ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jews fuck off from islamist Marseille

Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Jews fuck off from islamist Marseille

Post by RayMabus 12/1/2016, 20:50

ŽIDOVSKA zajednica u Marseilleu u utorak je, nakon nedavnog napada na židovskog učitelja, svojim članovima savjetovala da se suzdrže od nošenja jarmulke, tradicionalne kapice koju ortodoksni Židovi nose u javnosti, a ostali prilikom molitvi.

U ponedjeljak je na Židova s jarmulkom mačetom nasrnuo 15-godišnji mladić, a francuski tužitelj Brice Robin je priopćio da sve ukazuje da se radi o namjernoj, antisemitskoj agresiji te da učitelj bio napadnut zbog svog vjerskog izgleda.

Mladić je kazao da je to učinio u ime Islamske države.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zidovi-u-francuskoj-u-strahu-savjetuje-im-se-da-ne-nose--jarmulke/867817.aspx




lol! 


No komment jer je svaki komentar suvišan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by RayMabus 12/1/2016, 21:25

Obrisan spam. Longi, drži se teme. S.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Guest 12/1/2016, 23:41

Marsej je arapski grad poput bilo kojeg u Maroku...nema tamo niti francuzima zivota.,.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by RayMabus 13/1/2016, 00:33

Nema ni ortodoksnim Židovima. NIks kapica. Tko hoće nosit kapicu pravac šta ja znam gdje ....u Beograd kod brace Srba pa skupa sa njima radite teorije da su Hrvati napravili konc logore prije HItlera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Guest 13/1/2016, 09:49

RayMabus wrote:Nema ni ortodoksnim Židovima. NIks kapica. Tko hoće nosit kapicu pravac šta ja znam gdje ....u Beograd kod brace Srba pa skupa sa njima radite teorije da su Hrvati napravili konc logore prije HItlera.
Ne citas ti sa razumijevanjem..naravno da ste radili za vrijeme Hitlera..trebalo se dodvoriti nacijima.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Stanojko 13/1/2016, 10:28

Pravilno! Sta koji kurac misle jevreji, da su u Francuskoj, sta li!? :)

_________________
Jews fuck off from islamist Marseille Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Stribor 13/1/2016, 12:50

Malo mi je čudan ta ''antisemitizam''. Pa i Arabi su semitski narod.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Guest 13/1/2016, 13:11

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by RayMabus 13/1/2016, 13:57

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Nema ni ortodoksnim Židovima. NIks kapica. Tko hoće nosit kapicu pravac šta ja znam gdje ....u Beograd kod brace Srba pa skupa sa njima radite teorije da su Hrvati napravili konc logore prije HItlera.
Ne citas ti sa razumijevanjem..naravno da ste radili za vrijeme Hitlera..trebalo se dodvoriti nacijima.. jocolor
Citaj malo bolje : prije.

. Oni su počinili zločin, možda i veći od Nemaca. Jer kod Nemaca je to bila ideološka stvar, a Hrvate niko nije terao. Jasenovac je formiran pre odluke Nemačke da unište Jevreje

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:585682-Livne-Svet-ne-zna-za-srpska-stradanja

Znaci mi smo mrzitelji Židova koji je i prije Hitlera poceo istrebljivati Židove ?!?

A inaće ne raspravlja mi se sa ortodoksnim nazi židovima oko nicega. To samo štapom po kostima i vozi. Isti kuaz ko i cetnici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Jews fuck off from islamist Marseille Empty Re: Jews fuck off from islamist Marseille

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum