ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 1/5/2022, 14:51

Uostalom, ako se vec primjerice kritizira podredjene zapovjednike, sto to znaci.

Kakav im je zapovjednik ako su oni takvi.

Njegov nastup pred kamerama vidim kao los, netaktican, i svakako kao skretanje paznje na samog sebe.

Ovo im je imao reci iza zatvorenih vrata, a imao je i mjesecima prije, a ne kad se lose stvari dogode.


dijagram

Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 14:52

Svi živi jebote spamaju ako se vodiš po tim pravilima pola si foruma jucer na ovoj temi trebao banirati uključujući mene. Ne voliš Eru. Ne moraš ga voliti ali ili naganjaj sve jednako ili nikako isusati.

Pet ljudi je barem jučer istu stavilo sliku sa twittera okoli onoga grada što je na sakhalinu se upalio....i raspravljalo o tome. Nitko oko toga nije problem radio...de malo sjaši s njega bogati. Jesi citao sinoc onog idiota gnjeca sto je pisao? a longi? A ja naposlijetku s politikom isto jucer kad me primilo? crvenkasti? Ništa od toga ti nije smetalo ali te smeta ovaj...čak iako se pridržava teme ovdje 100% u pravilu. Onda baniraj sve...a ne samo onoga koga ti osobno najmanje voliš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:05

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Nije vezano za temu ali onako..... naime moze li itko od vas zamisliti da neki Ukrajinski kadar trazi u UN embarrgo na oruzje. DNRH, apsurdistan na kub. Danas vam Budina dva ucenika i sljedbenika kroje gace. Malo puste spinove a ekipa ko somovi. Ovaj je nas a onaj njihov. Muhahahahaha Kila jebenog mozga...
gle , problem je to naše države što su takvi još tu među nama. navodno i ovaj forumaš što spama i ovdje i na koroni je iz iste kuhinje kao i premijer na vlasti. to je sve ista bagra. dobro smo još i prošli.

Ti ne možeš ni spamat, jer si nesposoban za bilo što.
Nedostaju ti kako inteligencija tako i ustrajnost. Plus si ljenčuga.

PS: Nitko se ne buni na  moj "spam" osim ti.

Što reći?

Ponekad je bolje ništa ne reći.
Za tebe ne mislim da si glup, ali  imaš u mozgu izgrađen atraktor i taj te diskvalificira u mojim očima.
Atraktor ti nešto kao kotanja s rupicom na dnu...
Kako god šutneš golf lopticu uvijek završi u rupici.
S ljudske strane gledano ne  možeš odobravati ono šta radi ruski satrapi u Ukrajini.
Pljačkaški pohodi su nešto što se događalo divljacima prije nekoliko stoljeća unazad.
Pokaj se i sve ti Gospod bude oprostio. :)

Stvarnost ne postoji.
Ono što zovemo "stvarnošću" zapravo je doživljaj formiran na temeljima pogrešno protumačenih iskustava i ograničene percepcije.

To nije realna odnosno objektivna stvarnost nego sama naša nužno temeljito subjektivna percepcija iste.
Postoji i prva i druga, realno, druga je priča što nemaju jednaku vrijednost. Niti približno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 1/5/2022, 15:07

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Nije vezano za temu ali onako..... naime moze li itko od vas zamisliti da neki Ukrajinski kadar trazi u UN embarrgo na oruzje. DNRH, apsurdistan na kub. Danas vam Budina dva ucenika i sljedbenika kroje gace. Malo puste spinove a ekipa ko somovi. Ovaj je nas a onaj njihov. Muhahahahaha Kila jebenog mozga...
gle , problem je to naše države što su takvi još tu među nama. navodno i ovaj forumaš što spama i ovdje i na koroni je iz iste kuhinje kao i premijer na vlasti. to je sve ista bagra. dobro smo još i prošli.

Ti ne možeš ni spamat, jer si nesposoban za bilo što.
Nedostaju ti kako inteligencija tako i ustrajnost. Plus si ljenčuga.

PS: Nitko se ne buni na  moj "spam" osim ti.

Što reći?

Ponekad je bolje ništa ne reći.
Za tebe ne mislim da si glup, ali  imaš u mozgu izgrađen atraktor i taj te diskvalificira u mojim očima.
Atraktor ti nešto kao kotanja s rupicom na dnu...
Kako god šutneš golf lopticu uvijek završi u rupici.
S ljudske strane gledano ne  možeš odobravati ono šta radi ruski satrapi u Ukrajini.
Pljačkaški pohodi su nešto što se događalo divljacima prije nekoliko stoljeća unazad.
Pokaj se i sve ti Gospod bude oprostio. :)

Stvarnost ne postoji.
Ono što zovemo "stvarnošću" zapravo je doživljaj formiran na temeljima pogrešno protumačenih iskustava i ograničene percepcije.

To nije realna odnosno objektivna stvarnost nego sama naša nužno temeljito subjektivna percepcija iste.
Postoji i prva i druga, realno, druga je priča što nemaju jednaku vrijednost. Niti približno.

Gdje postoji objektivna stvarnost? Tko ju zna?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:10



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:11

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Nije vezano za temu ali onako..... naime moze li itko od vas zamisliti da neki Ukrajinski kadar trazi u UN embarrgo na oruzje. DNRH, apsurdistan na kub. Danas vam Budina dva ucenika i sljedbenika kroje gace. Malo puste spinove a ekipa ko somovi. Ovaj je nas a onaj njihov. Muhahahahaha Kila jebenog mozga...
gle , problem je to naše države što su takvi još tu među nama. navodno i ovaj forumaš što spama i ovdje i na koroni je iz iste kuhinje kao i premijer na vlasti. to je sve ista bagra. dobro smo još i prošli.

Ti ne možeš ni spamat, jer si nesposoban za bilo što.
Nedostaju ti kako inteligencija tako i ustrajnost. Plus si ljenčuga.

PS: Nitko se ne buni na  moj "spam" osim ti.

Što reći?

Ponekad je bolje ništa ne reći.
Za tebe ne mislim da si glup, ali  imaš u mozgu izgrađen atraktor i taj te diskvalificira u mojim očima.
Atraktor ti nešto kao kotanja s rupicom na dnu...
Kako god šutneš golf lopticu uvijek završi u rupici.
S ljudske strane gledano ne  možeš odobravati ono šta radi ruski satrapi u Ukrajini.
Pljačkaški pohodi su nešto što se događalo divljacima prije nekoliko stoljeća unazad.
Pokaj se i sve ti Gospod bude oprostio. :)

Stvarnost ne postoji.
Ono što zovemo "stvarnošću" zapravo je doživljaj formiran na temeljima pogrešno protumačenih iskustava i ograničene percepcije.

To nije realna odnosno objektivna stvarnost nego sama naša nužno temeljito subjektivna percepcija iste.
Postoji i prva i druga, realno, druga je priča što nemaju jednaku vrijednost. Niti približno.

Gdje postoji objektivna stvarnost? Tko ju zna?

Svugdje oko nas u svemu što uopće postoji.
Od ljudi nitko. U potpunosti.
Ako ćemo baratati sa idejom o nekoj vrsti opstojnosti cijeloj realnoj objektivnoj stvarnosti nadređenih zamišljenih entiteta, tada možemo govoriti samo u smislu filozofije, teologije, religije pa čak i samo obične vjere, nipošto ne u smislu hard fact znanosti, ali tada opet govorimo samo o našoj nužno temeljito subjektivnoj percepciji objektivne stvarnosti, a ne o objektivnoj stvarnosti samoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:12



Barbarians on tour
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:17



U Belgorodu prvomajske svečanosti pomalo izmiču kontroli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 1/5/2022, 15:18

MDMiridije wrote:

Barbarians on tour

Topovsko meso.

Jos su na Uralu, kad krenu Jakuti i slicni onda ponestaje zobi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:27

dijagram wrote:
MDMiridije wrote:

Barbarians on tour

Topovsko meso.

Jos su na Uralu, kad krenu Jakuti i slicni onda ponestaje zobi:)

Zapravo najmanje ljudi izvlače iz gradova za ovaj svoj dernek. Gdje je manje posla tu je više dobrovoljaca. S druge strane raste in pogrebna industrija, pa drvna...ovi što vosak rade i tako. Nije sve crnjak total.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:32



Ovaj degenerik je inače bio zadužen za elektroničko ratovanje,blokiranje protivničkih signala,skrivanje vlastitih itd :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 1/5/2022, 15:34

Navodno je ranjen general Gerasimov, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije u napadu na generalštab u Izjumu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:35

MDMiridije wrote:
Gnječ wrote:
Sta ti seres picka ti materina.

Jel mi to mater opsova?

Nazovi onu svoju kučku da se okrene naopačke da se iskenjam u gaduru da joj za promjenu uđe govno u pizdu nego da ih ispaljuje iz iste i zagađuje planet. Smeće jedno :x

Niz vjetar pseto...rekoh ti prije.

Motherfucker. Jel moze ovako americki posto si lizac americkih supaka onda ti to nece biti uvredljivo.

Jalov je tvoj pokusaj provokacije narcisoidni supcino. Ajde sada raspali da vidimo tko je maxo zapravo kakva si jebena sociopatska maligna narcisisticka seronja. Da da znam da je pakao manje opasan nego kad se narcis raspizdi i postanje gnjevan i ljut.

Ljub ljub pickice sociopatska. Joj obozavam razbijati narcise :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 1/5/2022, 15:36

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Nije vezano za temu ali onako..... naime moze li itko od vas zamisliti da neki Ukrajinski kadar trazi u UN embarrgo na oruzje. DNRH, apsurdistan na kub. Danas vam Budina dva ucenika i sljedbenika kroje gace. Malo puste spinove a ekipa ko somovi. Ovaj je nas a onaj njihov. Muhahahahaha Kila jebenog mozga...
gle , problem je to naše države što su takvi još tu među nama. navodno i ovaj forumaš što spama i ovdje i na koroni je iz iste kuhinje kao i premijer na vlasti. to je sve ista bagra. dobro smo još i prošli.

Ti ne možeš ni spamat, jer si nesposoban za bilo što.
Nedostaju ti kako inteligencija tako i ustrajnost. Plus si ljenčuga.

PS: Nitko se ne buni na  moj "spam" osim ti.

Što reći?

Ponekad je bolje ništa ne reći.
Za tebe ne mislim da si glup, ali  imaš u mozgu izgrađen atraktor i taj te diskvalificira u mojim očima.
Atraktor ti nešto kao kotanja s rupicom na dnu...
Kako god šutneš golf lopticu uvijek završi u rupici.
S ljudske strane gledano ne  možeš odobravati ono šta radi ruski satrapi u Ukrajini.
Pljačkaški pohodi su nešto što se događalo divljacima prije nekoliko stoljeća unazad.
Pokaj se i sve ti Gospod bude oprostio. :)

Stvarnost ne postoji.
Ono što zovemo "stvarnošću" zapravo je doživljaj formiran na temeljima pogrešno protumačenih iskustava i ograničene percepcije.

To nije realna odnosno objektivna stvarnost nego sama naša nužno temeljito subjektivna percepcija iste.
Postoji i prva i druga, realno, druga je priča što nemaju jednaku vrijednost. Niti približno.

Gdje postoji objektivna stvarnost? Tko ju zna?

Svugdje oko nas u svemu što uopće postoji.
Od ljudi nitko. U potpunosti.
Ako ćemo baratati sa idejom o nekoj vrsti opstojnosti cijeloj realnoj objektivnoj stvarnosti nadređenih zamišljenih entiteta, tada možemo govoriti samo u smislu filozofije, teologije, religije pa čak i samo obične vjere, nipošto ne u smislu hard fact znanosti, ali tada opet govorimo samo o našoj nužno temeljito subjektivnoj percepciji objektivne stvarnosti, a ne o objektivnoj stvarnosti samoj.

Dakle, objektivna stvarnost ne postoji, osim kao filozofska ideja.

Međutim, mnoštvo ljudi sebi daje za pravo tvrditi da oni svaćaju stvarnost u svoj njezinoj složenosti i neobjašnjivosti.
I ne samo da ju shvaćaju, nego su toliko ogorčeni na one koji ju ne shvaćaju da njih smatraju bezvrijednima i nedostojnim postojanja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 1/5/2022, 15:39

Ukrajinska vojska je oslobodila Staryi Saltiv u harkovskoj oblasti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 1/5/2022, 15:44

MDMiridije wrote:Svi živi jebote spamaju ako se vodiš po tim pravilima pola si foruma jucer na ovoj temi trebao banirati uključujući mene. Ne voliš Eru. Ne moraš ga voliti ali ili naganjaj sve jednako ili nikako isusati.

Pet ljudi je barem jučer istu stavilo sliku sa twittera okoli onoga grada što je na sakhalinu se upalio....i raspravljalo o tome. Nitko oko toga nije problem radio...de malo sjaši s njega bogati. Jesi citao sinoc onog idiota gnjeca sto je pisao? a longi? A ja naposlijetku s politikom isto jucer kad me primilo? crvenkasti? Ništa od toga ti nije smetalo ali te smeta ovaj...čak iako se pridržava teme ovdje 100% u pravilu. Onda baniraj sve...a ne samo onoga koga ti osobno najmanje voliš.


Ero može biti nekome naporan, ovakav onakav, ali čovjek se većinom i drži teme, a glede spamanja, a bokte... To je tradicija na forumu još od barem 2004.
. Jebate, ne pamtim da se nakon druge stranice ikad itko na bilo kojoj temi držao dosljedno iste... Tako da, mislim da je u pitanju osobni animozitet, ali ajd... Igrajmo se da je ovo ozbiljna tema na ozbiljnom forumu...čast izuzecima, ali većina ovdi i je iz razloga što im je klasična forma foruma malo presterilna pa vole podbosti da se malo začini rasprava i to je oduvijek bio trademark baš ovog foruma...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:48

darth_vader wrote:
MDMiridije wrote:Svi živi jebote spamaju ako se vodiš po tim pravilima pola si foruma jucer na ovoj temi trebao banirati uključujući mene. Ne voliš Eru. Ne moraš ga voliti ali ili naganjaj sve jednako ili nikako isusati.

Pet ljudi je barem jučer istu stavilo sliku sa twittera okoli onoga grada što je na sakhalinu se upalio....i raspravljalo o tome. Nitko oko toga nije problem radio...de malo sjaši s njega bogati. Jesi citao sinoc onog idiota gnjeca sto je pisao? a longi? A ja naposlijetku s politikom isto jucer kad me primilo? crvenkasti? Ništa od toga ti nije smetalo ali te smeta ovaj...čak iako se pridržava teme ovdje 100% u pravilu. Onda baniraj sve...a ne samo onoga koga ti osobno najmanje voliš.


Ero može biti nekome naporan, ovakav onakav, ali čovjek se većinom i drži teme, a glede spamanja, a bokte... To je tradicija na forumu još od barem 2004.
. Jebate, ne pamtim da se nakon druge stranice ikad itko na bilo kojoj temi držao dosljedno iste... Tako da, mislim da je u pitanju osobni animozitet, ali ajd... Igrajmo se da je ovo ozbiljna tema na ozbiljnom forumu...čast izuzecima, ali većina ovdi i je iz razloga što im je klasična forma foruma malo presterilna pa vole podbosti da se malo začini rasprava i to je oduvijek bio trademark baš ovog foruma...

Bolje da nestane sela nego običaja !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:50

Gnječ wrote:
MDMiridije wrote:
Gnječ wrote:
Sta ti seres picka ti materina.

Jel mi to mater opsova?

Nazovi onu svoju kučku da se okrene naopačke da se iskenjam u gaduru da joj za promjenu uđe govno u pizdu nego da ih ispaljuje iz iste i zagađuje planet. Smeće jedno :x

Niz vjetar pseto...rekoh ti prije.

Motherfucker. Jel moze ovako americki posto si lizac americkih supaka onda ti to nece biti uvredljivo.

Jalov je tvoj pokusaj provokacije narcisoidni supcino. Ajde sada raspali da vidimo tko je maxo zapravo kakva si jebena sociopatska maligna narcisisticka seronja. Da da znam da je pakao manje opasan nego kad se narcis raspizdi i postanje gnjevan i ljut.

Ljub ljub pickice sociopatska. Joj obozavam razbijati narcise :x

Niz vjetar niz vjetar smradu. Na hidrant u psetaru, gdje ti je mjesto. pa-pa :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 1/5/2022, 15:51

MDMiridije wrote:

U Belgorodu prvomajske svečanosti pomalo izmiču kontroli.
Gori vatra, gori Borovina... :]

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Screenshot-2478
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/5/2022, 15:52

red wolf wrote:Navodno je ranjen general Gerasimov, načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Rusije u napadu na generalštab u Izjumu...

Vjerojatnije je da taj tuca kamenje gumenim čekićem negdje već mjesec dana nego da je na frontu ali ajde. Ako je tako, lijepo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/5/2022, 15:55

Danas ništa pametno. Valjda su na misi kod Kirila pa će nakon mise nastavit ubijat civile.

Gledam danas Vučic i Dodik u Jasenovcu ( donja Gradina ) i opet kraj one ploče o 700 tisuća poklane nejači. To će im smanjiti moj rok koji Vučic ima da Kirilu uvede sankcija s šest na pet mjeseci. Nastavite tako i dalje pa ću vam ga opet skratiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 30 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum