ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 8/7/2022, 19:52

RayMabus wrote:Ove ratoborne izjave dolaze u vrijeme kada su Sjedinjene Države i europske zemlje ovih tjedana ubrzale dopremu oružja ukrajinskim snagama koje pokušavaju zaustaviti napredovanje ruske vojske na istoku zemlje.

‘Zapad nas želi pobijediti na bojnom polju? Neka pokušaju! Još nismo ni krenuli ozbiljno u Ukrajini‘

Nije to nishta,onaj predsjedniik Dume kaze "Ako Amerika da Ukrajini ruske novchane rezerve koje su zaplijenili da ce im onda rusiiuzeti Aljasku,pa ti sada dumaj glavom na koji nachin.Gledao sam neku vecher film na tu temu i po holiivuudskom obichaju,amer iz pogodjenog helikoptera raketom spashava josh 2 vojnka iako su mu obadviije noge polomljene i ne moze da hoda,zatim taj isti marinac (da izvinete moj kurac) doktorira ekonomiju i spashava americhki dolar od loshih rusa.Jebo te bog i ljudsku vrstu,tu amerchku.Tolko glupo nije ni ono tele shto gleda u sharena vrata.Ajde vidio Kevin Kostner pa reko valjda neshto vrijedi za pogledati.Ljudii dragi ako ja ikada vishe pogledam neki americhki film ja cu se prije toga ubiti,pa jebo ti bog mater proizvode filmove bash ,ama bash za one ljude kao shto su Ero i ostali ukrofli sa ovog foruma .Uzas,uvreda za svakog chovjeka koji iimalo ima inteligencje.Da mi je netko rekao da cu zivjeti u takvoj mentalnoj vukojebini onda bi radje izabrao Albaniju da zivim u njoj.Dzabe se nadam da ima makar malo pametnh amera,sve gluplji od glupljeg.

mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 20:56

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ove ratoborne izjave dolaze u vrijeme kada su Sjedinjene Države i europske zemlje ovih tjedana ubrzale dopremu oružja ukrajinskim snagama koje pokušavaju zaustaviti napredovanje ruske vojske na istoku zemlje.

‘Zapad nas želi pobijediti na bojnom polju? Neka pokušaju! Još nismo ni krenuli ozbiljno u Ukrajini‘

Nije to nishta,onaj predsjedniik Dume kaze "Ako Amerika da Ukrajini ruske novchane rezerve koje su zaplijenili da ce im onda rusiiuzeti Aljasku,pa ti sada dumaj glavom na koji nachin.Gledao sam neku vecher film na tu temu i po holiivuudskom obichaju,amer iz pogodjenog helikoptera  raketom spashava josh  2 vojnka iako su mu obadviije noge polomljene i ne moze da hoda,zatim taj isti marinac (da izvinete moj kurac) doktorira ekonomiju i spashava americhki dolar od loshih rusa.Jebo te bog i ljudsku vrstu,tu amerchku.Tolko glupo nije ni ono tele shto gleda u sharena vrata.Ajde vidio Kevin Kostner pa reko valjda neshto vrijedi za pogledati.Ljudii dragi ako ja ikada vishe pogledam neki americhki film ja cu se prije toga ubiti,pa jebo ti bog mater proizvode filmove bash ,ama bash za one ljude kao shto su Ero i ostali ukrofli sa ovog foruma .Uzas,uvreda za svakog chovjeka koji iimalo ima inteligencje.Da mi je netko rekao da cu zivjeti u takvoj mentalnoj vukojebini onda bi radje izabrao Albaniju da zivim u njoj.Dzabe se nadam da ima makar malo pametnh amera,sve gluplji od glupljeg.
To što se osjećaš da si na društvenom rubu to je do tebe i ne do društva.
Probaj se družiti i živjeti s Amerima i ne sa svojim čarapanima, koji su se
dotepli na američku ločku kao i ti. Ne očekuj da će ti se igdje diviti zato
što si Srbin, divljenje se mora zaslužiti.
To što Albaniju prozivaš pežorativno govori mi sve o tebi. Koliko si u životu
imao kolega ili prijatelja Albanaca? Kladio bih se da nisi niti jednoga, ali
ti znaš da su niža vrsta od tebe. A ja ti kažem da im kao čovjek nisi ni do gležnja.
U prosjeku su obrazovaniji i pošteniji od tvoga naroda, kojemu pripadaš.
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 21:07

Ukri pletu mrižu svoju... Sve ide po planu.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Screenshot-3484
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 21:17


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 8/7/2022, 21:46

Ruska SVO u ukrajini će se u budućnosti uzimati kao primjer vođenja rata brojčano znatno slabijeg napadača sa znatno nadmoćnijim MTS naspram brojčano znatno jačeg i dobro utvrđenog branitelja s znatno inferiornijim MTS...
Nepristrani promatrač, k tome amater entuzijast izučavatelj vojne povijesti, ne može a da ne bude zadivljen viđenim...
Podsjeća na yamashitino osvajanje 'tvrđave' singapur s trostruko slabijim snagama od braniteljskih ali s 10x više tenkova + genijalan prilaz sa suprotne strane od očekivanog, iz 'neprohodne' prašume...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 8/7/2022, 21:53

Proplakala Ikona Majke Božje Donjecke
Izdavačka kuća "Kyrios na svom je Facebook profilu objavila ponovo video ikone Majke Božje Donjecke iz Rusije kako plače. Pogledajte:



https://www.medjugorje-info.com/multimedija/proplakala-ikona-majke-bozje-donjecke?fbclid=IwAR2ZydM27Rjg77Crl_Hjl9Tc805UzP6gO5HQHUSnd7a96FZkcS6OdS7IK2o

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 22:16

Iznad Donecka pracujeju ukrajinski avioni.
Kad ti unište obranu i skladišta municije itd, ond može i ovo...
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 8/7/2022, 22:23

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ove ratoborne izjave dolaze u vrijeme kada su Sjedinjene Države i europske zemlje ovih tjedana ubrzale dopremu oružja ukrajinskim snagama koje pokušavaju zaustaviti napredovanje ruske vojske na istoku zemlje.

‘Zapad nas želi pobijediti na bojnom polju? Neka pokušaju! Još nismo ni krenuli ozbiljno u Ukrajini‘

Nije to nishta,onaj predsjedniik Dume kaze "Ako Amerika da Ukrajini ruske novchane rezerve koje su zaplijenili da ce im onda rusiiuzeti Aljasku,pa ti sada dumaj glavom na koji nachin.Gledao sam neku vecher film na tu temu i po holiivuudskom obichaju,amer iz pogodjenog helikoptera  raketom spashava josh  2 vojnka iako su mu obadviije noge polomljene i ne moze da hoda,zatim taj isti marinac (da izvinete moj kurac) doktorira ekonomiju i spashava americhki dolar od loshih rusa.Jebo te bog i ljudsku vrstu,tu amerchku.Tolko glupo nije ni ono tele shto gleda u sharena vrata.Ajde vidio Kevin Kostner pa reko valjda neshto vrijedi za pogledati.Ljudii dragi ako ja ikada vishe pogledam neki americhki film ja cu se prije toga ubiti,pa jebo ti bog mater proizvode filmove bash ,ama bash za one ljude kao shto su Ero i ostali ukrofli sa ovog foruma .Uzas,uvreda za svakog chovjeka koji iimalo ima inteligencje.Da mi je netko rekao da cu zivjeti u takvoj mentalnoj vukojebini onda bi radje izabrao Albaniju da zivim u njoj.Dzabe se nadam da ima makar malo pametnh amera,sve gluplji od glupljeg.
To što se osjećaš da si na društvenom rubu to je do tebe i ne do društva.
Probaj se družiti i živjeti s Amerima i ne sa svojim čarapanima, koji su se
dotepli na američku ločku kao i ti. Ne očekuj da će ti se igdje diviti zato
što si Srbin, divljenje se mora zaslužiti.
To što Albaniju prozivaš pežorativno govori mi sve o tebi. Koliko si u životu
imao kolega ili prijatelja Albanaca? Kladio bih se da nisi niti jednoga, ali
ti znaš da su niža vrsta od tebe. A ja ti kažem da im kao čovjek nisi ni do gležnja.
U prosjeku su obrazovaniji i pošteniji od tvoga naroda, kojemu pripadaš.


Slushaj,o tebi su tvoji reklii sve shto treba pa mi je glupo troshiti rijechi.Znash kako sa takvima razgovaram ?Jebem im matereshnu,fgurativno narafski jer jadna nije ona kriva shto je rodila kretena koji ne moze na pravi nachin shvatitii neshto jednostavno napisano.Kada se radi o albancima,druzio sam se godinama sa janjevcima iz Dubrave koji ne prihvataju bilo koga drugoga osim svojih a kamo li da te pozovu u kucu kao gosta,dakle slichan mentalni sklop kao i albanci tako da preko janjevaca znam vshe o albancima nego tii mozesh i da zamislish a mene su poshtovali iz vishe raloga koji su primitivni (jebiiga, cijene one koji se ne libe udaritii prvi chak i jacheg od sebe,poshtuju one koji su u drushtvu uvijek zgodnih komada,klanjaju se onima koji voze dobre aute,dakle nikakva razlika od hercegovaca koji su im slichni ko jaje jajetu,ali su glupi kao i ti te ne kuze pola kurca ako im zelish neshto komplicirano objasniiti).Nabroj mii nekog svjetski poznatog albanca sportasha,knjizevnika,znanstvenika pa cu ih cijeniiti bez obziira shto su albanci. A ako bash zelish da znash kakav sam chovjek poshalji mi jednu od svojih unuka pa ce ti one kasnije reci i zadovoljiti tvoju seljachku znatizelju.Ne znam koji mi je kurac da ti odgovaram kada znam (po tvojim upisiima) da si 0 od chovjeka koja pati od kompleksa manje vrijednosti nastojeci dokazati prvenstveno sebi da je kao fol pametan i dostojan nekog poshtovanja a svi su vec shvatilii da si jedan obichni seljachina sa kamenjara,a oni su posebni i prepoznatljivi bez obzira na vjeru.Uvjerio se druzeci se sa njima.Dakle ,jarane marsh u sto pichki materinih i ne obracaj mi se jer cu te chastitii josh vecim gadostima koje ni jedan mazohista poput tebe nece moci istrpiti.Vodii si doma albance i uzivaj u njihovom prijateljstvu.Nemam nishta protiv ,dapache tamo i pripadash.

Evo malo se educiraj o njima jebli ti oni sve zivo i mrtvo.

The Origin of Albanians"
https://www.youtube.com/watch?v=6-OUxXmTpIU

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 22:23

Doneck danas...


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Screenshot-3486
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/7/2022, 23:10

Nema dodatnog objašnjnja kad, tko i koga...samo iz grba u gornjem lijevom kutu možemo naslutiti aktere događaja.
Naime, na grbu snimatelja dronom piše AEROIZVIDKA "KARLSON", a ispod je mali ukrajinski grb. 
Dakle, reklo bi se da je ruspa vojska pala  pod sistematsko ukrajinsko granatiranje. 
I još jedna stvar ovo potvrđuje. Naime, nema onih bezbroj rupa od granata, jer si  to Ukrajinci nebi ni mogli priuštiti.
Dakle, ide samo jedna granata-jedan cilj, to im omogućava geolociranje dronom i precizni projektili.

Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 9/7/2022, 00:17

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ove ratoborne izjave dolaze u vrijeme kada su Sjedinjene Države i europske zemlje ovih tjedana ubrzale dopremu oružja ukrajinskim snagama koje pokušavaju zaustaviti napredovanje ruske vojske na istoku zemlje.

‘Zapad nas želi pobijediti na bojnom polju? Neka pokušaju! Još nismo ni krenuli ozbiljno u Ukrajini‘

Nije to nishta,onaj predsjedniik Dume kaze "Ako Amerika da Ukrajini ruske novchane rezerve koje su zaplijenili da ce im onda rusiiuzeti Aljasku,pa ti sada dumaj glavom na koji nachin.Gledao sam neku vecher film na tu temu i po holiivuudskom obichaju,amer iz pogodjenog helikoptera  raketom spashava josh  2 vojnka iako su mu obadviije noge polomljene i ne moze da hoda,zatim taj isti marinac (da izvinete moj kurac) doktorira ekonomiju i spashava americhki dolar od loshih rusa.Jebo te bog i ljudsku vrstu,tu amerchku.Tolko glupo nije ni ono tele shto gleda u sharena vrata.Ajde vidio Kevin Kostner pa reko valjda neshto vrijedi za pogledati.Ljudii dragi ako ja ikada vishe pogledam neki americhki film ja cu se prije toga ubiti,pa jebo ti bog mater proizvode filmove bash ,ama bash za one ljude kao shto su Ero i ostali ukrofli sa ovog foruma .Uzas,uvreda za svakog chovjeka koji iimalo ima inteligencje.Da mi je netko rekao da cu zivjeti u takvoj mentalnoj vukojebini onda bi radje izabrao Albaniju da zivim u njoj.Dzabe se nadam da ima makar malo pametnh amera,sve gluplji od glupljeg.
To što se osjećaš da si na društvenom rubu to je do tebe i ne do društva.
Probaj se družiti i živjeti s Amerima i ne sa svojim čarapanima, koji su se
dotepli na američku ločku kao i ti. Ne očekuj da će ti se igdje diviti zato
što si Srbin, divljenje se mora zaslužiti.
To što Albaniju prozivaš pežorativno govori mi sve o tebi. Koliko si u životu
imao kolega ili prijatelja Albanaca? Kladio bih se da nisi niti jednoga, ali
ti znaš da su niža vrsta od tebe. A ja ti kažem da im kao čovjek nisi ni do gležnja.
U prosjeku su obrazovaniji i pošteniji od tvoga naroda, kojemu pripadaš.


Slushaj,o tebi su  tvoji reklii sve shto treba pa mi je glupo troshiti rijechi.Znash kako sa takvima razgovaram ?Jebem im matereshnu,fgurativno narafski jer jadna nije ona kriva shto je rodila kretena koji ne moze na pravi nachin shvatitii neshto jednostavno napisano.Kada se radi o albancima,druzio sam se godinama sa janjevcima iz Dubrave koji ne prihvataju bilo koga drugoga osim svojih a kamo li da te pozovu u kucu kao gosta,dakle slichan mentalni sklop kao i albanci tako da preko janjevaca znam vshe o albancima nego tii mozesh i da zamislish a mene su poshtovali iz vishe raloga koji su primitivni (jebiiga, cijene one koji se ne libe udaritii prvi chak i jacheg od sebe,poshtuju one koji su u drushtvu uvijek zgodnih komada,klanjaju se onima koji voze dobre aute,dakle nikakva razlika od hercegovaca koji su im slichni ko jaje jajetu,ali su glupi kao i ti te ne kuze pola kurca ako im zelish neshto komplicirano objasniiti).Nabroj mii nekog svjetski poznatog albanca sportasha,knjizevnika,znanstvenika pa cu ih cijeniiti bez obziira shto su albanci. A ako bash zelish da znash kakav sam chovjek poshalji mi jednu od svojih unuka pa ce ti one kasnije reci i zadovoljiti tvoju seljachku znatizelju.Ne znam koji mi je kurac da ti odgovaram kada znam (po tvojim upisiima) da si 0 od chovjeka koja pati od kompleksa manje vrijednosti nastojeci dokazati prvenstveno sebi da je kao fol pametan i dostojan nekog poshtovanja a svi su vec shvatilii da si jedan obichni seljachina sa kamenjara,a oni su posebni i prepoznatljivi bez obzira na vjeru.Uvjerio se druzeci se sa njima.Dakle ,jarane marsh u sto pichki materinih i ne obracaj mi se jer cu te chastitii josh vecim gadostima koje ni jedan mazohista poput tebe nece moci istrpiti.Vodii si doma albance i uzivaj u njihovom prijateljstvu.Nemam nishta protiv ,dapache tamo i pripadash.

Evo malo se educiraj o njima jebli ti oni sve zivo i mrtvo.

The Origin of Albanians"
https://www.youtube.com/watch?v=6-OUxXmTpIU
Nisi se trebao toliko raspisati, jer itako neću pročitati. Sve znam unaprijed iz onoga što si prije napisao.
Samo sam ti zaboravio reći: Vrati se u svoju pripizdinu i ne muči se s Amerikom i Amerikancima.
Šta si razdrljio košulju, budi karakter i dokaži sam sebi to što si si umislio da jesi.
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/7/2022, 05:23

SAD Ukrajini šalje još 4 HIMARS-a i novu vrstu streljiva
Administracija američkog predsjednika Joea Bidena osigurat će Ukrajini još četiri topnička raketna sustava visoke mobilnosti (HIMARS) u najnovijem paketu sigurnosne pomoći.
Najnoviji paket procijenjen je na 400 milijuna dolara, uključuje četiri dodatna HIMARS-a i dodatno streljivo za njih, taktička vozila, 1000 komada topničkog streljiva 155 mm, rezervne dijelove i drugu opremu, rekao je američki dužnosnik.
1000 komada topničkog streljiva od 155 mm koje SAD isporučuje Ukrajini u ovom paketu je "nova vrsta streljiva" koje SAD ranije nije isporučio Ukrajini, dodao je dužnosnik.
"Ima veću preciznost. Omogućit će Ukrajini precizno ciljanje, uštedjet će streljivo, bit će učinkovitiji zbog preciznosti, tako da je to daljnja evolucija u našoj potpori Ukrajini u ovoj bitci za Donbas", rekao je dužnosnik.
SAD je isporučio Ukrajini ukupno 12 HIMARS-a uz dogovor da će poslati dodatna četiri sustava, rekao je dužnosnik.
Izvješća da su Rusi uništili dva sustava HIMARS su lažna, dodao je dužnosnik.
---
:tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 9/7/2022, 07:03

Dakle, zapadne pichkice baciio vam je rukavicu u lice,ajmo navalite na Rusiju..



Putin: If West wants to beat us on the battlefield, let them try

https://www.youtube.com/watch?v=QE25i5k5eWs



Ukraine Russia War Update - Col Douglas Macgregor

https://www.youtube.com/watch?v=e4rWfPPR-V8

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/7/2022, 07:13

Sad moramo izvršiti ovo :


Ujedno ako Ukri naprave napad na Kerson il tako šta Putin odma zatvara pipu Njemačkoj kako bi bacio EU na koljena ( oni su protiv mene tj podržavaju Komšića i oni su moj pravi cilj napada ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 9/7/2022, 07:23

mentalitet wrote:Dakle, zapadne pichkice baciio vam je rukavicu u lice,ajmo navalite na Rusiju..



Putin: If West wants to beat us on the battlefield, let them try

https://www.youtube.com/watch?v=QE25i5k5eWs



Ukraine Russia War Update - Col Douglas Macgregor

https://www.youtube.com/watch?v=e4rWfPPR-V8


Scott Ritter - Ukraine Russia War Update
https://www.youtube.com/watch?v=GIYSqqkqxkk

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 9/7/2022, 11:59

POJEDINI restorani novootvorenog lanca brze hrane Ukusno i točka, koji je u Rusiji zamijenio McDonald's, već su ostali bez krumpira pa će prestati posluživati ​​krumpiriće do jeseni, javljaju ruski mediji, a prenosi BBC.
Nedostatak prave sorte krumpira znači da će posjetitelji morati odabrati drukčiji prilog za svoje hamburgere. Tvrtka povratak krumpirića na jelovnik očekuje do jeseni.


mjesec dana nakon otvaranja jedan od ključnih artikala na jelovniku nedostaje. "Rustični krumpir" - deblje rezana verzija tradicionalnog prženog krumpirića - mogao bi također biti nedostupan. Tvrtka je za rusku novinsku agenciju TASS objasnila da je 2021. žetva sorte krumpira potrebne za proizvodnju krumpirića u Rusiji bila loša.

Tvrtka je pokušavala nabavljati krumpir od ruskih proizvođača, a postalo je nemoguće uvoziti krumpire s tržišta koja bi mogla ponuditi privremenu zamjenu za domaće usjeve. Rusko ministarstvo poljoprivrede pokušalo je umanjiti svaku zabrinutost zbog nestašice krumpira porukom na Telegramu: "Ima krumpira - i točka."

5g. u sibir tko kaze da krumpira nema
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 9/7/2022, 12:06

Kod broja mrtvih je znak ~ (priblično, cirka..), što je razumljivo.
Broj ranjenih se ne može dati niti kao priblično, ali se može reći
da je taj broj nekako oko 3x veći. Rusofili će na ovo imati primjedbu
kao onda su svi izbačeni iz stroja...ne nisu, zamjene se vojnika itako
vrše ciklično ...u domovinskom ratu tjedno, na primjer.
7 dana intezivnog rata je za čovjeka iscrpljujuče i tada treba zamjenu
sa svježim borcima...
Jučer sam pročitao podatak da Ukrajinci raspolažu sa 600,000 boraca,
a dnevno ih u ratu aktivno sudjeluje možda 150-200 tisuća.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Screenshot-3487
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 9/7/2022, 12:13

Po noći i do sada su Ukrajinci (po unutrašnjosti okupiranog teritorija) uništili
nekoliko ruskih skladišta municije: Černobaivka, Irmino, Melitopol, Hercizk...
Postoje i video zapisi, ali to više nema smisla stavljati...
Uspješno osakaćivanje ruske obrane se moglo vidjeti jučer, gdje ruski avioni
bez straha nadlijeću Doneck, što je samo prije desetak dana bilo nezamislivo. 
Zapadno oružje i municija već daju rezultate...
.....posebno kad je u pitanju  sveti HIMARS. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 9/7/2022, 12:18

Eroo wrote:
Uspješno osakaćivanje ruske obrane se moglo vidjeti jučer, gdje ruski avioni
bez straha nadlijeću Doneck, što je samo prije desetak dana bilo nezamislivo. 

Ne razumijem.
Dok je postojala ruska obrana, ruski avioni su sa strahom nadlijetali Doneck?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 9/7/2022, 12:30

mentalitet wrote:Dakle, zapadne pichkice baciio vam je rukavicu u lice,ajmo navalite na Rusiju..



Putin: If West wants to beat us on the battlefield, let them try

Zapad nije u ratu s Rusijom? Odakle vam to?
Netko mu mora objasniti da je trenutno u ratu s Ukrajinom.
Mora se najprije dokazati na Ukrajini, pa tek onda prijetiti
Zapadu. U dosadašnjem tijeku rata se pokazalo da je Putin
obična "pijatula" (pijat-tanjir) koji klapa s praznim loncima...
I zaključno, Ukrajinci će dobiti ovaj rat, u to ne treba sumnjati.
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 9/7/2022, 12:32

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
Uspješno osakaćivanje ruske obrane se moglo vidjeti jučer, gdje ukrajinski avioni
bez straha nadlijeću Doneck, što je samo prije desetak dana bilo nezamislivo. 

Ne razumijem.
Dok je postojala ruska obrana, ruski avioni su sa strahom nadlijetali Doneck?
Ukrajinski avioni, nad ukrajinskim Doneckom...razumio si ti to, ali se samo  praviš  da si pametan.
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum