ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 31 Jul - 7:36

....meni dambrauskar se pretvara u papagaja 'moramo popraviti igru..'..pa to od pocetka priprema govoris..da za sad rezultat mazi..ali dokle..i dokle ce nas sreca maziti i livajina genijalnost..te forma golmana..sto se desava sa vecinom igraca jer mi indisponirano izgledaju...jucer sam u varazdinu bio i upravo kod slavlja golova sam to primjetio..za razliku od prosle sezone gdje je sve prstilo od energije..srecom za sad rezultat mazi kako sam rekao..i neka se nastavi tako ali tu ima posla za veliki remont

vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 31 Jul - 8:05

vuksadinare wrote:....meni dambrauskar se pretvara u papagaja 'moramo popraviti igru..'..pa to od pocetka priprema govoris..da za sad rezultat mazi..ali dokle..i dokle ce nas sreca maziti i livajina genijalnost..te forma golmana..sto se desava sa vecinom igraca jer mi indisponirano izgledaju...jucer sam u varazdinu bio i upravo kod slavlja golova sam to primjetio..za razliku od prosle sezone gdje je sve prstilo od energije..srecom za sad rezultat mazi kako sam rekao..i neka se nastavi tako ali tu ima posla za veliki remont
En ti nedilju, triba maknut dambrauskara...  lol!

Ova utakmica ipak nije nikakvo mjerilo. Nisi odigra dobro 1 poluvrime a vodis 2:0 jer imas genijalca, a onda drugo odes samo odraditi. Da je bilo 0:0 poluvrime siguran sam da bi bolje odigrali drugo.
Takoder vidi se da nam fali jos jedan vezni igrac, nema Fossa koji je koristan igrac. Da onom malom otac nije pohlepan pa da nije pobjegao lopovima, sad bi taj mali vjerojatno dobio priliku igrati a ne samo gledati utakmice kakva mu je trenutna situacija...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 31 Jul - 8:17

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:....meni dambrauskar se pretvara u papagaja 'moramo popraviti igru..'..pa to od pocetka priprema govoris..da za sad rezultat mazi..ali dokle..i dokle ce nas sreca maziti i livajina genijalnost..te forma golmana..sto se desava sa vecinom igraca jer mi indisponirano izgledaju...jucer sam u varazdinu bio i upravo kod slavlja golova sam to primjetio..za razliku od prosle sezone gdje je sve prstilo od energije..srecom za sad rezultat mazi kako sam rekao..i neka se nastavi tako ali tu ima posla za veliki remont
En ti nedilju, triba maknut dambrauskara...  lol!

Ova utakmica ipak nije nikakvo mjerilo. Nisi odigra dobro 1 poluvrime a vodis 2:0 jer imas genijalca, a onda drugo odes samo odraditi. Da je bilo 0:0 poluvrime siguran sam da bi bolje odigrali drugo.
Takoder vidi se da nam fali jos jedan vezni igrac, nema Fossa koji je koristan igrac. Da onom malom otac nije pohlepan pa da nije pobjegao lopovima, sad bi taj mali vjerojatno dobio priliku igrati a ne samo gledati utakmice kakva mu je trenutna situacija...
....da nije ovo ono...trebas se znati prilagoditi situaciji..treba predvjideti ovakve situacije unaprijed...klupa nam nikad tanja...pojacanja se bas ne naziru..i sad mi sve to vodi na nekakvu improvizaciju...drugo kako sam rekao da kod vecine igraca ne prepoznajem onu energiju koja ih je krasila vecinu prosle sezone..ne mozemo stalno improvizirati to moze paliti neko vrijeme ali ne dokle hoces...na zalost danas lova diktira...ljubav je odavno pobjegla kroz prozor..sto kriza gora pohlepa veca..i tu ne mozes nista osim ako vecu lovu ne iskrcas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 31 Jul - 8:23

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:....meni dambrauskar se pretvara u papagaja 'moramo popraviti igru..'..pa to od pocetka priprema govoris..da za sad rezultat mazi..ali dokle..i dokle ce nas sreca maziti i livajina genijalnost..te forma golmana..sto se desava sa vecinom igraca jer mi indisponirano izgledaju...jucer sam u varazdinu bio i upravo kod slavlja golova sam to primjetio..za razliku od prosle sezone gdje je sve prstilo od energije..srecom za sad rezultat mazi kako sam rekao..i neka se nastavi tako ali tu ima posla za veliki remont
En ti nedilju, triba maknut dambrauskara...  lol!

Ova utakmica ipak nije nikakvo mjerilo. Nisi odigra dobro 1 poluvrime a vodis 2:0 jer imas genijalca, a onda drugo odes samo odraditi. Da je bilo 0:0 poluvrime siguran sam da bi bolje odigrali drugo.
Takoder vidi se da nam fali jos jedan vezni igrac, nema Fossa koji je koristan igrac. Da onom malom otac nije pohlepan pa da nije pobjegao lopovima, sad bi taj mali vjerojatno dobio priliku igrati a ne samo gledati utakmice kakva mu je trenutna situacija...
....da nije ovo ono...trebas se znati prilagoditi situaciji..treba predvjideti ovakve situacije unaprijed...klupa nam nikad tanja...pojacanja se bas ne naziru..i sad mi sve to vodi na nekakvu improvizaciju...drugo kako sam rekao da kod vecine igraca ne prepoznajem onu energiju koja ih je krasila vecinu prosle sezone..ne mozemo stalno improvizirati to moze paliti neko vrijeme ali ne dokle hoces...na zalost danas lova diktira...ljubav je odavno pobjegla kroz prozor..sto kriza gora pohlepa veca..i tu ne mozes nista osim ako vecu lovu ne iskrcas
To da nema energije si zaključio nakon 2 utakmice?!? U kojima smo Btw. dobili s gol razlikom 4:0.
Ako zelimo borbu za trofeje mi moramo pobjedivati i kad ne igramo dobro, jer neces svaku utakmicu odigrati dobro, ne odigra nitko.

Sto se tice klupe glupost je da je klupa nikad tanja. Ti na klupi imas neke igrace koji bi prije bili u prvih 11. S druge strane istina da na nekim pozicijama fali zamjene. U veznom redu i jos jedan stoper bi jako dobro dosao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 31 Jul - 8:32

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:....meni dambrauskar se pretvara u papagaja 'moramo popraviti igru..'..pa to od pocetka priprema govoris..da za sad rezultat mazi..ali dokle..i dokle ce nas sreca maziti i livajina genijalnost..te forma golmana..sto se desava sa vecinom igraca jer mi indisponirano izgledaju...jucer sam u varazdinu bio i upravo kod slavlja golova sam to primjetio..za razliku od prosle sezone gdje je sve prstilo od energije..srecom za sad rezultat mazi kako sam rekao..i neka se nastavi tako ali tu ima posla za veliki remont
En ti nedilju, triba maknut dambrauskara...  lol!

Ova utakmica ipak nije nikakvo mjerilo. Nisi odigra dobro 1 poluvrime a vodis 2:0 jer imas genijalca, a onda drugo odes samo odraditi. Da je bilo 0:0 poluvrime siguran sam da bi bolje odigrali drugo.
Takoder vidi se da nam fali jos jedan vezni igrac, nema Fossa koji je koristan igrac. Da onom malom otac nije pohlepan pa da nije pobjegao lopovima, sad bi taj mali vjerojatno dobio priliku igrati a ne samo gledati utakmice kakva mu je trenutna situacija...
....da nije ovo ono...trebas se znati prilagoditi situaciji..treba predvjideti ovakve situacije unaprijed...klupa nam nikad tanja...pojacanja se bas ne naziru..i sad mi sve to vodi na nekakvu improvizaciju...drugo kako sam rekao da kod vecine igraca ne prepoznajem onu energiju koja ih je krasila vecinu prosle sezone..ne mozemo stalno improvizirati to moze paliti neko vrijeme ali ne dokle hoces...na zalost danas lova diktira...ljubav je odavno pobjegla kroz prozor..sto kriza gora pohlepa veca..i tu ne mozes nista osim ako vecu lovu ne iskrcas
To da nema energije si zaključio nakon 2 utakmice?!? U kojima smo Btw. dobili s gol razlikom 4:0.
Ako zelimo borbu za trofeje mi moramo pobjedivati i kad ne igramo dobro, jer neces svaku utakmicu odigrati dobro, ne odigra nitko.

Sto se tice klupe glupost je da je klupa nikad tanja. Ti na klupi imas neke igrace koji bi prije bili u prvih 11. S druge strane istina da na nekim pozicijama fali zamjene. U veznom redu i jos jedan stoper bi jako dobro dosao.
pa stvar je u tome sto mi od pocetka priprema nismo odigrali nijednu utakmicu bas dobro...po jedno poluvrijeme protiv dinama i istre je premalo..ako hoces o (p)stati u utrci za naslov ne smijes dozvoliti od samog picetka da ti dinamo ili netko drugi pobjegne a to mozes samo kvalitetnom igrom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Sun 31 Jul - 9:21

Pozitivno je sta sad vise neće niko srat o penalima ili da su Orsic ili Livakovic najbolji igrači lige...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Sun 31 Jul - 9:50

samo nek tebi bude najbolji propalica od rođaka dok dinamo uzima trofeje i rastura europu
a dinamovi igraci poput gvardiola se procjenjuju na 100 milijuna eura
aja cirkusa
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 31 Jul - 9:55

End wrote:samo nek tebi bude najbolji propalica od rođaka dok dinamo uzima trofeje i rastura europu
a dinamovi igraci poput gvardiola se procjenjuju na 100 milijuna eura
aja cirkusa
:^0
Inace kad prodas igraca ili ode istekom ugovora, to ti vise nije tvoj igrac...

U tvojoj bolesnoj glavici mesic je jos uvik igrac Barce...  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Sun 31 Jul - 10:06

Mogu mislit sta bi End pisa da je Markan u Dinama hahah...
Procjenija bi ga jace nego Pedrija...
:^O

Btw oba Markanova gola su cisti mali balun, osnove futsala...
Kad počneš s malim balunom, sve ti bude lakše kasnije na velikom...
Samo gazi i meti i drugu godinu zaredom osvoji nagradu za najboljeg HNL igrača...
Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 31 Jul - 10:08

fridrih_niche wrote:Mogu mislit sta bi End pisa da je Markan u Dinama hahah...
Procjenija bi ga jace nego Pedrija...
:^O

Btw oba Markanova gola su cisti mali balun, osnove futsala...
Kad počneš s malim balunom, sve ti bude lakše kasnije na velikom...
Samo gazi i meti i drugu godinu zaredom osvoji nagradu za najboljeg HNL igrača...
Hajduk živi vječno!
<3
Sto bi se pisalo da je Marko da gol iz penala, a Orsic dva onakva gola... Kakvo bi to preseravanje bilo...  :^0

I da, ono je upravo mali balun, a covik je trenira u pauzi na Torcida kupu i vjezba te poteze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 31 Jul - 10:33

Smirite strasti, pa Varaždinu je zabio, hej Varaždinu, najslabijoj ekipi, uz Istru, slabašnog HNL-a ... Nek' portugalcima tak' zabije 2 puta ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Sun 31 Jul - 13:08

Pa zabija je svim protivnicima protiv kojih je igra u dresu Hajduka...
A bome i svim europskim protiv kojih je igra haha...
Tako da ti imaš smirit strasti i ne isticat nešto nebitno...
Markanu je svejedno igra li protiv malog Dinama, Istre, Varaždina ili Rijeke, svima će zabit koji gol...
;)


Last edited by fridrih_niche on Sun 31 Jul - 13:09; edited 1 time in total (Reason for editing : Hzv)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Sun 31 Jul - 14:30

kako je kod sektasa ona stara slapa atleticar pao u zaborav, koja bruka
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 31 Jul - 16:27

Bas mrzim glupe turiste kad dodju u moju prasumu i jos se kupaju u mom potoku

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 31 Jul - 16:37

Sramota dolaze tu bi puse travu i rade gadarije.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 31 Jul - 17:46

fridrih_niche wrote:Pa zabija je svim protivnicima protiv kojih je igra u dresu Hajduka...
A bome i svim europskim protiv kojih je igra haha...
Tako da ti imaš smirit strasti i ne isticat nešto nebitno...
Markanu je svejedno igra li protiv malog Dinama, Istre, Varaždina ili Rijeke, svima će zabit koji gol...
;)
Bez euforije, jer Penalivajić je upravo dokaz kol'ko ste slaba i limitirana ekipa ... Vi bez njega nemrete dobiti nikoga, čak ni u HNL-u, a zato i kažem da nek sad zabije portugalcima takva 2 gola, jer ovi sigurno znaju kako Penalivajića limitirati ... A normalno je da je u HNL-u zabio svima kad je pucao 15-ak penala ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Sun 31 Jul - 18:07

Enda i Zekana će pojest bolesna ljubomora i jal...
Tužno...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Sun 31 Jul - 19:35

Hajduk Split - Page 6 G00c3JA
amper ispuni ovo i posalji do sutra rezultate
pripazi na mnozenje s 0
i nemoj slucajno da bi varao
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 31 Jul - 20:03

Momci u zadnjih par dana uziman nesto super.
Neki bozanski dar.
Lezim u potocicu u dzungli 
Dimin neko bozanstveno biljkicu.
Sam 
Vrucina a ja letim medju oblacima
Problemi su nebitno.
Hedonizac esencija mantra i droga nadanjhuju covikov duh.
Mrznje nemas zivis... to je ono bitno zivis u savrsenom sbijetu bez zla mrznje..zivis

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 31 Jul - 20:04

0 x 2 = 1

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 31 Jul - 20:05

Ruksak ne lledja stsp uu ruke
Pustis kera spremis sebi sendvic dva sugaaman.....i prepustis se carijmszibota

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 6 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum