ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by Ringo10 5/3/2022, 03:00

Ma jebo njih 200, sta traze to ce i dobiti
Ali Hrvatska ce radi njih upasti u probleme sa Rusijom...

Ringo10

Posts : 21552
2015-09-24


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by vuksadinare 5/3/2022, 04:35

Ringo10 wrote:Ma jebo njih 200,  sta traze to ce i dobiti
Ali Hrvatska ce radi njih upasti u probleme sa Rusijom...
kojih 200 ludonjo?..tridesetak ljudi otislo...pa crnogorci im protjerali diplomata kao i janezi mi nismo..dragovoljnost je izbor..uostalom ruski dobrovoljci su bili u istocnoj slavoniji '91 i '92...na srpskoj strani..kao i u bosni o cem pricamo..ako ima tko prigovorit na tu temu mi smo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by Ringo10 5/3/2022, 04:38

To gdje su bili ruski dbrovoljci jebe mi se

Svi govore o 200 hrvatskih dragovoljaca ... sta ja znam

Ne valja, dosli smo na glas kao antiruski ekstremisti ... ja samo kazem da bi nam se moglo o glavu obiti

Te budale i usijane glave je trebalo sprijeciti ... izginut ce nizasta a Hrvatkoj napraviti politicku stetu

Mi sa tim ratom nemamo nista
Ringo10
Ringo10

Posts : 21552
2015-09-24


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by vuksadinare 5/3/2022, 05:07

Ringo10 wrote:To gdje su bili ruski dbrovoljci jebe mi se

Svi govore o 200 hrvatskih dragovoljaca ... sta ja znam

Ne valja, dosli smo na glas kao antiruski ekstremisti ... ja samo kazem da bi nam se moglo o glavu obiti

Te budale i usijane glave je trebalo sprijeciti ... izginut ce nizasta a Hrvatkoj napraviti politicku stetu

Mi sa tim ratom nemamo nista
kojih 200?..svedjana je doslo cetristo..a rusi size sto ikea otisla..rus zna da je hrvat kao borac cvrstog kova..da jedan mozda vrijedi deset svedskih ili ne znam ceskih..da se sa nasima moraju potuci...zato oni gundjaju..za dobrim konjem se uvijek dize prasina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by vuksadinare 5/3/2022, 05:12

https://m.facebook.com/ZSDRata/photos/a.188128925170164/978581776124871/?type=3&source=48
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by Ringo10 5/3/2022, 07:17

Ikea ce se vratiti, avioni ce ponovo letjeti ...sve ce biti kao prije
A debili ce izginut a vi cete ostati posrani
Tako to biva...uvijek
Ringo10
Ringo10

Posts : 21552
2015-09-24


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by Ringo10 5/3/2022, 07:29

Nece Ukrajinci da ratuju osim Galicana a oni ce da mi ratuju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21552
2015-09-24


Back to top Go down

Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka" - Page 4 Empty Re: Prvi hrvatski dobrovoljci stigli u Ukrajinu: "Ima nas iz Splita, Zagreba, Osijeka"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum