ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Točkasta galaksija

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by Eroo 5/8/2022, 00:20

T. wrote:Nije ti to fotografija...
To je cgi, umjetnička sloboda...
Pa i ne baš...sastavljeno je od više snimaka snimljenih kroz različite fltere.
Mogla je biti i plava, zelena ili bilo kakve druge boje, ovisno o odabranom filter,
ili skupini filtera. ONo šta vidimo jamčim ti da nije umjetnička slika, već realnost.

Ovo je (upravo pristiglo s Marsa)  primjer gdje  kako se koriste filteri,
ovisno od toga što želiš vidjeti, na primjer od minerala.

Točkasta galaksija - Page 2 1602


Last edited by Eroo on 5/8/2022, 00:25; edited 1 time in total

Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:21

To je obični kamen.

Oni zatrpavaju dokaze a pod oni uključujem :

Negativni vanzemaljci koji žele prekriti svoje psotojanje da mogu i dalje s tajnom američkom vladom u arei 51 sprovodit otmice i drugo

Pozitivni vanzemaljci koji se miću jer su im Zemljani preokrutni i ne žele se dirati u to.

Pa piramide u Egiptu su Orion 3

Bosanske piramide su isto zatrapli ( bace zemlju iz svemirskog broda na to )

Samo ćete ovo naći na Marsu :

Sugovornik: Imaju li Marsovci neku ideju ostaviti neke tragove znanstvenicima NASA-e da obznane da su postojali Marsovci i da su otišli?
Ruanel: Postoje tragovi. Tu je humus, Cydonia.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:28

Vidi jednu stvar : ja vam kažem da tamo nema ništa al da je bila populacija veličine jedne Slovenije dakle manja i da su živli u špiljama jer je taj planet vjetrovit jako i oskudne atmosfere a jedino u špijama je jaći kiski i voda i ne puše i da su se oni premjestili.

Vi ćete nać samo humus u Cydoniji i to je sve.

Neće oni s vama da imaju posla. Maknu se sami. Zatrpaju tragove. Negativni iz svojih razloga ( da ih se ne otkrije i da ljudi misle da nitko drugi ne postoji ) a pozitvni jer smatraju da je ova rasa još uvijek životinjska i agresivna ( i jest ).

Uglavnom nećete tu ništa nać a uskoro ćete stupit nogom na to.

Planet je uglavnom pustinjski i manji od Zemlje. Malo vode ,previše vitra, uglavnom sranje teško.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:31

Eroo wrote:
T. wrote:Nije ti to fotografija...
To je cgi, umjetnička sloboda...
Pa i ne baš...sastavljeno je od više snimaka snimljenih kroz različite fltere.
Mogla je biti i plava, zelena ili bilo kakve druge boje, ovisno o odabranom filter,
ili skupini filtera. ONo šta vidimo jamčim ti da nije umjetnička slika, već realnost.

Ovo je (upravo pristiglo s Marsa)  primjer gdje  kako se koriste filteri,
ovisno od toga što želiš vidjeti, na primjer od minerala.

Točkasta galaksija - Page 2 1602
Zanimljive slike.

A eto vidiš to ti je kamenjar teški. Nema biljčica. Ima atmosferu na površini al je rijetka plus jako puše.

Recimo Mjesec uopće nema nikakvu atmosferu ( nema veze šta nije planet nego samo satelit planeta ) a ovi ima nekakvu al vrlo rijetka plus jako puše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:41

Generalno pitanje je jel mogu Zemljani tamo osnovat koloniju i moj odgovor je da.

Međutim to je manji panet od Zemlje pa je gravitacija slabija al ni to nije uopće problem.

Onda ima rijetku atmosferu al ni to nije problem jer ima spilje ( kisik ode tamo pa je omjer bolji ). Uostalom imaju i disaljke.

Vode također ima u tim spiljama dole dakle i to ima.

Znači uglavnom odgovor je da.

Al ljudi moj kad van zapuše onaj njihov vitar po površini pa to je tisuću puta gore nego ova naša bura.

Pa to je strava.

Nema teorije da će šatorsko naselje to preživit.

Iman ja iz prve ruke podatke o tome al vantijelsena iskustva no ne igra ništa osim šta oni mogu stajat na površini mrtvi ladni dok to puše jer su beztjelesni a oči su im tu tj oni.

Pa to je živi užas kad to zapuše.

Bura pa pomnoži sa tisuću.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:45

Vidiš na slikama koje je to golet na površini.

Pa nije to bezveze.

Ovi roveri imaju 50 kg a čekaj da in doleti ta buretina pa ćeš vidit kako to leti u tri pizde materine.

Nema šanse da ostanu na tlu i da ih to ne odvitla u tri pm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by Eroo 5/8/2022, 00:47

Lijevo original koji je upravo stigao s Marsa, Fografija pod marosvim nebom. 
S "white balance "  i mojim izborom boje našega neba, bi ta fografija
izgledala približno tako.  Ja nemam sveosnovne  podatke, a izbor bojega našega
neba sam biram. Izgledtla na  drugoj fotografiji je približno onakav  kakvog 
bi ga vidili da ga gledamo pod našim nebom.

Točkasta galaksija - Page 2 6
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 00:53

Mjesec nema atmosferu i zato tamo nikad ništa ne puše. Mars ima. Rijetka je al je ima.

Pazi , osoba može izać iz tijela i otić bilo gdje u svemiru. Površina Marsa , dakle lik van tijela gleda to a počela ta bura.

To ti je živi užas.

Ovi roveri ima ju 50 kg ako i toliko. Mogu bit sretni šta su i ovoliko snimali prije nego šta to počme.

Zamisli našu buru pa pomnoži s tisuću.

Pa nije to takva golet bezveze a ima atmosferu.

Otprilike nešto ko u Sahari kad počme puvat al te odvali vitar. Nema šanse da bi fizička stvar ostala s dvi noge na površini kad to udari.

Ne može se to opisat. Ovi su bili van tijela pa im nije igralo al da su tijelseno bilu tu dakle sletili pa ih to zakačilo ( vitar je nagla promjena atomsfere tlaka koji teži k tome da se uravnoteži ) pravac groblje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:02

Uglavnom Mars ima atmosferu a vitar nije ništa drugo doli ravnoteža sistema tlaka tj atmosfere i teži k tome da se uravnoteži.

Dakle na polovima je više ksika i toga a na ekvatoru nije i onda će od polova prema ekvatoru početi strujanje zraka tj vitar jer sistem teži k tome da se uravnoteži.

To van je u osnovi vitar.

E pa vidiš te goleti na slikama Marsa šta taj rover snima: E to ti je posljedica tih vitrova, nema šanse da tu šta to preživi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by Eroo 5/8/2022, 01:05

Neki dan su naletili na komadić matrerijala i "znalci" na forumu su istraživali koji dio od rovera je "vjetar"
donio baš ovdje . Ispostavilo se je da je komadić od toplotne izolacije. (Edit:drugi komadić, ne znam koji je!)


PS: Teren je kraj izliva Neretve. Da baš se tako i zove, jer je istraživač ovoga područja bio "naš čovik",
koji je ovaj krater nazvao "Jezero" (kraj u Bosni, di je bio rođen). Ima i rijeka Sava, Sana ... :)  

Točkasta galaksija - Page 2 1602


Last edited by Eroo on 5/8/2022, 01:13; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:09

Eroo wrote:Neki dan su naletili na komadić matrerijala i "znalci" na forumu su istraživali koji dio od rovera je "vjetar"
donio baš ovdje . Ispostavilo se je da je komadić od toplotne izolacije.


Točkasta galaksija - Page 2 1602
Ne pratim to baš ( iako slike su mi uvijek znanje više pa to znanje više ok ) al znan ja šta je to tamo.

Vidiš koja je to golet. Pogledaj to. Znači ima atmosferu a sve mrtvo. To ti vitar satare sve.

Možeš dole u špiljama jer ne puše, ima vode i kiska jer je to teže od atmosfere pa se slije dole.

Na površini možeš s disaljkama itd , manja je gravitacija i to al možeš šetat....no ako ta bura počme a ti si ostao tu a zaklon ti je daleko : sprovod.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:17

Ove podatke nema nit NASA.

Ako ćemo iskreno nema ih ni ogroman dio populacije u galaksiji pa nit oni koji su dio populacije GF.

Neće vam svatko ovo reči : upravo tolika golet a s obzirom da Mars ima amtosferu je znak da tamo kad puše pušu smrtonosi vitrovi.

Takve stvari znaju samo rijetki.

Netko tko zna plovidbu.

Točkasta galaksija - Page 2 220px-On_Stranger_Tides_Poster

Točkasta galaksija - Page 2 Original
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by Eroo 5/8/2022, 01:18

RayMabus wrote:
Eroo wrote:Neki dan su naletili na komadić matrerijala i "znalci" na forumu su istraživali koji dio od rovera je "vjetar"
donio baš ovdje . Ispostavilo se je da je komadić od toplotne izolacije.


Točkasta galaksija - Page 2 1602
Ne pratim to baš ( iako slike su mi uvijek znanje više pa to znanje više ok ) al znan ja šta je to tamo.

Vidiš koja je to golet. Pogledaj to. Znači ima atmosferu a sve mrtvo. To ti vitar satare sve.

Možeš dole u špiljama jer ne puše, ima vode i kiska jer je to teže od atmosfere pa se slije dole.

Na površini možeš s disaljkama itd , manja je gravitacija i to al možeš šetat....no ako ta bura počme a ti si ostao tu a zaklon ti je daleko : sprovod.

Vitar ti je tu >100x laganiji(masa, rjeđi zrak) od ovoga našeg, >100x mu je i manja snaga.
Pijavice tu nastaju zbog razlike u toploti zraka na tlu i onog iznad...10-15 i više metara.
To se obično događa na svjetlijim mjestima, koja manje upijaju sunčevu svjetlost.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:25

Vitar je jak.

Ne bi ga preživio.

Imam podatke iz prve ruke.

Ima planeta i s manjom gustoćom atmosfere pa ima neka parpat na površi a ovdje ništa.

Ima razlog zašto nema paprati.

Bilo bi loše da otkriješ na svojoj koži koji je točno.

Traži špilju.

Točkasta galaksija - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTL2Ddy4yn3KAbvV_sg42Y6KG_yJrTFdibiObPRXaFZ213YN6MxCxqENDUP3EZoFnq8KwM&usqp=CAU


Potencijalna vrijednost (PV) osobe ili skupine može se izraziti jednadžbom: PV=ID* gdje je I - inteligencija, a D - dinamika. Vrijednost pojedinca proračunava se s obzirom na usklađenost njegove potencijalne vrijednosti, na bilo kojoj dinamici, s optimalnim opstankom duž te dinamike.

General GF s pet zvjezdica je također i kapetan duge plovidbe.

Isto ko šta je i pas tragač pa će naći i iglu u plastu sijena ( negativnog vanzemaljca u galaskiji il svemiru općenito ).

Od tu ono moje brzo kopanje podataka o napadu u Brevilki il kako već tamo ona željeznica.

To mi je UROĐENO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:30

Puše.

Jako.

Želiš li zaštiti živote posade ( a želiš ) kao i onih koji izađu u šetnju po takvoj planeti ...ONDA

SLUŠAJ

MENE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:38

Svemir je opasno mijesto.

Nema veze s onom serijom zvjezdane staze pa će netko šetat onako po svemiru i bla bla bla.

Prvo negativni vanzemaljci i te kako znaju kad netko ulazi u njhovo područje.

Drugo , to nikakve veze nema s površinom ove planete koja je gostoljubiva.

Napravi malu grešku i NEMA TE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:42

Greška bi ti bila da sletiš na Mars pa kao ništa ne puše pa neke šatore po površini i boli te kurac.

Kao slaba atmosfera pa zato nema biljaka ( života na površini ).

Ima i slabijih pa ipak ima neke paparati.

Ovdje nema.

Znaš li razlog ?

Ja znam.

Zbog tebe će ljudi umrijeti a zbog mene neće.

General.

Kapetan duge plovidbe.

Lovac na glave.

Šta god vam drago.

Pet zvjezica.

Vrhunski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by RayMabus 5/8/2022, 01:45

Isuviše jaki udari vitra.

Toliko jaki da se nit najobičnija paprat koja skoro pa ni da nema korijenje ne može primiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Točkasta galaksija - Page 2 Empty Re: Točkasta galaksija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum