ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by AssadNaPodmornici 8/8/2022, 12:42

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:te gluposti će prolaziti u anglo-saxonskim zemljama, usa, (dok republikanci ne osvoje vlast) kanada, UK, australija, new zeland.. možda njemačka. .ostatak svijeta nula bodova
plan je globalni
ako padnu anglo zemlje (usa) past ce svi ostali ko kula od karata
 niti u USA neće nikada to proći recimo u Floridi.. ili čim republikanci osvoje vlast , gotovo je sa tim glupostima, .. naravno vas u australiji, new zelandu će terorizirati non stop, kao što ste dvije godine proveli u konc logoru radi prehlade i morali ste se trovati genetskom terapijom koja vas ne štiti. vama jbg nema pomoći , trenutno  možda najgore bogate zemlje za živjeti su australija, kanada i new zeland aj i saudijska arabija.

fin je taj tvoj optimizam, doduse vjerujem da jedino u usa moze bit jaci otpor
a davos nije u kanadi, usa ni australiji, nego tebi u susjedstvu, ako mislis da ce zaobic eu (a vec krenuli na farmere) onda si stvarno hlebinac
čak i da si u pravi(dobra je šansa da i jesi) šta da radim?

vidio sam na primjeru korone da su većina stanovnika ovce, a političari korumpirani, novinari najveća gamad, a "stručnjake" kupiš za par stotina eura.
biti će šta bude.
kada je bio sada zadnji lockdown u RH i gdje su čak i uveli ograničena ne-cijepljenima(pa sam zbog toga imao problema u životu ali sreća nisam podlegao pritisku, hvala Putinu što je napadom na UKR ukinio privremeno a vjerojatno i trajno to ludilo), kada su bili prosvjedi, ja sam predlagao da odjebemo te mirne prosvjede, da krećemo sa teroriziranjem odgovornih osoba u svakom gradu smo imali spiske svakog korona fašiste - od lokalnog političara, novinara, doktora itd, a ove budale "idemo se pomoliti" - i to molitvu vodio jedan moj frend/poznanik bivši dark metalac .. aj brate ništa od te molitve,

ako smo za akciju može, ali prvo imaš većinu populacije koja puši tu priču i staje uz režim, a ostali šute i trpe, i ako krenu onda idu "moliti" i "žele mirne i dostojanstvene prosvjede" haha.

u tom slučaju neka vas guze, taman ću za koju godinu kupiti imanje na selu .. ovako radim sada remote IT sektor, lipo na selu i ide plaća

AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by prckov 8/8/2022, 12:52

AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:te gluposti će prolaziti u anglo-saxonskim zemljama, usa, (dok republikanci ne osvoje vlast) kanada, UK, australija, new zeland.. možda njemačka. .ostatak svijeta nula bodova
plan je globalni
ako padnu anglo zemlje (usa) past ce svi ostali ko kula od karata
 niti u USA neće nikada to proći recimo u Floridi.. ili čim republikanci osvoje vlast , gotovo je sa tim glupostima, .. naravno vas u australiji, new zelandu će terorizirati non stop, kao što ste dvije godine proveli u konc logoru radi prehlade i morali ste se trovati genetskom terapijom koja vas ne štiti. vama jbg nema pomoći , trenutno  možda najgore bogate zemlje za živjeti su australija, kanada i new zeland aj i saudijska arabija.

fin je taj tvoj optimizam, doduse vjerujem da jedino u usa moze bit jaci otpor
a davos nije u kanadi, usa ni australiji, nego tebi u susjedstvu, ako mislis da ce zaobic eu (a vec krenuli na farmere) onda si stvarno hlebinac
čak i da si u pravi(dobra je šansa da i jesi) šta da radim?

vidio sam na primjeru korone da su većina stanovnika ovce, a političari korumpirani, novinari najveća gamad, a "stručnjake" kupiš za par stotina eura.
biti će šta bude.
kada je bio sada zadnji lockdown u RH i gdje su čak i uveli ograničena ne-cijepljenima(pa sam zbog toga imao problema u životu ali sreća nisam podlegao pritisku, hvala Putinu što je napadom na UKR ukinio privremeno a vjerojatno i trajno to ludilo), kada su bili prosvjedi, ja sam predlagao da odjebemo te mirne prosvjede, da krećemo sa teroriziranjem odgovornih osoba u svakom gradu smo imali spiske svakog korona fašiste - od lokalnog političara, novinara, doktora itd, a ove budale "idemo se pomoliti" - i to molitvu vodio jedan moj frend/poznanik bivši dark metalac .. aj brate ništa od te molitve,

ako smo za akciju može, ali prvo imaš većinu populacije koja puši tu priču i staje uz režim, a ostali šute i trpe, i ako krenu onda idu "moliti" i "žele mirne i dostojanstvene prosvjede" haha.

u tom slučaju neka vas guze, taman ću za koju godinu kupiti imanje na selu .. ovako radim sada remote IT sektor, lipo na selu i ide plaća

manjina je izmapulirana strahom, uglavnom zenske
treba na izborima birat one koji su protiv ovih suludih zakona i wokizma uopce, jer je to sve alat za isti cilj
treba znat prepoznat wokizam i rijecnik koji koriste i ne prihvatat njihovu novu terminologiju tipa climate deniers, birthing people  i slicno
niti zakone koji ce ogranicavat osnovne slobode

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by veber 8/8/2022, 13:45

prckov wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:sve prebacujem na struju, nema ugljičnog otiska, eco-friendly....

stanem na semaforu ne čujem se...klizi po asfaltu

ovi seljaci te brekće, te dimi, škripi, ulje  kaplje...ajme gospo i božew

za dobrobit zajednice trebas se rjesit brodice 
neces se izvuc tako jeftino  :D

ui to će ići na elektro turbinu :D

cime ces to punit
kolko je proizvodnja baterije vec otpustoila gasova
za pocetak to pa ce bit jos pitanja   :D
jedrilica još može biti relativno samodostatna.
samo kaj se koncept jedrilica promjenio pa nemaju kobilicu nego foilove.

kreteni zeleni i ovaj tvoj zemo misle da je energija "tu" izađeš van s dva hampera i imaš dva Amh.

nikaj nije besplatno.

sa sto litara benzina na kaiću napravim 100 milja.

zemo ti se pravi grbav, pa ne zna koliko mu troši kaić.
do prve pumpe.

izdrkavanje zelenih su teška ekološka bomba za 20g.

a štasijeva babetina priča kako nije kriva za krizu.
nije. kriv je epi koji je za nju glasao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by epikur37 8/8/2022, 14:03

veber wrote:

zemo ti se pravi grbav, pa ne zna koliko mu troši kaić.
do prve pumpe.

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 155bd698-1592-4cc2-9f83-3e037c127606-300620211133527376

6000 kubika

blok, ništa turbina

nemoš ga macom uništiti, mož tući po njemu

ko vol :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by veber 8/8/2022, 14:07

i?
sada bi ja trebao staviti verado?
krava od motora za pičke iz bavarske.

onda radije stavim iz tamića.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by immortal 8/8/2022, 14:19

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 298185143_3203137436576130_5333060204978121167_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tBcB68CXBZQAX-Fq0v6&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by epikur37 8/8/2022, 14:46

veber wrote:i?.

Jako sam zadovoljan evo 9 godina grabi.

Jeidno onda ona pločica.
Ne troši, vuče.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila - Page 2 Empty Re: Poslije farmera na red dolaze vlasnici privatnih vozila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum