalima ko su...

Uzmi primer Niels-a i tih nekih.

Inace me vredjanje pojedinaca ne dotice, vredjaju sebe a ne

mene.

Ako se malo obrati paznja, neces naci da ja vredjam nekoga,

kako po Internetu, tako i u stvarnom zivotu.

Imaj postovanja barem prema sebi, ako nemas prema

drugima.

Ma koji je tebi kurac?Vjerojatno ne znash niishta o Zagrebu i ljudima koji su zvjel u njemu do 1991,kao shto ja ne znam o Beogradu jer sam tamo bio 4 puta ali sam zivio u Zagrebu cijel svoj zivot do 1991 i poznajem te ljude koji nemaju ni m od mentalteta ovih spodoba koji se kurche ovdje na forumu da su hrvati.To moze biti samo neka ciganija iz Retkovca ili Sesveta ili razni dotepencii (doshljac iz raznih vukojebina sa kamenjara gdje bog davno rekao zbogom pametii) shto bi zagorci rekli,Evo milion % ovdje necesh naci nekog zagorca ili medjumurca nego su sve sami prekrshteni srbi l muslimani koj se klichu da su hrvati pa vi srbi mislite da su zagrepchani nek divljaci.Takvi (ovi ovdje,valjda si primijetio) ne znaju sloziti dvije prosto-proshirene rechenice a kulturno ophodjenje i komunciranje razumiju kao slabost,dok kad im jebesh glupu mater to dozvljavaju kao vrhunac pismenost i kulture.zato ja to radm jer me dozivljavaju kao nekog profesora u shkoli:::::)))))Jebi ga bagra ne razumje drugachiji jezik jer im je to maternji od rodjenja.Kada sam se prvi puta vratio u Zagreb 2002 ,probudi me neki idiot koji se dere u tri sata ujutro ispred zgrade vichuci: Maro ,Maro jeb'la ti svoju majku bac' m' kljucheve od ulaznih vrata.Jeb'o majku sebi primtvnu nije znao pozvoniti zeni i reci joj preko portafona da mu baci kljucheve nego je morao probuditii cijeli kvart.Ali ujedno taj idiot mi je pomogao da donesem odluku koju sam donio,da nkada vishe ne pozelim zivjeti u toj vukojebini.Poslije sam chuo da taj idiot terorizira cijeli kvart trazeci priznanje shto je uchestvovao u tom njhovom pljachkashkom ratu.Uselio se u tudji stan i zivi kao pijavica na venama poshtenog hrvatskog chovjeka.E vidish toga mentalnog sklopa su ovi takozvani hrvati.Najzadnje smece koje svoje hrvatstvo mora dokazivati svaki dan da se netko ne bi sjetio potegnut prichu da li su uopce uchestvovali u ratu jer mi je poznato iz relevantnih izvora da su chak uz dva svjedoka i nekim srbima dodijelli mirovine a rata nsu ni vidjeli isto kao ni oni.To t je cijela pricha da bi bolje shvatio te krvate koji se busaju u svoja konvertitska prsa.To je poseban soj,to ne mozesh istrijebiti nichm,prje cesh zohare potamaniti u podrumu nego njima nauditi jer je raslo na kamenu ,

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Ringo10 Mon 22 Aug - 8:18

Dugin je bio laka meta. Covjek bez utjecaja i bez ikakve zastite tajnih sluzbi.
Bilo namijenjeno njemu a stradala mu kcerka
Kukavicki akt terorizma.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Ringo10 Mon 22 Aug - 8:52

Dakle, Anglocionisti su krenuli u otvorene teroristicke napade.
Rusija je to vec prosla...
Rusija i Kina ce prije ili kasnije morati ici u ratni sukob sa Anglocionistima, sto znaci sa kolektivnim Zapadom
Jer ono sto zovemo Zapad je pod potpunom vlasti Anglocionista
Zaista ne vidim kako se taj veliki rat moze izbjeci.
Ukrajina???
Ma to je samo alat, sredstvo...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by pizzon Mon 22 Aug - 15:56

ma jeste
hrvati zive aristokratski
a mi smo  ulicari i  zamlate.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by pizzon Mon 22 Aug - 15:59

Ringo10 wrote:Dakle, Anglocionisti su krenuli u otvorene teroristicke napade.
Rusija je to vec prosla...
Rusija i Kina ce prije ili kasnije morati ici u ratni sukob sa Anglocionistima, sto znaci sa kolektivnim Zapadom
Jer ono sto zovemo Zapad je pod potpunom vlasti Anglocionista
Zaista ne vidim kako se taj veliki rat moze izbjeci.
Ukrajina???
Ma to je samo alat, sredstvo...
covece,
rusija ima oko 140 mil
a zapad oko 800 mil.
ekonomski i vojni potencijal je neuporediv.
osim ako neko ne odluci
da krene u unistenje zivota na zemlji.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin " - Page 4 Empty Re: Ubijena ćerka A.Dugina - "Raspućin "

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum