ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:27

VUČIĆU PEDERU wrote:zene su samo za u kucu...  cheers

A muški u kućicu. ... :}

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 16/1/2016, 10:29

muski u podrum
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:30

muski na zenske...  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:32

Zagy wrote:Novi glavni šef ne voli majke sa djecom i da se njega pita više bi muških radilo u Bipi. ...neka meni to kaže odmah bi zvala sindikat i žalila se.. .sere mi se od predrasuda!

Ma to te pitam, to je to! :h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:38

oh ne, pocelo je feministicko proseravanje...  No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 16/1/2016, 10:39

prvi si poceo s machistickim izjavama, sta sad cvilis
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:42

VUČIĆU PEDERU wrote:oh ne, pocelo je feministicko proseravanje...  No

Da, kako se samo usuđuju preseravati s traženjem svojih prava i zahtijevati da se poslodavci suzdržavaju od seksizma i diskriminacije. No Oh, the shame! Kamo ide ovaj svijet kad su i žene zabrijale da su ljudi...  No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:43

aj mi reci, ozbiljno-koja vi prava danas nemate?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:44

Odi na vip micek i tamo traži razumijevanje. ...ovdje jednostavno ne pripadaš, koliko god uporan bio....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:45

aj izbaci me, mico...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:49

Vidi se da nisi žena na tržištu rada. :)

Deklarativno na papiru je sve super, sve štima, zakoni fantastični. Ma kakva diskriminacija! A onda vidiš stanje u praksi i možeš se jebat'.

Od toga da te na razgovorima za posao u državnim firmama pitaju jesi li solo, imaš li dečka, muža, djecu, planiraš li djecu, inzistiraju od tebe da ne planiraš djecu u dogledno vrijeme - sve ono što zakonski tebe ne bi imali pravo pitati ni od tebe tražiti.

Moglo bi se o tome čavrljati dokle hoćeš, ali sam skontala da na internetu jednostavno nema smisla raspravljati. Samo ću se iživcirati, a to je nešto što mi ne treba. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 16/1/2016, 10:50

VUČIĆU PEDERU wrote:opsednut si klosperwom, homosu...

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Moon8
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 16/1/2016, 10:51

smazala sam dva jaja sad, tako slatko.. obožavam jaja! većinom njih jedem za doručke kad sam slobodna...
ja-ja! :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 16/1/2016, 10:51

Zagy wrote:Znam da je tesko raditi sa ženama, pogotovo mamama,tu smo zaštićene i ne smiju nam dati otkaz zbog bolovanja. ...po djetetu imamo pravo na 2 tjedna njege godišnje. ...i neke to koriste....ali ruku na srce,firmi najbolje pašu osobe bez djece i robovi....A poslije tko te jebe kad više ne možeš. ..

To je seksistička izjava i zabranjena je....navodno to dolazi od novog izvršnog direktora....
To ti je svagdje tako.
S jedne strane pricaju o natalitetu, a s druge nitko ne zeli majke s djecom.

Kod vas su zasticene, kod nas dobi otkaz bez pol frke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 16/1/2016, 10:52

VUČIĆU PEDERU wrote:aj izbaci me, mico...  ;)

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Tumblr_mso8a2izqw1sq6wq7o1_1280
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 16/1/2016, 10:54

veber wrote:

Kod vas su zasticene, kod nas dobi otkaz bez pol frke.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Gerty
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:55

Vegvísir wrote:Vidi se da nisi žena na tržištu rada. :)

Deklarativno na papiru je sve super, sve štima, zakoni fantastični. Ma kakva diskriminacija! A onda vidiš stanje u praksi i možeš se jebat'.

Od toga da te na razgovorima za posao u državnim firmama pitaju jesi li solo, imaš li dečka, muža, djecu, planiraš li djecu, inzistiraju od tebe da ne planiraš djecu u dogledno vrijeme - sve ono što zakonski tebe ne bi imali pravo pitati ni od tebe tražiti.

Moglo bi se o tome čavrljati dokle hoćeš, ali sam skontala da na internetu jednostavno nema smisla raspravljati. Samo ću se iživcirati, a to je nešto što mi ne treba. :)

dobro, ne mozemo ni ti ni ja biti objektivni, tako da cu ja da stavim tacku-barem sto se tice mene, na tu temu.

a drzavne firme ti nisu neko merilo vezano za diskriminaciju, jer su tim kartelsko-sektasko-partijskim preduzecima diskriminisani svi, tj. svi koji nisu clanovi partije ili familije...  ;)

u normalnim sredinama, kako radnim, tako i zivotnim-nije bitno ko si i sta si, vec koliko i sta znas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:56

jaooo, ovaj je sada poceo i sa pederskim slikama...  :|

sada samo cekam kica da dodje sa spikom kako su mu lose nadogradili trepavice.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 16/1/2016, 10:57

We agree to disagree.
Drastično. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 16/1/2016, 10:58

VUČIĆU PEDERU wrote:jaooo, ovaj je sada poceo i sa pederskim slikama...  :|

sada samo cekam kica da dodje sa spikom kako su mu lose nadogradili trepavice.  :^0

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Fullscreencapture65201011853am
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 16/1/2016, 11:03

a moja jaja???

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum