ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 05:47

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
na strani pravog sektora
a
znao sam da se u tebi krije mali nacik
tctct
koja ste vi lgtb ekipa, nevjerovat
ja ne opravdavam, ja podrzavam denacifikaciju  ukrajine, 
sta tu nije jasno
po toj logici opravdas i agresiju srbije na hrvatsku..i oni su nas krenuli deustasizirati i mantrali su o ugrozenosti..isti narativ je i kod rusa..
na, srbi su  bili idioti i popusili su
to je zivotna skola, 
propaganda cuda cini, vidljivo i sada
ti i lgbt ekipa ste kao srbi 90, pusite svako sranje koje vam serviraju
nije ni cudo, niste dovoljno inteligentni da najdete pozadinu
kakvo atomsko oruzje, kakvo biolosko, i eno  nuland priznaje
ahah
medjitim vi ste to izignoriralii i dalje pilite po svojemu
glupi ste ko setanje na korzu
....aha..'srbi su bili idioti i popusili su'..ali su imali razloga da nas satru..deustasiziraju i denacificiraju..a ovo idioti i popusili vise kao kritika...brafo..znao sam da ste ista valna duzina...e franjo franjo sto postedi

vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 10/3/2022, 05:50

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:ja podržavam derusofilizaciju u europskim državama i nemam ništa protiv da se to sprovede korištenjem brutalnih metoda... brutalne idiote i kretene poput Levog, svetozara i još tu nekih se može jedino brutalnim metodama derusofilizirati...
Previše ti sebe u to unosiš.

Ja sam hladan kao led.Donosim odluke na temelju zdravog razuma ii konzulatacije s drugima.

Kad padne Mariupolj ruskim državljanima na Zapadu se neće produžiti boravak.

Vrati se u Rusiju.

Ti si vjernik te crkve i njen podržavatelj.

NE ŽELIM TO SMEĆE NA SVOM TERITORIJU.

ČISTIM TERITORIJ OD SMEĆA.
što bih sebe unosio... to je jednostavno slijed koji predstoji... ja ne spominjem ruske državljane, ne spominjem ni srbe u srbiji... govorim o ljudima koji su faktički državljani europskih država ili usa a drukaju za rusiju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:00

neki su nisko pali..nesvjesni sto cine..mrznja ih obuzela..svatko tko je protiv tiranina taj ne valja..ne kuze da ima ljudi koji su protiv svakog oblika tiranije...narocito nasilnim metodama..da su protiv otimanja teritorija i ugrozavanja susjeda...da se nekima ne dize na ono 'idem maltretiradi susjede jer mi takav interes'...neki su zaboravili masakre iz proslosti sto nam 'komsije' ucinise a sad se sa njima zajedno slizuju sa slicnima...razumijem komunjare,srbe,antihrvate oni bi sa crnim vragom samo da je protiv nas..ali ne razumijem neke koji znaju da nam sa istoka nikad bogzna sto dobra nije dolazilo samo nesreca i smrt
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 10/3/2022, 06:13

zato stoku poput Levog treba držati na oku i vodit računa da se ne izgubi u masi, što će prvom prilikom pokušati...skot je jasno ustvrdio da ne opravdava nego podržava denacifikaciju ukrajinaca na ruski način, što nedvojbeno implicira potrebu za derusofilizacijom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:23

michaellcmacha wrote:zato stoku poput Levog treba držati na oku i vodit računa da se ne izgubi u masi, što će prvom prilikom pokušati...skot je jasno ustvrdio da ne opravdava nego podržava denacifikaciju ukrajinaca na ruski način, što nedvojbeno implicira potrebu za derusofilizacijom...
to su pizdeki koji imaju malog pa svrsavaju na velicinu...i njemu je zapad kriv sto mora baustelizirati..dok bi pod rusima jaja hladio i primao socijalno..te mahao ruskom zastavicom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 10/3/2022, 06:25

naravno treba povesti računa i o klošarima iz Dugonja, da se ne povampire kad ovo jednom završi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:26

inace dobra vijest je sto je rusofila u hrvatskoj tek 12,13%...mozda i manje danas...jer ova brojka je od ankete prije nekoliko dana...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 10/3/2022, 06:29

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:zato stoku poput Levog treba držati na oku i vodit računa da se ne izgubi u masi, što će prvom prilikom pokušati...skot je jasno ustvrdio da ne opravdava nego podržava denacifikaciju ukrajinaca na ruski način, što nedvojbeno implicira potrebu za derusofilizacijom...
to su pizdeki koji imaju malog pa svrsavaju na velicinu...i njemu je zapad kriv sto mora baustelizirati..dok bi pod rusima jaja hladio i primao socijalno..te mahao ruskom zastavicom
ma jebalo ga pleme od kojeg se vv odmetnuo, bolje da su ga u banjici utopili... jebo sve svoje... što ne koristi plemensku putovnicu, nego hrvatsku, za koju je ne jednom rekao da ga za istu boli kurac...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:29

...a nitko da u rusiju ode..drze se navodno omrazenog zapada...ozenjeni a mastaju da kresu cigancicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 10/3/2022, 06:38

vuksadinare wrote:inace dobra vijest je sto je rusofila u hrvatskoj tek 12,13%...mozda i manje danas...jer ova brojka je od ankete prije nekoliko dana...
dobra je vijest da se kolko toliko prohrvatski dio kvazi socijaldemokrata iskristalizirao, da je čak i jedna prosrpski orjentirana biljana borzan očito pod utjecajem tonina picule shvatila gdje joj je mjesto i da je bitno za što se zalaže a ne što je i čija je... dobro je da se ovo (kad se već) događa, a da na pozicijama nisu ljudi poput nenada stazića, milanke opačić, željka jovanovića i njima sličnih, to bi za nas bila katastrofa... po meni hdz bi trebao neformalno dati do znanja gore spomenutima da na njih računa ukoliko hrvatska nacionalna sigurnost bude ugrožena, jer će se u tom slučaju sdss morati isključiti iz procesa odlučivanja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:39

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:zato stoku poput Levog treba držati na oku i vodit računa da se ne izgubi u masi, što će prvom prilikom pokušati...skot je jasno ustvrdio da ne opravdava nego podržava denacifikaciju ukrajinaca na ruski način, što nedvojbeno implicira potrebu za derusofilizacijom...
to su pizdeki koji imaju malog pa svrsavaju na velicinu...i njemu je zapad kriv sto mora baustelizirati..dok bi pod rusima jaja hladio i primao socijalno..te mahao ruskom zastavicom
ma jebalo ga pleme od kojeg se vv odmetnuo, bolje da su ga u banjici utopili... jebo sve svoje... što ne koristi plemensku putovnicu, nego hrvatsku, za koju je ne jednom rekao da ga za istu boli kurac...
...ma lako za njega..njegov stav je odavno poznat..on,gnjec,mentalni,crvenko,ringo...njih razumijem..i sa crnim vragom ako je kontra hrvatskih interesa..nego najjaci su mi oni kao hrvatski 'branitelji'..a upravo daju podrsku onima koji naoruzavaju i rajcaju nase neprijatelje..i sad bi takav po takvima trebao biti nas saveznik i prijatelj...nije da se meni mili amerika i zapad..da mi nihe stalo do hrvata u bh-a ali dugorocno nije nas interes biti u nekakvim savezima u kojima imas otvorene hrvatomrzitelje..pa nece rus zbog nas u konflikt sa srbijom ako nas ovi prcaju..ovi kakvi jesu ali su pravoslavci kao rusi..kod njih je sistem oduvijek isto misle i onaj za stolom i onaj ispid stola u vreci..bizant je to...naravno ni u americi ni na zapadu nisu sveci..nas dugorocni cilj je biti sto povezaniji i bliskiji sa srednjoeuropskim drzavama i narodima koji su nam kulturoloski i svakako drugo puno bliskiji nego rusi,srbi,ameri,briti i slicni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/3/2022, 06:40

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:inace dobra vijest je sto je rusofila u hrvatskoj tek 12,13%...mozda i manje danas...jer ova brojka je od ankete prije nekoliko dana...
dobra je vijest da se kolko toliko prohrvatski dio kvazi socijaldemokrata iskristalizirao, da je čak i jedna prosrpski orjentirana biljana borzan očito pod utjecajem tonina picule shvatila gdje joj je mjesto i da je bitno za što se zalaže a ne što je i čija je... dobro je da se ovo (kad se već) događa, a da na pozicijama nisu ljudi poput nenada stazića, milanke opačić, željka jovanovića i njima sličnih, to bi za nas bila katastrofa... po meni hdz bi trebao neformalno dati do znanja gore spomenutima da na njih računa ukoliko hrvatska nacionalna sigurnost bude ugrožena, jer će se u tom slučaju sdss morati isključiti iz procesa odlučivanja...
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/3/2022, 06:52

dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dzango wrote:Šta kažu na Tviteru? Koliko desetina ruskih aviona su oborili danas?

Niti jedna snimka, budi bez brige stavio bi ti ja snimke srušenih ruskih aviona i zarobljenih pilota kao što sam stavio do sada x puta. Zadnja dva dana mirno, neko kvazi primirje... Sutra se nastavlja tarapana iako ovaj put Rusi neće ići u napade, očito nisu sposobni voditi combined operations kao Nato, nego će uništavati artiljerijom gradove iz daljine
Stigla mornarička foka sa Tvitera. Rusi su najebali. Pazi samo kako barata terminima.

Gle ja stavljam video uništene tehnike itd kada je zaista novi video i koji je potvrđena na forumima da nije od nekud prije. Da to što je čudno da su Rusi izgubili toliko aviona i to koji su potvrđeni videom (i nađeni ostaci i zarobljeni piloti i jadan pilot kojemu se nije otvorio padobran jer je neki ruski general ukrao lovu) to nije moj problem. Jbt Rusi sa S34 avionima u 2022 napadaju kao JNA sa galebom 91, takva vojska nema šta raditi vs NATO koji roka sa 10km iz zraka (Rusi imaju tu tehnologiju ali nemaju i obuku sa jedne strane a sa druge potrošili su precizno streljivo pa idu u niske nalete pa dolaze u domet Low range ukrajinskih projektila) https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1500511067298009089?t=FMpbZTVa09U5RE_octVRzg

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 10/3/2022, 06:58

vuksadinare wrote:....nikad pid ruskom cizmom slava ukrajini...nikad pod sektaskom krivoslavnom ruskom i srpskom 'crkvom'..europa europljanima azija azijatima


krkane. ukrajinci pravoslavni većinom.

baci se iz podruma.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/3/2022, 07:13

Čitate što safet i mortalka stavljaju da su Ukrainci ubili 13k rusa što je naravno nerealno. Rusi govore da ih je 500 poginulo što je glupost jer imaju samo 1000 komada tehnike što im je uništena, oštećena ili trećina zarobljena.. Samo iz količine uništene tehnike možemo dobiti pun kurac mrtvih ali daleko od 13 k

Čitam neke procjene, ozbiljnije koje stavljaju broj Ruskih poginulih između 5-6 tisuća. Po meni ovo je sasvim točno s obzirom na količinu dokumentirane tehnike. broj ranjenih je uvijek minimalno 3x veći, što znači preko 20 000 vojnika izbačenih iz stroja, što sve skupa objašnjava zašto su totalno zapeli i zašto dan ratovanja u Ukraini završi da Rusi dnevno sada maznu tri sela i jedan gradić.
I meni jedna zanimljivost ispada da one snage one pobunjene regije su daleko sposobnije od službene vojske ruske federacije. Nemaju takvih gubitaka, na toj liniji fronta puno je manje takvih videa gdje Ukrainci im uništavaju kolone i kolone kao kod Krahiva itd. Plus sa te strane fronte ima najviše videa gdje oni uništavaju Ukrainske tenkove, vozila, plus na tom djelu fronte Rusi imaju i realan kakav takav napredak zadnja 3-4 dana ostali dijelovi fronte se nisu pomakli i gubici su im gadni

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 10/3/2022, 07:13

vidi me nepristojna.
dobro vam jutro američka kabalo, amerofili, fridmfajtersi i glavosjeci.

nego čitam šou između poljaka i amera/nato-a zbog aeroplana.
-znate, mi ne bismo, dajte vi!
-a ne, to bi bila deskalacija, dajte vi!
-ma ne mi, dajte vi!
-ma koji kurac, dajte vi.

a zelenski cvili dok se vi dogovorite mi odosmo u kurac.
rusu uz regularno grintanje izgleda svejedno.
spizdit će ih koliko god ih ovi poslali kao i onih osamdeset-devedeset što ih ukrajinci imaše.
da nisam vidio i čuo ne bih vjerovao.
u kojem smo to mi savezu jadna nam mater.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 10/3/2022, 07:21

kaya wrote:Idu oni boktehebo denacificirati susjednu državu, kao nisu ukrajinci nego rusi.

ja bih to ipak sve ljepše nego putin rekao - ukrajinsko proljeće i uvođenje demokracije.

;)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/3/2022, 07:23

Tu je Ukraincima zbog te činjenice, najugroženiji Mariopol. Ne znam koliko je Ukr vojske u njemu. Taj grad zbog svoje važnosti nažalost čeka sudbina Vukovara/Staljingrada, jer protivnik je dobro ukopan a Rusi kao JNA 91 i Švabe 42 će taj grad zbog svoje važnosti morati osvojiti pod svaku cijenu a to znači hrpa razaranja.. Inače u gradu je 50% etničkih Rusa a priča se isključivo Ruskim jezikom što znači da će pola poginulih civila biti etnički Rusi a i ostali poginuli Ukrainci pričaju Ruskim ne Ukr jezikom (čak i Azov priča Ruskim).
Inače Ukraincima i Rusima je gadna situacija na fronti. Rusi su jači, imaju više tehnike ali im je moral loš, gubici su gadni, ratuju primitivno, i moraju sada razarati gradove da bi ih osvojili a to im nije bio cilj u početku. Ne mogu se povući iz svega, a ekonomske sankcije će ih sjebati. Dugoročno mislim da će se RF raspasti kroz par desetljeća.

Ukraincima je gadno, Mariopol kada padne situacija na istoku im postaje gadna, morat će se povući iz te regije. Nanose Rusima gadne gubitke ali opet ne mogu dugoročno dobiti rat jer Rusi su odlučili razarati gradove a pri tome će pobiti ne samo tonu Ukr civila nego i Rusa kojih ima skoro pola u Mariopolu, 20% u Krahivu itd.
Ukraincima bi bilo najbolje da nekako izađu iz rata da sačuvaju populaciju da obnove se dok još šteta nije totalna a onda da čekaju raspad Rusije i uzmu nazad izgubljene teritorije. Ta zemlja je trula iz unutra kao SAD npr

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 10/3/2022, 07:24

AssadNaPodmornici wrote:Čitate što safet i mortalka stavljaju da su Ukrainci ubili 13k rusa što je naravno nerealno. Rusi govore da ih je 500 poginulo što je glupost jer imaju samo 1000 komada tehnike što im je uništena, oštećena ili trećina zarobljena.. Samo iz količine uništene tehnike možemo dobiti pun kurac mrtvih ali daleko od 13 k

Čitam neke procjene, ozbiljnije koje stavljaju broj Ruskih poginulih između 5-6 tisuća. Po meni ovo je sasvim točno s obzirom na količinu dokumentirane tehnike. broj ranjenih je uvijek minimalno 3x veći, što znači preko 20 000 vojnika izbačenih iz stroja, što sve skupa objašnjava zašto su totalno zapeli i zašto dan ratovanja u Ukraini završi da Rusi dnevno sada maznu tri sela i jedan gradić.
I meni jedna zanimljivost ispada da one snage one pobunjene regije su daleko sposobnije od službene vojske ruske federacije. Nemaju takvih gubitaka, na toj liniji fronta puno je manje takvih videa gdje Ukrainci im uništavaju kolone i kolone kao kod Krahiva itd. Plus sa te strane fronte ima najviše videa gdje oni uništavaju Ukrainske tenkove, vozila, plus na tom djelu fronte Rusi imaju i realan kakav takav napredak zadnja 3-4 dana ostali dijelovi fronte se nisu pomakli i gubici su im gadni

koliko je koga stradalo doznat ćeš poslije rata ohoho vremena.
tako su srali da je u bih samo muslimana stradalo 250 000,
a ono poslije ispalo da je i hrvata i muslimana i srba sve skupa ubijeno nekih 90 000.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/3/2022, 07:30

Dragovit wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Čitate što safet i mortalka stavljaju da su Ukrainci ubili 13k rusa što je naravno nerealno. Rusi govore da ih je 500 poginulo što je glupost jer imaju samo 1000 komada tehnike što im je uništena, oštećena ili trećina zarobljena.. Samo iz količine uništene tehnike možemo dobiti pun kurac mrtvih ali daleko od 13 k

Čitam neke procjene, ozbiljnije koje stavljaju broj Ruskih poginulih između 5-6 tisuća. Po meni ovo je sasvim točno s obzirom na količinu dokumentirane tehnike. broj ranjenih je uvijek minimalno 3x veći, što znači preko 20 000 vojnika izbačenih iz stroja, što sve skupa objašnjava zašto su totalno zapeli i zašto dan ratovanja u Ukraini završi da Rusi dnevno sada maznu tri sela i jedan gradić.
I meni jedna zanimljivost ispada da one snage one pobunjene regije su daleko sposobnije od službene vojske ruske federacije. Nemaju takvih gubitaka, na toj liniji fronta puno je manje takvih videa gdje Ukrainci im uništavaju kolone i kolone kao kod Krahiva itd. Plus sa te strane fronte ima najviše videa gdje oni uništavaju Ukrainske tenkove, vozila, plus na tom djelu fronte Rusi imaju i realan kakav takav napredak zadnja 3-4 dana ostali dijelovi fronte se nisu pomakli i gubici su im gadni

koliko je koga stradalo doznat ćeš poslije rata ohoho vremena.
tako su srali da je u bih samo muslimana stradalo 250 000,
a ono poslije ispalo da je i hrvata i muslimana i srba sve skupa ubijeno nekih 90 000.

Pa Ukrainci napuhaju brojke Rusi ih negiraju za takve stvari imamo ringa safeta i mortalku. Oni će te službene brojke copy paste.
Ja prenosim neke druge izvore i analize, eto idem sada, ima nešto videa sa fronte dođe kasnije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 10/3/2022, 07:38

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:ja podržavam derusofilizaciju u europskim državama i nemam ništa protiv da se to sprovede korištenjem brutalnih metoda... brutalne idiote i kretene poput Levog, svetozara i još tu nekih se može jedino brutalnim metodama derusofilizirati...

Jedan brutalni potres ce te otrijezniti. Zaboraviti ces na derusofilizaciju itd. A znas da tamo moze potres roknut bilo kad.
napisao sam ti da je najbolje da raspravu nastavimo voditi na nekoj drugoj temi... ovdje sam svoje rekao i pobogu upoznali smo se kroz mnoge razgovore, valjda si skužio da je ovo sad ozbiljnije nego bilo što do sada. zašto svodim komentare i izravnu prepisku na minimum sa četnikom koji je pobjegao i izbjegao sigurnu smrt, pa zato što mi se ne da sa ogorčenim lešom koji hoda raspravljati. 
ali kad već potenciraš moj Gnječ, poslučaj moj savjet jer ipak imam prilike čuti od nekih ljudi koji su u sustavu što se događa i što će se događati ukoliko se sukob proširi, a proširit će se...

sad u ovom trenutku dok se sukob nije proširio derusofilizacija se aktivno sprovodi na najširoj osnovi i na svim poljima od 1917 pa na ovamo, ali se još ne koriste brutalne metode, ali će se i one početi koristiti u jednom trenutku.

shodno tomu moj ti je savjet da zapratiš onog šupka epikura koji ima perfektan filing za nanjušiti kad postaje opasno rusofilizirati... onog trenutkak kad rus upotrijebi TNO u kyivu, vi svi koji bilo gdje i po bilo kojoj osnovi drukate za ruse će te se naći u velikim problemima, zapamti što sam ti sad napisao... nemoj se dovoditi u situaciju da na grub način spoznaš da griješiš, tvoje spoznaje o tom tko je prvi počeo i tko je kriv, će ti biti mala utjeha u tom slučaju... vi niste svjesni da će u tom trenutku svi demokratski uzusi biti suspendirani, a gle s obzirom da znam da nisi toksičan nego povodljiv moj savjet te ide u dobroj vjeri... 

za toksične likove poput Levog. Dinga, ovog četnika što je pobjegao iz zagreba me boli krc... u reali bi oni odjebali karijeru


tu si u pravu.
traje ''amerikanizacija'' na najjače.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Sam-sp10

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum