ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:18

mentalitet wrote:Ima da mu srbi dignu spomenik.Koji paradoks bog te mazo,shiptar sredi da se donese zakon i potpishe sa SPC.Trebao bi dobti vecinu na novim izborima.
Nema paradoksa. Vidiš da sam se ja namečio na njega prije petnajst dana i odma dopliotali demoni tamo.

Rastrgalo ga. lol!

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:32

Dritan o Oluji : Da se nikad ne ponovi
Post by RayMabus Thu 4 Aug - 21:11

Ljudska duša dakle koja nije anđeo dakle nit demon jer su oni anđeoska hijerarhija može osjetit energiju eksplozije super nove koja je eksplodirala miljardama godina prije.

Ljudska duša.

Sad zamisli šta ovi mogu a morski su psi i kad baciš breskve na jednu stranu nikakva reakcija a kad baciš krv kilometrima daleko ( krv je ego ) odma reagiraju.

SAMO ZAMISLI U KAKVIM STE SAD GOVNIMA.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:34

Pročitaš tamo na onoj temi šta sam ja napisao i ZAŠTO pa će ti postat jasno šta mu se desilo.

----


Dritan o Oluji : Da se nikad ne ponovi
Post by RayMabus Thu 4 Aug - 21:00

Očekujte da ćim sam ovo stavio na papir a spominuju se demoni da sam aktivirao napad na vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by mentalitet Sat 20 Aug - 0:34

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:Ima da mu srbi dignu spomenik.Koji paradoks bog te mazo,shiptar sredi da se donese zakon i potpishe sa SPC.Trebao bi dobti vecinu na novim izborima.
Nema paradoksa. Vidiš da sam se ja namečio na njega prije petnajst dana i odma dopliotali demoni tamo.

Rastrgalo ga. lol!

Ajmo se kladiti po gajbu pive da ce dobiiti vecinu na izborima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:37

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:Ima da mu srbi dignu spomenik.Koji paradoks bog te mazo,shiptar sredi da se donese zakon i potpishe sa SPC.Trebao bi dobti vecinu na novim izborima.
Nema paradoksa. Vidiš da sam se ja namečio na njega prije petnajst dana i odma dopliotali demoni tamo.

Rastrgalo ga. lol!

Ajmo se kladiti po gajbu pive da ce dobiiti vecinu na izborima.
Brige me.

Sad je dobio pedalu jer puno SERE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:43

Sere ko grlica.

Objasnija san zašto san se namečija na njega.

Ne nije zbog SPC u CG. To se mene ne tiče.

Zbog njegove izjave o Oluji a ne spominje tko i šta nego samo taj datum je loš.

Moj posao je deprogramiranje a to znači da imam  programiranje uma u malom prstu i znam kako se vrše manipulacije.

Sutra bi iz : taj dan je loš došlo da je Oluja loša itd.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:47

Tko je njega uopće danas podržao ?

Pa samo ovi Šešeljevci u CG.

To ti Vučicevi i od SPC.

Noga u dupe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 0:55

Prodavat manipulaciju meni je isto ko da ulični lopov ide prodavat krađu kralju lopova.

Oluja je loša zbog politika a ne imenuje koje su = to može biti i Franjina politika a ne ova četnička.

A jučer potpisao taj ugovor sa SPC.

Pa nisan ja debil pa da ništa ne kužim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:04

Vučic dobio plesku jer je odletio njegov pijun iz CG.

To znam po reakciji Mandića ( Šešeljevci ).

To je dokument u kom nam se baš sve ne sviđa. Ali što se tiče DF-a, naši poslanici su spremni i mogu ovo odmah da potpišu. Dobiće naše potpise, stojimo čvrsto oko dogovora većine od 30. avgusta - poručio je Mandić.

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1146544/najnovije-vesti-crna-gora-dritan-abazovic-andrija-mandic

Pokušali su ga spasiti al ne ide.

GF je jača.

Moj tata ima veći kurac od tvog tate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:10

Sad kad su 14 sati viječali kako da ga smaknu mogu i odmoriti za vikend dva dana.

Onda će novi radni tjedan pa opet šou program a vrijeme ide a 25.09 izbori u Italiji.

Teški kupus situacija.

JEBO VAS KOMŠIĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:42

Kakva emocija između Mandića i Abazovića, čista hemija, ocijenio je generalni sekretar Socijaldemokratske partije (SDP) Ivan Vujović komentarišući večerašnja dešavanja u Skupštini Crne Gore.

“Suze čovjeku dođu na oči”, napisao je funkcioner SDP.

Prema njegovim riječima, samo jedna osoba ih “može utješiti”.

“I nebo plače. Samo ih VučiC utješiti može”, objavio je Vujović na Twitter-u.


Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:52

Podnesi ostavku, nijesi ti dorastao ovim prolemima. Država nije igračka, poručio je lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević nakon održanog sastanka sa premijerom Dritanom Abazovićem.

“Ako premijer kaže u Parlamentu da DPS, Raško Konjević, Peđa Bošković, BEMAX, Zoran Lazović stoje iza šverca cigareta i kokaina i prijete destabilizaciji Crne Gore onda je jedino logično da Premijer pozove lidera parlamentarnih stranaka na koje DPS i mafija nemaju uticaj i da uvede vanredno stanje i proglasi opstu borbu protiv mafije”, naveo je Medojević.

Nažalost, prema riječima Medojevića, “slučajni premijer Abazović” nije iskazao spremnost da se, kako kaže, “suoči sa mafijom i DPS i odbio je moj predlog za uvođenje vanrednog stanja”.

“Dritan misli da se protiv mafije može boriti parolama i baklavama. Podnesi ostavku. Nijesi ti dorastao ovim prolemima. Država nije igračka. Sa mafijom nema dojaloga”, napisao je Medojević na Facebook-u.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:53

Čak ga je i Medojević napa.

Rastrgalo ga.

Predsjednik Pokreta za promjene i jedan od lidera Demokratskog fronta Nebojša Medojević je na današnjem sastanku stare parlamentarne većine izvrijeđao premijera Dritana Abazovića, saznaje CdM.

“Na sastanku bivše parlamentarne većine Medojević je tražio da Abazović da uvede vanredno stanje, ali je premijer to odbio”, kazao je izvor CdM-a.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 1:55

Ko da u bazenu punom morskih pasa kapneš kapljicu krvi na nekoga tko pliva u bazenu.

Pirane se aktivirale odjednom a ni same ne znaju zašto al samo trgaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by Šandor Winnetou Sat 20 Aug - 5:13

Serbinho-3 wrote:Ubijali Civile i to je regularna akcija.

Onda drzi Seselja 11 godina, sto prica gluposti.

Sada Rus drzi Hrvata u kavezu.

Preti mu smrtna kazna, za sta...

Kakav je Haski, takav je i sa druge strane.

Generalno, Anti Srpski Tribunal.

na kojim si ti drogama?

_________________
Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by Šandor Winnetou Sat 20 Aug - 5:16

šipac je inače već napravio poprilično štete cg i logično je bilo da maknu tog  klauna.

_________________
Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by vuksadinare Sat 20 Aug - 5:37

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2388510&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by vuksadinare Sat 20 Aug - 5:43

dritan se realno uplasio koliko god u nekim stvarima izlazio u susret prosrpskoj strani u crnoj gori za njih je uvijek bio siptar..sa druge strane zamjerio se procrnogorskoj opciji za koje je crnogorski sejdo bajramovic a vlastiti narod ga u 99% slucajeva smatra izdajnikom...njegova politicka sudbina je zapecacena ne bi me zacudilo u neko vrijeme da zavrsi hm..predmjevam da ce otici iz crne gore negdje vani..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by vuksadinare Sat 20 Aug - 5:51

....azem vllasi je za dritana rekao...'on je pokusao glumiti crnogorskog antu markovica ali nije znao ili je zaboravio kako je prosao ante markovic jer kao sto su srbi u markovivu vidjeli hrvata i ustasu tako prosrpski crnogorci u njemu vide siptara'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by pizzon Sat 20 Aug - 8:27

gotovina je oslobodjen
po naredjenju.
jedan u nizu poraza
nase politike prema
zapadu, ta odluka nema veze sa istinom. ceo svet se smejao preinacenoj odluci.
DF-je glasao suprotno interesima srba u c.gori
Ne znam cije interese zastpaju celnicu df.
za neke ne znam,
a za mandica i knezevica
pretpostavljan, i da ta
centrala nije beogradska.
ona je mozda u bg.du ali
nije srpska.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by Serbinho-3 Sat 20 Aug - 8:29

DETALJI IZ BIOGRAFIJE "ALBANSKOG ČETNIKA" Milo ga nazvao bitangom, branio Srbe u CG, a sestra i brat mu lekari i žive u BG


https://www.kurir.rs/region/crna-gora/3994053/detalji-iz-biografije-albanskog-cetnika-milo-ga-nazvao-bitangom-branio-srbe-u-cg-a-sestra-i-brat-mu-lekari-i-zive-u-bg
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića - Page 2 Empty Re: Izglasano nepoverenje Vladi Dritana Abazovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum