ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 13 of 41 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 27/7/2022, 16:17

Koji kompleksas, Bog te jeba...
Na temi o GNK Lopovu, on piše maligne disertacije o Hajduku...
Užas...
:(

fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 27/7/2022, 17:06

sektaska govna nemaju obraza niti trunke morala, nista novo
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 27/7/2022, 18:15

End wrote:sektaska govna nemaju obraza niti trunke morala, nista novo
Slazen se...
Tattina sekta ima đon obraz...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 27/7/2022, 18:21

ovaj sektasko dalmoski humor je vrh
bolje fore ima samo u krima tima 2
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/7/2022, 19:47

fridrih_niche wrote:Koji kompleksas, Bog te jeba...
Na temi o GNK Lopovu, on piše maligne disertacije o Hajduku...
Užas...
:(
sektaško govno.

opet ste se dabogda sve izgubili skupili i počeli srati po dinamu svjesni da samo ako dinamo sam sebe upuca u obje noge vi imate nekakve šanse.

kad su hajdukovac holiga, karin, herljević, alač, topić ili sektaška kuma dea napisali ijedan članak o hajduku u kojem je bilo toliko podmetanja i očigledne namjere da se zatruje atmosfera oko hajduka?
nikad, jer im je bonačićev poučak serviran uz jastuk.
zato misle kako dinamu mogu radit što hoće jer za ovo bombardiranje dinama od strane tih piskarala sigurno dobiju barem kost, ako ne i meso.

nije to nikakva disertacija, nego javno ukazivanje na pokvarena sektaška piskarala koja pišu o dinamu.

o hajduku ne pišu.
zašto?
pa hajduk ne igra utakmice, premda oni koji znaju kažu da igra, ne dovodi igrače, nema transfera, još nije startao u europi, a zna se kako sekta inzistira da se kritički o hajduku ne piše, jer ako se o negativnostima ne piše, onda ih niti nema - po sektaškom kodeksu.

bijedan si ti lik, rogotinski idiote, u razini zvonka, vice, sektaške kume i ostalih zadojenih sektaša koji bljuju na dinamo.

fran jović vam donio kup i odmah se osilili.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/7/2022, 19:49

fridrih_niche wrote:
End wrote:sektaska govna nemaju obraza niti trunke morala, nista novo
Slazen se...
Tattina sekta ima đon obraz...
;)
ovim je sektašima mozak totalno spržen.

vide sebe svuda uokolo.

sektaški jadnici.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/7/2022, 21:03

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:sektaska govna nemaju obraza niti trunke morala, nista novo
Slazen se...
Tattina sekta ima đon obraz...
;)
ovim je sektašima mozak totalno spržen.

vide sebe svuda uokolo.

sektaški jadnici.
Ma nisu oni krivi, priroda ih ujebala ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/7/2022, 21:49

Vidim po upisima niche da se samo o Hajduku tu pise (i sve u vezi Hajduka), pa cu i ja malo o njemu, ali dotaknut cu se i Lopova...   :D

Vidim da je lopovima sljedeci protivnik bugarski Ludogorets pa cu malo popratiti kako ce zavrsiti taj dvoboj ne radi lopova, nego radi bugara. Zasto?

Na sto mista sam u zadnjih7-8 miseci procita kako Valdas ne valja jer je dobio pedalu u tom klubu (najglasniji su naravno lopovi|), pa cemo usporediti tri sezone u europskim utakmicama. Usporedit cemo sezonu prije, "Valdasovu" sezonu i ovu koja dolazi nakon njega.

Sezonu prije nego je ih Valdas (danasnji trener Hajduka) poveo u europsku avanturu, Ludogorets je (sezona 20/21) ispao u 2 pretkolu kvalifikacija LP od danskog Midtjyllanda i plasirao se na kraju u EL u kojoj je u 6 utakmica uzeo ravnih 0 bodova

Sezona s Valdasom (21/22) Ludogorets je prosao 3 protivnika u kvalifikacijama za LP, plasirao se u play off LP gdje su ispali od Malmo-a za jedan gol. U 3 pretkolu Valdas je s svojom momcadi izbacio grcki Olympiacos, momcad koja je visestruko skuplja, poznatija, klub koji je puno veci i bogatiji nego li je to Ludogorets. U skupini EL u prve dvije utakmice koje je Valdas sjedio na klupi uzeo je 1 bod, mozda malo ali dvostruko vise nego u sto je klub u sezoni prije uzeo u svih 6 utakmica EL:D Nakon toga je dobio pedalu, ako pitate one kojima je u interesu jaki Hajduk, zato jer nema pojma...  lol!

E sad, ove sezone (22/23) Ludogorets u 3 pretkolu igra protiv GNK Lopov i vidjet cemo kako ce proci. Realno lopovi imaju bolju momcad i bolje igrace, prolazak Ludogoretsa bi bila senzacija jednaka onoj kad su izbacili Olympiacos, a ako ispadnu onda je definitivno jasno da je otkaz Valdasu bio glup potez jer im je ipak donio pomak na bolje...  Basketball

Posto je i meni u interesu jaki Hajduk, navijam da Ludogorets ove sezone pokaze da je Valdas truba od trenera i plasira se u LP gdje ce cak i uzeti nekoliko bodova. Vrijeme je da se razotkrije ta prevara i pokaze s kakvim klasama nije do pisljive LP uspio doci...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/7/2022, 22:22

Andreas Goldberger wrote:Sezonu prije nego je ih Valdas (danasnji trener Hajduka) poveo u europsku avanturu, Ludogorets je (sezona 20/21) ispao u 2 pretkolu kvalifikacija LP od danskog Midtjyllanda i plasirao se na kraju u EL u kojoj je u 6 utakmica uzeo ravnih 0 bodova

Sezona s Valdasom (21/22) Ludogorets je prosao 3 protivnika u kvalifikacijama za LP, plasirao se u play off LP gdje su ispali od Malmo-a za jedan gol. U 3 pretkolu Valdas je s svojom momcadi izbacio grcki Olympiacos, momcad koja je visestruko skuplja, poznatija, klub koji je puno veci i bogatiji nego li je to Ludogorets. U skupini EL u prve dvije utakmice koje je Valdas sjedio na klupi uzeo je 1 bod, mozda malo ali dvostruko vise nego u sto je klub u sezoni prije uzeo u svih 6 utakmica EL.
Samo ću se na ovo referirati, jer ovo je matematika koja se uči u 2. razredu osnovne škole ... Dakle, imamo 0 bodova i 1 bod godinu kasnije i amper tvrdi da je 1 dvostruko od 0 ... E sad ja pitam veleumnog ampera kol'ko je, matematički, dvostruko od 0 ili da mu bude lakše kol'ko je 2 x 0 ili da mu bude još lakše kol'ko je 0 + 0 ? Ako on, u bilo kojoj od ovih kombinacija, dobije rezultat 1, obećajem isto ono što sam obećao ako uslika trofej superkupa iz 1995. koji je, prema njegovim tvrdnjama, HNS dodijelio Hajduku ... Mene su u osnovnoj školi učili da Svaki broj pomnožen sa 0 kao rezultat daje 0 ... E sad ili sam ja imao profesora matematike koji nema pojma o matematici ili amper nije završio ni dva razreda osnovne ... Trećega nema ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/7/2022, 23:08

sektaši se opet love za vlastite umišljaje.

uopće nisam pisao o hajduku, nego o nakupini sektaša piskarala koji zloupotrebljavaju medije pokušavajući praviti slučaj od dinama i stvarati negativno ozračje oko trenera i pojedinih igrača dinama.

dobro, možda je sektašima slučaj što dinamo uz male poteškoće prolazi neke protivnike, možda ih smeta što to radi dinamov trener kontra kojeg koriste najtežu sektašku artiljeriju pokušavajući dokazati kako je riječ o neznalici i nesposobnom treneru?

što god bilo, razvidno je kako iza svega stoji teški sektaški jal i frustracija zbog kompleksa koje im dinamo nabija zadnjih 15-20 godina.

toliko su zastranili da vlastiti sektaški identitet sad vezuju i uz zdravka mamića što donekle i ima smisla, o tome sam već pisao, jer sektaši bi dali i piče i guzice i popušili bi svakome tko bi im doveo nekog barem pedalj velikog mamića u hajduk.

očajno vrijeme za sektaše traži očajničke mjere i poteze.


Last edited by sitting_bull on 27/7/2022, 23:16; edited 1 time in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/7/2022, 23:15

Zeko wrote:
Andreas Goldberger wrote:Sezonu prije nego je ih Valdas (danasnji trener Hajduka) poveo u europsku avanturu, Ludogorets je (sezona 20/21) ispao u 2 pretkolu kvalifikacija LP od danskog Midtjyllanda i plasirao se na kraju u EL u kojoj je u 6 utakmica uzeo ravnih 0 bodova

Sezona s Valdasom (21/22) Ludogorets je prosao 3 protivnika u kvalifikacijama za LP, plasirao se u play off LP gdje su ispali od Malmo-a za jedan gol. U 3 pretkolu Valdas je s svojom momcadi izbacio grcki Olympiacos, momcad koja je visestruko skuplja, poznatija, klub koji je puno veci i bogatiji nego li je to Ludogorets. U skupini EL u prve dvije utakmice koje je Valdas sjedio na klupi uzeo je 1 bod, mozda malo ali dvostruko vise nego u sto je klub u sezoni prije uzeo u svih 6 utakmica EL.
Samo ću se na ovo referirati, jer ovo je matematika koja se uči u 2. razredu osnovne škole ... Dakle, imamo 0 bodova i 1 bod godinu kasnije i amper tvrdi da je 1 dvostruko od 0 ... E sad ja pitam veleumnog ampera kol'ko je, matematički, dvostruko od 0 ili da mu bude lakše kol'ko je 2 x 0 ili da mu bude još lakše kol'ko je 0 + 0 ? Ako on, u bilo kojoj od ovih kombinacija, dobije rezultat 1, obećajem isto ono što sam obećao ako uslika trofej superkupa iz 1995. koji je, prema njegovim tvrdnjama, HNS dodijelio Hajduku ... Mene su u osnovnoj školi učili da Svaki broj pomnožen sa 0 kao rezultat daje 0 ... E sad ili sam ja imao profesora matematike koji nema pojma o matematici ili amper nije završio ni dva razreda osnovne ... Trećega nema ...
to je isti sektaški mentalni sklop kao i kod nikole kalinića koji kaže kako je hajduk bolji od dinama jer u zadnjoj sezoni ima bolji međusobni omjer.

uvijek će izmisliti teoriju koja treba potkrijepiti njihove iluzije.

no, ovo je stvarno vrhunska teorija: 1 je dvaput više od 0.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by fridrih_niche 28/7/2022, 06:16

GNK Kompleks jaše i dalje...
Nisan ni zna da igrate utakmicu protiv makedonskih amatera, jer me boli kurac za nebitne klubove...
A vi odi posvetili vise pažnje prema Hajduku (iako nije ni igra!), nego pobjedi vlastitog klubica...
Tragedija!
Bas ste jadnici i zaslužujete navijat za taj minoran, kriminalan jad od kluba...
;)


Last edited by fridrih_niche on 28/7/2022, 06:17; edited 1 time in total (Reason for editing : Hzv)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/7/2022, 09:39

Mogu se složiti da smo igrali protiv minornog klubića, ali za razliku od nekoliko minornih klubića protiv kojih ste vi igrali prošlih godina i dobili od njih po pičci, mi smo svoj prošli ... E, to ti je razlika između velikog kluba, koji pobjeđuje i kad ne igra najbolje i malenog regionalno-provincijskog klubića kojeg, svako malo, natamburaju klubići koji su još minorniji od njega ... I sad ti imaš obraza ovdje pisati da smo mi igrali protiv makedonskih amatera, a ti amateri su za vaše krvnike Dila Gori, United sa Malte, Tobolčare i da ne nabrajam dalje - Real, Liverpool i Man. City ... I na kraju, mi smo već sad osigurali tu nebitnu seljački ligu konferencije, a za koju vi morate odigrati još 4 utakmice ... Pazi, mi smo 4 utakmice do Lige prvaka, a vi ste 4 utakmice do lige konferencije ... Ako si imalo pametan, što nisi, to ti govori tko je tu minoran i nebitan klubić ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/7/2022, 09:45

sitting_bull wrote:

no, ovo je stvarno vrhunska teorija: 1 je dvaput više od 0.
Dobro, vjerojatno je i on sad SVATIO da njegova teorija relativiteta nije točna, ali puno ljepše zvuči kad to ovako napišeš pa makar to bila i totalna nebuloza ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/7/2022, 09:54

Andreas Goldberger wrote:Sezona s Valdasom (21/22) Ludogorets je prosao 3 protivnika u kvalifikacijama za LP, plasirao se u play off LP gdje su ispali od Malmo-a za jedan gol. U 3 pretkolu Valdas je s svojom momcadi izbacio grcki Olympiacos, momcad koja je visestruko skuplja
Dakle, veličanstveni Dambrauskas ispao je od Malmo-a, koji je jučer ispao od Žalgirisa sa ukupnim rezultatom 0-3, a izbacio je Olympiacos kojeg je jučer izbacio i Maccabi Haifa sa ukupnim rezultatom 5-1 ... Stvarno veličanstveni rezultati Dambrauskasa ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 28/7/2022, 14:36

amper ponovi tablicu mnozenja
iako se od jednog prosjecnog sektasa ne ocekuje da to zna
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/7/2022, 14:43

End wrote:amper ponovi tablicu mnozenja
iako se od jednog prosjecnog sektasa ne ocekuje da to zna
Endicu, u cemu je problem?  
Virujem da nisi razumio o kojim sam bodovima ja pricao...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/7/2022, 16:27

Najtragičnije je u tome to što ni ti nisi razumio o kojim si bodovima pričao ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/7/2022, 22:08

Belko na aparatima ... Osijek-Kyzylzar 0-2 - 75. minuta ... Rek'o ja davno da je Belko kvazitrener, lako je njemu bilo u Dinamu u kojem je jedini od svih trenera Dinama imao 2 ekipe ... Ajde, sad Čačić ima nekaj slično ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 28/7/2022, 22:25

opet knjiga hrvatskog nogometa spala samo na dinamo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 28/7/2022, 22:40

dinamo sam protiv svih
opet igramo za cijelu hrvatsku
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 13 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 41 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum