ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Fri 25 Mar - 16:25

Jebi ga srbadija (cak i iz DNRH) se upalila ko kutnjak.

abraham

Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 16:27

ZAPOVJEDNIK ruske vojske Sergej Rudskoj rekao je da će sada Rusija fokusirati svoje napore na "potpuno oslobođenje" Donbasa, regije na istoku Ukrajine u kojoj se nalaze proruske separatističke regije Lugansk i Donjeck.

Rusko ministarstvo obrane je objavilo da je Rusija razmatrala dvije opcije za svoju "specijalnu vojnu operaciju" - jedna se odnosi na cijelu Ukrajinu, a druga na Donbas.

Sergej Rudskoj, načelnik glavnog operativnog odjela glavnog stožera oružanih snaga Rusije, rekao je da je 93% Luganska i 54% Donjecka pod kontrolom Rusije. Rusija je uništila ogromnu većinu ukrajinskog ratnog zrakoplovstva i mornarice i to označava "uspješan kraj prve faze konflikta", rekao je Rudskoj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zapovjednik-ruske-vojske-najavio-vaznu-promjenu-ruske-strategije/2350581.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya Fri 25 Mar - 16:32

abraham wrote:Jebi ga srbadija (cak i iz DNRH) se upalila ko kutnjak.
A veliki brat na kojega su sve nade polagali u debaklu. 
Zadnja ucjena s plinom propala.
A da ih pitam, od čega će to bogato rusko gospodarstvo funkcionirati kada ovi više neće kupovati? Još 10% godinu dana i nema više.
Eiropa će nabaviti ukapljeni plin,  u krajnjoj liniji imaju nuklearke koje su gasili, neka ih upale na godinu dana dok osiguraju istu količinu plina...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 Fri 25 Mar - 16:34

Selak: Mislim da će Putin napasti taktičkom nuklearnom bombom
U INDEX STUDIJU gostovao je pilot Ivan Selak. 

Između ostalog, govorio je o najgorem mogućem scenariju u vezi rata u Ukrajini te što bi se sve moglo dogoditi. Rekao je kako nije pitanje hoće li ruski predsjednik Vladimir Putin upotrijebiti taktičku nuklearnu bombu već kad će ju upotrijebiti. 

Taktička nuklearna bomba

"Ovo vam se neće svidjeti, ali imam osjećaj da nije pitanje hoće li nego kad će upotrijebiti taktičku nuklearnu. Za početak će je koristiti kad ga netko okruži, odnosno njegovu vojsku. Što će svijet napraviti? Ništa. Još jedan ružan scenarij, a bojim se da će se dogoditi vrlo brzo, da će Putin smisliti opravdanje i raketirati Poljsku. Živo me zanima kako će tad zapad reagirati?"
Kritizirao je ministra obrane Marija Banožića. "Kad vidim ministra obrane da se hvali s količnim naoružanja koju smo poslali Ukrajini, to sve govori o njemu. Umjesto da to radiš i šutiš, a ako treba i lažeš, onda laži sa smislom. Reci da šalješ krvnu plazmu. Nemojte govoriti šaljemo oružje.
Ovaj rat je započeo i traje i on će završiti. Ne poznaješ ti ruski narod. Ja sebi utvaram da ga malo poznajem. Oni ne zaboravljaju. Ne govori se da šalješ metke, oružje, nemojte biti budale", rekao je. 

Kako se suprotstaviti Putinu?

"Putin je glavni baja u jednom selu koji maltretira sve seljane dok ne dobije od nekoga šamarčinu. Meni je žao što zapad nije pokazao niti pokazuje zube. I neće pokazati! Hoće li to voditi u Treći svjetski rat ili hoće li to biti kraj civilizacije, ali mislim da bi baja iz svog sela razmišljao pa čekaj i ja ću dobiti po tamburi.
Rekao sam - zona zabrane letenja bi bila za sve. Nitko neće letjeti. Imate mjesec dana za završiti taj rat. Nakon toga ulazimo mi u Ukrajinu. Ako se treba potući, potući ćemo se", rekao je Selak 
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 16:35

Evo nam još jednog narodnog heroja Rusije.


Prije sat vremena
Ukrajinci: Ubili smo još jednog ruskog generala
Iz ureda Volodimira Zelenskog javljaju da je ukrajinska vojska ubila još jednog ruskog generala, javlja Kyiv Independent.

Ruski general Jakov Rjezancev ubijen je u Čornobaivki sjeverno od Hersona, gdje se vode žestoke borbe Ukrajinaca i Rusa, tvrdi Oleksij Arestovič, savjetnik ukrajinskog predsjednika Volodimira Zelenskog.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 FOs50LJXsAAd4Gk?format=jpg&name=900x900

Još malo pa će moć popunit cili panini album sa sličicama.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 TB_COMP_DEAD_GENERALS-v6
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 Fri 25 Mar - 16:37

"Kad vidim ministra obrane da se hvali s količnim naoružanja koju smo poslali Ukrajini, to sve govori o njemu. Umjesto da to radiš i šutiš, a ako treba i lažeš, onda laži sa smislom. Reci da šalješ krvnu plazmu. Nemojte govoriti šaljemo oružje.
Ovaj rat je započeo i traje i on će završiti. Ne poznaješ ti ruski narod. Ja sebi utvaram da ga malo poznajem. Oni ne zaboravljaju. Ne govori se da šalješ metke, oružje, nemojte biti budale"
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 Fri 25 Mar - 16:44

Putin bi mogao pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, kaže bivši zapovjednik NATO-a
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.
"Ovako se obično radi na ruskim vježbama", rekao je pa opisao:
"Dakle, način na koji se oni postavljaju u svojim vježbama je sljedeći: ako Rusija počne gubiti zbog podrške NATO-a, onda oni pošalju nuklearno oružje i NATO kaže: 'O, moj Bože, dobro. Budući da si tako ozbiljan u tome, povući ćemo se.'"
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 16:54

Ako taj baci igdi nuklearnu bilo kakvog tipa to sigurno neće bit u Europi a kamo li na neku članicu NATOa.

Možda baci negdi na Bliski istok il Afriku na onu sirotinju samo da da do znanja da je Rusija ima.

Al sumnjam jer sad su izjavili da će sve snage koncentirat na Donbas a žele završiti tu speciojalnu operaciju ruske vojske do 9.05 kada je dan oslobođenja od fašiza i parada u Moskvi a onda će brigo moja pređi na drugoga tj nek se oni krajišnici tamo uz podršku Rusije nastave rokat itd.

Putin traži izlaznu strategiju da izađe iz te kašete brokava u koju je upa a ovo je ta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 17:05

Koji je smisao bacanja bilo kakve nuklarne bombe na Europu dakle sebi ispod nosa i to još na članicu NATOa kad ljudi u Europi nemaju predožbu šta je to pa se ni ne boje ?

Znači moraš im demonstrirat to prvo pa da te shvate ozbiljno a ne da ti baciš to na njih i još sebi ispod nosa i još k tome na članicu NATOa.

Pa gospodo draga zašto služi ovaj satelit ovdje koji od početka ove ruske invazije na Ukrajinu ispaljuje projektile :

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/3/24/sjeverna-koreja-ispalila-moguci-interkontinentalni-balisticki-projektil

PS i u povjerenju : Meni bi bilo stvarno drago da vam ne moram ja sve nacrtat.

Sad će još falit i žita a ovome satelitu u sjevernoj Koreji treba i hrana i energenti pa je on kandidat za napravit sranje a mogao bi uvuć i cijeli Pacifik u ovo sranje i onda tv i kokice.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Vikend-uz-tv12421-12412-810x539

Plamen gori, val se pjeni jebe se meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 17:14

24 Mar 2022

Sjeverna Koreja ispalila je u četvrtak mogući interkontinentalni balistički projektil (ICBM), objavile su vojske Južne Koreje i Japana, što bi bilo prvo takvo lansiranje u punom dometu najvećih projektila od 2017, prenosi Hina.

Južnokorejski šef združenih snaga rekao je da je detektirano lansiranje “neidentificiranog projektila” iz Sjeverne Koreje.

Rekao je da se smatra da se radi o projektilu dugog dometa, moguće interkontinentalnom balističkom projektilu (ICBM), izvijestila je agencija Yonhap.

Južna Koreja zbog najnovijeg lansiranja sazvala je sastanak nacionalnog Vijeća sigurnosti o pitanju Sjeverne Koreje.

Japanska vlada prijavila lansiranje
Južnokorejsko ministarstvo odbrane nije odmah moglo potvrditi radi li se o ICBM-u. Sjeverna Koreja nije testirala takve projektile od 2017.

Japanska vlada također je prijavila lansiranje i rekla da se možda radi o balističkom projektilu.

Izvještaji od ranije govorili su o tome da se Sjeverna Koreja priprema lansirati dosad najveći projektil.

SAD i Južna Koreja upozoravale su da se Pjongjang priprema lansirati interkontinentalni balistički projektil u punom dometu po prvi puta od 2017., što je kršenje rezolucija Vijeća sigurnosti UN-a.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:23

vili40 wrote:Selak:

Počeo je iskakati iz pašteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:24

Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:Selak:

Počeo je iskakati iz pašteta.

Samo neka tako nastavi pa će postati neka vrsta novog Žarka Puhovskog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:27

vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 17:29

Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:34

AssadNaPodmornici wrote:inače i danas/jučer sa fronte, ukrainci rusima nanose gadne gubitke

Nedavno sam iznio procjenu da će većina problema biti riješena najkasnije do prvog svibnja. Ostajem kod te procjene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:36

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.

Ide proljeće i zračna strujanja mijenjaju smjer.
Kao prvo. 
Kao drugo, debili ipak nisu, bar ne za sad, ali kako vrijeme prolazi postaju sve očajniji, a očaj rijetko ulazi u savezništvo sa pameću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:38

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.

Ide proljeće i zračna strujanja mijenjaju smjer.
Kao prvo. 
Kao drugo, debili ipak nisu, bar ne za sad, ali kako vrijeme prolazi postaju sve očajniji, a očaj rijetko ulazi u savezništvo sa pameću.

Da ne spominjem povijesnim iskustvom dobro potvrđenu činjenicu kako je Rusima odnosno ruskim vladarima i političkim elitama možda i ponajmanje stalo do života svojih ljudi, pogotovo vojnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 17:42

Projektil koji je u četvrtak ispalila Sjeverna Koreja je golemi, novi interkontinentalni balistički projektil (ICBM), izvijestili su u petak sjevernokorejski državni mediji.

Radi se, navode mediji, o potezu za koji vođa Kim Jong Un tvrdi da bi trebao pokazati nuklearnu moć i odvratiti SAD od bilo kakvih vojnih nakana.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 22084058102203-848x478

Ovo je prvo sjevernokorejsko lansiranje ICBM-a od 2017., što predstavlja kršenje rezolucije Vijeća sigurnosti UN-a. Podaci o letu navode na zaključak da je projektil letio više i dulje od bilo kojeg prethodnog testiranja, prije nego se srušio u more zapadno od Japana.

Kim Jong Un je naredio testiranje ICBM-a zbog “svakodnevne vojne eskalacije na i oko Korejskog poluotoka” te “neizbježnosti dugogodišnje konfrontacije s američkim imperijalistima praćene opasnošću od nuklearnog rata”, prenijela je novinska agencija KCNA.

“Probno ispaljivanje novog tipa interkontinentalne balističke rakete Hwasong-17 strateških snaga Narodne Republike Sjeverne Koreje obavljeno je 24. ožujka po naređenju Kim Jong Una osobno”, javila je KCNA.

Nazvan Hwasong-17, taj ICBM je najveći tekućinom pogonjen projektil koji je je neka zemlja ikada lansirala s pokretnog lansera, tvrde analitičari.

Za lansiranje tog projektila korišten je Transportni erektor-lanser (TEL), vrsta vojnog vozila koje služi za transport, podizanje i lansiranje raketa.

Najčešće se rabi za raketno-topničke sustave, strateške bojišne projektile, uključujući interkontinentalne, ali i za sustave zemlja-zrak (npr. S-300 i MIM-104 Patriot).

Raketa Hwasong-17 je prvi put predstavljena 2020. godine na paradi na kojoj je njena veličina, koja se opisuje kao kolosalna, iznenadila i iskusne analitičare.

Lansiranje projektila 24. ožujka pratile su vojske u Japanu i Južnoj Koreji. Japanski dužnosnici su rekli da je letjela na visini od 6000 km i pala u japanske vode nakon što je letjela više od sat vremena.

ICBM su rakete dugog dometa, sposobne da dosegnu Sjedinjene Države, a sposobne su nositi više nuklearnih bojevih glava. Sjevernoj Koreji je zabranjeno da ih testira.

Lansiranje je naišlo na osudu SAD-a, Japana i Južne Koreje.

Zbog lansiranja novog ICBM-a od strane Pjongjanga danas poslijepodne se sastaje Vijeće sigurnosti UN-a.

https://www.geopolitika.news/vijesti/sjeverna-koreja-lansirala-hwasong-17-novi-tip-interkontinentalne-balisticke-rakete/

Njega najviše volim. On je meni najdražiji od sviju. Pa pogledaj ti ovi kes. Pa kako ga neš volit.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 10c8e30b1a1416bfd77ea29241764e1a?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=1192&cropW=1788&xPos=0&yPos=0&width=862&height=575

Ovo je moj idol. Ja san ima njegovu sliku na zidu i to baš ovu koju san posta. Izriza je iz novina i onda je zalipija na zid tako da kad prođen i ovo vidin odma se i ja počmen smijat i uvati me kes.

Najozbiljnije. Ne zajeban se. Baš ova slika. Bila u novinama i mene uvatija smij i ja to izriza zid i zalipija na zid tako da svaki put kad prođen i to vidin da me uvati kes jer je slika vrhunska. Baš okida slika. Počmeš se i ti smijat kad ovo gledaš kako je on zavarija.

Ovo je moj idol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 25 Mar - 17:46

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.

Ide proljeće i zračna strujanja mijenjaju smjer.
Kao prvo. 
Kao drugo, debili ipak nisu, bar ne za sad, ali kako vrijeme prolazi postaju sve očajniji, a očaj rijetko ulazi u savezništvo sa pameću.

Da ne spominjem povijesnim iskustvom dobro potvrđenu činjenicu kako je Rusima odnosno ruskim vladarima i političkim elitama možda i ponajmanje stalo do života svojih ljudi, pogotovo vojnika.
Pričaš gluposti sine.

Di žive i stoluju ti ruski vladari, elita, parlament itd ?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176260
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:51

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.

Ide proljeće i zračna strujanja mijenjaju smjer.
Kao prvo. 
Kao drugo, debili ipak nisu, bar ne za sad, ali kako vrijeme prolazi postaju sve očajniji, a očaj rijetko ulazi u savezništvo sa pameću.

Da ne spominjem povijesnim iskustvom dobro potvrđenu činjenicu kako je Rusima odnosno ruskim vladarima i političkim elitama možda i ponajmanje stalo do života svojih ljudi, pogotovo vojnika.
Pričaš gluposti sine.

Di žive i stoluju ti ruski vladari, elita, parlament itd ?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Z

U Rusiji maloumna budaletino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Fri 25 Mar - 17:53

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
FRUSTRIRANI Putin mogao bi pokrenuti nuklearni napad na Poljsku, rekao je bivši zapovjednik NATO-a, general Wesley Clark, dodajući da bi Putin mogao upotrijebiti nuklearno oružje niskog učinka za odvraćanje NATO-a.
"A gdje bi ga upotrijebio? Vjerojatno ne u Ukrajini, ali možda na mjestima za pristajanje ili nekom naseljenom području u Poljskoj", dodao je, prenosi Sky News.

Nema šanse, jer zna da bi dobrio uzvrat na koji više ne bi mogao odgovoriti pravodobno i uspješno.
Dakle, ako upotrijebi nuklearno oružje bit će to u sklopu specijalne vojne operacije za "denacifikaciju" Ukrajine.
Oni mu ne mogu uzvratiti istom mjerom, a takvi napadaju samo one koji im ne mogu uzvratiti istom mjerom.
Vjetrovi pušu prema Rusiji. To su ipak čestice ( radioaktivna prašina, radiokativne čestice ). Toliki debili ipak nisu.

Ide proljeće i zračna strujanja mijenjaju smjer.
Kao prvo. 
Kao drugo, debili ipak nisu, bar ne za sad, ali kako vrijeme prolazi postaju sve očajniji, a očaj rijetko ulazi u savezništvo sa pameću.

Da ne spominjem povijesnim iskustvom dobro potvrđenu činjenicu kako je Rusima odnosno ruskim vladarima i političkim elitama možda i ponajmanje stalo do života svojih ljudi, pogotovo vojnika.
Pričaš gluposti sine.

Di žive i stoluju ti ruski vladari, elita, parlament itd ?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Z

U Rusiji maloumna budaletino.

Ne u Ukrajini, retardirana kretenčino.
I valjda je i najglupljima na ovom forumu jasno da sam govorio o relativno novijoj povijesti, a ne o počecima nekog oblika ruske državnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum