ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja - Page 2 Empty Re: Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Post by mentalitet Wed 3 Aug - 18:16

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:vucino pa za koga ste vi to gore glasali, prvo pederi sad i ovo
ja ne..ja sam iz sesveta

Sada mi je sve jasno.Mala Bosna,uglavnom Derventa rulez.a bogami i hrcegovanaca.Mozda si ti sin od onog Mamica iz Livna shto je drzao Disko klub krajem osamdesetih.Ako je tako onda me znash::::)))))))

mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja - Page 2 Empty Re: Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Post by mentalitet Wed 3 Aug - 18:21

zoro avenger wrote:
vuksadinare wrote:
zoro avenger wrote:Žrtava je bilo na svim stranama. Isticati ti jedne, a zanemarivati druge je doktrina onih koji žele podjelama unijeti razdor u narodu da bi i dalje mogli provoditi svoje sulude zamisli.
Ako se iskreno želi odati počast žrtvama, onda bi se trebalo odrediti jedan dan u godini u kojem će se prisjetiti na sve nevine žrtve iz svih ratova, neovisno o bilo kojem identitetskom parametru žrtava. 
Npr. da se odredi jedan datum koji bi se zvao "Dan svih nevinih žrtava rata". I to iz bilo kojeg rata. Mislim da bi tako sve države ojačale svoj identitet i nacionalnu snagu.
Naravno, to globalistima ne odgovara. Zato ćemo se i dalje prepirati oko ovakvih gluposti.
ali prvo treba se znati tko je prvi okidac stisnuo
Mislio sam na nevine žrtve. Šta njih to briga?

Sta je tebi?Njega ne interesiraju nevine zrtve,posebno ne na drugim stranama,kako sam kaze.Tko je prvi okinuo ,jer glavni narativ u to vrijeme a danas je u Hrvatskoj da hrvati nisu mogli nachiniti zlochin jer su napadnuti i to iz Srbije.Stari,ne vjeruujem da su se hrvati mogli toga dosjetiti,ali americhko-schwapski globalisti jesu.Vidim im isti rukopis u Ukrajini.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja - Page 2 Empty Re: Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Post by Guest Wed 3 Aug - 18:28

mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
vuksadinare wrote:
zoro avenger wrote:Žrtava je bilo na svim stranama. Isticati ti jedne, a zanemarivati druge je doktrina onih koji žele podjelama unijeti razdor u narodu da bi i dalje mogli provoditi svoje sulude zamisli.
Ako se iskreno želi odati počast žrtvama, onda bi se trebalo odrediti jedan dan u godini u kojem će se prisjetiti na sve nevine žrtve iz svih ratova, neovisno o bilo kojem identitetskom parametru žrtava. 
Npr. da se odredi jedan datum koji bi se zvao "Dan svih nevinih žrtava rata". I to iz bilo kojeg rata. Mislim da bi tako sve države ojačale svoj identitet i nacionalnu snagu.
Naravno, to globalistima ne odgovara. Zato ćemo se i dalje prepirati oko ovakvih gluposti.
ali prvo treba se znati tko je prvi okidac stisnuo
Mislio sam na nevine žrtve. Šta njih to briga?

Sta je tebi?Njega ne interesiraju nevine zrtve,posebno ne na drugim stranama,kako sam kaze.Tko je prvi okinuo ,jer glavni narativ u to vrijeme a danas je u Hrvatskoj da hrvati nisu mogli nachiniti zlochin jer su napadnuti i to iz Srbije.Stari,ne vjeruujem da su se hrvati mogli toga dosjetiti,ali americhko-schwapski globalisti jesu.Vidim im isti rukopis u Ukrajini.
Ljudi brkaju neke stvari.
Naravno da je bitno tko je prvi stisnuo okidač. To se mora znati u svakom ratu, da bi se mogao utvrditi agresor i onaj tko se brani.
Samo što su nevine žrtve rata skroz drugo pitanje, neovisno o agresoru i napadnutom. Oni su jednostavno nevine žrtve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja - Page 2 Empty Re: Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Post by vuksadinare Wed 3 Aug - 18:56

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:vucino pa za koga ste vi to gore glasali, prvo pederi sad i ovo
ja ne..ja sam iz sesveta

Sada mi je sve jasno.Mala Bosna,uglavnom Derventa rulez.a bogami i hrcegovanaca.Mozda si ti sin od onog Mamica  iz Livna shto je drzao Disko klub krajem osamdesetih.Ako je tako onda me znash::::)))))))
decko ja u sesvetama zivim 12 zadnjih godina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja - Page 2 Empty Re: Senfova ekipa tocno u podne na Trgu Bana Jelacica odrzavaju skup potpore protjeranim i stradalim 'sugradjanima' u akciji Oluja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum