ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 12 of 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 19/2/2022, 10:49

newuser wrote:
kaya wrote:
newuser wrote:Mozemo reci da je korona na aparatimah :)
Jel cjepisama(nekim, znamo kojima :)) ovo dobra vijest ili ne ?
Odlična. 
Nego i ne vidim da je baš nešto na aparatima, u fini sam jučer morala pokazati onu covid, u ponoć su nam rekli da odemo vani a nekom u društvu je umrla od kolege mama od korone prekjučer.
Tako da, ja bi rado da je gotovo al gotovo je u vašim jehovinim glavama. Ako odem danas van opet će biti isto.
Zasto se ti uvijek uhvatis za moj post kada napisem cjepise, fasisti i slicna cimanja. Zar se prepoznas uvijek u tim rijecima. Pa ja uopce bisam na tebe mislio ti si vise treci esalon  :x
Moras se jos potruditi da bi bila u rangu s pravim korona fasistima. Nisi daleko ali jos jedan soj i tu je to. :)

newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 19/2/2022, 10:54

kaya wrote:Ovima tu je gotovo prije mjesec dana a kad izađem bilo gdje zajebava me tko stigne .
Salu na stranu, zavrsit ce ovo brzo. Cijela Europa ide u tom smjeru. Za mjesec dana sve je gotovo, napokon.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/2/2022, 10:55

kaya wrote:
newuser wrote:Mozemo reci da je korona na aparatimah :)
Jel cjepisama(nekim, znamo kojima :)) ovo dobra vijest ili ne ?
Odlična. 
Nego i ne vidim da je baš nešto na aparatima, u fini sam jučer morala pokazati onu covid, u ponoć su nam rekli da odemo vani a nekom u društvu je umrla od kolege mama od korone prekjučer.
Tako da, ja bi rado da je gotovo al gotovo je u vašim jehovinim glavama. Ako odem danas van opet će biti isto.

Ti isto kukumačeš i prdiš bezveze. 

U Fini si pokazala covid potvrdu jer je država odredila "super mjere" da se u institucije ne smije ući bez potvrde, al se zato može svugdje drugdje ulaziti bez potvrda jer eto državne institucije trebaju bit zaštićene, valjda od svojih nesavjesnih građana koji bauljaju okolo zaraženi. A drugi nek se zaraze, ko ih šiša.

Ljudi u ponoć moraju ići vani iz lokala zašto? Jer je radno vrijeme objekta takvo ili zato jer virus napada isključivo iza ponoći?

Mjere su toliko nerazumne i nenormalne da nije čudo da ljudi ne vjeruju pijanom stožeru ni vladajućima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 10:55

kaya wrote:
mutava baštarda wrote:
kaya wrote:
Kak znaš da bi popušili rat, motivirani su, oružje bi dobili i ima ih puno?!
Tehnički su izgubili žestoko 2 puta na istoku kada su se Rusi umiješali potajice. Kada bi se radilo o napadu Rusije na Ukrajinu sam NaTO nije na čisto koliko treba Rusima do Waršave, tjedan ili dva.
Aha, ok.
Al i za nas su mislili da će nas jna zgazit za tri dana pa otišli u tripm.
Iskreno, u Ukrajini bi bilo pete kolone i tamo bi im išlo glađe, ali ne vidim motiv koji bi Ruse pokrenio da tako nešto naprave osim da zaštitu dvi odmetnute pokrajine. Ako netko nije primjetio Rusi su prije 30 godina držali pola Berlina, a danas se radi o krizi hoće li nato biti na po ure leta od Moskve... Normalna stvar da se nato želi širiti i da se Rusija osjeća ugrožena. Samo što Rusija danas nije Rusija od prije 30 godinagodina, a sa hipersoničnim naoružanjem su poremetili ravnotežu snaga i zahtjevaju da se uvaže njihovi iinteresi što je legitimno u svijetu u kojemu živimo. 
Ukrajina ispada birtija u kojoj se tuče jedan lokalni sileđija s nekim fureštim tučarošom, strada inventar lokalni drinkeri su rodbina s lokalnim tularošom, ne vole ga u većini i navijaju za fureštog, a gazda kao gazda, najviše bi volio da Iziđu van i tamo se pofajtaju..
.. Naša sreća u svemu ovom je da se ta tučnjava ne odvija u Bosni jer tučaroši su isti,samo bi u Bosni svi bili gosti, a tukla bi se tri, svak na svakoga.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 19/2/2022, 10:58

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:E da i Rusima isto odgovara ova kriza. I Amerima. Najmanje odgovara nesretnim Ukraincima koji em popušili rat em ostalo
Kak znaš da bi popušili rat, motivirani su, oružje bi dobili i ima ih puno?!
rusi nisu srbi
rusi su motivirani
naoružani najmodernijim oružjhem, obukom, i tehnikom

jebiga meni su ukrainci zericu draži, ali realno popušit će rat brutalno, ruski zahtjevi i nisu toliko brutalni, odjebati NATO , i dati neku manju autonomiju onim regijama u okviru Ukraine i to je to.  to oružje što su im ameri poslali je uglavnom za gerilsko ratovanje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20971
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/2/2022, 13:54

Korona novosti i spoznaje - Page 12 4

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74841
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 19/2/2022, 14:55

Venus wrote:
kaya wrote:
newuser wrote:Mozemo reci da je korona na aparatimah :)
Jel cjepisama(nekim, znamo kojima :)) ovo dobra vijest ili ne ?
Odlična. 
Nego i ne vidim da je baš nešto na aparatima, u fini sam jučer morala pokazati onu covid, u ponoć su nam rekli da odemo vani a nekom u društvu je umrla od kolege mama od korone prekjučer.
Tako da, ja bi rado da je gotovo al gotovo je u vašim jehovinim glavama. Ako odem danas van opet će biti isto.

Ti isto kukumačeš i prdiš bezveze. 

U Fini si pokazala covid potvrdu jer je država odredila "super mjere" da se u institucije ne smije ući bez potvrde, al se zato može svugdje drugdje ulaziti bez potvrda jer eto državne institucije trebaju bit zaštićene, valjda od svojih nesavjesnih građana koji bauljaju okolo zaraženi. A drugi nek se zaraze, ko ih šiša.

Ljudi u ponoć moraju ići vani iz lokala zašto? Jer je radno vrijeme objekta takvo ili zato jer virus napada isključivo iza ponoći?

Mjere su toliko nerazumne i nenormalne da nije čudo da ljudi ne vjeruju pijanom stožeru ni vladajućima.
Sad prodjem kroz city , sve puno, nemas slobodne stolice, jedva parking mozes naci.

Ne trebaju potvrde, a jedni na drugima, rade ventilacije, zrak se mijesa, cisto ti guraju viruse pod nos:)

Sve je to teski besmisao.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 19/2/2022, 15:11

Zanimljiva mi je ova besćutnost ljudi, zbog kojih svaki dan ode u smrt pun autobus ljudi.
Eroo
Eroo

Posts : 74841
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by crvenkasti 19/2/2022, 15:18

Snijega ima, pa su zato
odlučila djeca jučer
da naprave jednog Snješka
u dvorištu iza kuće.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/2/2022, 15:49

Eroo wrote:Zanimljiva mi je ova besćutnost ljudi, zbog kojih svaki dan ode u smrt pun autobus ljudi.

A sta bi ti predlozio da autobus ode prazan? Koje je tvoje rijesenje tog problema? Napisi koje je tvoje rijesenje problema. Naravno nemas pojma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/2/2022, 18:43

dijagram wrote:
Venus wrote:
kaya wrote:
Odlična. 
Nego i ne vidim da je baš nešto na aparatima, u fini sam jučer morala pokazati onu covid, u ponoć su nam rekli da odemo vani a nekom u društvu je umrla od kolege mama od korone prekjučer.
Tako da, ja bi rado da je gotovo al gotovo je u vašim jehovinim glavama. Ako odem danas van opet će biti isto.

Ti isto kukumačeš i prdiš bezveze. 

U Fini si pokazala covid potvrdu jer je država odredila "super mjere" da se u institucije ne smije ući bez potvrde, al se zato može svugdje drugdje ulaziti bez potvrda jer eto državne institucije trebaju bit zaštićene, valjda od svojih nesavjesnih građana koji bauljaju okolo zaraženi. A drugi nek se zaraze, ko ih šiša.

Ljudi u ponoć moraju ići vani iz lokala zašto? Jer je radno vrijeme objekta takvo ili zato jer virus napada isključivo iza ponoći?

Mjere su toliko nerazumne i nenormalne da nije čudo da ljudi ne vjeruju pijanom stožeru ni vladajućima.
Sad prodjem kroz city , sve puno, nemas slobodne stolice, jedva parking mozes naci.

Ne trebaju potvrde, a jedni na drugima, rade ventilacije, zrak se mijesa, cisto ti guraju viruse pod nos:)

Sve je to teski besmisao.

E pa to i ja vidim. Slovenci su tu malo stroži od nas, al i kod njih besmisao žešći, u Maxi centar ne možeš uć bez covid potvrde, na Ljubljanici ne možeš popit vani piće čak i ako sjediš na terasi, al zato sam u druge objekte normalno ulazila bez pitanja. Jednostavno nema smisla i nije ujednačeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 19/2/2022, 18:45

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Zanimljiva mi je ova besćutnost ljudi, zbog kojih svaki dan ode u smrt pun autobus ljudi.

A sta bi ti predlozio da autobus ode prazan? Koje je tvoje rijesenje tog problema?  Napisi koje je tvoje rijesenje problema. Naravno nemas pojma.

To ti je ta selektivna "empatija" prema covid bolesnicima, dok one koji su na kemoterapijama i umiru od kancera ili od bezbroj drugih bolesti (pa čak i od gladi u 21.st.), e to je kao eto normalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 19:03

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Zanimljiva mi je ova besćutnost ljudi, zbog kojih svaki dan ode u smrt pun autobus ljudi.

A sta bi ti predlozio da autobus ode prazan? Koje je tvoje rijesenje tog problema?  Napisi koje je tvoje rijesenje problema. Naravno nemas pojma.

To ti je ta selektivna "empatija" prema covid bolesnicima, dok one koji su na kemoterapijama i umiru od kancera ili od bezbroj drugih bolesti (pa čak i od gladi u 21.st.), e to je kao eto normalno.
A di su oni koji će umriti zbog empatičara koji su ukinuli i ono malo zdravstva što je funkcioniralo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by crvenkasti 19/2/2022, 19:06

Najbolje je biti živ, a glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 19/2/2022, 19:07

Eroo wrote:Zanimljiva mi je ova besćutnost ljudi, zbog kojih svaki dan ode u smrt pun autobus ljudi.
Navikneš. To ti je ono, hoćeš živjeti u svim okolnostima. Tako su u ratu ljudi pili i zajebavali se u pauzi. 
Nije to bešćutnost nego postane normalno. Umru..a umru, umru i od drugih stvari. Al svima dosta ograničenja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 19:10

crvenkasti wrote:Najbolje je biti živ, a glup.
Najbolje je biti živ, a necijepljen i dočekat spreman inflaciju i raspad ekonomije...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 20:09

Slovenija, problemi, zdravo

Janez Janša izdao komandu: - Od ponedjeljka u Sloveniji ukidaju se sva epidemiološka ograničenja u industriji, trgovini, turizmu i ugostiteljstvu i drugim uslužnim djelatnostima. Odgovor je to na zahtjeve građana i gospodarstva, sve uz "nadzor" zdravstvene struke. Zaštitne maske i distanca i dalje na snazi. Uvjet PCR-a više se neće morati dokazivati. Radno vrijeme restorana će biti relaksirano, otvorit će se noćni klubovi, a ograničenja broja dopuštenih osoba više neće vrijediti za uslužne djelatnosti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 19/2/2022, 20:31

crvenkasti wrote:Najbolje je biti živ, a glup.

kad umreš i kad si glup
dođe na isto
tebi je svejedno a drugima teško
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 19/2/2022, 20:32

mutava baštarda wrote:
crvenkasti wrote:Najbolje je biti živ, a glup.
Najbolje je biti živ, a necijepljen i dočekat spreman inflaciju i raspad ekonomije...

nema raspada ekonomije, eno i Vedriš sinoć na tv-u

sad još staje korona, rata neće biti

idemo, novi uzlet

booster engage

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 20:41

epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
crvenkasti wrote:Najbolje je biti živ, a glup.
Najbolje je biti živ, a necijepljen i dočekat spreman inflaciju i raspad ekonomije...

nema raspada ekonomije, eno i Vedriš sinoć na tv-u

sad još staje korona, rata neće biti

idemo, novi uzlet

booster engage

Epi tješi se... Inflacija je 1/1 da će krenuti jer su naštancali eura i dolara koje se dijele mladim globalnim liderima kao nagradu za uvedene mjere i jebanje u mozak ggrađana.
Oni stariji na forumu vjerojatno mogu namirisati trulež kakva se čutila 80tih...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 19/2/2022, 21:04

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
Najbolje je biti živ, a necijepljen i dočekat spreman inflaciju i raspad ekonomije...

nema raspada ekonomije, eno i Vedriš sinoć na tv-u

sad još staje korona, rata neće biti

idemo, novi uzlet

booster engage

Epi tješi se... Inflacija je 1/1 da će krenuti jer su naštancali eura i dolara koje se dijele mladim globalnim liderima kao nagradu za uvedene mjere i jebanje u mozak ggrađana.
Oni stariji na forumu vjerojatno mogu namirisati trulež kakva se čutila 80tih...

A vidjet ćemo, nisam katastrofičar.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum