ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DUHOVNOST

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 10/7/2022, 22:26

Nije li vas, ljude, Krist podučio --> kako siješ, tako ćeš i žeti! U duhu sjeme polažete, a onda u stvarnosti ubirete plodove svojeg sjemenja. Zar ne?

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 10/7/2022, 22:27

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
A čime će te vi ljudi prijetiti?
To ti znaš. Rekao si da smo prijetnja.
Da, Zemlja je pred uništenjem. Počelo je šesto izumiranje vrsta na Zemlji.
Šta ja imam s tim. Mene zanima kako sam ja prijetnja.
Vi, ljudi, već ste to učinili. Ovo na Zemlji, u materijalnoj stvarnosti, to je samo već odvijanje procesa koji se dogodio unutar vas.
Ne seri. Nisam ja učinio ništa Zemlji.
O jesi, jesi...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 10/7/2022, 22:31

red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
A čime će te vi ljudi prijetiti?
To ti znaš. Rekao si da smo prijetnja.
Da, Zemlja je pred uništenjem. Počelo je šesto izumiranje vrsta na Zemlji.
Šta ja imam s tim. Mene zanima kako sam ja prijetnja.
Vi, ljudi, već ste to učinili. Ovo na Zemlji, u materijalnoj stvarnosti, to je samo već odvijanje procesa koji se dogodio unutar vas.
Ne seri. Nisam ja učinio ništa Zemlji.
O jesi, jesi...
O nisam, nisam...

Možda ti računaš da sam po njoj pišao, srao, rigao, okopavao je...i tome slično..Ja tu ne vidim nikakvo uništenje Zemlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 10/7/2022, 22:39

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
A čime će te vi ljudi prijetiti?
To ti znaš. Rekao si da smo prijetnja.
Da, Zemlja je pred uništenjem. Počelo je šesto izumiranje vrsta na Zemlji.
Šta ja imam s tim. Mene zanima kako sam ja prijetnja.
Vi, ljudi, već ste to učinili. Ovo na Zemlji, u materijalnoj stvarnosti, to je samo već odvijanje procesa koji se dogodio unutar vas.
Ne seri. Nisam ja učinio ništa Zemlji.
O jesi, jesi...
O nisam, nisam...

Možda ti računaš da sam po njoj pišao, srao, rigao, okopavao je...i tome slično..Ja tu ne vidim nikakvo uništenje Zemlje.
Ne. Ti nisi svijestan svojeg grijeha prema Zemlji. Kad dođe trenutak za to, shvatit ćeš.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 10/7/2022, 22:42

red wolf wrote:
Ne. Ti nisi svijestan svojeg grijeha prema Zemlji. Kad dođe trenutak za to, shvatit ćeš.
Tko si ti da meni kažeš da nisam nečega svjesan?

Aj popij tabletu, nisi ti Bog. Ti si budaletina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 10/7/2022, 23:53

cassanowa wrote:
red wolf wrote:
Ne. Ti nisi svijestan svojeg grijeha prema Zemlji. Kad dođe trenutak za to, shvatit ćeš.
Tko si ti da meni kažeš da nisam nečega svjesan?

Aj popij tabletu, nisi ti Bog. Ti si budaletina.
Ja ne pripadam tvojoj vrsti.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 11/7/2022, 00:02

Sloboda

*************

Sve što vidiš kao suprotno od sebe u ovom svijetu koji je zrcalo i shvatiš da si to sve ti, tad ćeš biti slobodan.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 11/7/2022, 00:34

red wolf wrote:
cassanowa wrote:
red wolf wrote:
Ne. Ti nisi svijestan svojeg grijeha prema Zemlji. Kad dođe trenutak za to, shvatit ćeš.
Tko si ti da meni kažeš da nisam nečega svjesan?

Aj popij tabletu, nisi ti Bog. Ti si budaletina.
Ja ne pripadam tvojoj vrsti.
I bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 13/7/2022, 00:35

Spomenik u Georgiji je uništen eksplozivom. Spomenik koji je astronomsko čudo. Spomenik koji je na nekoliko jezika poslao jedinstvenu poruku čovječanstvu. To je bila poruka za doba razuma, doba koje će doći nakon onog što će se dogoditi ljudskom rodu u bliskoj budućnosti. Američki desničari slave s porukom da je Bog srušio sotonski spomenik. Ta rulja uopće ne zna tko je i što je Bog. Ta Bog je ljudima dao ljubav, suosjećanje, ali, dao je i ljudskom rodu razum. RAZUM. Oni koji su uništili spomenik u Georgiji, uništili su i razum koji stoji iza poruke koja je dana čovječanstvu na tom spomeniku.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 13/7/2022, 08:26

Ajme red wolf pa ti i dalje liječiš svoje frustracije i vlastite psihološke probleme po forumima. Ti kao nisi ista vrsta kao ljudi. Dečko si umislio da je alien. Ti si jedino niže rangirana vrsta od ljudi. Uvijek bio i ostao.
c. g.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 13/7/2022, 18:36

Guest wrote:Ajme red wolf pa ti i dalje liječiš svoje frustracije i vlastite psihološke probleme po forumima. Ti kao nisi ista vrsta kao ljudi. Dečko si umislio da je alien. Ti si jedino niže rangirana vrsta od ljudi. Uvijek bio i ostao.
c. g.
Ovo "c. g." bi valjda trebalo meni nešto značiti? Ne znači mi ništa. Kao red wolf pisao sam na onom propalom forumu kao ezekiel i ovdje baš kao red wolf. Red wolf mi je bio nick u komentarima na net.hr. Ali odavno više ne pišem komentare po portalima. Nikad nisam liječio frustracije na forumu niti imam nekakve psihološke probleme. Dapače, vrlo sam optimističan i dobro raspoložen jer znam uzroke posljedica koje vidim oko sebe. Kad ja ovdje ustvrdim da nisam od vaše vrste, ne mislim da sam izvanzemaljac. Po tijelu sam i dalje vaš, ali ja nisam samo tijelo. Ali, to nije tema o kojoj bih ovdje raspravljao.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 13/7/2022, 23:34

Svatko od nas, dok je u ljudskom tijelu, ima izbor, hodati dvama putevima. I to će uvijek biti vaš izbor, ma koliko vam vaši religijski vrhovnici govorili da je to sudbina...Uvijek je to vaš izbor. Možete biti pasivni (bljutavi), ili aktivni (sa željom da nešto promijenite). U prijevodu, vjerojatno ćete najebati. Povijest će vas pamtiti kao heroja, ali čemu? Zašto se truditi oko ovog svijeta iluzije?

"Time waits for no one
So do you want to waste some time
Oh, oh tonight?
Don't be afraid of tomorrow
Just take my hand, I'll make it feel so much better tonight." Stihovi iz pjesme Illuminated od grupe Hurts.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 13/7/2022, 23:53

Dakle, vratit ću se na umjetničko djelo u Georgiji koje je sada uništeno. Ono je bilo podsjetnik za ljude da se promijene (došla je i poruka u to vrijeme od svemirskih civilizacija). No, to je vrijeme prošlo. Za ljude sada slijedi "pakao" koji će morati proživjeti. Vidite, budućnost možete mijenjati, ali ako to učinite kad to treba. Ljudski rod je izgubio tu mogućnost. Sam je stvorio svoju budućnost koju sada kuša. Dakle, ljudski rod ne može promijeniti budućnost više. To je završena priča.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 14/7/2022, 08:46

Ma ti si toliko jadan, bezvezan i proziran. Smatraš da si nekakva veličina s tim "odvajanjem" sebe od ostaloga. Jedino što se iz tvojih glupavih komentara da isčitati je da ti svršavaš na svaku nevolju ljudi i da si sretan čim se nešto loše događa u svijetu bilo kome onda ti počneš sa svojim "baba-vanga" proročanstvima. Da ne govorim o tvojem očitom kukavičluku koji opravdavaš da je ovo ionako "svijet iluzije" pa ti kao nekakva pojava smatraš da je bolje pustiti druge neka pate jer ti ionako nemaš ništa s tim i da ne trebaš pomagati nikome nikada. Uvijek si bio tako jadan i ostao si. Tvoja razina svijesti ide jedino prema dolje. Ovo za jedan spomenik sa porukom koja je bila kakva je bila ne znači ništa. Spomenici se ruše, a drugi se grade. Ti si naravno i u tom srušenom spomeniku vidio nešto "veliko" jer šta tvoj mozak drugo može vidjeti osim idiotizma. Ljudi su se i prije našli u puno gorim situacijama i nevoljama pa su uvijek nekako isplivali, a sve i da nisu nikom ništa. Svijet bi išao dalje s ljudima ili bez njih, ali ti sa tim svojim bolesnim egotripom likuješ i jedva čekaš da svijet propadne, ali eto za tvog života sigurno neće. Jer ti si obično malo isfrustrirano mrziteljsko ništavilo. Svaki tvoj komentar to dokazuje, a ono da ti "c. g." ne znači ništa je isto laž, jer ti dobro znaš da ti znači, jer da nije tako nebi odmah to prvo naznačio. Mali moj, piši ti ove svoje baljezgarije kome hoćeš, ali znaj da te svi pročitaju. Tvoj jadni gnjev prema svima. Možda su te tukli u školi kad si bio mali ili kod kuće pa sada mrziš sve oko sebe i želiš da sve nestane, nadaš se i navijaš da bude što gore da ti onda napišeš neku ovakvu glupost i još to želiš prikazati kao neku svoju mudrost. Jadniče bijedni. Pokrij se ušima i začepi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 14/7/2022, 20:24

Guest wrote:Ma ti si toliko jadan, bezvezan i proziran. Smatraš da si nekakva veličina s tim "odvajanjem" sebe od ostaloga. Jedino što se iz tvojih glupavih komentara da isčitati je da ti svršavaš na svaku nevolju ljudi i da si sretan čim se nešto loše događa u svijetu bilo kome onda ti počneš sa svojim "baba-vanga" proročanstvima. Da ne govorim o tvojem očitom kukavičluku koji opravdavaš da je ovo ionako "svijet iluzije" pa ti kao nekakva pojava smatraš da je bolje pustiti druge neka pate jer ti ionako nemaš ništa s tim i da ne trebaš pomagati nikome nikada. Uvijek si bio tako jadan i ostao si. Tvoja razina svijesti ide jedino prema dolje. Ovo za jedan spomenik sa porukom koja je bila kakva je bila ne znači ništa. Spomenici se ruše, a drugi se grade. Ti si naravno i u tom srušenom spomeniku vidio nešto "veliko" jer šta tvoj mozak drugo može vidjeti osim idiotizma. Ljudi su se i prije našli u puno gorim situacijama i nevoljama pa su uvijek nekako isplivali, a sve i da nisu nikom ništa. Svijet bi išao dalje s ljudima ili bez njih, ali ti sa tim svojim bolesnim egotripom likuješ i jedva čekaš da svijet propadne, ali eto za tvog života sigurno neće. Jer ti si obično malo isfrustrirano mrziteljsko ništavilo. Svaki tvoj komentar to dokazuje, a ono da ti "c. g." ne znači ništa je isto laž, jer ti dobro znaš da ti znači, jer da nije tako nebi odmah to prvo naznačio. Mali moj, piši ti ove svoje baljezgarije kome hoćeš, ali znaj da te svi pročitaju. Tvoj jadni gnjev prema svima. Možda su te tukli u školi kad si bio mali ili kod kuće pa sada mrziš sve oko sebe i želiš da sve nestane, nadaš se i navijaš da bude što gore da ti onda napišeš neku ovakvu glupost i još to želiš prikazati kao neku svoju mudrost. Jadniče bijedni. Pokrij se ušima i začepi.
Tvoje pravo je da misliš o meni što god hoćeš. Ali ovo "c. g.", zaista mi ne znači ništa.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Guest 14/7/2022, 23:33

red wolf wrote:
Guest wrote:Ma ti si toliko jadan, bezvezan i proziran. Smatraš da si nekakva veličina s tim "odvajanjem" sebe od ostaloga. Jedino što se iz tvojih glupavih komentara da isčitati je da ti svršavaš na svaku nevolju ljudi i da si sretan čim se nešto loše događa u svijetu bilo kome onda ti počneš sa svojim "baba-vanga" proročanstvima. Da ne govorim o tvojem očitom kukavičluku koji opravdavaš da je ovo ionako "svijet iluzije" pa ti kao nekakva pojava smatraš da je bolje pustiti druge neka pate jer ti ionako nemaš ništa s tim i da ne trebaš pomagati nikome nikada. Uvijek si bio tako jadan i ostao si. Tvoja razina svijesti ide jedino prema dolje. Ovo za jedan spomenik sa porukom koja je bila kakva je bila ne znači ništa. Spomenici se ruše, a drugi se grade. Ti si naravno i u tom srušenom spomeniku vidio nešto "veliko" jer šta tvoj mozak drugo može vidjeti osim idiotizma. Ljudi su se i prije našli u puno gorim situacijama i nevoljama pa su uvijek nekako isplivali, a sve i da nisu nikom ništa. Svijet bi išao dalje s ljudima ili bez njih, ali ti sa tim svojim bolesnim egotripom likuješ i jedva čekaš da svijet propadne, ali eto za tvog života sigurno neće. Jer ti si obično malo isfrustrirano mrziteljsko ništavilo. Svaki tvoj komentar to dokazuje, a ono da ti "c. g." ne znači ništa je isto laž, jer ti dobro znaš da ti znači, jer da nije tako nebi odmah to prvo naznačio. Mali moj, piši ti ove svoje baljezgarije kome hoćeš, ali znaj da te svi pročitaju. Tvoj jadni gnjev prema svima. Možda su te tukli u školi kad si bio mali ili kod kuće pa sada mrziš sve oko sebe i želiš da sve nestane, nadaš se i navijaš da bude što gore da ti onda napišeš neku ovakvu glupost i još to želiš prikazati kao neku svoju mudrost. Jadniče bijedni. Pokrij se ušima i začepi.
Tvoje pravo je da misliš o meni što god hoćeš. Ali ovo "c. g.", zaista mi ne znači ništa.
I ja isto mialim da si ti psihijatrijski slučaj. To je moje pravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 21/7/2022, 23:00

Guest wrote:
red wolf wrote:
Guest wrote:Ma ti si toliko jadan, bezvezan i proziran. Smatraš da si nekakva veličina s tim "odvajanjem" sebe od ostaloga. Jedino što se iz tvojih glupavih komentara da isčitati je da ti svršavaš na svaku nevolju ljudi i da si sretan čim se nešto loše događa u svijetu bilo kome onda ti počneš sa svojim "baba-vanga" proročanstvima. Da ne govorim o tvojem očitom kukavičluku koji opravdavaš da je ovo ionako "svijet iluzije" pa ti kao nekakva pojava smatraš da je bolje pustiti druge neka pate jer ti ionako nemaš ništa s tim i da ne trebaš pomagati nikome nikada. Uvijek si bio tako jadan i ostao si. Tvoja razina svijesti ide jedino prema dolje. Ovo za jedan spomenik sa porukom koja je bila kakva je bila ne znači ništa. Spomenici se ruše, a drugi se grade. Ti si naravno i u tom srušenom spomeniku vidio nešto "veliko" jer šta tvoj mozak drugo može vidjeti osim idiotizma. Ljudi su se i prije našli u puno gorim situacijama i nevoljama pa su uvijek nekako isplivali, a sve i da nisu nikom ništa. Svijet bi išao dalje s ljudima ili bez njih, ali ti sa tim svojim bolesnim egotripom likuješ i jedva čekaš da svijet propadne, ali eto za tvog života sigurno neće. Jer ti si obično malo isfrustrirano mrziteljsko ništavilo. Svaki tvoj komentar to dokazuje, a ono da ti "c. g." ne znači ništa je isto laž, jer ti dobro znaš da ti znači, jer da nije tako nebi odmah to prvo naznačio. Mali moj, piši ti ove svoje baljezgarije kome hoćeš, ali znaj da te svi pročitaju. Tvoj jadni gnjev prema svima. Možda su te tukli u školi kad si bio mali ili kod kuće pa sada mrziš sve oko sebe i želiš da sve nestane, nadaš se i navijaš da bude što gore da ti onda napišeš neku ovakvu glupost i još to želiš prikazati kao neku svoju mudrost. Jadniče bijedni. Pokrij se ušima i začepi.
Tvoje pravo je da misliš o meni što god hoćeš. Ali ovo "c. g.", zaista mi ne znači ništa.
I ja isto mialim da si ti psihijatrijski slučaj. To je moje pravo.
Pa dao sam ti pravo na to. U čemu je problem?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 16/8/2022, 02:08

Sjedio sam u hladu. Jedna žena je hodala putem. Promatrao sam je. I onda je prošla ispred mene. No, kada je prošla i njena sjena je prošla nakon nje. Ostao sam zapanjen viđenim.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 16/8/2022, 02:09

Zapravo, više Ja je ovdje prisutno na Zemlji.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 16/8/2022, 02:10

Jedan je bio pribijen na križ. Drugi je sve tužmo promatrao. Treći je razgovarao s Petrom.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by red wolf 22/8/2022, 23:35

Što je sloboda? Sloboda je ne biti dio ovog svijeta. Postići stanje bezželjnosti. To je jedna mogućnost. No, to nije neophodno. Druga je mogućnost da oslobodite vlastiti um. Tad ćete zaista biti slobodni. Vašim mislima, vi kreirate vašu stvarnost. Ono ste što mislite. Najveća nepravda ljudskoj civiliizaciji se dogodila kad joj je zarobljen um.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

DUHOVNOST - Page 5 Empty Re: DUHOVNOST

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum