ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Ringo10 1/5/2022, 05:11

Mentalni bio sam u BGu i sve je kako kazes.
Dobro je njima, opusteni i optimisticni.
Gostoljubivi.
Najvaznije nisu iskompleksirani ko Hrvati
Zenske su im super ali jebi ga, sad sam malo prestar za te mlade zeravice...

Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by pizzon 1/5/2022, 07:24

posebno mi idu na qurac
oni koji zive na zapad a govore
i pisu sve najgore
nama zele rusiju. 
takvih znam pun qurac.
salju mi ovih dane sms poruke podrske rusiji.
99. su pobegli ko pichke ....
zelim im da trajno zive u drustvu
bez institucija, gde je drzava jedan
civek.
da ih zapad protera tamo odakle
su dosli o oduzme sve sto su
stekli na tom prostoru.
ukljucujuci i penziju.
neposteno je ziveti i koristiti
benefite zapadnog sistema
i prezirati taj sistem i drustvo.
posebno sam primetio da su 
osetljivi na standard.
ne vole da mozes nesto sto
oni mogu, stan, auto ili putovanja.
zele da osete opravdanost odlaska.
uvek mora da si dole, 
da bi on bio cool.
e pa, drugo sam ja :)
sto rece nusucev agaton :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Ringo10 1/5/2022, 07:27

Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by pizzon 1/5/2022, 07:29

srbija je lepa i prirodno bogata
zemlja.
samo nam je potreban afirmativan
sistem.
to su uglavnom sistemi na severu evrope. holandija, danska itd.
austrija bi bila sasvim ok,
kao primer, nista drugo i nista
vise.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by niels 1/5/2022, 13:10

Bio sam u BG prije rata nekoliko puta, pala i neka lijepa prijateljstva, uzvratni posjeti na more i tako.

Bilo je vrlo srdačno, druželjubivo, zajebantski...vjerovatno smo znali i malo pretjerati, ali smo pretjerali zajednički. I tako desetljećima.

Eto, prije rata sam kupio auto, salon u BG, dođem, veli neki direktor, nema više na zalihama, ima jedan, a neki čovjek naručio i platio prije. Ovaj me gleda, pita: “A ti si iz Hrvatske?”. Velim da jesam. Ovaj veli: “Daj čoveku auto, šta ti je, potegnuo iz Hrvatske, ko zna kad će ponovo moći da dođe, ja sam 10 minuta hoda odavde”.

Naravno da sam čovjeka odveo na ručak, pa večeru, iako se isprva otimao za kavu, nema vremena, posao, deca...bio je netko i nešto, nebitno, znao je što se već odvija i bio je Čovjek.

Takvog se Beograda rado sjećam.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 1/5/2022, 14:29

niels wrote:
Takvog se Beograda rado sjećam.

To nije Beograd nego Beograđanin.
Beograd je velika ciganska mahala, bio i ostao, slično kao što je Zagreb malograđanska metropola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by niels 1/5/2022, 14:37

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Takvog se Beograda rado sjećam.

To nije Beograd nego Beograđanin.
Beograd je velika ciganska mahala, bio i ostao, slično kao što je Zagreb malograđanska 

A što je grad nego ljudi koji ga nastanjuju, iskustva koja si tamo stekao, dobra ili loša?

Beograđana ima kakvih hoćeš, ali kad mi netko kaže “Beograd”, ja ga se rado sjetim. Pa čega bi se trebao sjetiti, arhitekture, koncepata, povijesti? To je dehumaniziranje vlastitog sjećanja.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 1/5/2022, 14:40

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Takvog se Beograda rado sjećam.

To nije Beograd nego Beograđanin.
Beograd je velika ciganska mahala, bio i ostao, slično kao što je Zagreb malograđanska 

A što je grad nego ljudi koji ga nastanjuju, iskustva koja si tamo stekao, dobra ili loša?

Povijest, duh, tradicija, kultura...
Sve to puno više nego ljudi koji ga trenutno nastanjuju. Znam hrpu takvih gradova u Hrvatskoj, u kojima se sastav stanovništva radikalno promjenio u odnosu na neka prethodna razdoblja i sada jednostavno više nisu sebi nalik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 1/5/2022, 14:41

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Takvog se Beograda rado sjećam.

To nije Beograd nego Beograđanin.
Beograd je velika ciganska mahala, bio i ostao, slično kao što je Zagreb malograđanska 

A što je grad nego ljudi koji ga nastanjuju, iskustva koja si tamo stekao, dobra ili loša?

Povijest, duh, tradicija, kultura...
Sve to puno više nego ljudi koji ga trenutno nastanjuju. Znam hrpu takvih gradova u Hrvatskoj, u kojima se sastav stanovništva radikalno promjenio u odnosu na neka prethodna razdoblja i sada jednostavno više nisu sebi nalik.

No, ti imaš pravo na svoja sjećanja, dobra i/ili loša, kao i svi mi.
Ja sam samo iznio jednu načelnu primjedbu i ništa više od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by RayMabus 1/5/2022, 17:49

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučic konačno je stjeran u kut. I iz Washingtona i Bruxellesa te i iz Moskve jasno mu je poručeno - "biraj stranu", nema više izmotavanja. No, Vučic ne bi bio virtuoz političkog šibicarenja i izigravanja mučeništva da ne pokušava ponovno otegnuti odluku koliko god može.
Isposlovao si je možda ključnih 60 dana vremena da konačno presiječe. Naime, s američkim demokratskim senatorom iz Connecticuta Chrisom Murphyjem, Vučic je, kako je sam kazao, dogovorio "jedan specifični projekt" koji će ispuniti u roku od dva mjeseca.
- Nazovi me nakon 60 dana i provjeri jesam li uradio onako kako smo se dogovorili", prepričao je Vučic svojoj javnosti taj dogovor. 
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/Suljo-je-stjeran-u-kut-i-iz-moskve-i-iz-washingtona-i-bruxellesa-mu-salju-istu-poruku-15191671
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Serbinho-3 1/5/2022, 17:58

pizzon wrote:posebno mi idu na qurac
oni koji zive na zapad a govore
i pisu sve najgore
nama zele rusiju. 
takvih znam pun qurac.
salju mi ovih dane sms poruke podrske rusiji.
99. su pobegli ko pichke ....
zelim im da trajno zive u drustvu
bez institucija, gde je drzava jedan
civek.
da ih zapad protera tamo odakle
su dosli o oduzme sve sto su
stekli na tom prostoru.
ukljucujuci i penziju.
neposteno je ziveti i koristiti
benefite zapadnog sistema
i prezirati taj sistem i drustvo.
posebno sam primetio da su 
osetljivi na standard.
ne vole da mozes nesto sto
oni mogu, stan, auto ili putovanja.
zele da osete opravdanost odlaska.
uvek mora da si dole, 
da bi on bio cool.
e pa, drugo sam ja :)
sto rece nusucev agaton :)



Koga danas mrzis winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Serbinho-3 1/5/2022, 17:59

Ringo10 wrote:Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad


Bolje da si ga pljunuo u lice, manje bi ga uvredio, nego

Zapad da mu diras.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Serbinho-3 1/5/2022, 18:00

pizzon wrote:srbija je lepa i prirodno bogata
zemlja.
samo nam je potreban afirmativan
sistem.
to su uglavnom sistemi na severu evrope. holandija, danska itd.
austrija bi bila sasvim ok,
kao primer, nista drugo i nista
vise.


ili recimo Hong Kong, radni ljudi, Kinezi, samo rade...

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by niels 2/5/2022, 15:19

Dobro, dosta vas živi vani, pizzon i dzango u Srbiji koliko sam pohvatao.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 2/5/2022, 20:28

niels wrote:Dobro, dosta vas živi vani, pizzon i dzango u Srbiji koliko sam pohvatao.


Serbinjo je najveca legenda...fuj EU...nista to ne valja. A onda sutra lijepi slike pršuta i sira kako ždere po Italiji. On bi daj e on u EU ali da Srbija nikada ne uđe jer to njemu nije lijepo :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by omni 2/5/2022, 21:42

MDMiridije wrote:
niels wrote:Dobro, dosta vas živi vani, pizzon i dzango u Srbiji koliko sam pohvatao.


Serbinjo je najveca legenda...fuj EU...nista to ne valja. A onda sutra lijepi slike pršuta i sira kako ždere po Italiji. On bi daj e on u EU ali da Srbija nikada ne uđe jer to njemu nije lijepo :^0
Nije im lako, kretati se ulicama koje mrze, sretati s ljudima koje mrze, glumiti sve dok ne dodju na forum... jbt radije bi si sprasio devetku u sljepoocnicu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 2/5/2022, 21:44

Ringo10 wrote:Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad

Ti ne živiš na zapadu, tebe zapad trpi mamlazu neradnički.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by mentalitet 2/5/2022, 22:02

MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad

Ti ne živiš na zapadu, tebe zapad trpi mamlazu neradnički.

Evo javi se na private da dodjesh u USA dok je Bajden na vlasti poslije nece moci .Dat cu oglas na Kraig listi da sam Hrvat i da traziim ljubav svog zivota mushkarca te navesti da sam debel ko one crnkinje ,pa ako se javi kakav garavi samo ti prenesem adresuu i broj telefona.Uspjet cesh sigurno ,samo morash namazati shupak vazelinom i uzivaj u americhkom filmu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Guest 2/5/2022, 22:11

mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad

Ti ne živiš na zapadu, tebe zapad trpi mamlazu neradnički.

Evo javi se na private da dodjesh u USA dok je Bajden na vlasti poslije nece moci .Dat cu oglas na Kraig listi da sam Hrvat i da traziim ljubav svog zivota mushkarca te navesti da sam debel ko one crnkinje ,pa ako se javi kakav garavi samo ti prenesem adresuu i broj telefona.Uspjet cesh sigurno ,samo morash namazati shupak vazelinom i uzivaj u americhkom filmu.

Se zamisliš ti kad kakav bi ti život bio da si dobio dovoljno kisika po rođenju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Eroo 2/5/2022, 22:14

pizzon wrote:srbija je lepa i prirodno bogata
zemlja.
samo nam je potreban afirmativan
sistem.
Dio moje u obitelji trenutno istražuje srpske turističke posebnosti:
započeli sa Skadarlijom, nastavili s Đerdapskom klisurom i dačje prema jugu (Ovčar banja 3 dana),
a onda istočna strana prema Bugarskoj....
Filme i foto sam dobijao dnevno...uglavnom možete proći, prije svega glede hrane (pohane koprive itd).
Malo me je zasmetalo (Đerdap) oprema u turističkom objektu na brdu Kapetana-kuracpalac, ali hrana,
tako mi kažu, je bila izvrsna. I priroda. Ovi moji su ljubitelji prirode i alpinizma. Bilo im je smiješno
da su morali imati pratnju kad su išli na neka malo viša brda...
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Eroo 2/5/2022, 22:18

Ringo10 wrote:Evo ja zivim na Zapadu I kazem
Jebo te Zapad
Ti si slijepac, nisi ti ni vido zapada.
Tko se na zapadu poslije tjedan bivanja u njemu
ne osjeća domaće, bolje da nikud ne ide iz svoje vukojebine.
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu - Page 6 Empty Re: Adem Vuchiqi pušta Putka niz vodu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum