ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 2/11/2022, 11:32

Niche proba sam autohtone fritule neki dan ...nisu mi ukusne kao one u kolovozu

Lt.Topper Harley

Posts : 771
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 2/11/2022, 13:38

Fritule u <3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/11/2022, 00:21

Cestitke juniorima Hajduka sto su opet i ove sezone izborili sljedeću fazu LP mladih... 
Cestitke i tati Brkljaci sto mu mali igra jos za juniore (vidim da ili ne igra u prvih 11 ili da kad zaigra prvi izlazi van) dok mu je Hajduk nudio da igra prvu HNL ili prvu slovensku seniorsku ligu. Ali eto, bilo je pitanje razvoja a ne para...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 3/11/2022, 08:12

Andreas Goldberger wrote:Cestitke juniorima Hajduka sto su opet i ove sezone izborili sljedeću fazu LP mladih... 
Cestitke i tati Brkljaci sto mu mali igra jos za juniore (vidim da ili ne igra u prvih 11 ili da kad zaigra prvi izlazi van) dok mu je Hajduk nudio da igra prvu HNL ili prvu slovensku seniorsku ligu. Ali eto, bilo je pitanje razvoja a ne para...  cheers
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 3/11/2022, 09:34

kao da ikoga boli briga sekturine lopovske
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 3/11/2022, 10:53

Endicu-mesicu je Hajduk dorucak, rucak i vecera...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2022, 09:39

S TORCIDINOG 70. ROĐENDANA


Bizarno: Brazilski predsjednik pobjedu proslavio videom bakljade u Splitu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 5/11/2022, 11:48

BEZ DLAKE NA JEZIKU / Poznati golman šokirao priznanjem: "Namjestili smo utakmicu s Hajdukom, morali smo vratiti dug"

"Da, bila je to namještena utakmica. Mora se uvijek istina saznati. Mi dotad nismo primili gol kod kuće… Ako tako kažu, tako mora biti. Ipak je Hajduk - Hajduk", objašnjava Simović.

Nakon spomenutog remija, Simović prelazi baš u redove Hajduka i izabran za najboljeg sportaša Dalmacije, prema izboru čitatelja Slobodne Dalmacije.

LOPOVI GADITE MI SE  :blj
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2022, 11:57

End wrote:BEZ DLAKE NA JEZIKU / Poznati golman šokirao priznanjem: "Namjestili smo utakmicu s Hajdukom, morali smo vratiti dug"

"Da, bila je to namještena utakmica. Mora se uvijek istina saznati. Mi dotad nismo primili gol kod kuće… Ako tako kažu, tako mora biti. Ipak je Hajduk - Hajduk", objašnjava Simović.

Nakon spomenutog remija, Simović prelazi baš u redove Hajduka i izabran za najboljeg sportaša Dalmacije, prema izboru čitatelja Slobodne Dalmacije.

LOPOVI GADITE MI SE  :blj
:rofl :rofl :rofl haha

Kad su vec namjestali utakmicu pa kaj endicu nisu pustili jer zavrsilo je 2:2 a Hajduk zavrsio te sezone 5-i bez Europe...  Basketball

Ovo ne bi povjerovala ni francuska sobarica...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 5/11/2022, 21:04

Zeko wrote:Ha, ha, potkupili ste sve hrvatske suce, pa im Marić više ni ne da suditi vaše utakmice tako da će Š.R.D. - Osijek suditi suci sa Cipra ... A Cipar je leglo korupcije, pa budemo i to vidli, a za predvidjeti je bar jedan nepostojeći penal za Š.R.D. i bar jedan crveni Osijeku ... Lopovska Š.R.D. gamad jaše dalje ...
Ajde, crveni nisam pogodio, ali nije trebalo inače bi ga bilo ... Ali nepostojeći penal pogodio sam bez greške ... 

Evo kaj veli Poms: - Međutim, moram prokomentirari suđenje - mislim da ovo nije bio jedanaesterac. Ako je ovo penal, onda se to može suditi na svakoj utakmici i to 5, 6 puta. 


Tovarski lopovi jašu dalje, bez srama ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 5/11/2022, 21:13

A gle kak se pumpa atmosfera:


HAJDUK VELIKOM POBJEDOM PROTIV OSIJEKA U DERBIJU STIGAO DINAMU NA BOD! 


Tak su pisali i prošle sezone kak su na prvom mjestu dok je Dinamo imao 2-3 utakmice manje ... A dobro, nek uživaju, to im nitko ne može oduzeti ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 5/11/2022, 21:44

End wrote:LOPOVI GADITE MI SE  :blj
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2022, 22:18

77 Utakmica

50 Golova
29 Asistencija
:hail

Kad je dosao, nakon prve utakmice sam rekao da je on klasa iznad HNL-a. Redovito to potvrduje...


MARKO LIVAJA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/11/2022, 23:37

Karoglan zabetonirao svoju poziciju u hajduku pise jutarnji...10 utakmica...sedam pobjeda tri nerjesena..eh nesretne utakmice sa lokomotivom..pobjeda vec bila u djepu...no stvarno dobru statistiku ima...bolju nego dambrauskas u svojih prvih deset utakmica s hajdukom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/11/2022, 02:53

vuksadinare wrote:Karoglan zabetonirao svoju poziciju u hajduku pise jutarnji...10 utakmica...sedam pobjeda tri nerjesena..eh nesretne utakmice sa lokomotivom..pobjeda vec bila u djepu...no stvarno dobru statistiku ima...bolju nego dambrauskas u svojih prvih deset utakmica s hajdukom
U lazi su kratki krakovi od Jastoga...  Basketball
U prvih 10 utakmica na klupi Hajduka Valdas je imao 8 pobjeda i 2 remija s tim da mu je jednu pobjedu izbio sudac i VAR kad nisu svirali cistu ruku s kojom je loptu izbio igrac Lokomotive s prsa Biuka u zadnjoj minuti sudacke nadoknade. S tim da su dvije pobjede bile u gostima protiv lopova i rijecice koja je bila jedno 40 puta ozbiljnija nego ove sezone. 

Takoder, sad navodis da je protiv Lokomotive pobjeda bila u dzepu, a zaboravljas da je u dvije utakmice Livaja spasavao stvar u 98-oj i 96-oj minuti... A i od tih 10 pobjeda jedna je protiv amatera a Valdas je prvih 10 imao protiv HNL momcadi.  Konkretno je u prvih 11 utakmica na klupi Hajduka imao 9 pobjeda i 2 remija. 

Cemu lazi vuce?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 6/11/2022, 09:04

Samir Toplak: 'Pitam se znam li uopće dobro nogometna pravila...'
Trener Osijeka poludio na suce nakon poraza na Poljudu: 'Ako je to penal, onda ih se može suditi po 5-6 na svakoj utakmici'

smrdočine lopovske, jeste odigrali barem jednu utakmicu ove sezone, a da niste pokrali protivnika..  :blj
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/11/2022, 09:28

End wrote:Samir Toplak: 'Pitam se znam li uopće dobro nogometna pravila...'
Trener Osijeka poludio na suce nakon poraza na Poljudu: 'Ako je to penal, onda ih se može suditi po 5-6 na svakoj utakmici'

smrdočine lopovske, jeste odigrali barem jednu utakmicu ove sezone, a da niste pokrali protivnika..  :blj
Kmeeee, kmeeee...  cry-smile
Vama je valjda normalno da igrac izbije loptu rukom ispred protivnika. Bilo je normalno i lani protiv lokomotivice kad puna VAR soba s 16 monitora ispred sebe nisu to vidili. 
Ovi suci a Cipra sigurno nisu krema 
Eropskog sudenja niti su olicenje postenja ali su svejedno za hr suce jebeni premiership. Valjda ti je to jasno endicu...  Basketball
A Hajduk i hajdukovci su trazili strane suce jos davno, kad si ti bio toliko mali da jos nisi bacao drkicu na messi-a... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/11/2022, 11:41

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:Samir Toplak: 'Pitam se znam li uopće dobro nogometna pravila...'
Trener Osijeka poludio na suce nakon poraza na Poljudu: 'Ako je to penal, onda ih se može suditi po 5-6 na svakoj utakmici'

smrdočine lopovske, jeste odigrali barem jednu utakmicu ove sezone, a da niste pokrali protivnika..  :blj:
Kmeeee, kmeeee...  :cry-smile:
Vama je valjda normalno da igrac izbije loptu rukom ispred protivnika. Bilo je normalno i lani protiv lokomotivice kad puna VAR soba s 16 monitora ispred sebe nisu to vidili. 
Ovi suci a Cipra sigurno nisu krema 
Eropskog sudenja niti su olicenje postenja ali su svejedno za hr suce jebeni premiership. Valjda ti je to jasno endicu...  :bball:
A Hajduk i hajdukovci su trazili strane suce jos davno, kad si ti bio toliko mali da jos nisi bacao drkicu na messi-a... :bball:
sektaški kreten.

niti je vidio loptu niti ju je izbio.

lopta ga je u putanji po tijelu dirala u ruku.

je, sektaši su navikli na ovakvo suđenje, a ne bih se začudio ako se otkrije kako su i ciprani dobili instrukcije kako suditi hajduku.

penal je sviran kod rezultata 1:1, dakle odlučio je utakmicu.

osma utakmica od zadnjih devet u kojima suci lome utakmicu u korist hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 6/11/2022, 12:14

Andreas Goldberger wrote:77 Utakmica

50 Golova
29 Asistencija
:hail

Kad je dosao, nakon prve utakmice sam rekao da je on klasa iznad HNL-a. Redovito to potvrduje...


MARKO LIVAJA
To sam ja govorija bar 5 zadnjih godina…
Uvjerljivo najbolji igrač HNL-a…
Messi za sve ostale…
<3
Hajduk Split - Page 45 Ba182610
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 6/11/2022, 12:16

Koje kmečanje ZG lopova, milina!
:rasta

Jebenti sve, da su oni na naše mistu i da ih se brutalno krade zadnjih 20 godina, ka šta je nas, pa to bi toliko suza isplakalo da ni Noa ne bi zna šta da napravi…
:D
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/11/2022, 12:57

fridrih_niche wrote:Koje kmečanje ZG lopova, milina!
:rasta:

Jebenti sve, da su oni na naše mistu i da ih se brutalno krade zadnjih 20 godina, ka šta je nas, pa to bi toliko suza isplakalo da ni Noa ne bi zna šta da napravi…
:D
je, najbolje su mi bile one krađe kad ste kaskali za dinamom sa po brutalnih 30 bodova zaostatka.

da danas suci ne kradu za vas već bi sada hajduk bio sa barem 15 brutalnih bodova zaostatka što bi se na kraju opet svelo na ondašnjih još brutalnijih 30-tak bodova razlike.

sektaši, umjesto da izvade glavu iz pijeska, guraju je još dublje u pijesak.

tragedija je što svaki komentar sa strane sekta doživljava kao napad na hajduk, a kako stvarno hajduk stoji vidjelo se u europskim kvalifikacijama: od četiri utakmice, tri poraza u kvalifikacijama za konferencijsku ligu. naspram toga dinamo u 12 utakmica četiri poraza i to u kvalifikacijama i grupnoj fazi lige prvaka.

bolje bi vam bilo da po selima tražite kvalitetan kukuruz za žgance pa da malo ojačate umjesto što se bahatite kontra činjenica.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum