ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 15/5/2022, 19:15

brutalni ruski artiljerijski napad na ukraince


ovdje ukrainci eliminirali više komada RU teške tehnike

AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 19:17

Ja mogu točno secirat šta se ovdje dešavala i di je nasta problem. Putin kad je počeja gubit rat onda se nekome aktivirali čipovi i počelo je agresivno branjenje tog istog Putina s ciljem da se opravda njegov napad ( nema opravdanja ) i/ili da se izjednači agresor sa žrtvom.

Stvar je u tome šta to nisu ljudi koji inače pišu na vijestima nego su se aktivirali samo s jednim ciljem da svima nama nametnu to svoje mišljenje.

Koje mišljenje ?

Da su koljači i agresori ok ?

Pa zvat će ti netko policiju na forum jer ako je meni ta ideja prošla kroz glavu par puta onda je još nekome drugome samo taj drugi šuti dok mu ne pukne film a ja to javno govorim jer osjećam to da će netko reagirat po savjesti i da zaštiti svoje bližnje od takvih bolesnika za koje vidiš da inače ovdje ne pišu a pojavili se samo na ovoj temi i to tek kad je Putin počeo gubiti rat i to ne jednom da kažu nego da 24 sata dnevno napadaju svakog tko ovdje navija za Ukre.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Serbinho-3 15/5/2022, 19:26

abraham wrote:Samo da znam, mora li se logirati da bi se vidio ViP ili je nesta do mene.....


Isto kod mene, opusteno..........generalno, dosta manje klikova

postova, sto znaci i manje novca od reklama.......

Nekih barem 10 puta manje, ako ne i 30 puta.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 19:33

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:
AlfaOmega wrote:Safet recimo sad grize prste, jerbo pojma nema šta mi tu pišemo.
Neće puno propustit. Bar šta se ove teme tiče. Ionako su ukrajinski zapovjednici rekli da in triba misec i po dana najmanje da dovuću zapadno naoružanje i obuće i pripreme vojsku za jači protunapada tako da ovo u osnovi do tada dosadno i zamorno jer svaki dan isto. Prvih mjesec dana je bilo zabavno a sad je već kolotečina. Samo se gomilaju ruski gubici u ljudstvu i tehnici. 

Ja i ne pratin više jer mi to dosadno. Čekam tu protuofenzivu Ukra.
Da ti nisi uša, i ne bi puno propustija. Ovak mu se neće dati premotavati 10 stranica unatrag da bi doša do mista gdi završava zbilja a počinje longi.
Stavi me na ignor i gotovo. Pa meni je najmanje četvrtina forumaša na ignoru jer mi je preglednije tako čitat temu a ako me zanima šta su isti napisali samo kliknem sa strane da vidim post itd.

Inače ja san ti se diga maloprije, pijem kavicu. Igran neku igricu Mad Max šema tako da je meni sad jutro. lol!

Ma nemam šta komentirat, to je sad sve isto više manje dok Ukri ne obuče vojsku i dovedu to zapadno naoružanje a to je tek za misec i po dana najradije a ovo je već koletičina. Ovi Rusi su vojno gledano drljotina. Žali Bože izginule vojske i civilnih žrtava jer ovo je u osnovi jedna velika ljudska tragedija. Jad i nevolja. Čekan da to završi da možemo dalje u malo normalnijem tonu i da se vratimo na staro, koliko toliko tj da se stanje smiri. Ne odgovaram nikome u Europi rat na tlu Europe i u Europi općenito.

Igran igrice malo dok ovo ne prođe tj dok ne skupe tu vojsku i to oružje sa zapada za taj protunapad jer onda će bit zanimljivije a ovo je sad ubij Bože dosadno. Stalno isto više manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 15/5/2022, 19:43

@longi dobro jutro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 15/5/2022, 19:44

debotoijusto wrote:@longi dobro jutro
Vidi se da je svjez, ujutro pise najbolje upise:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 19:49

debotoijusto wrote:@longi dobro jutro
Dobro jutro.

Već mi je dobro kad san sad pročita izborne rezultate ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51381-demokrscani-pobjednici-izbora-u-najmnogoljudnijoj-njemackoj-pokrajini

Tamo ću i objasnit zašto mi je ova vijest Dobro jutro.

Za one koji podržavaju Putina ova vijest je također Dobro jutro ili Dobar dan jer Olaf Šolc puši kajlu no mene zanima Komšić al neću sad o tome ovdje nego tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by aben 15/5/2022, 19:54

Steva iz podstrane strikes again

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 19:56

Vijest je vezana i uz Ukrajinu.

Iako se na pokrajinskim izborima birači povode lokalnim temama, smatra se da je loš rezultat SPD-a u Sjevernoj Rajni – Vestfaliji i signal upozorenja socijaldemokratskom kancelaru Olafu Scholzu.

Njegova popularnost je posljednjih tjedana pala zbog nezadovoljstva mnogih birača njegovim postupcima glede rata u Ukrajini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 15/5/2022, 20:06

AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Samo da znam, mora li se logirati da bi se vidio ViP ili je nesta do mene.....
ne znam pitat cu kica
Posteno govoreci , forum je kurac na bicilku. Novih forumasa nema, ekipa pola munjena pola iskompleksirana, par ima aids, nekoliko ravne tabane, nejebicu  itd.... Kako mislite vrbovati nove idiote da pisu ovdje????? Tako da im ogranicite prsitup i uvid u pizdarije koje se ovdje pisu???? Cudna taktika. Bilo kako bilo ostane li ovako i ja vjesam rukavice o klin. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 20:10

abraham wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Samo da znam, mora li se logirati da bi se vidio ViP ili je nesta do mene.....
ne znam pitat cu kica
Posteno govoreci , forum je kurac na bicilku. Novih forumasa nema, ekipa pola munjena pola iskompleksirana, par ima aids, nekoliko ravne tabane, nejebicu  itd.... Kako mislite vrbovati nove idiote da pisu ovdje????? Tako da im ogranicite prsitup i uvid u pizdarije koje se ovdje pisu???? Cudna taktika. Bilo kako bilo ostane li ovako i ja vjesam rukavice o klin. Kila mozga....
Mora tako. Barem iduća dva mjeseca dok se ne smire strasti oko Ukrajine.

Ne može ti na forum dolazit likovi koji će 24 sata tvrdit da Putin ima pravo šta napada Ukrajinu. To je magnet za policiju. Kad to prođe onda se može vratit i u normalu tj da postane opet vidljivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by aben 15/5/2022, 20:21

RayMabus wrote:
abraham wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Samo da znam, mora li se logirati da bi se vidio ViP ili je nesta do mene.....
ne znam pitat cu kica
Posteno govoreci , forum je kurac na bicilku. Novih forumasa nema, ekipa pola munjena pola iskompleksirana, par ima aids, nekoliko ravne tabane, nejebicu  itd.... Kako mislite vrbovati nove idiote da pisu ovdje????? Tako da im ogranicite prsitup i uvid u pizdarije koje se ovdje pisu???? Cudna taktika. Bilo kako bilo ostane li ovako i ja vjesam rukavice o klin. Kila mozga....
Mora tako. Barem iduća dva mjeseca dok se ne smire strasti oko Ukrajine.

Ne može ti na forum dolazit likovi koji će 24 sata tvrdit da Putin ima pravo šta napada Ukrajinu. To je magnet za policiju. Kad to prođe onda se može vratit i u normalu tj da postane opet vidljivo.

Točno.
Ali, ča ćemo ako počmu usakreto, nalaziti se govoriti jedun drugomu da putin imo pravo? Ne bi li admin tribo monitorirati i privatne poruke?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 20:25

Abene diga san se maloprije. Glava mi je u balunu a ti si filozof, u prevodu ne da mi se sad s tom flilozofirat.

Ljudi imaju svoje stavove oko nečega i to je ok. Ne možemo svi isto ni razmišljat a kad bi tako bilo rasprava ne bi bila zanimljiva. 

Al ne možeš se ti odjednom kad Putin gubi rat pojavit na ovoj temi i na Vijestima ovdje a nikad te inače nema i onda 24 sata dnevno napadat druge forumaše jer navijaju za Ukre a sve s ciljem kako bi opravdao Putina i/ili izjednačio žrtvu i agresora.

Posebno ako je taj netko s prebivalištem u Hrvatskoj jer će netko osjetit ugrozu za svoje bližnje pošto vidi da je takva osoba energična u toj agendi i agresivna da obrani Putina i njegove koljače i onda se diže slušalica i zove policija i onda je ovaj forum ZAVRŠENA PRIČA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by aben 15/5/2022, 20:33

RayMabus wrote:Abene diga san se maloprije. Glava mi je u balunu a ti si filozof, u prevodu ne da mi se sad s tom flilozofirat.

Ljudi imaju svoje stavove oko nečega i to je ok. Ne možemo svi isto ni razmišljat a kad bi tako bilo rasprava ne bi bila zanimljiva. 

Al ne možeš se ti odjednom kad Putin gubi rat pojavit na ovoj temi i na Vijestima ovdje a nikad te inače nema i onda 24 sata dnevno napadat druge forumaše jer navijaju za Ukre a sve s ciljem kako bi opravdao Putina i/ili izjednačio žrtvu i agresora.

Posebno ako je taj netko s prebivalištem u Hrvatskoj jer će netko osjetit ugrozu za svoje bližnje pošto vidi da je takva osoba energična u toj agendi i agresivna da obrani Putina i njegove koljače i onda se diže slušalica i zove policija i onda je ovaj forum ZAVRŠENA PRIČA.
A, nis zno, pardon- dobro jutro!

Jo mislin da ako je feral mogo usrid rata naslikati tuđmana i miloševića kako se jebu, unda ti neki moru slaviti putina koliko god oćeju

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 20:38

Ispravak : energično 24 sata dnevno napadat druge forumaše kako bi opravdao Putinov napad na Ukrajinu i to od forumaša koji ovdje inače nikad ne pišu a s prebivalištem u Hr ( jer netko tko osjeti ugrozu za svoje bližnje neće to osjetit od nekoga tko je iz druge države nego ove ovdje di žive i njegovi bližnji a neće policiju zvat radi nekoga tko živi u Čileu jer je to glupo a i taj mu nije ugroza za njegove bližnje ).

Ljudi reagiraju ako osjete opasnost od nekoga a posebno ako osjete da je taj opasnost za njegove bližnje.

Ne možeš ti govorit 24 sata dnevno stalno svaki dan non stop a odjednom si se odnekud pojavio kako je ok šta on tamo puca na djecu itd itd i kao to normalno i tako iz dana u dan samo to ti je namjera na ovoj temi i da svakog napadaš tko je Ukre tj one koji se brane od napadača.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by aben 15/5/2022, 20:42

RayMabus wrote:Ispravak : energično 24 sata dnevno napadat druge forumaše kako bi opravdao Putinov napad na Ukrajinu i to od forumaša koji ovdje inače nikad ne pišu a s prebivalištem u Hr ( jer netko tko osjeti ugrozu za svoje bližnje neće to osjetit od nekoga tko je iz druge države nego ove ovdje di žive i njegovi bližnji a neće policiju zvat radi nekoga tko živi u Čileu jer je to glupo a i taj mu nije ugroza za njegove bližnje ).

Ljudi reagiraju ako osjete opasnost od nekoga a posebno ako osjete da je taj opasnost za njegove bližnje.

Ne možeš ti govorit 24 sata dnevno a odjednom si se odnekud pojavio kako je ok šta on tamo puca na djecu itd itd i kao to normalno i tako iz dana u dan samo to ti je namjera na ovoj temi i da svakog napadaš tko je Ukre tj one koji se brane od napadača.

Ne razumin argumenat 'odjednom pojavio'

Ako su ukrajinci nacisti, narkomani i.. zaburavi sun ča je ono još bilo, unda moreš, jer je to preemptive force

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 15/5/2022, 20:50



jedan brutalan video. Ukrainci dronom bacaju protu tenkovske(60godina stare) sovjetske mine na tenk.
Zanimljivo u početku videa možete vidjeti kako bježe neki koji su bili oko tenka(vjerojatno posada) nakon prve mine. Međutim pri kraju videa, jedan hrabri rus, valjda vozač pokrenuo tenk i krenuo ga micati(tenk je oštećen nakon prve dvije).. međutim zadnja mina ga je negdje nezgodno pogodila i raznjela tenk toliko brutalno da je explozija tenka(streljiva) skoro sjebala dron

inače jučer sam pričao o navodnm drugom ruskom pokušaju forsiranja rijeke sjeverno donjeck, a izlaze informacije da je i taj drugi pokušaj skršen(sa nešto manje gubitaka). posli malo istražim detaljnije i zaljepim par snimki

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/5/2022, 20:52

AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Samo da znam, mora li se logirati da bi se vidio ViP ili je nesta do mene.....
ne znam pitat cu kica

Odgovor je da. Kvaka je u tome da oni koji su kontinuirano ulogirani nisu to shvatili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 15/5/2022, 20:53

pustite ljubitelje putina da ne miru grijese u misljenju ovdje

kad kolega @ringot napise neka se predaju i steta ljudskih zivota to mi dobro za probavu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/5/2022, 21:00

debotoijusto wrote:pustite ljubitelje putina da ne miru grijese u misljenju ovdje

kad kolega @ringot napise neka se predaju i steta ljudskih zivota to mi dobro za probavu
Ringo ne živi u Hrvatskoj. Ringo piše na vijestima podavno i njegov stav je više manje vezan uz Rusiju bio takav i prije. Ringo ne napada ( citira ) druge forumaše 24 sata dnevno kako bi ih energično uvjerio ( nametnuo svoje mišljenje ) da su ovi šta napadaju Ukrajinu ok itd. On pići svoje i to nije od jučer i njega nitko ne doživljava kao stvarnu prijetnju jer ne živi u RH , nije se aktivirao odjednom ( rekli bi smo da je stalno aktiviran he he he ) kad je Putin počeo gubiti rat itd. 

Neće nitko radi Đanga zvat policiju jer on živi u Srbiji i nije mu to ugroza za bližnje a nit je u dometu RH policije.

Neću više pisat o ovome jer tko je shvatio shvatio je a tko nije nisam mu više voljan objašnjavat da ljudi imaju instikt da zaštite sebe i svoje bližnje od nekih koji žive tu pored njih a ubijanje djece i napad na drugu državu im je ok i odjednom su se aktivirali da energično tu tezu nameću drugima u ovoj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by ljubo1212 15/5/2022, 21:22

debotoijusto wrote:
ljubo1212 wrote:
red wolf wrote:
T. wrote:
red wolf wrote:
T. wrote:
red wolf wrote:
T. wrote:
red wolf wrote:
T. wrote:
red wolf wrote:
dzango wrote:Znaš li kada će 'hajduk' osvojiti prvenstvo?
Ove godine ne.
pa to se zna,ima već mjesec dana
ali bilo bi dobro reći im da su i ove godine do gospe u europi, a nagodinu do uskrsa u igri za mjesto eu liege

ne meci se u ajduk jesi me cuja djubre balkansko  :D


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 O_22004270_1024
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 9 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum