ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:24

Vegvísir wrote:
Zagy wrote:
Jel gledao tko Nymphomaniac vol. 2?


Gledala, mislim prošle ili pretprošle godine. Koliko se sjećam, dvojčica je nešto mračnija od prvog dijela. Meni je film okej, ali kod mene i inače von Trier dobro prolazi i drag mi je, dok s druge strane mogu razumjeti da je nekome iritantno pretenciozan.

Meni je prvi bio ok.....fascinantnom mi je kako je film pun sexa ali ni u jednom trenutku napali već nekako,ubitačan i mračan, bremenit. .. 

Charlotte isto glumi ili su drugi glumci?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:37

Zagy wrote:
Vegvísir wrote:
Zagy wrote:
Jel gledao tko Nymphomaniac vol. 2?


Gledala, mislim prošle ili pretprošle godine. Koliko se sjećam, dvojčica je nešto mračnija od prvog dijela. Meni je film okej, ali kod mene i inače von Trier dobro prolazi i drag mi je, dok s druge strane mogu razumjeti da je nekome iritantno pretenciozan.

Meni je prvi bio ok.....fascinantnom mi je kako je film pun sexa ali ni u jednom trenutku napali već nekako,ubitačan i mračan, bremenit. .. 

Charlotte isto glumi ili su drugi glumci?

Film s jako puno seksa, a zapravo nimalo napaljujući i nimalo seksi. :D
Isti su glumci; drugi dio nastavlja priču o istom curetku, ali kao što rekoh u jednom mračnijem, zagasitijem tonu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:40

Hvala ti...gledah jučer u videoteci da uzmem ali je omot za vol. 1 i vol. 2 bio isti i isti sažetak pa sam se bojala da nije isti film sa dodacima kakvim...sad ću uzeti sljedeći puta....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:42

Ako ti se svidio prvi, vjerojatno će i drugi; bilo je i nekoliko scena na koje sam se dobro nasmijala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 17 Jan - 18:46




odlična.. :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:47

modra wrote:


odlična.. :x
:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 17 Jan - 18:48

Zagy wrote:Hvala ti...gledah jučer u videoteci da uzmem ali je omot za vol. 1 i vol. 2 bio isti i isti sažetak pa sam se bojala da nije isti film sa dodacima kakvim...sad ću uzeti sljedeći puta....
videoteka?

mislim ne podjebavam.

stvarni, fizički prostor gdje odeš po medij?
ili videoteka na tv?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:50

ja nisam znala da videoteke jos postoje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 18:55

Da prostor.....u nekim stvarima sam mnogo staromodna.....:p 


Inače ne volim piratstvo pa ni internetsko.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 17 Jan - 19:11

Zagy wrote:Da prostor.....u nekim stvarima sam mnogo staromodna.....:p 


Inače ne volim piratstvo pa ni internetsko.....
osim na serveru i na PS1 nemam uređaj za čitanje medija. mislim imam, spremljene, ali se ne koriste.
pa nije piratstvo ako si na pretplati.

svu muziku i filmove sam prebacio na hdd.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 19:21

Moj muž mrzi pretplate,plaćamo samo web cube za Internet, inače imamo satelit Receiver i DVD Player. ...znači kad mi se gleda posudim film. ...nekakve sky,Netflix i ino njemu ne dolazi u obzir....znali smo na netu gledati pokoji film ali su sve te stranice po gasili ili su filmovi loše kvalitete što ja ne podnosim,kao da sam uzela pit kavu pa nemam šećera. ....:D 

Staromodna sam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 19:23

A da ne pričam o virusima pokupljenim sa tih stranica....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 17 Jan - 19:26

ok.
koliko ja rijetko nekaj gledam niti ne trebam tv.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 19:40

Ja baš volim pogledati dobar film.....



Vidjela sam da ima neki novi Thriller sa Rosamunde Pike, to moram pogledati...ona je izvrsna glumica...i tematika mi se svidja....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 17 Jan - 20:04

premutav mi je novi premijer.. :^0 No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 20:10

Sta je web cube? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 20:13

Kocka koja odašilje Internet. ....bežični Internet. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 21:50

Aha :D


Mogu jos sto puta gledati mostove okruga madison i jos sto puta cu plakati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 17 Jan - 22:25

Odlican film.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 17 Jan - 22:25

Kao i Misticna rijeka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 Jan - 22:59

Mystic River sam gledala....mostovi okruga madison nisam....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum