ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by immortal 26/2/2022, 19:32

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putinov-osobni-spijun-dolazi-u-beograd-trazit-ce-neka-objasnjenja-od-vucica-ocekuje-se-i-pokusaj-destabilizacije-regije-15163292

[size=87]Putinov osobni špijun dolazi u Beograd: ‘Tražit će neka objašnjenja od Vučića, očekuje se i pokušaj destabilizacije regije‘
Patrušev u Beograd dolazi u trenutku kad se se sve više procjenjuje da će Rusija upravo u regiji otvoriti novo krizno žarište kako bi maknula fokus s Ukrajine
Piše: Krešimir Žabec
Objavljeno: 26. veljača 2022. 12:23
 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Putinov osobni %C5%A1pijun dolazi u Beograd%3A %E2%80%98Tra%C5%BEit %C4%87e neka obja%C5%A1njenja od Vu%C4%8Di%C4%87a%2C o%C4%8Dekuje se i poku%C5%A1aj destabilizacije regije%E2%80%98][/url] [/size]
[size=39]Ruski obavještajac dolazi u Beograd K_23829637_640

Nikolaj Patrušev, Aleksandar Adem Vuchiqi
[/size]

Usred rata u Ukrajini, u ponedjeljak u Beograd dolazi Nikolaj Patrušev, tajnik Vijeća za nacionalnu sigurnost Rusije i glavni obavještajac Vladimira Putina gdje će se susresti sa srpskim predsejdnikom Aleksandrom Vučićem.
Službeno, Patrušev u Beograd dolazi kako bi sa srpskim vlastima razmijenio informacije o borcima iz Albanije, Bosne i Hercegovine i s Kosova koji se navodno nalaze na području Donbasa u Ukrajini i bore na strani Ukrajine. Naime, ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov nedavno je izjavio da ruske vlasti provjerevaju informacije da su u Donbas stigli plaćenici s Balkana. Odmah se na tu izjavu nadovezao Milorad Dodik kazavši kako se izjave Lavrova moraju shvatiti ozbiljno, jer dolaze od čovjeka koji je jedan od vrhovnih autoriteta svjetske diplomacije. Dodik je tada najavio da će od nadležnih sigurnosnih službi u BiH zatražiti provjeru tih informacija. Lavrovu je pak odmah odgovorila ministrica vanjskih poslova BiH, Bisera Turković, kazavši bi kako bi dužnosnici zemalja u javnosti trebali iznositi samo provjerene informacije. Tvrdnje Lavrova odmah su demantirale i službene institucije Kosova.







Patrušev u Beograd dolazi u trenutku kada se se sve više procjenjuje da će Rusija upravo na području BiH, Kosova i Crne Gore otvoriti novo krizno žarište kako bi maknula fokus europske politike s Ukrajine. Prema tim procjenama, očekuje se pokušaj destabilizacije stanja u tim državama, a priča o stranim plaćenicima u Ukrajini čini se kao naručenom. Prije svega u Bosni i Hercegovini gdje Rusija ima vjernog saveznika Milorada Dodika. No, pitanje je dolazi li Patrušev u Beograd s još nekim planom destabilizacije ovog područja.
Ovaj posjet dogovoren je prije nego je srpski predsjednik pod pritiskom Zapada ipak javno kazao da Srbija priznaje teritorijalnu cjelovitost Ukrajine što praktički znači da priznaje i Krim kao dio Ukrajine. Stoga će Patrušev s Vučićem kao velikim ruskim saveznikom sigurno razgovarati i o poziciji Srbije u odnosu na Ukrajinu i Rusiju.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by immortal 26/2/2022, 19:47

https://www.facebook.com/100050155763911/videos/1001611563776108

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by IL Risorto 26/2/2022, 19:58

Rekoh ja,Srbijansko učešće je od presudnog značaja u svakom ratu,zato je svi žele na svojoj strani. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Guest 26/2/2022, 20:05

IL Risorto wrote:Rekoh ja,Srbijansko učešće je od presudnog značaja u svakom ratu,zato je svi žele na svojoj strani. :rasta

Tko njih poželi na svojoj strani, taj je izgubio i prije nego je bitka počela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by IL Risorto 26/2/2022, 20:11

Speare Shaker wrote:
IL Risorto wrote:Rekoh ja,Srbijansko učešće je od presudnog značaja u svakom ratu,zato je svi žele na svojoj strani. :rasta

Tko njih poželi na svojoj strani, taj je izgubio i prije nego je bitka počela.
Ja sam forumski pravobranitelj za nedužnu srpsku nejač i zato mi je ova vijest u fokusu.
Godinam se borim za prava nedužne srpske nejači na ovom i na starom forumu,pa tako ćeš valjda shvatit kako je opravdan moj strah za njihovu sudbinu u slučaju nekakvog većeg rata,jer nakon svakog rata,završe u minusu s barem miljun nejači.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


immortal likes this post

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by vuksadinare 26/2/2022, 20:32

...me'n se cini fa putin gubi strpljenje sa suljom..kad god neka frka suljo glumi neutralca i sistem 'zaobidji me..' a kad nema frke trci suljo putinu 'pa gde si bte brate putine davaj ruku a moze pride nesto oruzja i jeftin plin braca smo rucak na moj racun'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Serbinho-3 26/2/2022, 20:39

vuksadinare wrote:...me'n se cini fa putin gubi strpljenje sa suljom..kad god neka frka suljo glumi neutralca i sistem 'zaobidji me..' a kad nema frke trci suljo putinu 'pa gde si bte brate putine davaj ruku a moze pride nesto oruzja i jeftin plin braca smo rucak na moj racun'


Sta Putinu TITO moze pomoci?

Moskva je rekla da ne pita i ne trazi nista od Beograda.

Neka se Zapad cese, bas briga Srbiju.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by vuksadinare 26/2/2022, 20:44

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:...me'n se cini fa putin gubi strpljenje sa suljom..kad god neka frka suljo glumi neutralca i sistem 'zaobidji me..' a kad nema frke trci suljo putinu 'pa gde si bte brate putine davaj ruku a moze pride nesto oruzja i jeftin plin braca smo rucak na moj racun'


Sta Putinu TITO moze pomoci?

Moskva je rekla da ne pita i ne trazi nista od Beograda.

Neka se Zapad cese, bas briga Srbiju.

..moze otvoriti drugu frontu ne nuzno vojnim putem ali stalnom destibilizacijom politickih prilika da..da odvuce bar dijelom paznju sa rusije i ukrajine..ne znam..nema vise rusija prijatelja i saveznika u svijetu bar ne puno..tu ne racunam africke,azijatske i juznoamericke vukojebine koje ni sam rus ne shvaca ozbiljno..u ovom trenutku u europi putin moze donekle samo racunati na srbiju..svi drugi su odlucili se distancirati od putina i rusije cak i orban
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Guest 26/2/2022, 20:44

Dokle god imate priliku čitati u medijima da negdje dolazi nekakav obavještajac, nema razloga za brigu  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Serbinho-3 26/2/2022, 20:49

Beograd je otvoren za obe strane, sretnu se, drmnu

po koju Sljivovicu, izgrle se, opsuju se, izljube se.

Treba spustiti loptu i smiriti situaciju.

Zapad ce eskalirati situaciju.

Nemaju oni u DNK stil za diplomatiju.

Sankcije, vristi preko medija i doliva ulje na vatru.

Srbija:Ukrajina fudbal, kada se mislilo da ce doci

Huligani da vrate za utakmicu u Ukrajini, 3000

Agenata DB-a na Marakani, tapsu himni Ukrajine,

atmosfera kao u Beckoj Operi, red, rad i disciplina.

Treba imati inteligenciju, mudrost, znati kako da

kontrolises situaciju.

Jugoslavija je na tom polju daleko ispred Zapada

bila.

Idola je trebalo traziti na drugoj strani.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by pizzon 26/2/2022, 22:11

nesto ne ide ?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Guest 26/2/2022, 22:24

pizzon wrote:nesto ne ide ?

Kultne riječi koje je u jednome trenutku života izgovorio svaki prosvjetni djelatnik koji je ikada imao nekog posla s tobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by pizzon 26/2/2022, 22:26

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:nesto ne ide ?

Kultne riječi koje je u jednome trenutku života izgovorio svaki prosvjetni djelatnik koji je ikada imao nekog posla s tobom.

kako si mi samo nedostajao..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by pizzon 26/2/2022, 22:29

lako smo zaboravili da su
ukrajinci 99.  organizovali proteste
u kijevu ispred usa ambasade.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Serbinho-3 26/2/2022, 22:50

https://informer.rs/vesti/politika/680977/toku-obavestajni-rat-protiv-srbije-objavljena-lazna-vest-patrusev-tajno-dolazi-beograd-predsednickim-avionom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Serbinho-3 27/2/2022, 00:24

https://informer.rs/vesti/politika/680987/nikolaj-patrusev-mirnes-kovac-suzana-vasiljevic-dzazira-rusija
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Serbinho-3 27/2/2022, 00:25

Informativni rat u toku.
Tastatura Komandosi u punoj ofanzivi.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by omni 27/2/2022, 00:36

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:nesto ne ide ?

Kultne riječi koje je u jednome trenutku života izgovorio svaki prosvjetni djelatnik koji je ikada imao nekog posla s tobom.
lol!
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by omni 27/2/2022, 00:38

Serbinho-3 wrote:Informativni rat u toku.
Tastatura Komandosi u punoj ofanzivi.

Ma pusti, znat ce se vise kad se svi pokopaju i kada se ulice pometu. Kako god meni se cini da je Putin ocekivao daleko manji otpor. O detaljima za 20-50 godina ako bude netko tko ce se time baviti ucrtavajuci podatke ne kamenu plocu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Ringo10 28/2/2022, 07:37

Laz, taj uopce nije bio u Beogradu

Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ruski obavještajac dolazi u Beograd Empty Re: Ruski obavještajac dolazi u Beograd

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum