ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 0:41



Ovo su granate od onog minobacaca tulipan sto vam spominjah prije nekog vremena. Iskljucivo dizajnirano za unistavanje gradova. Poodavno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 3 May - 0:46

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 1f602

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Screenshot-2522
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 0:49

mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:

Krasna slika vozila za koje se jedino možemo nadati da je bilo ispunjeno kučkinim sinovima u trenutku kad je pogođeno.

Je stvarno krasna,bili su hrvati unutra.Jebote,koji bolesnik da se lozi na toposebno u doba fotoshopa gdje skoro svaki klinac moze to zakeljiti na Twiter i reci bilo je 1000 rusa unutra. Da mi je tvoj zdrogiranii mozak makar 15 minuta da vidim samo kako funkcionira  mada pretpostavljam da debele mjeshina govana i nije sposobna shvatiti shto je estetika a shto morbidnost.

Negdje na svijetu se nalazi jedno stablo, koje bez pogovora svakoga dana proizvodi gomilu kisika koju ti udišeš. Duguješ tom stablu ispriku.

A sad krepaj na ignoru kučkin sine  :x  

Konachno da me ignorirash,pa to mi je cilj zivota ali ja tebe necu nego cu te jebati i u to malo mozga shto imash gdje god stignem i kad mi se digne na vrecu komposta::::))))

Ja tebe odignoriram točno jednom do dva puta dnevno da ti napišem jednu ili dvije kreativne uvrede da se ja lijepo osjećam. Odličan je osjećaj znati da u svakome trenutku u relativnoj blizini se nalazi "čovjek" čija je jedina svrha u životu da čini to da se svi oko njega dobro osjećaju, ali ne iz razloga za koje bi on pomislio da su takvi. Uzevši rečeno u obzir ništa i nikad što ti ili bilo tko poput tebe bi mene moglo dirnuti,naživcirati ili naljutiti.

Jeli sada uviđaš koliko sam ja zapravo velikodušan što ti se obratim dva puta dnevno smradu? :D

Problem s tobom je doduše druge prirode, skoro je nemoguće te uvrijediti, što god da ja tebi kažem ili napravim nemogu nadmašiti ono što su ti priroda i evolucija napravili :x

A sad da se ponovim....pa-pa :x

Obratim ti se opet sutra. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 3 May - 0:51

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Screenshot-2523
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 0:53

Ako je nekome suđeno da ga metak il geler pogodi tamo na ratištu onda je to tako navijali vi ili ne. Niti ćete vi utjecat na to ni na koji način ako mu je tom nekom tamo takvi horoskop.

Ja znam da je Šojgu rekao da oni mogu podnijeti 50 tisuća mrtvih pa sam ja dodao još osam tisuća kao faktor sigurnosti a sad ih je izginilo oko 20 tisuća dakle još 38 tisuća pa će se onda malo zamislit jer im je to puno pa eto onda kao primirje.

Dat će Bog. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Tue 3 May - 0:54

RayMabus wrote:Ako je nekome suđeno da ga metak il geler pogodi tamo na ratištu onda je to tako navijali vi ili ne. Niti ćete vi utjecat na to ni na koji način ako mu je tom nekom tamo takvi horoskop.

Ja znam da je Šojgu rekao da oni mogu podnijeti 50 tisuća mrtvih pa sam ja dodao još osam tisuća kao faktor sigurnosti a sad ih je izginilo oko 20 tisuća dakle još 38 tisuća pa će se onda malo zamislit jer im je to puno pa eto onda kao primirje.

Dat će Bog. :D
Koliko će u međuvremenu Ukrajinaca poginuti?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior Tue 3 May - 0:56

Koliko poginulih Ukrajina može podnijeti?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 0:57

melkior wrote:
RayMabus wrote:Ako je nekome suđeno da ga metak il geler pogodi tamo na ratištu onda je to tako navijali vi ili ne. Niti ćete vi utjecat na to ni na koji način ako mu je tom nekom tamo takvi horoskop.

Ja znam da je Šojgu rekao da oni mogu podnijeti 50 tisuća mrtvih pa sam ja dodao još osam tisuća kao faktor sigurnosti a sad ih je izginilo oko 20 tisuća dakle još 38 tisuća pa će se onda malo zamislit jer im je to puno pa eto onda kao primirje.

Dat će Bog. :D
Koliko će u međuvremenu Ukrajinaca poginuti?
A šta mene pitaš te stvari ? Pa nisan ja te ratove počeja.

Ja san samo reka misec dana prije ovog napada da ako napadne Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama pa eto sad to radimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 3 May - 0:59

Kod Harkiva ih i dalje ljušte ...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Screenshot-2524

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 1:15

Nemam emocija ovdje.

Jedine emocije su mi kad pročitam da je neko dijete stradalo pa mi bude žao.

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokalni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

Dakle ko negativni vanzemaljci ovdje ili na druge planete kad dolaze s tim istim takvi ciljem. To je u meni proizvelo neke reakcije da bi ja s guštom sad toj Violator raspara stomak slomljenom bocom tj komadima stakla i pri tome bi jako uživao. To me ispunjava pošto je svrha galaktičkog generala lov na negativne vanzemaljce, njihove pomagače i podržavatelje.


Last edited by RayMabus on Tue 3 May - 1:24; edited 3 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:16

RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 1:18

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.
To kod mene nije: koji mi je kuac nego je to moja svrha postojanja u svemiru.

Mislim na ovaj dio i zašto mi je Vilator danas postala plijen:


Dakle ko negativni vanzemaljci ovdje ili na druge planete kad dolaze s tim istim takvi ciljem. To je u meni proizvelo neke reakcije da bi ja s guštom sad toj Violator raspara stomak slomljenom bocom tj komadima stakla i pri tome bi jako uživao. To me ispunjava pošto je svrha galaktičkog generala lov na negativne vanzemaljce, njihove pomagače i podržavatelje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:25

Ja samo želim da svi rusi u Ukraini i svi zasluzni za ovo sranje iz te usrane zemlje krepaju i izginu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:26

RayMabus wrote:Nemam emocija ovdje.

Jedine emocije su mi kad pročitam da je neko dijete stradalo pa mi bude žao.

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

Dakle ko negativni vanzemaljci ovdje ili na druge planete kad dolaze s tim istim takvi ciljem. To je u meni proizvelo neke reakcije da bi ja s guštom sad toj Violator raspara stomak slomljenom bocom tj komadima stakla i pri tome bi jako uživao. To me ispunjava pošto je svrha galaktičkog generala lov na negativne vanzemaljce, njihove pomagače i podržavatelje.

Kako smo s recenice "ne mrzim" dosli do tvojeg zakljucka o napadu na takve mile stvorove poput ovog drustvanca ovdje? :)

Usput, ja ti nisam poput te tvoje nesretne rodice, a poznato ti je i tko je dosao glave vjescu iz Angmara. :)

Ako malko zaboravimo cinjenicu da si munjen k'o slapa, jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:28

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.

jebote cijeli dan pričate o violator. dobro vas je razjebala. i to samo sa dvije riječi. genijalno. trebali biste joj odati priznanje na genijalnosti. da ste normalni. ali niste nego usrani narcisoidni šupci pa nećete.

ali vas je violator baš jebeno zdrmala. kad bih ja takav talent imao sve bi vas zaorao još prije deset godina i danas bi na ovom forumu raslo samo cvijeće.

ali otkrijte mi tajnu gdje vas je to violator bocnula da ste tako poludili? gdje je vama narcisima slaba točka?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:33

MDMiridije wrote:Ja samo želim da svi rusi u Ukraini i svi zasluzni za ovo sranje iz te usrane zemlje krepaju i izginu.

e bogami onda želiš da krepa i izgine i pun kurac ukrajinaca, amera, britsa, vrancuza itd...

za ovo tvoje misljenje se slažem i podržavam. :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 1:34

Gnječ wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.

jebote cijeli dan pričate o violator. dobro vas je razjebala. i to samo sa dvije riječi. genijalno. trebali biste joj odati priznanje na genijalnosti. da ste normalni. ali niste nego usrani narcisoidni šupci pa nećete.

ali vas je violator baš jebeno zdrmala. kad bih ja takav talent imao sve bi vas zaorao još prije deset godina i danas bi na ovom forumu raslo samo cvijeće.

ali otkrijte mi tajnu gdje vas je to violator bocnula da ste tako  poludili? gdje je vama narcisima slaba točka?

  Tau Ceti-vrlo ljudska rasa. Krvni neprijatelji sa Rigel, Zeta Reticuli I i Zeta Reticuli II. Obecali su da ih unistu gde god ih nadju u universu. Davno Rigel su pripremili Tau Ceti sistem za invaziju. Kidnapovali su decu od Tau Ceti i uzimali im hormone i celije. Uspeli su da se odbranu od Rigel i da ih proteraju. Pratili su ih kad su Rigel dosli ovde.


Last edited by RayMabus on Tue 3 May - 1:34; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:34

Gnječ wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.

jebote cijeli dan pričate o violator. dobro vas je razjebala. i to samo sa dvije riječi. genijalno. trebali biste joj odati priznanje na genijalnosti. da ste normalni. ali niste nego usrani narcisoidni šupci pa nećete.

ali vas je violator baš jebeno zdrmala. kad bih ja takav talent imao sve bi vas zaorao još prije deset godina i danas bi na ovom forumu raslo samo cvijeće.

ali otkrijte mi tajnu gdje vas je to violator bocnula da ste tako  poludili? gdje je vama narcisima slaba točka?


Evo i tebi jedna.....ja ženu jednom riječju nisam spomenuo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 3 May - 1:38

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:

I ovo s osobama poput Vilator dana skoja napada druge jer likuju šta su neki Čečeni dobili po pički tamo. Dakle nit su to neki lokačni Rusi a nit neki Rusi il proruski koji su došli za ideale branit te a nit regularna vojska pa da ih je poslalo tamo po naredbi nego čisti ološ koji je doša tamo s namjerom da pljačka i ubija.

A kad ja to kažem onda me pitaš koji mi je kurac.

jebote cijeli dan pričate o violator. dobro vas je razjebala. i to samo sa dvije riječi. genijalno. trebali biste joj odati priznanje na genijalnosti. da ste normalni. ali niste nego usrani narcisoidni šupci pa nećete.

ali vas je violator baš jebeno zdrmala. kad bih ja takav talent imao sve bi vas zaorao još prije deset godina i danas bi na ovom forumu raslo samo cvijeće.

ali otkrijte mi tajnu gdje vas je to violator bocnula da ste tako  poludili? gdje je vama narcisima slaba točka?

  Tau Ceti-vrlo ljudska rasa. Krvni neprijatelji sa Rigel, Zeta Reticuli I i Zeta Reticuli II. Obecali su da ih unistu gde god ih nadju u universu. Davno Rigel su pripremili Tau Ceti sistem za invaziju. Kidnapovali su decu od Tau Ceti i uzimali im hormone i celije. Uspeli su da se odbranu od Rigel i da ih proteraju. Pratili su ih kad su Rigel dosli ovde.
Kad njoj i sličnima na ovoj planeti prerežem grkljan jer podržava invaziju negativnih vanzemaljaca, više vam neće biti smiješno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:43




Ovi su se dobro proveli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 3 May - 1:45

Gnječ wrote:
MDMiridije wrote:Ja samo želim da svi rusi u Ukraini i svi zasluzni za ovo sranje iz te usrane zemlje krepaju i izginu.

e bogami onda želiš da krepa i izgine i pun kurac ukrajinaca, amera, britsa, vrancuza itd...

za ovo tvoje misljenje se slažem i podržavam. :x


Nakupilo se odgovornih u ovih 8 godina ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum