ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HV napada ruske ratne brodove?

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by mentalitet 18/2/2022, 19:17

Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/

mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by mentalitet 18/2/2022, 19:32

mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/

Watch the trailer ''Treads 1984''

https://www.imdb.com/video/vi2922822169?playlistId=tt0090163&ref_=tt_ov_vi

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by RayMabus 18/2/2022, 19:39

Jebe mi se za njihove hipersonične rakete.

Hrvatska se ne boji rata s Rusijom. To je druga stvar šta nas to ne zanima. Nek se oni čačkaju gori. Pa šta ćemo im mi ? Pa nismo to mi izmislili te njihove svađe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by michaellcmacha 18/2/2022, 19:49

mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje  je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by michaellcmacha 18/2/2022, 19:53

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje  je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...
pazi kurca, jesmo li se doticali američkog arsenala... nismo, pa što, pa kak će jadni europljani suprotstaviti se strašnim rusima sa samo 1000 nuklearnih bombi, treba vidjeti da i iameri priskoče sa svojih 6000, e u tom slučaju možda budu al pari sa rusima... aj mentalni ne jedi govna, i u americi koja te hrani bi trebalo biti nekakve gužvare ili cicvare...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by michaellcmacha 18/2/2022, 19:59

u svakom slučaju nek si jebu mater svi oni komplet sa svim tim nuklearnim arsenalom... poštenije bi bilo kad već nema opcije da se dogovorimo, ok rusi hoće svoje europljani zajedno sa amerima ne daju, nek rusi okupe srbe i bjeloruse, pa daj da se muški pobijemo i pokoljemo pa tko pobijedi na bojnom polju taj nek razvije svoju zastavu... al veli car da to nije fora jer on ne bježi od činjenice da su nato snage u apsolutnom zbroju ipaak nadmoćnije pa je on zbog tog izmijenio ratnu doktrinu i odjebao sve startove i rekao da će prvom prilikom kog on nacilja poravnati sa zemljom...
da ne bi ispalo da navijam da se ratuje i da se gine... ni slučajno, ali ako nema druge opcije jebiga nek bar ostane zapisano da se ratovalo....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by mentalitet 18/2/2022, 20:07

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje  je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...


Ako si pogledao trejler tamo se fino mogao vidjeti jednu zenu koja se dere na sav glas '' U atomskom ratu nema pobjednika''Obadvije strane imaju sistem koji se sam aktivira i tiim procesom upravlaju mashiine ,dakle nema straha niti emocija.Ako cemo pak o prezivljavanju ja bii volio da ne ostanem ziv niti bilo tko od mojih bliznjih,a rusi imaju podzemne gradove u Sibiru shto Ameriika nema osim sklonishta za politiichku elitu,ali kako vec rekoh jadna im je majka tko prezivi.Dakle treba sve uchiniti da do toga ne dodje.Paradoksalno je ali istinito da je ujedno atomsko oruzje ujedno najbolje odvracanje od atomskog rata jer su svi svjesni posljedica.No uvijek se nadje neka ostarjela budala budala kao shto je Bajden koji moze prvi stisnuti gumbic jer ga boli kurac ionako su muu dani ,i mjeseci odbrojani i onda ta grudva kada sama od sebe krece napravi taj ruushilacki efekat ,metaforichki rechenoDakle ovdje nije vazno koliko tko ima vec je vazno da ta grurda ne bude bachena. Akada sam spomenuo hipersonichne rakete mislio sam na Ameriku jer protiv njih nema odbrane posebno ako je neka ruskoa podmornica uronjena u Mksichki zaljev ili Atlanski ocean ,pa ne bi imali vrenena ni uuzbunjivanje pokrenuti a Washington bi bio sravnjen sa zemljom.Kod mene je blizu jedna vojna baza iz koje se koordinira putem satelita napadi dronovima po cijelom svijetu,komandni centar.Svjestan sam chime bi to bilo gadjano.Eda zaboli me kurac za vas crknite mishevi ::}}}

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by michaellcmacha 18/2/2022, 20:20

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje  je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...


Ako si pogledao trejler tamo se fino mogao vidjeti jednu zenu koja se dere na sav glas '' U atomskom ratu nema pobjednika''Obadvije strane imaju sistem koji se sam aktivira i tiim procesom upravlaju mashiine ,dakle nema straha niti emocija.Ako cemo pak o prezivljavanju ja bii volio da ne ostanem ziv niti bilo tko od mojih bliznjih,a rusi imaju podzemne gradove u Sibiru shto Ameriika nema osim sklonishta za politiichku elitu,ali kako vec rekoh jadna im je majka tko prezivi.Dakle treba sve uchiniti da do toga ne dodje.Paradoksalno je ali istinito da je ujedno atomsko oruzje ujedno najbolje odvracanje  od atomskog rata jer su svi svjesni posljedica.No uvijek se nadje neka ostarjela budala budala kao shto je Bajden koji moze prvi stisnuti gumbic jer ga boli kurac ionako su muu dani ,i mjeseci odbrojani i onda ta grudva kada sama od sebe krece napravi taj ruushilacki efekat ,metaforichki rechenoDakle ovdje nije vazno  koliko tko ima vec je vazno da ta grurda ne  bude bachena. Akada sam spomenuo hipersonichne rakete mislio sam na Ameriku jer protiv njih nema odbrane posebno ako je neka ruskoa podmornica uronjena u Mksichki zaljev ili Atlanski ocean ,pa ne bi imali vrenena ni uuzbunjivanje pokrenuti a Washington bi bio sravnjen sa zemljom.Kod mene je blizu jedna vojna baza iz koje se koordinira putem satelita napadi dronovima po cijelom svijetu,komandni centar.Svjestan sam chime bi to bilo gadjano.Eda zaboli me kurac za vas crknite mishevi ::}}}
o ma nemoj reći, rusi imaju podzemne gradove, a bajden jadan ostario, dok je putin u naponu snage... zabole i mene kurac, konkretno za tebe ako si u americi ja ti ne bi bio u koži kad budu hapali rusofile, bude ti prisjeo i putin i rusi i hipersonične rakete... budi bez brige prije nego se amerima smrkne ti budeš objasnio kak si zalutao u istu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by AssadNaPodmornici 18/2/2022, 20:21

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:Ja ovako glup bi bio fin sa onim koji posjeduje hipersonichne rakete sa atomskim bombama.Pa mene ovdje  je frka a kamo li nece biti vas.Zato dechki pamet u glavuu kao Milanovic.Jer kad jurne grudva snijega sa vrha brda uglavnom pokupi sa sobom sve shto joj se nadje na putu.
https://www.rt.com/russia/549813-putin-oversee-missile-launch-drills/
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...


Ako si pogledao trejler tamo se fino mogao vidjeti jednu zenu koja se dere na sav glas '' U atomskom ratu nema pobjednika''Obadvije strane imaju sistem koji se sam aktivira i tiim procesom upravlaju mashiine ,dakle nema straha niti emocija.Ako cemo pak o prezivljavanju ja bii volio da ne ostanem ziv niti bilo tko od mojih bliznjih,a rusi imaju podzemne gradove u Sibiru shto Ameriika nema osim sklonishta za politiichku elitu,ali kako vec rekoh jadna im je majka tko prezivi.Dakle treba sve uchiniti da do toga ne dodje.Paradoksalno je ali istinito da je ujedno atomsko oruzje ujedno najbolje odvracanje  od atomskog rata jer su svi svjesni posljedica.No uvijek se nadje neka ostarjela budala budala kao shto je Bajden koji moze prvi stisnuti gumbic jer ga boli kurac ionako su muu dani ,i mjeseci odbrojani i onda ta grudva kada sama od sebe krece napravi taj ruushilacki efekat ,metaforichki rechenoDakle ovdje nije vazno  koliko tko ima vec je vazno da ta grurda ne  bude bachena.
u pravu si, ali iskreno mislim da ovaj put Rusi odlučuju hoće li biti rata ili ne.  Točnije Putin. 
Ameri su utekli iz Ukraine kao zadnje pičkice, čak i ona šaka jada koja je trenirala Ukraince je utekla, izuzev šake novinara i kojeg špijuna , u Ukraini nema više Amera. 
Generalno ovo je sada rat Rusija(možda Bjelorusija) vs Ukraina..  Ukrainci su u strahu, jer Rusi su ozbiljno dovukli najmodernije oružje koje su modernizirali zadnjih 20godina da testiraju na njima..
A najgore od svega čak i one pro-Ruske snage počele sa bombardiranjem UKR položaja, u nadi da će ovi uzvratiti vatru i raznjeti neku školu ili kafić sa civilima(kao Sarajevo 1995) tako da Rusi imaju izgovora. Ukrainci za sada ne uzvraćaju vatru, evo pobunjenici su aktivirali jednu auto-bombu u centru grada sa 0 žrtava(naravno optužili Ukraince) te su pustili neku lošu snimku gdje su navodno Ukrainci upali u zasjedu(naravno nema leša, nema dokumenata ništa)... 

Ukratko Rusi kao da traže izgovor, ali moguće da je sve ovo igranka Putina.. nadam se da je tako.. zanimljivo već tjednima - nitko nije poginuo na istoku Ukraine a prije je non stop bilo mrtvih, na mjestu Zelenskog bih se pokupio i otišao pregovarati direktno sa Putinom i vidio što ovaj hoće. 
Čak i da Rusi ne napadnu(nadam se da neće) , Ukrainu će prijetnja od Ruskog napada ekonomski iscrpiti , Ukrainci nemaju kao Rusi zalihe nafte kojoj opet raste cijena ...taman su počeli kupiti nešto investicija i kurac.. 
najbolje je Zelenskom da se pokupi kod Putina i pita ga šta ovaj hoće.. ovaj će vjerojatno htjeti da UKR odjebe NATO(što je OK) i neku vrstu reintegracije one dvije pokrajine gdje bi oni imali kakvu takvu autonomiju. 
Bolje i to , nego da mu ovaj uleti sa vojskom, a sve mi se čini da Rusi traže izliku , kao "ukrainci pripremaju napad". možeš misliti, gdje je silna ta Ukrainska vojska u donbasu, za osvojiti teritorij od 2milijuna stanovnika, trebali bi 100 000 + vojnika, sa stotinama moderniziranih tenkova, dovukli bi ono malo avijacije što imaju uz granicu.. ne postoji nikakav dokaz da je Ukrainska vojska napravila ikakve takve manevre.. nema jednostavno.. RUsi bi objavili snimke, nema ničega toga.. dakle prije su Ameri bili ti koji su zadnjih 30godina pokretali ratove, bogami i Rusi su se sada priključili... evo ovdje Putin odlučuje što će biti sa Ukrainom u konačnici, ali kako sam rekao, i Ukrainci trebaju biti malo manje tvrdoglavi..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by michaellcmacha 18/2/2022, 20:51

jebiga yoda, nije uopće poanta u ukrajini nego u potencijalu i modalitetu širenja dviju suprotstavljenih strana... vrlo je jednostavna matematika, svi sateliti iz varšavskog pakta su pobjegli glavom bez obzira i prvom prilikom čim su se stekli uvjeti svojom voljom su se učlanili u NATO, svi nemoskovski narodi uključujući i kijevske ruse što je pravi naziv za ukrajince, ukoliko ikako mogu da nemaju posla sa Moskovljanima traže način da tako i naprave... ukrajinci su se zajebali što su svoj dio nuklearnog arsenala predali moskovljanima, iako su iz njihovih međusobnih odnosa morali znati da će im ovi kad tad doći glave... uglavnom nitko normalan sa moskovljanima ne želi imati posla, osim ako baš mora... baci samo retrospektivu odnosa sa svima u okruženju su ratovali i sa šveđanima, i sa norvežanima i sa fincima, i sa litavcima i poljacima, a osnov njihovog mentalnog sklopa je tatarsko mongolski iz jebenog 13tog vijeka... nisam slučajno rekao alfaomegi da pogleda kako izgleda prostor koji je njima interesantan... od kako su ratne operacije završile u jugoistočnom dijelu ukrajine nisu doslovno ni ulice pomeli od šute, a kamoli da su išta napravili u cilju poboljšanja životnih uvjeta tih tamo kakti njihovih ljudi... ej 7 jebenih godina....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by vuksadinare 18/2/2022, 21:01

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
nije on jedini koji ima grudve snijega ili što god jačega... što god on ispalio i kud god to letjelo, prije neg nas zaslijepi, prvo će moskovljani utonuti u vječni mrak, u italiji, belgiji, nizozemskoj i njemačkoj nalazi se oko 120 balističkih projektila plus oko 250 avionskih nuklearnih bombi različite snage i tipa djelovanja koje nemaju puno za preletjeti do potencijalnih ciljeva, plus 300 francuskih njukova i plus 200 britanskih koje također ne bi mirovale.... čak i kad bi jedan dio bio zaustavljen putem proturaketne obrane, sasvim dovoljan broj za gašenje svjetla u moskvi bi doletio do cilja... tak da ne guslaj da si neko mudo kad nisi... da bi pobjedu proglasio pobjednik bi bitku trebao i preživjeti, al to baš i ne bi išlo... nemoj se samo zanositi sa spikama o hiper-supersoničnim balističkim projektilima... svejedno su spori jer u krivom pravcu su usmjereni...


Ako si pogledao trejler tamo se fino mogao vidjeti jednu zenu koja se dere na sav glas '' U atomskom ratu nema pobjednika''Obadvije strane imaju sistem koji se sam aktivira i tiim procesom upravlaju mashiine ,dakle nema straha niti emocija.Ako cemo pak o prezivljavanju ja bii volio da ne ostanem ziv niti bilo tko od mojih bliznjih,a rusi imaju podzemne gradove u Sibiru shto Ameriika nema osim sklonishta za politiichku elitu,ali kako vec rekoh jadna im je majka tko prezivi.Dakle treba sve uchiniti da do toga ne dodje.Paradoksalno je ali istinito da je ujedno atomsko oruzje ujedno najbolje odvracanje  od atomskog rata jer su svi svjesni posljedica.No uvijek se nadje neka ostarjela budala budala kao shto je Bajden koji moze prvi stisnuti gumbic jer ga boli kurac ionako su muu dani ,i mjeseci odbrojani i onda ta grudva kada sama od sebe krece napravi taj ruushilacki efekat ,metaforichki rechenoDakle ovdje nije vazno  koliko tko ima vec je vazno da ta grurda ne  bude bachena. Akada sam spomenuo hipersonichne rakete mislio sam na Ameriku jer protiv njih nema odbrane posebno ako je neka ruskoa podmornica uronjena u Mksichki zaljev ili Atlanski ocean ,pa ne bi imali vrenena ni uuzbunjivanje pokrenuti a Washington bi bio sravnjen sa zemljom.Kod mene je blizu jedna vojna baza iz koje se koordinira putem satelita napadi dronovima po cijelom svijetu,komandni centar.Svjestan sam chime bi to bilo gadjano.Eda zaboli me kurac za vas crknite mishevi ::}}}
o ma nemoj reći, rusi imaju podzemne gradove, a bajden jadan ostario, dok je putin u naponu snage... zabole i mene kurac, konkretno za tebe ako si u americi ja ti ne bi bio u koži kad budu hapali rusofile, bude ti prisjeo i putin i rusi i hipersonične rakete... budi bez brige prije nego se amerima smrkne ti budeš objasnio kak si zalutao u istu...
kad dodju po njega on ce dici ruke i reci ce 'help blas amerika.Ja amerikanac a yoda putlerovac'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by epikur37 18/2/2022, 21:06

AssadNaPodmornici wrote:
najbolje je Zelenskom da se pokupi kod Putina i pita ga šta ovaj hoće.. ovaj će vjerojatno htjeti da UKR odjebe NATO(što je OK) i neku vrstu reintegracije one dvije pokrajine gdje bi oni imali kakvu takvu autonomiju. .

normalna stvar...

mislim da prostora za to ima a Zelenskom bi to bio odličan potez za još jedan mandat

pitanje je samo koliko on to smije zbog pritiska amerikanaca i moženbitnih radikala u ukrajini
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by veber 18/2/2022, 21:15

gluperda vuk otvara barem tri teme dnevno, koje nemaju veze s vezom kao i đemalove.

budaletina nadrobi gluposti da su to strave.

ali partija plaća a on i na opskurnom forumu otvara debilne teme.

(kic trlja ruke, cent po cent i eto dollara)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by vuksadinare 18/2/2022, 21:21

veber wrote:gluperda vuk otvara barem tri teme dnevno, koje nemaju veze s vezom kao i đemalove.

budaletina nadrobi gluposti da su to strave.

ali partija plaća a on i na opskurnom forumu otvara debilne teme.

(kic trlja ruke, cent po cent i eto dollara)
vebstapo hajl..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by Hektorović 18/2/2022, 21:24

AssadNaPodmornici wrote:Iskreno mislim da te 30-40godina stare rakete su opasnije za onoga tko ih lansira
.. Ja iskreno kada bi pucao iz toga sranja sakrio bih se 100metara dalje, Iman osjećaj da bi zbog isteka roka trajanja kao i nekog domoljuba koji bi skidao i prodavao dijelove, projektil explodirao u kamionu..

Pa sustav je nabvljan još iz vremena druga Tita. Inače Ruse ne zanima Jadran. Kad bi i htjeli gađati neku infrastrukturu u HR, mogu to ugodno iz Mediterana ili Crnog Mora ili Atlantika.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by vuksadinare 18/2/2022, 21:30

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Iskreno mislim da te 30-40godina stare rakete su opasnije za onoga tko ih lansira
.. Ja iskreno kada bi pucao iz toga sranja sakrio bih se 100metara dalje, Iman osjećaj da bi zbog isteka roka trajanja kao i nekog domoljuba koji bi skidao i prodavao dijelove, projektil explodirao u kamionu..

Pa sustav je nabvljan još iz vremena druga Tita. Inače Ruse ne zanima Jadran. Kad bi i htjeli gađati neku infrastrukturu u HR, mogu to ugodno iz Mediterana ili Crnog Mora ili Atlantika.
..raketa moze biti stara i 50 godina ako je se servisira i modernizira ona ima dug vijek..nije to zrakoplov ili auto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by Hektorović 18/2/2022, 21:41

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Pa sustav je nabvljan još iz vremena druga Tita. Inače Ruse ne zanima Jadran. Kad bi i htjeli gađati neku infrastrukturu u HR, mogu to ugodno iz Mediterana ili Crnog Mora ili Atlantika.
..raketa moze biti stara i 50 godina ako je se servisira i modernizira ona ima dug vijek..nije to zrakoplov ili auto

Naše su bazni modeli iz 80tih, nemaju snagu maneviriranja da poraze vrhunske PZO sustave. Posebno ne u ovim malim brojevima pošto nemamo neku jaku mogućnost saturacijskog napada.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by Hektorović 18/2/2022, 21:43

Ruske snage trenutno u Mediteranu

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 FLZpwshWQAMnxdL?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by vuksadinare 18/2/2022, 21:45

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Pa sustav je nabvljan još iz vremena druga Tita. Inače Ruse ne zanima Jadran. Kad bi i htjeli gađati neku infrastrukturu u HR, mogu to ugodno iz Mediterana ili Crnog Mora ili Atlantika.
..raketa moze biti stara i 50 godina ako je se servisira i modernizira ona ima dug vijek..nije to zrakoplov ili auto

Naše su bazni modeli iz 80tih, nemaju snagu maneviriranja da poraze vrhunske PZO sustave. Posebno ne u ovim malim brojevima pošto nemamo neku jaku mogućnost saturacijskog napada.
dobro je dok leti i eksplodira..zrakoplovi su obarani i puscanim metkom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by Hektorović 18/2/2022, 21:46

Što Ruze zanima je istočni Mediteran, ulaz u Crno More

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 FLsumowUYAAPfzj?format=png&name=small
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by vuksadinare 18/2/2022, 21:47

...inace opcenito je podignuta danas borbena gotovost na visu razinu postrojbi hv-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

HV napada ruske ratne brodove? - Page 2 Empty Re: HV napada ruske ratne brodove?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum