ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 20 of 41 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 12/10/2022, 12:31

Hoćemo li prezimiti u LP, to se još ne zna ... Još smo debelo u igri i za LP, a pogotovo za Euroligu ... Ako sad ne delegiraju talijana da sudi talijanima kao što su sad stavili švabu da sudi švabama, šanse da dobijemo Milan su više nego realne ... Milan je najslabiji protivnik u grupi ... Dobra je stvar i to što Chelsea još uvijek treba bodove za prolazak grupe tako da se protiv Salzburga ne mogu zajebavati, a ako to dobiju protiv nas se već mogu ...

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 12/10/2022, 12:38

fridrih_niche wrote:
niels wrote:Dinamo je trebao upravo protiv Salzburga odigrati dvije najgoropadnije utakmice sezone, a odigrao je za prosjek, premalo trka, puno alibi pokušaja.

Ali svejedno, Dinamo je trebao upisati kakvih 4-6 bodova, jer Milan i Chelsea nisu klubovi na kojima se vadi. Trebalo je podvući pobjedu nad Chelsea.

Suđenje je bilo bez daljnjega tendeciozno, ali mogli su pobjediti.

Šteta, baš mi je žao, ne samo navijački, nego čisto ljudski.
Jedini normalan komentar, ostale ne triba niti letimično pogledat…
:pivo:
Samo bi još doda da je Salzburg bolja ekipa od Dinama i to se vidilo sinoć u svakom trenutku…
Nije to samo trka…
;)
kako sektaš sam sebi sere u usta.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 12/10/2022, 14:54

ha, opet sektaški guru vice karin orgija sa svojim komentarima.

opet dabogda sve izgubili štakori izmilili iz svojih rupa i pljuju po dinamu.

umjesto daljnih komentara citiram trenera čačića: dinamo igra ligu prvaka, a ne ligu za bedaka.

je, teško je to sektaškim bedacima objasniti.
eto primjer zatucanog sektaša nichea kao paralela ostalima iz dabogda sve izgubili klana.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 12/10/2022, 15:58

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:Počela je UEFA kuhinja ... Dinamo-Salzburg sudi švabo ... Austrijskim švabama su naštimali švabu koji je Dinamo već jedanput izbacio iz Europe ...
i onda kažu kako su ukrajinci nacisti.

kaj je onda ovaj mali hitler?
Koje kmečanje…
:(

Zabiješ par komada pa ti sudac, kiša, travnjak, južina, bolji protivnik ništa ne mogu, kaj ne?
;)
Baš me živo zanima kaj bi ti tu pisao da vama sudac u Europi ovako sudi ... Istina, treba zabiti par komada pa ti sudac ništa ne može, ali kako je i Čačić rekao ovo je Liga prvaka, nije to Liga za bedaka iliti HNL ...
Odakle sad neki ‘ali’?
Zar to nije tvoja mantra o zabijanju 3-4 komada?
U čemu je sad problem?
Nije valjda da su suci krivi nešto?
:D
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 12/10/2022, 16:00

Al da su debelo u igri za prezimit u LP, lol…
:^O

Ako uvatite Europa ligu, to će van bit san snova…
LP zaboravite, niste svakako taj kalibar…
To je ipak za velike dečke…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 12/10/2022, 18:33

fridrih_niche wrote:Al da su debelo u igri za prezimit u LP, lol…
:^O

Ako uvatite Europa ligu, to će van bit san snova…
LP zaboravite, niste svakako taj kalibar…
To je ipak za velike dečke…
;)
Dinamo Zagreb - Page 20 61743044-dinamo-liga-prvaka

gledaj, niche, i zamišljaj to na poljudu, jer teško da ćeš doživjeti.

veliki dečki na maksimiru žive i igraju s drugim velikim dečkima.

vama je san snova konferencijska liga pa ni to ne možete uhvatiti.

imate sreću pa ste s dinamom u ligi tako da ipak možete onjušiti miris europskog kluba.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 12/10/2022, 19:02

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:Počela je UEFA kuhinja ... Dinamo-Salzburg sudi švabo ... Austrijskim švabama su naštimali švabu koji je Dinamo već jedanput izbacio iz Europe ...
i onda kažu kako su ukrajinci nacisti.

kaj je onda ovaj mali hitler?
Koje kmečanje…
:(

Zabiješ par komada pa ti sudac, kiša, travnjak, južina, bolji protivnik ništa ne mogu, kaj ne?
;)
Baš me živo zanima kaj bi ti tu pisao da vama sudac u Europi ovako sudi ... Istina, treba zabiti par komada pa ti sudac ništa ne može, ali kako je i Čačić rekao ovo je Liga prvaka, nije to Liga za bedaka iliti HNL ...
Odakle sad neki ‘ali’?
Zar to nije tvoja mantra o zabijanju 3-4 komada?
U čemu je sad problem?
Nije valjda da su suci krivi nešto?
:D
A čemu sad to kad i sam znaš da se ta mantra odnosila na HNL? Ovdje baš i nije realno da ćeš nekome zabiti 3-4 komada ... No dobro, kako sam rekao, to i sam znaš samo se praviš ili ne praviš blesav ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 12/10/2022, 19:19

fridrih_niche wrote:Al da su debelo u igri za prezimit u LP, lol…
:^O

Ako uvatite Europa ligu, to će van bit san snova…
LP zaboravite, niste svakako taj kalibar…
To je ipak za velike dečke…
;)
A gle, ja i dalje tvrdim da su šanse za prezimljavanje, čak i u LP realne ... Ako smo dobili Chelsea, možemo i Milan dobiti sa 2 razlike koji je daleko lošiji od Chelsea, jedino nam Chelsea treba dobiti Salzburg za drfinitivni svoj prolazak i to najvjerojatnije sa 1. mjesta, što i nije baš nerealno i mi bi prije zadnjeg kola bili na 2. mjestu sa bodom više od Salzburga i 3 boda više od Milana ... U toj kombinaciji smo treći sigurno, a za 2. mjesto Salzburg u zadnjem kolu ne smije pobijediti u Milanu ... Nije to baš tak nemoguće kak ti misliš ... Ako pak ne dobijemo Milan, nismo proljeće u Europi ni zaslužili, jer nitko nikada nije prošao grupu u LP sa samo jednom pobjedom ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 07:31

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
Zeko wrote:Počela je UEFA kuhinja ... Dinamo-Salzburg sudi švabo ... Austrijskim švabama su naštimali švabu koji je Dinamo već jedanput izbacio iz Europe ...
i onda kažu kako su ukrajinci nacisti.

kaj je onda ovaj mali hitler?
Koje kmečanje…
:(

Zabiješ par komada pa ti sudac, kiša, travnjak, južina, bolji protivnik ništa ne mogu, kaj ne?
;)
Baš me živo zanima kaj bi ti tu pisao da vama sudac u Europi ovako sudi ... Istina, treba zabiti par komada pa ti sudac ništa ne može, ali kako je i Čačić rekao ovo je Liga prvaka, nije to Liga za bedaka iliti HNL ...
Odakle sad neki ‘ali’?
Zar to nije tvoja mantra o zabijanju 3-4 komada?
U čemu je sad problem?
Nije valjda da su suci krivi nešto?
:D
A čemu sad to kad i sam znaš da se ta mantra odnosila na HNL? Ovdje baš i nije realno da ćeš nekome zabiti 3-4 komada ... No dobro, kako sam rekao, to i sam znaš samo se praviš ili ne praviš blesav ...
Mislim da se ipak ti voliš pravit blesav i bit mali licemjer…
No, to je ipak očekivano, navijač si tattinog GNK Lopova…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 07:33

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Al da su debelo u igri za prezimit u LP, lol…
:^O

Ako uvatite Europa ligu, to će van bit san snova…
LP zaboravite, niste svakako taj kalibar…
To je ipak za velike dečke…
;)
Dinamo Zagreb - Page 20 61743044-dinamo-liga-prvaka

gledaj, niche, i zamišljaj to na poljudu, jer teško da ćeš doživjeti.

veliki dečki na maksimiru žive i igraju s drugim velikim dečkima.

vama je san snova konferencijska liga pa ni to ne možete uhvatiti.

imate sreću pa ste s dinamom u ligi tako da ipak možete onjušiti miris europskog kluba.
Ja sam gleda tu zastavu na Poljudu u četvrtfinalu LP…
Znaš li kako je to kad ti klub igra četvrtfinale LP s najjačom momčadi na svitu?
Naravno da ne znaš niti ćeš ikad saznat, jbg…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 07:35

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Al da su debelo u igri za prezimit u LP, lol…
:^O

Ako uvatite Europa ligu, to će van bit san snova…
LP zaboravite, niste svakako taj kalibar…
To je ipak za velike dečke…
;)
A gle, ja i dalje tvrdim da su šanse za prezimljavanje, čak i u LP realne ... Ako smo dobili Chelsea, možemo i Milan dobiti sa 2 razlike koji je daleko lošiji od Chelsea, jedino nam Chelsea treba dobiti Salzburg za drfinitivni svoj prolazak i to najvjerojatnije sa 1. mjesta, što i nije baš nerealno i mi bi prije zadnjeg kola bili na 2. mjestu sa bodom više od Salzburga i 3 boda više od Milana ... U toj kombinaciji smo treći sigurno, a za 2. mjesto Salzburg u zadnjem kolu ne smije pobijediti u Milanu ... Nije to baš tak nemoguće kak ti misliš ... Ako pak ne dobijemo Milan, nismo proljeće u Europi ni zaslužili, jer nitko nikada nije prošao grupu u LP sa samo jednom pobjedom ...
Vama su svi loši, a vi ste ‘veliki decki’…
Protiv Salzburga 99 % tatticara upisalo 6 bodova i onda dodje realnost u kojoj moraš krvarit za uvatit jedan jedini bod…
Ako, i to veliki ako, uvatite Europa ligu, možete bit presritni…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/10/2022, 08:58

Pa ako uhvatimo Euroligu, naravno da ćemo biti presretni ... Pa kaj je sramota igrati Euroligu na proljeće dok neki klubići ne mogu proći ni kvalifikacije za ligu konferencije? I nemoj više spominjati to vaše četvrtfinale LP od prije 30 godina ... Mi danas igramo kvalifikacije za LP protiv daleko jačih ekipa nego što je bila vaša grupa u LP te godine ... I onda se ti nađeš sprdati sa našom LP ... Takvih klubova protiv kojih ste vi igrali više ni nema na nogometnoj karti ozbiljnog europskog nogometa ... Uostalom, kao ni vas ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 09:04

Ti bi izbrisa sve šta je bilo, jel?
Ne ide to tako, jbg…
Znam, navika si da izmišljate godine osnutka, prisvajate sve šta nije vaše, to ti je normala…
Al to nije bilo samo jedno četvrtfinale, nego čak tri takva u najjačem europskom klupskom natjecanju…
To se vječno pamti…
Ka šta vi pamtite Intertoto-pazar kup prije 50-ak godina…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/10/2022, 09:34

Kaj sam izmislio? Pa jebote igrali ste tada skupinu LP protiv klubova koji su danas u ligi konferencije, a i skupina je bila u rangu današnje lige konferencije ... A mi danas imamo veće šanse proći skupinu nego što je imaju Barcelona, Atletico Madrid, Juventus, Sevilla i Ajax ... Jel' ti ta činjenica bar malo prosvijetlila mozak? Kaj se tiče pazar kupa, mi smo za osvajanje tog kupa pobijedili daleko jače klubove, nego što su bili vaši protivnici u grupi tog vašeg opjevanog četvrt-finala LP, Juventus, Eintracht Frankfurt i Leeds ... U sezoni 1967/68. Juventus i Leeds su bili prvaci Italije odnosno Engleske, a Eintracht je bio doprvak Njemačke ... Pa ti sad nastavi o pazar kupu, kojeg ste par godina nakon našeg osvajanja i vi igrali ... 

  • 1970./71., Kup velesajamskih gradova:
    • 1. kolo: Hajduk – Dinamo Zagreb - Page 20 23px-Flag_of_Bulgaria.svg Slavija Sofija 3:0, 0:1
    • 2. kolo: Dinamo Zagreb - Page 20 23px-Flag_of_Portugal.svg Vitória Setúbal – Hajduk 2:0, 1:2



_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 09:48

Igrali smo tada u skupini protiv kluba koji danas igra al pari sa najbogatijim klubom na svitu i s kojim dijeli prvu poziciju u grupi LP…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/10/2022, 09:57

STRAHONJA NE MOŽE VJEROVATI ŠTO Su NAPRAVILI DINAMU U LIGI PRVAKA: ‘OVO JE NEPRIHVATLJIVO!‘
HTV-ov sudački ekspert Marijo Strahonja smatra da Dinamu nije smio biti poništen gol protiv RB Salzburga

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 09:58

Btw. rugaš se da ne možemo uc u grupe Konf. lige, a igrali smo protiv Villarreala, lol…
A vi protiv nekih liliputanaca koji ni ne postoje na karti svita…
Protiv Villarreala vi ne bi ušli ni u Kup Velesajamskih gradova…
To je vama vaša krađa dala, svaka čast…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 13/10/2022, 09:59

Zeko wrote:
STRAHONJA NE MOŽE VJEROVATI ŠTO Su NAPRAVILI DINAMU U LIGI PRVAKA: ‘OVO JE NEPRIHVATLJIVO!‘
HTV-ov sudački ekspert Marijo Strahonja smatra da Dinamu nije smio biti poništen gol protiv RB Salzburga
Tribas zabit 3-4 gola i miran si…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/10/2022, 10:13

fridrih_niche wrote:Btw. rugaš se da ne možemo uc u grupe Konf. lige, a igrali smo protiv Villarreala, lol…
A vi protiv nekih liliputanaca koji ni ne postoje na karti svita…
Protiv Villarreala vi ne bi ušli ni u Kup Velesajamskih gradova…
To je vama vaša krađa dala, svaka čast…
<3
Pa jebiga, godinama tu pišete kak' se vama jebe za Euro-koeficijent i onda kmečite kak' niste imali sreće u ždrijebu i naletjeli na Villarreal ... Kaj se tiče Villarreala, pa igrali smo mi protiv njih u četvrtfinalu Europa lige i izgubili 0-1 i 1-2 ... U Zagrebu smo dobili gol iz nepostojećeg penala (Teophille), a u Španjolskoj prvi gol iz debelog zaleđa ... Jebiga, nismo bili dovoljno dobri da im zabijemo 3-4 komada ... I da, protiv nas su igrali sa prvom ekipom, a protiv vas je igrao Villarreal B i dobio vas 4-2 i 2-0 ... A u kupu Velesajamskih gradova mi smo tada pobijedili daleko jače ekipe od Villarreala, napisao sam ti i koje ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 13/10/2022, 21:48

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Btw. rugaš se da ne možemo uc u grupe Konf. lige, a igrali smo protiv Villarreala, lol…
A vi protiv nekih liliputanaca koji ni ne postoje na karti svita…
Protiv Villarreala vi ne bi ušli ni u Kup Velesajamskih gradova…
To je vama vaša krađa dala, svaka čast…
<3
Pa jebiga, godinama tu pišete kak' se vama jebe za Euro-koeficijent i onda kmečite kak' niste imali sreće u ždrijebu i naletjeli na Villarreal ... Kaj se tiče Villarreala, pa igrali smo mi protiv njih u četvrtfinalu Europa lige i izgubili 0-1 i 1-2 ... U Zagrebu smo dobili gol iz nepostojećeg penala (Teophille), a u Španjolskoj prvi gol iz debelog zaleđa ... Jebiga, nismo bili dovoljno dobri da im zabijemo 3-4 komada ... I da, protiv nas su igrali sa prvom ekipom, a protiv vas je igrao Villarreal B i dobio vas 4-2 i 2-0 ... A u kupu Velesajamskih gradova mi smo tada pobijedili daleko jače ekipe od Villarreala, napisao sam ti i koje ...
dinamo je taj villareal pobijedio u zagrebu s 2:1 dok je vaha bio trener.
te iste godine je i hajduk jedini put u povijesti igrao grupu u europa ligi i u šest utakmica upisao pet poraza.

sektaš se sada vadi na taj villareal.
gdje su bili kontra dile gori, gzire, debrecena (pet komada u splitu!), shelbourna, dunafera, debrecena, žiline, rumunja, turaka...
ako sad jednu sezonu niste imali sreće, kaj je bilo prijašnjih sezona?
niste imali sreće s gzirom jer je to ipak neki united???

uostalom, i dinamo je pod imenom croatia ostvario isti plasman drugo mjesto u grupi lige prvaka, ali zbog promjene pravila nije igrao završnicu u koju su išli samo prvaci grupa.

također, dinamo je u četiri utakmice grupne faze lige prvaka ostvario jednu pobjedu, jedan remi i dva poraza. 
sektaši su u četiri utakmice kvalifikacija za konferencijsku ligu ostvarili jednu pobjedu i tri poraza.

što se krađa tiče, tu vam u 1.hnl-u ove sezone nema premca. trebali bi se zvati hnk lički medvjed.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 29/10/2022, 02:46

kako sam već na temi o ligi prvaka napisao, dabogda sve izgubili lešinari su nakon poraza dinama od milana opet izašli iz svojih rupa i frontalno jurišaju na trenera dinama antu čačića.

nakon vice karina, eto i notornog zvonka alača koji za antu čačića, trenera koji je tri puta uveo klubove koje je trenirao u ligu prvaka (dinamo dva puta i maribor jedanput), kaže kako je trebao ostati u sesvetama, ili nekom drugom predgrađu zagreba.

je, ništa sektaše tako ne boli kao uspjeh dinama pa im tako više niti plasman dinama u ligu prvaka nije uspjeh.

uspjeh je jednom u 10 godina od frana jovića dobiti na poklon hrvatski kup.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 20 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 41 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum