ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Guest 22/4/2022, 01:13

Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 22/4/2022, 04:45

niels wrote:Obojica su iritantna, degutantna.

Mi se ovdje tako ne razgovaramo kakve si oni kvalifikacije dijele prek ekrana. To nisam nikada nigdje čuo da se vodeća dva čovjeka države tak razgovaraju. Nije to moja malograđanština, to su realni interesi Hrvatske, kultura javnog prostora, higijena društva i poštivanje institucija.

Mislim da je s obzirom na nacionalnu, regionalnu, kontinentalnu i globalnu ugrozu važno da vrh državne vlasti bude operativan i koordiniran, a on je u dugotrajnoj paralizi.
to smo kaznjeni...tko izabere dva dezertera na celo drzave bolje ne zasluzuje ..i ovog prevaranta na celo zagreba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 22/4/2022, 04:59

.....po meni bi trebalo da i plenki i zoki odu...koliko vidim jedan drugog optuzuju za neuspjesnu misiju u svezi hrvata bh-a...sto je i istina..mada na njima nije najveca krivnja...tu je krivaca puno...plenkoviceva greska sto se hvalio vezama u briselu a zapravo hrvati u bh-a nikakve koristi od toga nemaju pa ispade da komsic ima veci utjecaj od plenkovica tamo..time ga zoki bocka..koji realno ima pak veci utjecaj medju hrvatima u bh-a od plenkija a ocito je ovom to krivo moslim na plenlija sto govore posljednje kritike plenkija prema zokiju u svezi toga...no plenki je skuzio da nema nikakve koristi od radikaliziranja i da treba traziti kompromise...zoki smatra to kukaviclukom i izdajom i zeli radikalizirati problem hrvata u bih ali problem je sto za to ima slabe temelje pa sve ionako ostaje samo na verbalnom izricaju za pljeskanje i nista vise od toga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 22/4/2022, 05:19

predstavljat se domoljubom,suverenistom;zastitnikom hrvata a imat nobila u blizini sebe...hm hm...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 22/4/2022, 06:12

MDMiridije wrote:Jer ispada da je mišljenje tog degenerika opći stav same zemlje.

Nije. To je stav samo onih koji su ga birali.

Recimo ja sam glasao za Kolindu a inače rijetko glasam za HDZ skoro pa nikad al evo ovo je situacija bila di nema mog kandidata a iz nekog desetog razloga sam dao glas Kolindi ( Milanovićeva vlada je digla PDV 25% pa mu nisan tija dat fotelju i da tu prima plaću pa san glasa za Kolindu tj drugog kandidata ).


Njegov stav nije moj stav. Ja san glasa za Kolindu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175349
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by mentalitet 22/4/2022, 06:23

PRTZ, HRVAT sa mudima,a vi pichkice se odmah ukenjali.Kada moze jedna Srbiija i Madjarska biti suverena pa moze i Hrvatska.
Ajd dobro,Milanoviic je iionako srpsko prezime,nije krv voda;)))BRAVO majstore.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 22/4/2022, 06:36

mentalitet wrote:PRTZ, HRVAT sa mudima,a vi pichkice se odmah ukenjali.Kada moze jedna Srbiija i Madjarska biti suverena pa moze i Hrvatska.
Ajd dobro,Milanoviic je iionako srpsko prezime,nije krv voda;)))BRAVO majstore.

Udri jače manijače.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175349
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 22/4/2022, 06:54

Milanović Plenkovicu: Ako imaš ogroman utjecaj u Briselu, što ga nisi koristio za Hrvate u BiH

‘Ako imaš utjecaja dok se Hrvatima u BiH napijaju krvi, a ne radiš ništa, onda si izdajnik’, poručio je hrvatski predsjednik premijeru.

“To je čovjek koji neće prezati ni od čega da drugoga oblati, nije ga briga za Hrvatsku i Hrvate u BiH, on je imao posebnu potrebu naglasiti da sam štetočina”, kazao je Milanović poručivši da mu se “fućka kakav je njegov rejting u Briselu”.

“Imamo situaciju da se s BiH u međunarodnoj diplomaciji bave totalni bezveznjaci, ljudi koji stavljaju kvačice. I ako im na putu stoje neki Čović ili Dodik, oni će ih naprosto zgaziti. Mi se nalazimo u opasnoj situaciji. Hrvatima se u BiH bave totalni bezveznjaci uz asistenciju hrvatskih izdajnika”, rekao je.

Upitao se zašto Plenkovic nije šapnuo Angeli Merkel da mu skine s kičme te “bezveznjake iz EU” oko BiH.

“U NATO-u sam blokirao izjavu sa samita, a oni se rugaju, kažu da je to bezveze”, rekao je pa dodao: “Nikad veća skupina lijenčina i probisvijeta nije vodila ovu zemlju.”

Milanović Plenkoviću: Ako imaš ogroman utjecaj u Briselu, što ga nisi koristio za Hrvate u BiH

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175349
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Ringo10 22/4/2022, 07:01

Nista Zoki nije slagao svaka mu cast.
Iako nije to toliko Biden i demokrati koliko Pentagon i Duboka Drzava.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 22/4/2022, 07:04

....hrvati u bh-a su davno zajebani..i prije milanovica i prije plenkovica..to je sve trebalo rjesavati jos prije petnaestak i vise godina..jednaku krivnju snose kako hrvatski polticari u hrvatskoj tako i u bh-a...tu je komsic najmanji krivac...o izdajnicima ne bi..nisu oni od danas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by RayMabus 22/4/2022, 07:07

Plenkovic prije ovog rata šeta po Ukrajini kod Zelenskog i uzvikuje Krim je Ukrajina i sad počeo rat odma stotine miljona eura pomoći šalje Ukrajini, busa se u prsa i u prve redove itd...

Da je 10% te energije usmjerio na micanje Komšića i tog ološa tamo problem u BiH bi bio riješen.

Milanovic sere po njemu i to radi namjerno tako da se ovaj ( Plenkovic ) crveni i opravdava po tim sastancima kad se ide tima uvlačit u šupak a za svoj rejting na Zapadu.

Ima i pravo Milanović.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175349
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by vuksadinare 22/4/2022, 07:44

RayMabus wrote:Plenkovic prije ovog rata šeta po Ukrajini kod Zelenskog i uzvikuje Krim je Ukrajina i sad počeo rat odma stotine miljona eura pomoći šalje Ukrajini, busa se u prsa i u prve redove itd...

Da je 10% te energije usmjerio na micanje Komšića i tog ološa tamo problem u BiH bi bio riješen.

Milanovic sere po njemu i to radi namjerno tako da se ovaj ( Plenkovic ) crveni i opravdava po tim sastancima kad se ide tima uvlačit u šupak a za svoj rejting na Zapadu.

Ima i pravo Milanović.
....je merkel bi odmah promjenila izborni zakon..price...medjun.zajednica je daytonom odredila sudbinu i tocka..tko je sve ramo sto potpisivao neka se kod tih traze odgovori...posavina otpisana srpskoj osim odzaka...treci se nije dobio...hrpa hrvata otisla iz bh-a...hrvate u bh-a vode konobari,'biznismeni',mesari..hdz tamo ne da sansu ljudima koji nisu u hdzu makar bili na liniji trecag ali nisu na stranackoj liniji...kad su prije 15 godina odjebali covjeka koji je bio skolivan eminentan za ustavno pravo bio na liniji herceg bosne ali nije htio biti stranacki vojnik sve mi je bilo jasno...malo nade je za hrvate ostalo ...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by mentalitet 22/4/2022, 07:53

A mozda su hrvati postali mnogo LJukav pa se podijeliili i zastupaju interese jednii jedne strane drugi druge strane pa tko pobijedi kao ziidovi u ameriici tipuju na republikance i na takozvane demokrate i ne bi to bilo prvi puta dovoljno se sjetiitii partizana ii ustasha iiz WWII.Kako reche Mesiic hrvatii su tu pobijedilii 2 puta:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by melkior 22/4/2022, 10:43

Pa Milanović je u pravu kad kaže da su Demokrati i Biden krivi za rat u Ukrajini, problem je samo što Rusija gubi rat, a povijest pišu - pobjednici.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Joža 22/4/2022, 10:53

niels wrote:Obojica su iritantna, degutantna.

Mi se ovdje tako ne razgovaramo kakve si oni kvalifikacije dijele prek ekrana. To nisam nikada nigdje čuo da se vodeća dva čovjeka države tak razgovaraju. Nije to moja malograđanština, to su realni interesi Hrvatske, kultura javnog prostora, higijena društva i poštivanje institucija.

Mislim da je s obzirom na nacionalnu, regionalnu, kontinentalnu i globalnu ugrozu važno da vrh državne vlasti bude operativan i koordiniran, a on je u dugotrajnoj paralizi.

auh.
onda si podosta postova preskočio.
al' ima jedna nova od zokija.
bar meni.
plameni jazavac.
umro od smijeha kad sam čuo.

:)

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2392
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Pirate 22/4/2022, 16:29

Prvi Hrvat na poziciji moci koji ima muda reci kako stvari stoje a vi se odmah usrali da ce HR dobiti packe.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 22/4/2022, 21:55

Komšije, hvala na sugestijama, mi ćemo to sami riješiti. :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by mentalitet 24/4/2022, 01:03

niels wrote:Komšije, hvala na sugestijama, mi ćemo to sami riješiti. :)


Ovo bih potpisao samo kada bi ti drugima priznavao isto pravo,ovako licemjerje na kub shto sam i od prije znao chitajuci tvoje postove ali me nije ni malo iznenadilo nego mi je potvrdilo spoznaju da ste zajedno sa slovencima odredjivali ekonomsku i druge politike u biivshoj YU pa valjda navika ostala kao takva.Probudite se , ne zivite viishe u YU ii niste neki faktor vishe koji se pita .Uprevodu ,ortodoxna komunjara.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by niels 24/4/2022, 03:49

mentalitet wrote:
niels wrote:Komšije, hvala na sugestijama, mi ćemo to sami riješiti. :)


Ovo bih potpisao samo kada  bi  ti drugima priznavao isto pravo,ovako licemjerje na kub shto sam i od prije znao chitajuci tvoje postove ali me nije ni malo iznenadilo nego mi je potvrdilo spoznaju da ste zajedno sa slovencima odredjivali ekonomsku i druge politike u biivshoj YU pa valjda navika ostala kao takva.Probudite se , ne zivite viishe u YU ii niste neki faktor vishe koji se pita .Uprevodu ,ortodoxna komunjara.

Dakle, tema je Milanović, koji je Predsjednik RH, i općenito politička scena u RH. Ne znam zašto bi to zanimalo Srbe koji ne žive u Hrvatskoj.

Tema nisam ja, niti Hrvati i Slovenci u SFRJ (u čijem političkom životu Hrvati su odbijali sudjelovati, osim članova SKH, a i oni su zašutjeli nakon prosinca 1971).

Ne znam zašto teme skrećeš prema meni i ocjenjuješ me kao osobu. Ja tebe ne poznajem, osim preko upisa - i štedi tipkovnicu, jer mene ni najmanje ne interesira što misliš o meni. Moje upise na svakoj temi svatko može komentirati kako god hoće, ali ne razumijem tu potrebu da se lijepe etikete na osobnoj razini.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by mentalitet 24/4/2022, 04:33

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Komšije, hvala na sugestijama, mi ćemo to sami riješiti. :)


Ovo bih potpisao samo kada  bi  ti drugima priznavao isto pravo,ovako licemjerje na kub shto sam i od prije znao chitajuci tvoje postove ali me nije ni malo iznenadilo nego mi je potvrdilo spoznaju da ste zajedno sa slovencima odredjivali ekonomsku i druge politike u biivshoj YU pa valjda navika ostala kao takva.Probudite se , ne zivite viishe u YU ii niste neki faktor vishe koji se pita .Uprevodu ,ortodoxna komunjara.

Dakle, tema je Milanović, koji je Predsjednik RH, i općenito politička scena u RH. Ne znam zašto bi to zanimalo Srbe koji ne žive u Hrvatskoj.

Tema nisam ja, niti Hrvati i Slovenci u SFRJ (u čijem političkom životu Hrvati su odbijali sudjelovati, osim članova SKH, a i oni su zašutjeli nakon prosinca 1971).

Ne znam zašto teme skrećeš prema meni i ocjenjuješ me kao osobu. Ja tebe ne poznajem, osim preko upisa - i štedi tipkovnicu, jer mene ni najmanje ne interesira što misliš o meni. Moje upise na svakoj temi svatko može komentirati kako god hoće, ali ne razumijem tu potrebu da se lijepe etikete na osobnoj razini.



Ne skrecem temu nego ukazujem na chinjenice da si i ti vishe puta uchestvovao ovdje sugerirajuci kako Srbija treba birati svoga predsjednika a posebno ti nije simpatchan Vuchic.Zbog toga sam napisao gore ono shto sam napisao.Hvala ti na presjeku dogadjaja iz 80-tiih 90-tiih koji su mi jako poznati iako niikad nisam bio chlan KPH a niti bilo koji moj chlan u obitelji.Moja potreba je da te uchinim relevantnijim a ocjenjujem te samo kao uchesnika ove rasprave.ZJer kako i sam reche da svatko ima pravo komentirati bilo koga a pristalii smo na to chim smo neshto ovdje napisali.Zashto imash potrebu to svoditi na neshto osobno,"griznja savjesti jer sam pogodio u srz" ako je to onda je pozitivno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by michaellcmacha 24/4/2022, 09:49

newuser wrote:Covjek je rekao sto bilo tko sa malo mozga moze i sam zakljuciti. No ocito je demode reci stvari i nazvati ih pravim imenom. Zalosno je sto ljudi umiru u tom nepotrebnom ratu.
Ne prozivajte me rusofilom ili sto predsjesnik kaze ne dam se uvuci u tu pricu :)
"čovjek" je prije par godina u svojstvu predsjednika vlade sjedio sa mladim četnicima Savom Vukelićem, Milanom Busićem i još nekima i ispijao prijateljske kavice. Milanu je čak sredio stan u Novom Zagrebu... u njegovo vrijeme onaj četnik zakolje ona dva hrvata u Gvozdu, onda odjednom postaje domoljub, zaštitnik hrvatskih interesa, generali su mu najveći frendovi, on bi poveo sveti rat za kolijevku ustaštva (hercegovinu)... nije on rekao ništa moj prijatelju... on jede govna i glumi mangu, a radi se o najobičnijem klošaru...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini - Page 2 Empty Re: Milanović: Biden i Demokrati su krivi za rat u Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum