ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by Guest 9/1/2016, 23:33

RayMabus wrote:Neću ti pucat u koljeno radi toga. NIsam u misiji lova na new agere i ekipe sa ružicastim naocalama.

Imaš sreće.

Ne zanimaš me. Imam pametnijeg posla.
Nisam ti ja new ager...

Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by RayMabus 9/1/2016, 23:33

Pucat će ti Arapi , crnci i ostali likovi niske inteligencije i surovog opstanka u koljeno a vjerovatno i u jaja .....ja za to nisam u misiji ovdje ......to neka ovi rade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by Leviathan2 9/1/2016, 23:35

red wolf wrote:
RayMabus wrote:Neću ti pucat u koljeno radi toga. NIsam u misiji lova na new agere i ekipe sa ružicastim naocalama.

Imaš sreće.

Ne zanimaš me. Imam pametnijeg posla.
Nisam ti ja new ager...
jesi affraid

_________________
Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by Guest 9/1/2016, 23:37

RayMabus wrote:Pucat će ti Arapi , crnci i ostali likovi niske inteligencije i surovog opstanka u koljeno a vjerovatno i u jaja .....ja za to nisam u misiji ovdje ......to neka ovi rade.
Pa to će učiniti mojem tijelu, ako uspiju, naravno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by michaellcmacha 9/1/2016, 23:43

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ovaj sustav je skroz izvan kontrole.. tko uopće zna koliko je ovakvih slučajeva na samoukoj terapiji...
uuuu
sve ih je vise, eo na poslu neki jaran, bosandzeros, do juce nije znao mobitel upalit i onda mu uvalili u ducanu i laptop, e kako ima laptop otkrio je i internet, a mila majko, nemos vise zivit , samo sto on ne talamajsa o visim i duhovnim stadijima nego o bolestima, zna svaki alternativni lijek za svaku bolest,
imam i ja jednog poznanika 50 i kusur, neš ko naš manager, samo ovaj misli da ako "trebi" sa twoo upoznavalice pošalje bon ili paysafe kod da će mu ona stvarno poslati svoj sextape video ili natočit u tika da se nađu na pol puta.... mene šokiralo, doslovno mi trebalo cener minuta da skopčam da se ne zajebava.... tak da tulipana raznih boja koliko hoćeš a nije im produce by dutch

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by abraham 10/1/2016, 06:33

Bilo kako bilo ali svaka akcija protiv MENA ekipe je cista islamofobija. Akcija protiv domacih je borba protiv iste. U nastavku je borba protiv ksenofobije, muskog sovinizma i sl. Da budemo posteni , sami ste prosli kroz isti proces i jos uvijek se ste u istom skripcu. Jos vam glavu srafaju sa ustashlukom i kad treba i kada ne treba. Jos i danas vas truju sa glupostima kojima su drzali vlast , sluzbeno , propalu prije 25 godina. Ispire vam se mozak ne strojno vec na ruke. Vijugu po vijugu. Zasto mislite da je drugacije na zapadu???Metode upravljanja i kontrole su iste, samo su metode izvedbe razlicite. Zapad je kastriran prije neki 25-30 godina uz dekadu tihe pripreme. Kastracija je bila vidljiva vec u svim balkanskim sukobima. Gledati onakova sranja u svom dvoristu???? Da, pri tome se nadati dobrom doma????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by veber 10/1/2016, 09:55

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ovaj sustav je skroz izvan kontrole.. tko uopće zna koliko je ovakvih slučajeva na samoukoj terapiji...
uuuu
sve ih je vise, eo na poslu neki jaran, bosandzeros, do juce nije znao mobitel upalit i onda mu uvalili u ducanu i laptop, e kako ima laptop otkrio je i internet, a mila majko, nemos vise zivit , samo sto on ne talamajsa o visim i duhovnim stadijima nego o bolestima, zna svaki alternativni lijek za svaku bolest,
imam i ja jednog poznanika 50 i kusur, neš ko naš manager, samo ovaj misli da ako "trebi" sa twoo upoznavalice pošalje bon ili paysafe kod da će mu ona stvarno poslati svoj sextape video ili natočit u tika da se nađu na pol puta.... mene šokiralo, doslovno mi trebalo cener minuta da skopčam da se ne zajebava.... tak da tulipana raznih boja koliko hoćeš a nije im produce by dutch
Ne diraj nam managera i onomatopejca.
On je biser naseg foruma.
Da biser, dijamant.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu - Page 3 Empty Re: Njemačka napreduje: policija mlavila prosvjednike u Koelnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum