ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 19 Mar - 22:11

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Meni bi bilo puno draže da crvljikasti to doživi i da se sam rokne od tuge i jada.
ne bih ja imao ništa protiv da ga ja okinem... radi njega me ne bi pekla savjest ni zere...
Ni mene ali bi zgoditak bio da mućne glavom i da spozna kakav je govnar i kukavelj godinama i da si presudi kao jedini racionalni čin u njegovom bijednom životu
ništa od toga, njihov mentalni sklop je zločinački i tu nema mogućnosti reseta... oni kao i rusi smatraju da je potpuno opravdano ubijati civile ako nisu u mogućnosti ravnopravno parirati vojnicima... to su identični modus operandiji... to se ne može ispraviti...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya Sat 19 Mar - 22:12

crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
kreten nepodojeni, naziva nacistima one koji nikada nisu priznali kosovo... ok ipak zna da su pomagali da mu otjeramo ćaću i njega iz srao krajine

Sto je najludje Ukrainci recimo i Gruzijci su u desetcima tisuca prosvjedovali kad ih je bombardiralo...molili po crkvama upucivali prosvjedne okupljali se pred ambasadama,... nisu nikada ni priznali Kosovo. Imali su zdravu suradnju s ovima.

I sad pazi ovo samo zato jer ovi najvise izdrkavaju na rusiju odjednom im ukrainci nacisti,nasladuju se nad unistenim gradovima i slicno.

No ok. To mogu jos i ono....boli me ona stvar ni nemam posebno misljenje o psihickom stanju pojedinaca s druge strane koji provode zivot utazujuci zed za socijalizacijom na "ustaskom" forumu.....svakodnevno.....satima.

Meni se više gade naši vlastiti štakori koji su doživjeli rat,razaranja i nemoć...pa svejedno izdrkavaju na maloumnike koji to rade.

Ni Rusi ne mrze Ukrajince. Naprotiv, smatraju ih za braću. 40 posto Ukrajinaca smatra ruski svojim maternjim jezikom.

Ali ti se očito praviš blesav.

Znaš ti dobro da ovo nije rat između Rusa i Ukrajinaca.
Nije? Mi smo mislili da je rusija napala ukrajinu a to je zapadna laž jelte! Pa evo sad je jedan ukrajinac za dnevnik dao neku izjavu. U srušenom gradu čovjek stoji na ruševini  i kaže da mrzi ruse iz dna duše i da su gori od nacista.
To je isto valjda neka zapadna montaža.


Last edited by kaya on Sat 19 Mar - 22:13; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sat 19 Mar - 22:12

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Đango, ti i Crveni i slični ste se potpuno pogubili u geostrategiji.

Jel ti čuješ sebe šta ti pričaš ?

Navijaš za ubijanje Ukrajinaca radi velike Rusije jer će oni onda kao vama pomoć naparaviti veliku Srbiju.

A svašta.
Jesi ti svjestan toga da sam ja opasniji od svih ovih forumaša s kojima ti komuniciraš a ja te slušam.

Jer znaš šta je Bog rekao : Ne učini drugome ono šta ne želiš da tebi netko učini.

Prevedeno : Učini drugome šta želiš da on tebi učini.

Želiš da ti bacim bombe po Zemunu pa da ti ispunim fantaziju ?
 Šta si ti sam sebi počeo prijetiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sat 19 Mar - 22:13

kaya wrote:
crvenkasti wrote:Hrvatskoj državi su temelji baš u nacizmu, a jedina zaštita od Srbije joj je upravo NATO.

Baš to dvoje su Rusi okrenili mlatiti po Ukrajini. Užas.

Miha je izbezumljen. Ja isto, kao Hrvat, sam se iznervirao.
Za vas nam stvarno nato ne treba, kaj se ne sjećaš?!

Nisu Srbi krenuli sa denacifikacijom i uništenjem NATO-a, nego Rusi.
Srbi će nas na kraju, uz njihovi pomoć kao i prije, opet uvući u Srboslaviju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 22:13

Izgleda da im je još jedan visokorangirani otišao u Had.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sat 19 Mar - 22:14

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:
ne bih ja imao ništa protiv da ga ja okinem... radi njega me ne bi pekla savjest ni zere...
Ni mene ali bi zgoditak bio da mućne glavom i da spozna kakav je govnar i kukavelj godinama i da si presudi kao jedini racionalni čin u njegovom bijednom životu
ništa od toga, njihov mentalni sklop je zločinački i tu nema mogućnosti reseta... oni kao i rusi smatraju da je potpuno opravdano ubijati civile ako nisu u mogućnosti ravnopravno parirati vojnicima... to su identični modus operandiji... to se ne može ispraviti...
Zato smo se i složili da ih treba reducirati na broj koji ne bi iziskivao guranje pod šljivom nego da ima još koje mjesto slobodno za svaki slučaj ako se koji uspio pritajiti negdje u svijetu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 22:15

https://www.youtube.com/watch?v=EoWBPbCheDs

Ovaj put je traktor bojna zakasnila. A možda i nije. Tko zna kako je ovaj konvoj završio.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sat 19 Mar - 22:17

kaya wrote:
crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:

Sto je najludje Ukrainci recimo i Gruzijci su u desetcima tisuca prosvjedovali kad ih je bombardiralo...molili po crkvama upucivali prosvjedne okupljali se pred ambasadama,... nisu nikada ni priznali Kosovo. Imali su zdravu suradnju s ovima.

I sad pazi ovo samo zato jer ovi najvise izdrkavaju na rusiju odjednom im ukrainci nacisti,nasladuju se nad unistenim gradovima i slicno.

No ok. To mogu jos i ono....boli me ona stvar ni nemam posebno misljenje o psihickom stanju pojedinaca s druge strane koji provode zivot utazujuci zed za socijalizacijom na "ustaskom" forumu.....svakodnevno.....satima.

Meni se više gade naši vlastiti štakori koji su doživjeli rat,razaranja i nemoć...pa svejedno izdrkavaju na maloumnike koji to rade.

Ni Rusi ne mrze Ukrajince. Naprotiv, smatraju ih za braću. 40 posto Ukrajinaca smatra ruski svojim maternjim jezikom.

Ali ti se očito praviš blesav.

Znaš ti dobro da ovo nije rat između Rusa i Ukrajinaca.
Nije? Mi smo mislili da je rusija napala ukrajinu a to je zapadna laž jelte! Pa evo sad je jedan ukrajinac za dnevnik dao neku izjavu. U srušenom gradu čovjek stoji na ruševini  i kaže da mrzi ruse iz dna duše i da su gori od nacista.
To je isto valjda neka zapadna montaža.
A nego čija, jebeš vlastite oči kad srbi i rusi znaju da to što svi vide nema veze sa stvarnošću i da je rusko sakaćenje Ukrajine njihovo Bogom dano pravo.

Stoka je to za povraćati a bome i za potamaniti, takvi jednostavno ne bi smjeli egzistirati među ljudima i narodima.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 22:17

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Đango, ti i Crveni i slični ste se potpuno pogubili u geostrategiji.

Jel ti čuješ sebe šta ti pričaš ?

Navijaš za ubijanje Ukrajinaca radi velike Rusije jer će oni onda kao vama pomoć naparaviti veliku Srbiju.

A svašta.
Jesi ti svjestan toga da sam ja opasniji od svih ovih forumaša s kojima ti komuniciraš a ja te slušam.

Jer znaš šta je Bog rekao : Ne učini drugome ono šta ne želiš da tebi netko učini.

Prevedeno : Učini drugome šta želiš da on tebi učini.

Želiš da ti bacim bombe po Zemunu pa da ti ispunim fantaziju ?
 Šta si ti sam sebi počeo prijetiti...
Pa počeja san razmišljat o tome da im cilu Srbiju bombardiram.

Znaš ?

To nije dobro ako ja o tome počimam razmišljat.

To je već opasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176055
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya Sat 19 Mar - 22:19

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
eto kako se šupčinama začepi gubica,slušam neke pizde kako isto naši nisu trebali u javnosti biti glasni, kao da je to bitno, s obzirom da nas psihopat unaprijed targetirao...za zapad je iznimno bitno da odmah sad targetira srbiju i da u slučaju da luđak napadne ukrajinu sa bilo kakvim nekonvencionalnim oružjem, trenutno poravna srbiju, jer je to država koju psihopat može koristiti za neede unutar europskog tla... ok ja imam i subjektivne želje jer bi mi uistinu bilo drago da se srbiju i četničku bandu počisti sa lica zemlje... pa nek se onda uzdaju u rusku pomoć mater jebali svoju u usta... četničku
Bacaju drkicu jer je nacist nešto kao njihov slobica . Denacificira susjedne države pa si valjda zamišljaju da su to oni
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sat 19 Mar - 22:20

red wolf wrote:Izgleda da im je još jedan visokorangirani otišao u Had.

Pise neki andriy nikolajevich paliy. Veli zamjenik zapovjednika crnomorske flotevtako nesto. Evoluirao u mineralno gnjojivo zajedno sa svojim marincima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sat 19 Mar - 22:22

https://inforesist.org/v-ukraine-likvidirovan-zamkomanduyushhego-chernomorskogo-flota-palij/

Ovo je nevjerojatno. Kakav krah mita o velikoj ruskoj vojsci.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15946
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sat 19 Mar - 22:23

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:To je kao da kakav nasilnik upadne u tuđi stan, ukućane ubija i eto ima bombu u ruci . Pa ga neće onda policija ni vojska ni nitko  dirati da bomba ne eksplodira.
Pa nek eksplodira, al ga zaustaviti treba.
eto kako se šupčinama začepi gubica,slušam neke pizde kako isto naši nisu trebali u javnosti biti glasni, kao da je to bitno, s obzirom da nas psihopat unaprijed targetirao...za zapad je iznimno bitno da odmah sad targetira srbiju i da u slučaju da luđak napadne ukrajinu sa bilo kakvim nekonvencionalnim oružjem, trenutno poravna srbiju, jer je to država koju psihopat može koristiti za neede unutar europskog tla... ok ja imam i subjektivne želje jer bi mi uistinu bilo drago da se srbiju i četničku bandu počisti sa lica zemlje... pa nek se onda uzdaju u rusku pomoć mater jebali svoju u usta... četničku
Bacaju drkicu jer je nacist nešto kao njihov slobica . Denacificira susjedne države pa si valjda zamišljaju da su to oni

Ako je itko nacist, onda smo to mi Hrvati.
Na tome nam je utemeljena i država.
I sad se ti nemoj plašiti Rusa. A Srbi su im saveznici i prijatelji.
Užas!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 22:30

Zamjenik zapovjednika Crnomorske flote Ruske Federacije, kapetan prvog ranga Andrej Palij poginuo je na teritoriju Ukrajine. To je na svom blogu objavio njegov prijatelj, predsjednik konzultantske grupe "Pomoć" Konstantin Tsarenko.

“Prijatelji, drugovi oficiri! Naš kolega, časnik s velikim slovom, hrabri branitelj naše domovine, odan zakletvi i mornarici, otac pun ljubavi, pravi prijatelj, zamjenik zapovjednika Crnomorske flote, kapetan prvog reda Andrej Nikolajevič Paliy, nije duže s nama. Danas je naš prijatelj poginuo braneći nas, našu djecu, našu zemlju na njenim dalekim granicama!” napisao je Tsarenko.

Gdje je i pod kojim okolnostima poginuo zamjenik zapovjednika flote, nije objavljeno.

Za Palija se zna da je studirao u školi u Severomorsku, Murmansk regija, 1992. diplomirao je na kijevskom VVMPU-u sa diplomom socijalne psihologije, učitelj. Imao ukrajinsko državljanstvo. Po diplomiranju, poručnik Paliy imenovan je zamjenikom zapovjednika 4. satnije 2. pukovnije za obrazovni rad Nacionalne garde Ukrajine u Kijevu, ali je već u ožujku 1993., zbog odbijanja polaganja ukrajinske vojne zakletve, otišao u Sjeverna flota. U kolovozu-rujnu 2008. sudjelovao je u operaciji prisiljavanja Gruzije na mir.

Bio je zamjenik zapovjednika Crnomorske flote za vojno-politički rad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176055
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sat 19 Mar - 22:33

RayMabus wrote:Zamjenik zapovjednika Crnomorske flote Ruske Federacije, kapetan prvog ranga Andrej Palij poginuo je na teritoriju Ukrajine. To je na svom blogu objavio njegov prijatelj, predsjednik konzultantske grupe "Pomoć" Konstantin Tsarenko.

“Prijatelji, drugovi oficiri! Naš kolega, časnik s velikim slovom, hrabri branitelj naše domovine, odan zakletvi i mornarici, otac pun ljubavi, pravi prijatelj, zamjenik zapovjednika Crnomorske flote, kapetan prvog reda Andrej Nikolajevič Paliy, nije duže s nama. Danas je naš prijatelj poginuo braneći nas, našu djecu, našu zemlju na njenim dalekim granicama!” napisao je Tsarenko.

Gdje je i pod kojim okolnostima poginuo zamjenik zapovjednika flote, nije objavljeno.

Za Palija se zna da je studirao u školi u Severomorsku, Murmansk regija, 1992. diplomirao je na kijevskom VVMPU-u sa diplomom socijalne psihologije, učitelj. Imao ukrajinsko državljanstvo. Po diplomiranju, poručnik Paliy imenovan je zamjenikom zapovjednika 4. satnije 2. pukovnije za obrazovni rad Nacionalne garde Ukrajine u Kijevu, ali je već u ožujku 1993., zbog odbijanja polaganja ukrajinske vojne zakletve, otišao u Sjeverna flota. U kolovozu-rujnu 2008. sudjelovao je u operaciji prisiljavanja Gruzije na mir.

Bio je zamjenik zapovjednika Crnomorske flote za vojno-politički rad.
suza radosnica mi kanu za jednom agresorskom bitangom manje.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya Sat 19 Mar - 22:34

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:Hrvatskoj državi su temelji baš u nacizmu, a jedina zaštita od Srbije joj je upravo NATO.

Baš to dvoje su Rusi okrenili mlatiti po Ukrajini. Užas.

Miha je izbezumljen. Ja isto, kao Hrvat, sam se iznervirao.
Za vas nam stvarno nato ne treba, kaj se ne sjećaš?!

Nisu Srbi krenuli sa denacifikacijom i uništenjem NATO-a, nego Rusi.
Srbi će nas na kraju, uz njihovi pomoć kao i prije, opet uvući u Srboslaviju.
Aha, ma nemoj zajebavat da se ti nadaš da ćete nas opet probat decinificirat uz rusku pomoć?!
Mislim mašta može svašta al ovo je previše.
Pa od vas ne bi ostao ni gumbić. 
Dobro budeš se otrijeznio uskoro. 
Kada vidiš kraj ovoga..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 22:35

Đango raketirat ću ti taj Zemun i stambeno naselje di živiš ako se ne unormališ i postaneš čovik a ne lutak na koncu.

Ima VBR i digneš li mi tlak , od Zemuna ću ti napraviti plato.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176055
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sat 19 Mar - 22:36

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Screenshot-2127
Eroo
Eroo

Posts : 74817
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 22:39

RayMabus wrote:Đango raketirat ću ti taj Zemun i stambeno naselje di živiš ako se ne unormališ i postaneš čovik a ne lutak na koncu.

Ima VBR i digneš li mi tlak , od Zemuna ću ti napraviti plato.
Meni ne triba tu pričat Zemun je hrvatski.

Izrokat ću ti ga ciloga tako da ćete svi priko mosta natrag u Srbiju i KRAJ RASPAVE.

JESI LI ME RAZUMIJA ?

AKO NISI...............
RayMabus
RayMabus

Posts : 176055
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sat 19 Mar - 22:40

U ratu koji SAD vodi protiv Jemena ubijeno je ili osakaćeno 10000 djece.

Za svih tih 7 godina ni jedne riječi osude agresora ili solidarnosti sa nedužnim ljudima.

https://www.unicef.org/press-releases/shameful-milestone-yemen-10000-children-killed-or-maimed-fighting-began

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 UN0492395

Ovo orkestrirana globalna kampanja protiv Rusije je sramotno licemjerna.

I budali je vidljivo da su milijarde dolara uloženi u sveopći propagandni rat protiv Rusije.

Ratove vode kapitalisti za svoje interese. A ovce bleje, i psi laju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 19 Mar - 22:41

crvenkasti wrote:U ratu koji SAD vodi protiv Jemena ubijeno je ili osakaćeno 10000 djece.

Nije SAD nego Saudijska Arabija majumune.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176055
2014-04-11


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 8 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum