ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by kic 8/5/2022, 21:22


već dugo nisu bili ovako blizu naslova, sve čestitke

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/5/2022, 21:24

fridrih_niche wrote:Pukovnik!
Hvala Markanu i ekipi na veličanstvenoj pobjedi protiv mrskog rivala/ZG filijale...
<3

Od slavonskog dijela korporacije se očekivalo bušenje vlastitog kluba, ipak prelazi u GNK Lopova...
A i sudac im srica nije iz Zagreba, samo živi 5 km van Zagreba...
Računica je zadnja nada, ako on sjebe Lopove, prvaci smo...
HAJDUK ŽIVI VJEČNO!
<3
Caktasa koji se uvik uvuče negdi i zabije na klupi ostavija, a vidim sudac iz okolice Zagreba prestroga isključi igraca osijeka. 
Lopovi nista ne prepuštaju slucaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/5/2022, 21:48

E, da, Caktas mu na klupi, lol...
:D

Izgleda da će bit ključna ona dva boda koja su nam ukrali protiv Lokosa...
Al nema veze, veliki smo i kad nas kradu!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/5/2022, 22:36

Bjelica je ego-supak i licemjer kakvog nema nigdje. 
Nakon one pobjeda Hajduka golom Kalinica protiv lopova on je imao sva vrata otvorena i po meni je Osijek tada bio blagi favorit. Sto tip napravi? U trenutku dok se bori za prvo misto, povijesni uspjeh njegovog kluba on ulazi u sukob s Upravom kluba, rusi atmosferu i doslovno preko novi srusi sve sto je radio do sad. Da treba jos para? Pa sto nije čekao kraj sezone pa onda rjesavao te probleme ili ulazio u sukob nego u najgorem mogućem trenutku.
Supak a kao takvog ce ga pamtiti upravo njegov grad.

Ostaje pitanje samo zasto je to napravio, a ako se vrati nazad kod lopova gdje kriminalac rjesava sve sto treba, onda nek zatuce sam sebe s ciglom u glavu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/5/2022, 00:22

Sad kad sam pročitao ovaj amperov proser, definitivno sam siguran da je njemu mjesto jedino u Vrapču ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/5/2022, 00:32

fridrih_niche wrote:E, da, Caktas mu na klupi, lol...
:D

Izgleda da će bit ključna ona dva boda koja su nam ukrali protiv Lokosa...
Al nema veze, veliki smo i kad nas kradu!
<3
Neprocijenjivo ... Dinamu ne dosude osam ovakvih penala i sad protiv Osijeka deveti, kakav su vama sad u Rijeci dosudili, a vi o krađama protiv Lutalica ... Još jednom, neprocijenjivo ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 00:48

fridrih_niche wrote:E, da, Caktas mu na klupi, lol...
:D
Mierez 27 utakmica - 3 gola (sva tri lani u prvom dijelu sezone), Caktaš 11 utakmica 5 golova (svi nastupi na proliće).

A moraš dobiti utakmicu, moraš zabiti gol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 08:44

...sad se nadati da ce sibenik nesto napraviti..tanasna nada..ali dok nada postoji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 08:48

...mi ako smo prvenstvo izgubili izgubili smo ga dok je sved bio trener..tu smo izgubili bezveze sedam osam bodova...no sto je tu je...naravno da dinamo i maminjo nece nista prepustit slucaju....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 09:10

vuksadinare wrote:...mi ako smo prvenstvo izgubili izgubili smo ga dok je sved bio trener..tu smo izgubili bezveze sedam osam bodova...no sto je tu je...naravno da dinamo i maminjo nece nista prepustit slucaju....
Majde... 
To sam ti ja cijelo vrijeme ponavljao, a ti si pisao protiv Valdasa koji jako dobro vodi Hajduk, pa i u tim derbijima kako ih zovu ima pozitivan skor. 
Drago mi je da ti je doslo iz guzice u glavu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 09:14

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...mi ako smo prvenstvo izgubili izgubili smo ga dok je sved bio trener..tu smo izgubili bezveze sedam osam bodova...no sto je tu je...naravno da dinamo i maminjo nece nista prepustit slucaju....
Majde... 
To sam ti ja cijelo vrijeme ponavljao, a ti si pisao protiv Valdasa koji jako dobro vodi Hajduk, pa i u tim derbijima kako ih zovu ima pozitivan skor. 
Drago mi je da ti je doslo iz guzice u glavu....
...previse se dugo drzalo sveda..nakon par utakmica se vidjelo da on nije to....tu je izgubljeno minimum 7,8 bodova...minimum
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 09:14

vuksadinare wrote:...sad se nadati da ce sibenik nesto napraviti..tanasna nada..ali dok nada postoji
Sibenik nema kvalitetu, ali isto tako siguran sam da ce bolje odigrati tu utakmicu nego Osijek jucer koji ima kvalitetu. 

.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 09:24

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...mi ako smo prvenstvo izgubili izgubili smo ga dok je sved bio trener..tu smo izgubili bezveze sedam osam bodova...no sto je tu je...naravno da dinamo i maminjo nece nista prepustit slucaju....
Majde... 
To sam ti ja cijelo vrijeme ponavljao, a ti si pisao protiv Valdasa koji jako dobro vodi Hajduk, pa i u tim derbijima kako ih zovu ima pozitivan skor. 
Drago mi je da ti je doslo iz guzice u glavu....
...previse se dugo drzalo sveda..nakon par utakmica se vidjelo da on nije to....tu je izgubljeno minimum 7,8 bodova...minimum
Ja sam tu tad komentirao, ja bi ga smijenio nakon Tobola jer se u toj utakmici toliko pogubio da je bilo jasno da nema kruha s njim. 
A druge strane da si ga tada maknuo, Valdas ne bi dosao jer nije bio slobodan. 

Kako bilo, ova sezona je veliki pomak i korak naprid. Ovi ljudi u klubu su pokazali da se moze i stvorili su puno jaci Hajduk. 99% cemo biti drugi, ispred rijecice sto nismo bili 10 godina. Ovi ljudi u klubu su zasluzili kontinuitet i dobit ce ga.
Price da je Hajduk ove sezone isao na sve ili nista su neutemeljene i zlobne, priče i lazi o dugovima, kreditima. Nisam vidio da je ijedan medij u hr (osim nogomet +) objavio da je od 4-e koja je bila u borbi za vrh Hajduk jedini klub koji u 2020-oj nije imao kredite niti zajmove.
A druge strane svi prenesu kad onaj indijski izdajnik izasere tonu lazi o ovom Hajduku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 10:30

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...sad se nadati da ce sibenik nesto napraviti..tanasna nada..ali dok nada postoji
Sibenik nema kvalitetu, ali isto tako siguran sam da ce bolje odigrati tu utakmicu nego Osijek jucer koji ima kvalitetu. 

.
..iz donjeg dijela prvenstva ovaj dio prvenstva najbolje je odigrao dragovoljac makar ispao...steta sto dinamo ne igra protiv njih....sibenik je realno banana...da su ovakvi bili u prvom dijelu prvenstva kao u drugom..ispali bi umjesto dragovoljca..realno je ocekivati da ce dinamo navaliti i sve rjesiti u prvom poluvremenu..taktiziranje je dvosjekli mac...sibenik nema tu kvalitetu kad ih se pritisne da mogu izdrzati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 10:35

...nas je takodjer kostao gubitak bodova protiv rijeke u splitu...da smo tu bar bod uhvatili..a moglo se jer rijeka u toj utakmici nista posebno nije odigrala..drugo...treba biti iskren neki igraci ovaj drugi dio su odigrali ispid razine ocekivanog...ne moze mi netko reci da drugi dio sezone komplet nisi u formi...mislim da se radilo o voljnom momentu..necu imenovat igrace...ali neki su u zargonu setali na utakmicama bar veci dio njih...i zato kazem ne mozes se sve vaditi na formu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 10:52

vuksadinare wrote:...nas je takodjer kostao gubitak bodova protiv rijeke u splitu...da smo tu bar bod uhvatili..a moglo se jer rijeka u toj utakmici nista posebno nije odigrala..drugo...treba biti iskren neki igraci ovaj drugi dio su odigrali ispid razine ocekivanog...ne moze mi netko reci da drugi dio sezone komplet nisi u formi...mislim da se radilo o voljnom momentu..necu imenovat igrace...ali neki su u zargonu setali na utakmicama bar veci dio njih...i zato kazem ne mozes se sve vaditi na formu
Nije nama problem poraz od Rijeke jer ne mozes sve dobiti. 
Mi smo na prolice uzeli bod vise od lopova, 8 vise od Osijeka i cak 13 od rijecice ako sam dobro ovako iz glave izračuna. Za sad.
Nama je problem u prvom redu onaj niz sveda protiv donjeg doma kad je o tri utakmice u nizu uzeo bod (s tim da su trebali biti 2 boda jer je ponisten cisti gol grku za 2:2 pri samom kraju protiv belupa) a onda i lokomotiva ona ruka u 90 i nekoj. Pa dodaj Istru kad se tebi VAR uključi za prekrsaj Kalinica za 2:1 a ne ukjuci se Ademiju kad su lopovi igrali. To su nekome sitnice, no mi smo trebali sad imati bar 3 boda vise i sve u svojim rukama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/5/2022, 11:24

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...nas je takodjer kostao gubitak bodova protiv rijeke u splitu...da smo tu bar bod uhvatili..a moglo se jer rijeka u toj utakmici nista posebno nije odigrala..drugo...treba biti iskren neki igraci ovaj drugi dio su odigrali ispid razine ocekivanog...ne moze mi netko reci da drugi dio sezone komplet nisi u formi...mislim da se radilo o voljnom momentu..necu imenovat igrace...ali neki su u zargonu setali na utakmicama bar veci dio njih...i zato kazem ne mozes se sve vaditi na formu
Nije nama problem poraz od Rijeke jer ne mozes sve dobiti. 
Mi smo na prolice uzeli bod vise od lopova, 8 vise od Osijeka i cak 13 od rijecice ako sam dobro ovako iz glave izračuna. Za sad.
Nama je problem u prvom redu onaj niz sveda protiv donjeg doma kad je o tri utakmice u nizu uzeo bod (s tim da su trebali biti 2 boda jer je ponisten cisti gol grku za 2:2 pri samom kraju protiv belupa) a onda i lokomotiva ona ruka u 90 i nekoj. Pa dodaj Istru kad se tebi VAR uključi za prekrsaj Kalinica za 2:1 a ne ukjuci se Ademiju kad su lopovi igrali. To su nekome sitnice, no mi smo trebali sad imati bar 3 boda vise i sve u svojim rukama...
....pa kazem..sa svedom smo izgubili 7,8 bodova bezveze..i to ti je tih +3 viska..a po mom sudu izgubili smo bezveze i 12 bodova...ipak ne slazem se da nismo trebali sveda ranije otpustitu mozda nakon tobola i prvih 5,6 kola..da smo nasli i privremeno rjesenje do litavca taj sigurno od sveda ne bi bio losiji ma ne losiji jer od sveda tesko moze biti netko losiji ili bar u istoj razini..lik kao da je sobove trenirao...jer iskreno tesko da smo u ovih zadnjih deset godina imali losijeg trenera...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/5/2022, 11:31

Ne treba pretjerivati. 
Sved nije neznalica, ali dosao je u klub koji ima ambicije i koji tek slaze momčad, a on prije toga nikad nije radio van Svedske, a dosao je u Hajduk i Hrvatsku. Jednostavno nije bio zreo niti dovoljno iskusan u tom trenutku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/5/2022, 12:36

Jebote, koje kmečanje ... Izgubili smo bod tu, izgubili smo bod tamo, izgubili smo bod ovdje, izgubili smo bod ondje ... A mi smo izgubili 7 bodova protiv Lokomotive, 3 protiv Belupa, 2 protiv Istre, što je ukupno 12 bodova ... I to sve u Zagrebu ... I 9 penala nam nisu sudili zbog igranja rukama protivnika u svojih 16 m i to sve sad na proljeće ... Vama su takve penale sudili bez da su okom trepnuli ... Ne kmečite bez veze, jer suci su vam daleko više dali nego što su vam uzeli ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 9/5/2022, 12:46

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...nas je takodjer kostao gubitak bodova protiv rijeke u splitu...da smo tu bar bod uhvatili..a moglo se jer rijeka u toj utakmici nista posebno nije odigrala..drugo...treba biti iskren neki igraci ovaj drugi dio su odigrali ispid razine ocekivanog...ne moze mi netko reci da drugi dio sezone komplet nisi u formi...mislim da se radilo o voljnom momentu..necu imenovat igrace...ali neki su u zargonu setali na utakmicama bar veci dio njih...i zato kazem ne mozes se sve vaditi na formu
Nije nama problem poraz od Rijeke jer ne mozes sve dobiti. 
Mi smo na prolice uzeli bod vise od lopova, 8 vise od Osijeka i cak 13 od rijecice ako sam dobro ovako iz glave izračuna. Za sad.
Nama je problem u prvom redu onaj niz sveda protiv donjeg doma kad je o tri utakmice u nizu uzeo bod (s tim da su trebali biti 2 boda jer je ponisten cisti gol grku za 2:2 pri samom kraju protiv belupa) a onda i lokomotiva ona ruka u 90 i nekoj. Pa dodaj Istru kad se tebi VAR uključi za prekrsaj Kalinica za 2:1 a ne ukjuci se Ademiju kad su lopovi igrali. To su nekome sitnice, no mi smo trebali sad imati bar 3 boda vise i sve u svojim rukama...
....pa kazem..sa svedom smo izgubili 7,8 bodova bezveze..i to ti je tih +3 viska..a po mom sudu izgubili smo bezveze i 12 bodova...ipak ne slazem se da nismo trebali sveda ranije otpustitu mozda nakon tobola i prvih 5,6 kola..da smo nasli i privremeno rjesenje do litavca taj sigurno od sveda ne bi bio losiji ma ne losiji jer od sveda tesko moze biti netko losiji ili bar u istoj razini..lik kao da je sobove trenirao...jer iskreno tesko da smo u ovih zadnjih deset godina imali losijeg trenera...
ajde, upitajte se koliko bi dinamo prosuo bodova da nije igrao europu i odigrao 14 utakmica više od hajduka?
dok je dinamo cijelu jesen igrao četvrtak-nedjelja, hajduk je igrao samo 1.hnl.

ako se ove godine kojim sretnim slučajem plasirate u grupnu fazu europe tek onda ćete vidjeti kakvo i koliko je to opterećenje za igrače i kako će izgledati i igrati na dva fronta uz minimum vremena za trening obzirom na europska putovanja.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 9/5/2022, 13:09

fridrih_niche wrote:Pukovnik!
Hvala Markanu i ekipi na veličanstvenoj pobjedi protiv mrskog rivala/ZG filijale...
<3

Od slavonskog dijela korporacije se očekivalo bušenje vlastitog kluba, ipak prelazi u GNK Lopova...
A i sudac im srica nije iz Zagreba, samo živi 5 km van Zagreba...
Računica je zadnja nada, ako on sjebe Lopove, prvaci smo...
HAJDUK ŽIVI VJEČNO!
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 45 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum