ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČEMPIONZ LIG 22/23

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Lt.Topper Harley 11/6/2023, 22:31

Lt.Topper Harley wrote:ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Screen15

Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Zeko 12/6/2023, 01:54

End wrote:zeko najveći luzer i gubitnik u povijesti foruma
najviše godina, a najmanje zna o nogometu, ne kuži ništa
kako nisi vidio da su messi i guardiola GOAT-ovi sve ti je bilo na pladnju, ali pravio si se grbav
pa mi smo to svi znali još od 2011. osim tebe jebote led blentavoga
nisi vidio dalje od bankomata, ne kužiš da je njegova cijela karijera zasnovana na lažima
na tvojem mjestu 3 mjeseca ne bi od sramote dolazio na forum, iako ovu sramotu nikad nećeš isprati za sebe, uvijek će biti zapisano da se razumiješ u nogomet kao marica u go kurac
Ovime kaj sam ti boldao si dokazao da si glup k'o kurac ... Ovakvu idiotariju možeš jedino ti napisati i onaj drogirani Ante ... Jebote, on je nadrogiran, a tebi je zagorski direktor popio svu pamet ako si ju uopće i imao ... I onda nije ni čudo da pišete takve idiotarije o najboljem veznom igraču svijeta u zadnjih 15-ak godina ... A i inače u povijesti nogometa samo Pele, Maradona i Cruyff mogu sa Lukom u istu rečenicu ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by FRANK 12/6/2023, 14:10

Zeko prihvati cinjenicu da si glup ko trokurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by FRANK 12/6/2023, 14:11

Ja uopce nisam drogiran ja sam postovatelj prirodnih stimulansa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Zeko 12/6/2023, 16:46

Ti si tu nebitan ... Meni End trabunja o nogometu, a ne zna ni kol'ko minuta traje nogometna utakmica, jer je nakon SP-a u Rusiji napisao da Modrić nije fulao penal protiv Danske ne bi trebali igrati produžetke ... A penal je fulao kad su se igrali produžeci ... I onda takav dibidus prodaje nogometnu filozofiju tu na forumu ... Makar i ti tu trabunjaš da je Modriću "zlatnu loptu" kupio Perez ... Sad mi samo pokušaj pojasniti zašto bi to napravo i zašto baš Modrić ... Pa jel ne bi bilo logičnije da ju je kupio nekom svom španjolcu ... I jesi li uopće svjestan kol'ko bi novinara trebao potkupiti u cijelom svijetu da daju svoj glas Luki? Jel' kupio i FIFA-u koja ga je također proglasila najboljim igračem svijeta i najboljim igračem SP-a u Rusiji? Jel' kupio i UEFA-u koja ga je proglasila najboljim igračem Europe i koja ga već 5-6 godina bira u najbolju ekipu Lige prvaka? Interesantni ste vi likovi, drkate na Blesija, KDB-a, a po svojem pljujete ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 12/6/2023, 20:01

prebaci se na minigolf, pasalo bi ti pod satre dane, nogomet je jednostavno iznad tvojih intelektualnih mogućnosti
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 12/6/2023, 20:06

Najbolji menadžer svih vremena, Pep Guardiola, ima u planu završiti trenutačni ugovor sa Manchester Cityjem do kraja njegovog trajanja, te nakon toga završiti jednu lijepu fudbalsku priču na Etihadu. Trenutnim ugovorom je vezan do ljeta 2025. godine, nakon čega ima u planu vjerovatno preuzeti neku selektorsku poziciju.

pozdravljam, samo naprijed josep
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Guest 12/6/2023, 20:17

End wrote:Najbolji menadžer svih vremena, Pep Guardiola
Ruku na srce i Leko bi s Barcelonom, Bayernom i Cityjem osvojio sve šta i on, ako ne i više.
Pep je samo puvander kojemu uprava kupi sve šta zaželi, pa on to ka posloži. Muke ti tako...

A takve razvikane puvandere mediji vole, jer na njima zarađuju.
Taj ne bi nikad neki klub iz 2. lige uvea u prvu. Ako nema bar 4 svjetske klase u ekipi, on je 0 od trenera. 
Uglavnom, prepotentno govno od čovika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by fridrih_niche 12/6/2023, 20:24

FRANK wrote:
Naime samo totalna budala moze tvrditi da je Modric bolji od Xavija Inieste Pirla Nicheta ili Del Piera.
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 12/6/2023, 21:26

trkmej wrote:
End wrote:Najbolji menadžer svih vremena, Pep Guardiola
Ruku na srce i Leko bi s Barcelonom, Bayernom i Cityjem osvojio sve šta i on, ako ne i više.
Pep je samo puvander kojemu uprava kupi sve šta zaželi, pa on to ka posloži. Muke ti tako...

A takve razvikane puvandere mediji vole, jer na njima zarađuju.
Taj ne bi nikad neki klub iz 2. lige uvea u prvu. Ako nema bar 4 svjetske klase u ekipi, on je 0 od trenera. 
Uglavnom, prepotentno govno od čovika.
ne bi iz 2. lige, al bi iz 4. kad je izvukao la masiju iz ponora 
i onda je sljedece szone promovirao pedrija, alcantaru, jeffrena, busquetsa u prvu ekipu barce i s njima osvojio LP, tj. tripletu na neviđen nacin, total football, messi F9, 2-6 razbijanje loreala na SB-u
pa reci dal postoji nesto jace
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Guest 12/6/2023, 21:29

End wrote:
trkmej wrote:
End wrote:Najbolji menadžer svih vremena, Pep Guardiola
Ruku na srce i Leko bi s Barcelonom, Bayernom i Cityjem osvojio sve šta i on, ako ne i više.
Pep je samo puvander kojemu uprava kupi sve šta zaželi, pa on to ka posloži. Muke ti tako...

A takve razvikane puvandere mediji vole, jer na njima zarađuju.
Taj ne bi nikad neki klub iz 2. lige uvea u prvu. Ako nema bar 4 svjetske klase u ekipi, on je 0 od trenera. 
Uglavnom, prepotentno govno od čovika.
ne bi iz 2. lige, al bi iz 4. kad je izvukao la masiju iz ponora 
i onda je sljedece szone promovirao pedrija, alcantaru, jeffrena, busquetsa u prvu ekipu barce i s njima osvojio LP, tj. tripletu na neviđen nacin, total football, messi F9, 2-6 razbijanje loreala na SB-u
pa reci dal postoji nesto jace
Od Pepa?

Znam ih barem stotinjak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Zeko 12/6/2023, 21:56

End wrote:prebaci se na minigolf, pasalo bi ti pod satre dane, nogomet je jednostavno iznad tvojih intelektualnih mogućnosti
A na kaj da se ti prebaciš kad ne znaš ni kol'ko nogometna utakmica traje ... Jebote, fula Luka penal u produžecima, a ti tvrdiš kak' ne bi igrali produžetke da je zabio ... Pa jel' uopće postoji gluplja tvrdnja od te? I ti ćeš meni o nogometu, a nisi u životu pogledao nogometnu utakmicu uživo ... One po Zagorju na "pajcek" turnirima se ne računaju ... Jedino kaj znaš je drkati na Messija i Prevariolu ... Messi je sad u PSG-u pokazao kakav je igrač, nikada nijednog igrača nisu navijači tjerali iz kluba k'o njega iz PSG-a, a Prevariola ništa nije napravio sa City-em, sve je napravio novac njegovih gazdi ... I još sa daleko najskupljom ekipom na svijetu na jedvite jade dobije taj Inter i to pukom srećom ... Inter je fulao 5 mrtvih zicera, a City je osim gola imao još jednu šansu ... A ti sad nastavi drkati na Messija i Prevariolu ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 13/6/2023, 15:43

Zeko wrote:
End wrote:prebaci se na minigolf, pasalo bi ti pod satre dane, nogomet je jednostavno iznad tvojih intelektualnih mogućnosti
A na kaj da se ti prebaciš kad ne znaš ni kol'ko nogometna utakmica traje ... Jebote, fula Luka penal u produžecima, a ti tvrdiš kak' ne bi igrali produžetke da je zabio ... Pa jel' uopće postoji gluplja tvrdnja od te? I ti ćeš meni o nogometu, a nisi u životu pogledao nogometnu utakmicu uživo ... One po Zagorju na "pajcek" turnirima se ne računaju ... Jedino kaj znaš je drkati na Messija i Prevariolu ... Messi je sad u PSG-u pokazao kakav je igrač, nikada nijednog igrača nisu navijači tjerali iz kluba k'o njega iz PSG-a, a Prevariola ništa nije napravio sa City-em, sve je napravio novac njegovih gazdi ... I još sa daleko najskupljom ekipom na svijetu na jedvite jade dobije taj Inter i to pukom srećom ... Inter je fulao 5 mrtvih zicera, a City je osim gola imao još jednu šansu ... A ti sad nastavi drkati na Messija i Prevariolu ...
ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Mochkofsky-Messi
ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Skysports-pep-guardiola-treble_6183420

evo ti onda jedna zagorska PLAČI ZEKO PLAČI jer o nogometu pojma nemaš
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Zeko 14/6/2023, 00:43

Kol'ko minuta traje nogometna utakmica? To ti meni reci ako si naučio, jebeš ovo tvoje drkanje na Blessija i Prevariolu, to rade mala djeca ... I koja je sad razlika između tebe i Š.R.D.-ovaca? Ti drkaš na Blessija, a oni na Penalivajića ... Najobičniji ste drkaroši i ti i Š.R.D.-ovci ... Točno osjećam susramlje kad se lik poput tebe deklalira kao dinamovac ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Lt.Topper Harley 14/6/2023, 09:28

Zeko zar nisi pruzao felatio Zokiju iz Zdravkova cmara ?
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 14/6/2023, 16:02

Zeko wrote:Kol'ko minuta traje nogometna utakmica? To ti meni reci ako si naučio, jebeš ovo tvoje drkanje na Blessija i Prevariolu, to rade mala djeca ... I koja je sad razlika između tebe i Š.R.D.-ovaca? Ti drkaš na Blessija, a oni na Penalivajića ... Najobičniji ste drkaroši i ti i Š.R.D.-ovci ... Točno osjećam susramlje kad se lik poput tebe deklalira kao dinamovac ...
pročitaj knjigu johan cruyff my turn, nikad nije kasno da barem pohvataš osnove nogometa sad pred penziju, a ne da se sramotiš po internetu
samo nije sramota ne znati nego je sramota kad misliš da se kužiš, a nemaš blage veze 
pa nitko nije fulao nogomet ovako kao ti

Guardiola: "I knew nothing about football before I met Cruyff"

vidiš, a sad je GOAT...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Guest 14/6/2023, 16:48

Prije će bit da je beskonačna GOTO petlja... 
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by End 15/6/2023, 21:30


zeko, henry ti porucuje da ides na spavanje
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 22/23 - Page 23 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 22/23

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum